Starity

Miért ölt Hasfelmetsző Jack?

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. augusztus 14. 14:51 #1
Samantha2
Samantha2
visszatérő vendég
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.23.
Hozzászólás: 203
Csatolások: 15
Azonosító: 120981
Offline offline
Csak arra lennék kiváncsi,hogy ti mit gondoltok Hasfelmetsző Jackről?Szerintetek miért ölt?És miért pont örömlányokat?Miért vágta ki egyik szervüket?És miért vérrel írta a leveleket? unsure.gif
2010. augusztus 14. 14:55 #2
- törölt felhasználó -    
Idézet (Samantha2 @ 2010.08.14. 14:51)
Csak arra lennék kiváncsi,hogy ti mit gondoltok Hasfelmetsző Jackről?Szerintetek miért ölt?És miért pont örömlányokat?Miért vágta ki egyik szervüket?És miért vérrel írta a leveleket? unsure.gif

omg.gif omg.gif omg.gif
Ha már az internet előtt ülsz, akkor sokkal egyszerűbb lenne rákeresni... mellow.gif
pl: http://hu.wikipedia.org/wiki/Hasfelmetsz%C5%91_Jack
4 felhasználónak tetszik: katiegirl15, dóóra, Sally Sparrow, olsenfan..
2010. augusztus 14. 14:56 #3
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
hát...egy kicsit beteg téma rohog.gif

Egyébként nem tudom miért tehette sad.gif
Sajnos az ilyen nagyon durva filmeknek ( TEXASI LÁNCFŰRÉSZES - ami igaz történet alapján készült sad.gif , MOTEL ) nagyon sok igazság alapja van. Az hogy rengeteg ilyen beteg ember van akik ok nélkül ölnek , mert örömet okoz nekik. És nem tudhatod hogy ezek az emberek hol vannak. Lehet hogy éppen a szomszédodban élnek, nem lehet tudni sad.gif
5 felhasználónak tetszik: BunnyGirl, DemiLovato2010, LaDySmIth, Sally Sparrow, fanni1998
2010. augusztus 14. 15:00 #4
Samantha2
Samantha2
visszatérő vendég
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.23.
Hozzászólás: 203
Csatolások: 15
Azonosító: 120981
Offline offline
Idézet (Cynthia @ 2010.08.14. 14:55)
omg.gif omg.gif omg.gif
Ha már az internet előtt ülsz, akkor sokkal egyszerűbb lenne rákeresni... mellow.gif 
pl: http://hu.wikipedia.org/wiki/Hasfelmetsz%C5%91_Jack

Cynthia!Én a VÉLEMÉNYETEKre vagyok kíváncsi dry.gif mellow.gif
A Wikipediában pedig már elolvastam
House Of Wax neked pedig köszi biggrin.gif Szerintem igazad van biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: katiegirl15
2010. augusztus 14. 15:11 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet (Samantha2 @ 2010.08.14. 15:00)
Cynthia!Én a VÉLEMÉNYETEKre vagyok kíváncsi dry.gif  mellow.gif 
A Wikipediában pedig már elolvastam
House Of Wax neked pedig köszi biggrin.gif Szerintem igazad van biggrin.gif

Ezt nem lehet tudni, ha már a saját véleményemre vagy kíváncsi. Mint ahogy House Of Wax is írta, vannak beteg emberek, akik gyilkolnak, vannak, akiket lehet rehabilitálni, és vannak akiket nem. Ugyan ez a kategória az erőszakolók, csak azokat nem lehet "meggyógyítani". Nem hivatalosan gének felelnek ezért a viselkedésért, ami persze nem azt jelenti, hogy akinek van, abból gyilkos lesz. Sok dologtól függ, de aki hajlamosabb rá, és olyanok a környezeti hatások, az valószínűleg meg is teszi.
Hogy ne kanyarodjak el annyira Jacktől, történészt kérdezz, aki erre a területre specializálódott, hétköznapi ember nem tud neked konkrétan válaszolni. És ennyi év távlatából lehet még a történész sem tudja neked megmondani az indítékot wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. augusztus 14. 15:16 #6
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Na igen. Báthory Erzsébetről is rengeteg pletyka kering.
2010. augusztus 14. 15:26 #7
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Én a Hasfelmetszőt úgy ismerem, hogy azért ölt, mert úgy gondolta a ribik mocskos nőszemélyek, akik nem méltóak az életre (a pasit elég vallásosnak ismerjük). Persze az is közrejátszott, hogy nem volt 100-as a csávó... biggrin.gif
A szervekről meg valami olyasmire emlékszem, hogy azért azokat távolította el mert azok voltak a bűnös testrészek vagy ha a méhükre gondolunk, az adja a nőiességüket, amit Hasfelmetsző szerint nem érdemeltek meg.
De a neten biztos le van írva jó néhány teória smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Pixie Buue
2010. augusztus 14. 15:45 #8
Samantha2
Samantha2
visszatérő vendég
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.23.
Hozzászólás: 203
Csatolások: 15
Azonosító: 120981
Offline offline
Idézet (Christo @ 2010.08.14. 15:26)
Én a Hasfelmetszőt úgy ismerem, hogy azért ölt, mert úgy gondolta a ribik mocskos nőszemélyek, akik nem méltóak az életre (a pasit elég vallásosnak ismerjük). Persze az is közrejátszott, hogy nem volt 100-as a csávó... biggrin.gif 
A szervekről meg valami olyasmire emlékszem, hogy azért azokat távolította el mert azok voltak a bűnös testrészek vagy ha a méhükre gondolunk, az adja a nőiességüket, amit Hasfelmetsző szerint nem érdemeltek meg.
De a neten biztos le van írva jó néhány teória smileeee.gif

Úgy tudom,hogy a veséjüket vágta ki blink.gif
2010. augusztus 14. 16:08 #9
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (Samantha2 @ 2010.08.14. 15:45)
Úgy tudom,hogy a veséjüket vágta ki  blink.gif


A legtöbb nőben az azonos, hogy a méhük hiányzik. Legalábbis én így tudom. Volt vese is egyébként.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. augusztus 15. 14:11 #10
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Egy kis olvasnivaló:
http://sorozatgyilkosok.hu/Ripper/Ripper_eletrajz.html
2010. augusztus 15. 14:18 #11
cintia0023
cintia0023
everybody needs a little poison ivy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.24.
Hozzászólás: 6399
Csatolások: 1056
Azonosító: 85065
Offline offline
Ez igen. mellow.gif

http://hu.wikipedia.org/wiki/Hasfelmetsz%C5%91_Jack_levelei
2010. augusztus 15. 14:21 #12
nozso13
nozso13
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.30.
Hozzászólás: 7208
Csatolások: 72041
Azonosító: 47795
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2010.08.14. 15:16)
Na igen. Báthory Erzsébetről is rengeteg pletyka kering.

Szerencsére. Remek témául szolgál a készülő filmnek, aminek főszerepére Tilda Swintont kérték fel. pompom.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. január 08. 12:06 #13
LaDySmIth
LaDySmIth
wardinator
 
StátuszHow much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.16.
Hozzászólás: 4414
Csatolások: 15107
Azonosító: 112374
Offline offline
Valóban, a gyilkosok egytől egyig betegek agyilag, ami már gyerekkorukban is megmutatkozik: a félelemkeltés, az állatkínzás, pirománoknál a gyújtogatások, satöbbi. Korábban rengeteg sorozatgyilkos történetét elolvastam, Hasfelmetszőnél pedig (azthiszem pont wikipédián) láttam képeket, melyeket az áldozatairól készültek, közvetlenül megtalálásuk után.. nem emlékszem pontosan, hány gyilkosságot tudtak végül rábizonyítani, ha jól tudom 6-ot találtak és abból 4 biztosan az övé volt, és az egyiküknél nem csak a méhét és 1-2 szervét, hanem minden belső szervét kiforgatta.. tudom, undorító, de ha már ilyen témánál vagyok, muszáj megosztanom veletek biggrin.gif Meg sajnos a leveleit sem tudták már azonosítani, mivel a röpke 120 év alatt elég sok ember végigfogdosta őket.. egyébként még a Zodiákus gyilkos története érdekes, ő kódolva küldte a leveleit, és van, amit máig nem tudtak megfejteni..biggrin.gif Jahm, és ha vagytok annyira betegek, mint én, merüljetek bele (ha még nem tettétek volna:P) wikipédiána sorozatgyilkosok listájába, én napokig csámcsogtam rajta laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. január 08. 12:07 #14
- törölt felhasználó -    
Ajánlom A pokolból cimű filmet wink.gif
1 felhasználónak tetszik: csicsi20
2011. január 08. 15:01 #15
- törölt felhasználó -    
Azt a kérdést hogy miért ölt nem csak Hasfelmetszőre kellene érteni, hanem a többi beteg elméjű gyilkosra is. Talán soha nem tudjuk meg miért ölt. Ez egy olyan fehér folt a kriminalisztikában, amelyre talán soha nem derül fény. A profilozok is foglalkoztak Hasfelmetsző történetével és tetteivel, de ők sem jutottak előrébb. Sok fajta leírást elolvastam már róla és már sorozatgyilkosokról is, de kétség kívűl ez a legbizzarabb, hogy nem tudták kideríteni ki is lehetett az. Azt is olvastam már, hogy lehet hogy nő volt az illető. A szerveiket talán azért vette ki mert evett belölük, vagy nem tudom. Egy biztos nem volt épelméjű a pasi, de hogy nem bukott le az azt bizonyítja, hogy a zsenihez közelített. Miért vérrel írta a leveleket? Talán hogy bízonyítsa tényleg ő volt. Ki tudja hogy az ő idejében, hányan valloták hogy ők Hasfelmetsző csak azért hogy a figyelem középpontjába kerüljenek.

Úgyan ilyen legenda a "ZODIÁKUS". róla sem tudnak sokat, pedig ő jóval később tevékenykedett, és hiába a sok bizonyíték, őt sem találták meg a mai napig!
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. január 09. 08:21 #16
- törölt felhasználó -    
Véleményem szerint Jack nem érzett bűntudatot azzal kapcsolatban, amit tesz. Ezért ő úgy vélte, hogy ha prostituáltakat gyilkol, jót tesz a világgal. Tehát beteg egy ember volt.
2011. november 21. 09:38 #17
Marina Salvatore
Marina Salvatore
Goth,Loki Laufeyson & Daenerys Targaryen <333
 
Státuszhttp://www.youtube.com/watch?v=OyzI2hrmGgI&feature=related *-*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.29.
Hozzászólás: 5443
Csatolások: 2807
Azonosító: 150271
Offline offline
Hogy az emberekre ráhozza a frászt ^^...hát szerintem én is sorozatgyilkos lettem volna abban az időben *o*
2011. november 21. 22:16 #18
- törölt felhasználó -    
ismeritek Matuska Szilvesztert?Na ha nem érdemes rákeresni,egy elmebeteg volt,ja és magyar wink.gif
2011. november 25. 23:31 #19
- törölt felhasználó -    
Egyik levele:
„A pokolból
Mr. Lusk
Tehát
Küldök egy fél vesét, amit egy nőből szedtem ki és önnek konzerváltam, a másik felét megsütöttem és megettem, nagyon finom volt. Ha van még türelme, elküldöm a véres kést is, amellyel eltávolítottam a vesét.
Kapjon el, ha tud,
2011. november 25. 23:49 #20
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
remélem nem csak engem ráz ki ez a téma mellow.gif mit is mondjak, nem mertem elolvasni a wiki-s szöveget erről az emberről így alvás előtt xD , csak a ti kommentetekből ítélek, de valamikor hallottam is róla: őrült emberek mindig is voltak, és mindig is lesznek.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!