Újabb horror-remake van készülőben, bár az eddig még nem teljesen biztos, hogy kik is szerepelnek majd benne. A pletykagépezet mindenesetre már beindult.
A teljes cikkhez kattints ide!
Jensen Ackles újra horrorban?
2010. augusztus 04. 22:48
#2
|
|
bebeflowerкамеры ™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.30. Hozzászólás: 1757 Csatolások: 113 Azonosító: 128406 offline
|
na kíváncsi vagyok erre
2010. augusztus 04. 22:49
#3
|
|
viraagmrs.padalecki |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.08.19. Hozzászólás: 2329 Csatolások: 4542 Azonosító: 69484 offline
|
hát egy néző már van a filmre egészen biztosan
a My Bloody Valentine sem volt egy egetrengetően csodálatos film,de egyszer (kétszer) meg lehetett nézni
Én szívesen látnám Őt több és több filmben, hiszen egyszer az Odaátnak is vége, és akkor mi lesz velünk?
2010. augusztus 04. 23:31
#7
|
|
petra.xoxovisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.06. Hozzászólás: 117 Csatolások: 30 Azonosító: 124371 offline
|
én láttam az eredeti Child's play-t és jó volt.
ez pedig csak még jobb lehet.
2010. augusztus 04. 23:47
#11
|
|
Christo |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.11.23. Hozzászólás: 7844 Csatolások: 21645 Azonosító: 77830 offline
|
A Chucky filmek iszonyat nagy baromságok, de azok a babák tényleg parásak...
Mondjuk hátha a remake jobban sikerül. Jensennel a főszerepben már csak jobb lehet
(Egyébként ez a kép nincs is meg nekem... hát az meg hogy lehet?
)
(Egyébként ez a kép nincs is meg nekem... hát az meg hogy lehet?
2010. augusztus 05. 01:08
#14
|
|
Kata15új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.10.05. Hozzászólás: 78 Csatolások: 0 Azonosító: 40654 offline
|
Nekem Jensen Ackles a kedvenc színészem ezért biztosan megnézem a filmet, bár még az eredetit sem láttam. Őszintén szólva én végre annak örülnék, ha valami romantikus filmben láthatnám főszerepben.
2010. augusztus 05. 01:23
#15
|
|
bibicsibicookiemonster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.04.23. Hozzászólás: 4709 Csatolások: 3520 Azonosító: 93952 offline
|
Na ez biztos nézős lesz, már csak Jensen miatt is. Véres Valentin is jó film volt, nekem legalábbis tetszett. Meglátjuk milyen lesz ez, de egy néző biztosan van
2010. augusztus 05. 07:28
#18
|
|
Norczi |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.05. Hozzászólás: 590 Csatolások: 230 Azonosító: 130617 offline
|
en lattam Chucky minden reszet, es szerettem, a baratnommel ezen remegtunk eszaka s visitottunk, mondjuk nagyon nem az az ijeszto inkabb az a gusztustalan meg eszaka nezni azert megis jobb, de telleg van par durva jelenet benne, es ha jensen benne van en biztos megnezem:X
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:



