Így tér vissza Beyoncé
2010. augusztus 12. 20:52
#41
|
|
PandaAlexXaεїз..εїз |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.28. Hozzászólás: 1919 Csatolások: 0 Azonosító: 125973 offline
|
én nem tudom, hogy ti ,hogy vagytok vele, de szerintem egy kicsit ,nagyon bedurvult mostanság Beyonce..:S Lady Gaga műve?
...
2010. augusztus 12. 22:53
#47
|
Mrs. Frankenstein |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.09. Hozzászólás: 4440 Csatolások: 2054 Azonosító: 126723 offline
|
reménykedjünk, hogy ez csak egy fotósorozat, és semmi több! xD
2010. augusztus 13. 10:19
#51
Ez nem az igazi Beyoncé sokkal szebb volt
tetoválás nélkül
tetoválás nélkül
2010. augusztus 13. 10:23
#52
ez teljesen megörült tele van tetkókkal.... elrontja a szépségét :||
2010. augusztus 13. 11:50
#55
|
cascada cascadavisszatérő vendég |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 10.06.17. Hozzászólás: 125 Csatolások: 109 Azonosító: 129408 offline
|
ja szerintem sem
2010. augusztus 13. 11:53
#56
|
|
Amy4♥тαтυм♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.12.30. Hozzászólás: 1222 Csatolások: 690 Azonosító: 47755 offline
|
Miért van úgy mindenki beijedve??
A hangja marad, akkor meg??
Marad ő a régi kerékvágásban, az az ő stílusa és abban sikeres, nem hiszem, hogy nagy változásra van szüksége..
A szőkeségéről meg annyit, hogy most a legtöbb női sztár azt a korszakát éli, mikor frizuracsere van.. nehogymár lemaradjon ő is.. inkább örüljünk, hogy nem vágatja le a haját vagy hasonló.
A hangja marad, akkor meg??
Marad ő a régi kerékvágásban, az az ő stílusa és abban sikeres, nem hiszem, hogy nagy változásra van szüksége..
A szőkeségéről meg annyit, hogy most a legtöbb női sztár azt a korszakát éli, mikor frizuracsere van.. nehogymár lemaradjon ő is.. inkább örüljünk, hogy nem vágatja le a haját vagy hasonló.
2010. augusztus 13. 13:08
#57
|
|
Timicsy008LadyStark™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.29. Hozzászólás: 1854 Csatolások: 153 Azonosító: 123715 offline
|
Sztem mindenhogy jó lesz 
De már várom az albumot
De már várom az albumot
2010. augusztus 13. 13:10
#58
remélem marad a régi
mert nem tudom elképzelnö öt rockos szerkoban
mert nem tudom elképzelnö öt rockos szerkoban
2010. augusztus 13. 19:32
#60
|
|
pesztike95új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.10. Hozzászólás: 19 Csatolások: 0 Azonosító: 63341 offline
|
hát én se és nem is szteretném:S
láwbee
láwbee
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Millie Bobby Brown a Stranger Things befejezése után folyamatosan kereste a volt kollégáit - kiderült, mitől rettegett
Millie Bobby Brown a Stranger Things befejezése után folyamatosan kereste a volt kollégáit - kiderült, mitől rettegett
10 évet töltött a sorozattal.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:


