Max lesz az új bálvány?
2010. augusztus 21. 10:40
#161
|
|
Bieberfan07új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.12. Hozzászólás: 28 Csatolások: 1 Azonosító: 133117 offline
|
Valamit titkol :|....xD
2010. augusztus 21. 11:33
#162
|
|
Fanni121516visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.18. Hozzászólás: 114 Csatolások: 0 Azonosító: 133483 offline
|
Ha nem nézek oda télleg olyan:D
De sztem Justin jobb..
De sztem Justin jobb..
2010. augusztus 22. 22:32
#163
|
bieberfeverbenúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.22. Hozzászólás: 27 Csatolások: 0 Azonosító: 133689 offline
|
justiné azért sokkal jobb..
2010. augusztus 24. 13:34
#166
|
|
Liliikeehhúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.13. Hozzászólás: 29 Csatolások: 0 Azonosító: 131151 offline
|
justint se birom de ez a fiú még csúúnyaa is fújjjj Justin azért jobban néz ki
2010. augusztus 24. 15:11
#167
|
|
Lillacsacsavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.16. Hozzászólás: 288 Csatolások: 61 Azonosító: 133333 offline
|
ez a srác szimpibb mint justin
2010. augusztus 24. 15:58
#168
|
|
Lillacsacsavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.16. Hozzászólás: 288 Csatolások: 61 Azonosító: 133333 offline
|
sokkal ügyibb mint justin
2010. augusztus 24. 15:58
#169
|
|
Lillacsacsavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.16. Hozzászólás: 288 Csatolások: 61 Azonosító: 133333 offline
|
és nem amcsi
2010. augusztus 29. 21:38
#170
|
|
Tami13új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.09. Hozzászólás: 19 Csatolások: 0 Azonosító: 132918 offline
|
Wow!Ez nagyon meglepő,tényleg olyan,mint Justin Bieber!Egy pici eltérés azért van.De tényleg jobb Justin!(L)De szegény nagyon nem helyes.Justin mind2 jobb.Helyes is,meg jólis énekel.Nekem őa favorit!
2010. augusztus 29. 22:42
#171
|
|
nonichanúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.26. Hozzászólás: 17 Csatolások: 0 Azonosító: 130034 offline
|
huh wow ugyanolyan talán egy pöti eltérés de igazán jó szeretem justint de nem at nagy fan vagyok mint ti igazi rajongók már bocsy de ez így van egész jó volt lesz még belőle valaki az tuti:)(L)
2010. augusztus 31. 19:36
#172
|
|
forever JBiebs |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.31. Hozzászólás: 990 Csatolások: 4 Azonosító: 134186 offline
|
a hangja télleg naon hasonlít de sosem fog akkora szár lenni mint Justin!! bocs max. de már csak azért sem lesz olyan nagy szár mert:
1.sokkal de sokkal rondább mint Justin!!
2.a világnak szentem nem kell még egy ugyan olyan gyerek. mindenből csak legyen egy ahogy Justin-ból is!!
1.sokkal de sokkal rondább mint Justin!!
2.a világnak szentem nem kell még egy ugyan olyan gyerek. mindenből csak legyen egy ahogy Justin-ból is!!
2010. szeptember 26. 12:54
#179
ténleg hasonlít, de Justinnak sokkal jobb hangja van! !!!Justin forever!!!
2013. január 09. 20:07
#180
|
|
gizike1998 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.21. Hozzászólás: 772 Csatolások: 337 Azonosító: 156036 offline
|
Hát... szerintem csak egy nagyon kicsit de hát ez alap hogy Justiné szászezerszer is sokalta jóbb !!!
Kapcsolódó sztárok
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.

offline
0 felhasználónak tetszik:





