+ egyik képen Jessica Michibatával
Jenson Button - Magyar Nagydíj 2010
2010. augusztus 03. 13:34
#1
|
|
Viktoriiaaobsessed with FOB and P!ATD ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.02.22. Hozzászólás: 1122 Csatolások: 1946 Azonosító: 88094 offline
|
+ egyik képen Jessica Michibatával
1 felhasználónak tetszik:
Fuller
2010. augusztus 03. 14:08
#4
Idézet (Gajcsi @ 2010.08.03. 14:06)
Akkor miért szólsz hozzá? 
azért szoktam az ilyenekhez hozzászlni...h egészségesebb legyen a téma...az nagyon nem jó hogyha csak pozitív hozzászólások vannak benne...am meg ha nem szólok hozzá akk kérdezni se lett volna mit...szal sok érvem van
2010. augusztus 03. 14:11
#5
köszi, nagyon aranyos a képeken, örülök hogy mégis együtt van Jessicával
2010. augusztus 03. 14:22
#6
|
|
Gajcsi♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.09.18. Hozzászólás: 5271 Csatolások: 74226 Azonosító: 39575 offline
|
Idézet (Pancsikakaoh @ 2010.08.03. 14:08)
azért szoktam az ilyenekhez hozzászlni...h egészségesebb legyen a téma...az nagyon nem jó hogyha csak pozitív hozzászólások vannak benne...am meg ha nem szólok hozzá akk kérdezni se lett volna mit...szal sok érvem van 
Nélküled is írtak volna bele a rajongók.
1 felhasználónak tetszik:
Fuller
2010. augusztus 04. 17:34
#8
|
|
BoscorelliLost but Won |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.08.01. Hozzászólás: 5972 Csatolások: 135718 Azonosító: 67913 offline
|
Idézet (Pancsikakaoh @ 2010.08.03. 13:36)
nagyon nem birom az ilyen forma1-es cucókat.. 
Köszönjük az értékes hozzászólást, szerintem az F1-nek több rajongója van, mint Miley Cyrusnak, úgyhogy erről ennyi. Helló szia
Ám, McLaren Team képeket mindig nagyon köszönöm, így most is
2010. augusztus 04. 17:37
#9
|
|
BoscorelliLost but Won |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.08.01. Hozzászólás: 5972 Csatolások: 135718 Azonosító: 67913 offline
|
Idézet (Viktoriiaa @ 2010.08.03. 13:34)
+ egyik képen Jessica Michibatával
Öhm, újra összejöttek? Biztos régebbi már a dolog, és csak én maradtam le egy körrel.
2010. augusztus 05. 14:24
#11
|
|
Gajcsi♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.09.18. Hozzászólás: 5271 Csatolások: 74226 Azonosító: 39575 offline
|
Idézet (Boscorelli @ 2010.08.04. 17:37)
Öhm, újra összejöttek? Biztos régebbi már a dolog, és csak én maradtam le egy körrel.
A Brit Nagydíj után már együtt vacsiztak
1 felhasználónak tetszik:
Viktoriiaa
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Készült néhány lesifotó a dolgozó színészekről.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.

offline

