Ő a japán zene egyik legkiemelkedőbb alakja remek hanggal és változatos zenével. Az első volt akit megszerettem,és azóta is nagykedvenc. A kedvenc számaim közt van a Game és a Heaven de sok jót sorolhatnék még ide.Ha többet szeretnétek megtudni róla,tekintsétek meg az adatlapját.
Adatlapja:http://starity.hu/sztarok/ayumi-hamasaki/
Ayumi Hamasaki
2010. augusztus 08. 15:23
#1
2010. augusztus 10. 07:36
#2
Na, Ő a díva, nem a Lady Gaga meg a Madonna. Kukába velük!
Egyszerűen imádom őt, nemcsak azért, mert minden videója teljesen egyedi, hanem azért is, mert egyike azon előadóknak, akiket úgy ismer a világ, mint 'aki úgy lett híres, hogy nem angolul énekel'.
Egyszerűen fantasztikus, minden egyes kislemeze és albuma a maximumon van. Kiváltságosnak érzem magam, hogy megismerhettem, mert így mondhatom, hogy nem amerikai tömegzenét hallgathatok, hanem igényes és egyedi előadókat, mint pl. Ő.
YOUTUBE: http://www.youtube.com/user/ayu
Egyszerűen imádom őt, nemcsak azért, mert minden videója teljesen egyedi, hanem azért is, mert egyike azon előadóknak, akiket úgy ismer a világ, mint 'aki úgy lett híres, hogy nem angolul énekel'.
Egyszerűen fantasztikus, minden egyes kislemeze és albuma a maximumon van. Kiváltságosnak érzem magam, hogy megismerhettem, mert így mondhatom, hogy nem amerikai tömegzenét hallgathatok, hanem igényes és egyedi előadókat, mint pl. Ő.
YOUTUBE: http://www.youtube.com/user/ayu
2010. augusztus 28. 10:11
#3
Új kislemez bejelentés!!
Istenem, azok a borítók
Istenem, azok a borítók
2010. augusztus 28. 11:05
#4
Idézet (inspiredboy @ 2010.08.28. 10:11)
Új kislemez bejelentés!!
Istenem, azok a borítók

Istenem, azok a borítók
Új kislemez? Na végre,már vártam
2010. szeptember 13. 10:30
#5
50. JUBILEUMI KISLEMEZ BEJELENTÉS!!! "L"
wáóóóóó
wáóóóóó
2010. október 18. 18:10
#6
Wow, na túl vagyunk az 50. kislemezen...
Kíváncsi vagyok, mi lesz a következő dobása..
Kíváncsi vagyok, mi lesz a következő dobása..
2015. augusztus 12. 11:03
#7
|
|
Ncskcsk~SHINee lover~ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.14. Hozzászólás: 1943 Csatolások: 5 Azonosító: 147253 offline
|
Imádom Ayut. Kedvenc japán énekesnőm, és számomra még mindig jpop Queen. Viszont ma már nem az az Ayu, akibe anno beleszerettem. A dalai megváltoztak, egysíkúvá váltak. Értem én, hogy közel a 40-hez nem fog 20 éves lánykaként viselkedni, felnőtt ő is, komolyabb stílusra váltott. De számomra pont így vesztette is el az egyéniségének egy részét. Lehetne lendületesebb attól függetlenül, hogy már nem olyan fiatal. Szóval minden évben reménykedek, hogy hátha az új albuma változást fog hozni. A 2014-es Colorsnál láttam is egy kis akarást... de az idei A One megint visszatért a Next Level utáni begyepesedéshez. Ne csodálkozzon, hogy Namie Amuro elvette tőle a jpop queen trónt.
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.


0 felhasználónak tetszik:
offline

