Nekem az hogy találkozhassak a Twilight szereplőkkel!
Mi a legnagyobb vágyad?
2010. augusztus 07. 15:20
#2
|
|
vivi0403Ashley Tisdale fan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.10.28. Hozzászólás: 3493 Csatolások: 12481 Azonosító: 75313 offline
|
Idézet (inezcica @ 2010.08.07. 15:04)
Remélem ilyen még nincs és jó lesz.
Nekem az hogy találkozhassak a Twilight szereplőkkel!

Nekem az hogy találkozhassak a Twilight szereplőkkel!
azt én is szeretnék,de a legnagyobb hogy találkozhasak Justin Bieberrel vagy Ashley Tisdaleval
2010. augusztus 07. 15:26
#4
|
|
cintia0023everybody needs a little poison ivy |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.01.24. Hozzászólás: 6399 Csatolások: 1056 Azonosító: 85065 offline
|
Hogy eljussak Canadába.
2010. augusztus 07. 15:28
#6
|
|
Debbyvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.25. Hozzászólás: 295 Csatolások: 0 Azonosító: 131895 offline
|
Idézet (Dancsy @ 2010.08.07. 15:27)
Hogy ha felnövök, megtaláljam az igazit és boldog életet éljek egy szép házban, a családom körében. Nem túl nagy kérés.
nekem is pontosan ugyanez
2010. augusztus 07. 15:54
#7
hogy ha találkozhatnék Justin Bieberrel és a legjobb barátom lenne és szomszédok lennénk!
2010. augusztus 07. 17:25
#8
nekem az, hogy musical énekes, és szinész legyek...
2010. augusztus 08. 19:42
#10
|
|
Minimanó94♥Mrs. Brown♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.02.17. Hozzászólás: 4150 Csatolások: 1061 Azonosító: 120485 offline
|
Idézet (inezcica @ 2010.08.07. 15:04)
Remélem ilyen még nincs és jó lesz.
Nekem az hogy találkozhassak a Twilight szereplőkkel!

Nekem az hogy találkozhassak a Twilight szereplőkkel!
Óh nem lenne rossz!!! REMEK ÖTLET!!!
2010. augusztus 08. 19:50
#13
|
|
Adam Lambert Rajongóvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.01. Hozzászólás: 165 Csatolások: 1 Azonosító: 130391 offline
|
Egyszer kijutni Amerikába na meg Adam Lambert-el találkozni!
2010. augusztus 09. 12:49
#17
|
Lollipopvisszatérő vendég |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 10.03.18. Hozzászólás: 366 Csatolások: 11 Azonosító: 123101 offline
|
Idézet (BunnyGirl @ 2010.08.09. 12:38)
Az, hogy Justin Bieber megnémuljon 
LOOL XD
Am nekem első sorban,hgoy kapjak végre egy Lollipop-ot*__* Aztán meg kikötlzöni Franciaországba és találkozni pár hírességgel de ez ámr nme nagyon fonts,csak mellék...xD
2010. augusztus 09. 17:26
#19
Eljutni egy Miley Cyrus koncertre és egy közös fotót csinálni vele...
de ez sajnos lehetetlen mert ő ide nem jön
...meg méd van egy csomó dolog...kiköltözni Angliába és énekes lenni ...
meg még egy csomó minden
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline
0 felhasználónak tetszik:



