http://starity.hu/sztarok/chelsea-hobbs/
OFFTopic III
2010. szeptember 25. 14:54
#20982
Idézet (Juanita @ 2010.09.25. 14:53)
jah, pedig totál jó lenne
hírességekkel álmodtam már, kedvencel is: Jason Momoa, de Iannal és Paullal sajnos még nem
hírességekkel álmodtam már, kedvencel is: Jason Momoa, de Iannal és Paullal sajnos még nem
Én már álmodtam iannel
1 felhasználónak tetszik:
Borbély Miranda
2010. szeptember 25. 14:55
#20984
Idézet (Rileah @ 2010.09.25. 14:54)
Halljátok-e, azon gondolkoztam, hogy Chelsea Hobbs nagyon hasonlít cassiecicára
http://starity.hu/sztarok/chelsea-hobbs/
http://starity.hu/sztarok/chelsea-hobbs/
2010. szeptember 25. 14:55
#20985
|
|
Borbély MirandaWalking Dead is my drug™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.25. Hozzászólás: 3724 Csatolások: 403 Azonosító: 123509 offline
|
Idézet (Sourire @ 2010.09.25. 14:54)
Én már álmodtam iannel

Én már szinte az össz. TVD-ekkel álmodtam!
1 felhasználónak tetszik:
Sourire
2010. szeptember 25. 14:55
#20987
|
|
Borbély MirandaWalking Dead is my drug™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.25. Hozzászólás: 3724 Csatolások: 403 Azonosító: 123509 offline
|
Idézet (Juanita @ 2010.09.25. 14:55)
sztem is!
2010. szeptember 25. 14:56
#20988
Idézet (Sourire @ 2010.09.25. 14:54)
Én már álmodtam iannel

áááááá, ez nem ér, én is akarok vele álmodni. pedig tegnap két részt néztem egymás után a VD-ből
1 felhasználónak tetszik:
Borbély Miranda
2010. szeptember 25. 14:57
#20989
Idézet (Borbély Miranda @ 2010.09.25. 14:55)
Én már szinte az össz. TVD-ekkel álmodtam! 
te mázlista
2010. szeptember 25. 14:57
#20990
Idézet (Juanita @ 2010.09.25. 14:56)
áááááá, ez nem ér, én is akarok vele álmodni. pedig tegnap két részt néztem egymás után a VD-ből
bár már kezdek igen Stefanra bukni 
Én maradok Damon-párti
1 felhasználónak tetszik:
Borbély Miranda
2010. szeptember 25. 14:57
#20991
|
|
Borbély MirandaWalking Dead is my drug™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.25. Hozzászólás: 3724 Csatolások: 403 Azonosító: 123509 offline
|
Idézet (Juanita @ 2010.09.25. 14:56)
áááááá, ez nem ér, én is akarok vele álmodni. pedig tegnap két részt néztem egymás után a VD-ből
bár már kezdek igen Stefanra bukni 
Nálam ez ingadozó...Hol Ian hol Paul a baromira jó pasi
Most Paul...elötte Ian elöötte Paul
1 felhasználónak tetszik:
Sourire
2010. szeptember 25. 14:58
#20992
|
|
Borbély MirandaWalking Dead is my drug™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.25. Hozzászólás: 3724 Csatolások: 403 Azonosító: 123509 offline
|
Idézet (Juanita @ 2010.09.25. 14:57)
te mázlista 
Thx
2010. szeptember 25. 14:58
#20993
|
|
zsofeehshadowhunter |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.25. Hozzászólás: 4835 Csatolások: 33773 Azonosító: 125792 offline
|
Idézet (Rileah @ 2010.09.25. 14:18)
Múltkor azt álmodtam, hogy a VD-be voltam, és Elenával egy bálba mentünk. Kis idő múlva rájöttünk, hogy mindenki vámpír ott, bementünk a wc-be és nem mertünk beszélgetni, mert még meghallják, aztán wcpapírra szemceruzával írkodtuk, hogy most mit csinálnunk. Kinéztünk, és a fővámpír a csajával ment ki épp, vártunk egy kicsit, mert nem akartunk velük találkozni, aztán kimentünk, majd jött utánunk egy vámpír, futottunk, de utolért, aztán egyszercsak megjelent Stefan, elintézte a vámpírt, aztán jött Damon, leboxolta Stafant, felkapott engem, és elmenekültünk

Az én álmomban múltkor Stefan és Damon volt. Stefan volt a pasim, Damon pedig elvitt valahova egy autóval, - de előtte elbúcsúztam a szerelmemtől - aztán amikor odaértünk, egy emeletes régebbi ház volt és valami olyasmi rémlik, hogy le akart fektetni, de közben jöttek a családtagjaim
1 felhasználónak tetszik:
Borbély Miranda
2010. szeptember 25. 14:58
#20994
|
|
Borbély MirandaWalking Dead is my drug™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.25. Hozzászólás: 3724 Csatolások: 403 Azonosító: 123509 offline
|
Idézet (Juanita @ 2010.09.25. 14:57)
te mázlista 
Te is legyél Miranda kóros...
2010. szeptember 25. 14:58
#20996
Idézet (Borbély Miranda @ 2010.09.25. 14:57)
Nálam ez ingadozó...Hol Ian hol Paul a baromira jó pasi
Most Paul...elötte Ian elöötte Paul
Most Paul...elötte Ian elöötte Paul
nah, valahogy én is így vagyok ezzel
egyszer Ian, utána Paul
1 felhasználónak tetszik:
Borbély Miranda
2010. szeptember 25. 14:58
#20997
|
|
Borbély MirandaWalking Dead is my drug™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.25. Hozzászólás: 3724 Csatolások: 403 Azonosító: 123509 offline
|
Idézet (zsofeeh @ 2010.09.25. 14:58)
Az én álmomban múltkor Stefan és Damon volt. Stefan volt a pasim, Damon pedig elvitt valahova egy autóval, - de előtte elbúcsúztam a szerelmemtől - aztán amikor odaértünk, egy emeletes régebbi ház volt és valami olyasmi rémlik, hogy le akart fektetni, de közben jöttek a családtagjaim

egyre jobb
1 felhasználónak tetszik:
zsofeeh
2010. szeptember 25. 14:59
#20998
|
|
Borbély MirandaWalking Dead is my drug™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.25. Hozzászólás: 3724 Csatolások: 403 Azonosító: 123509 offline
|
Idézet (Juanita @ 2010.09.25. 14:58)
nah, valahogy én is így vagyok ezzel
egyszer Ian, utána Paul
most épp Paulhoz húz jobban a szívem 
egyszer Ian, utána Paul
Engem is!
2010. szeptember 25. 14:59
#20999
Idézet (zsofeeh @ 2010.09.25. 14:58)
Az én álmomban múltkor Stefan és Damon volt. Stefan volt a pasim, Damon pedig elvitt valahova egy autóval, - de előtte elbúcsúztam a szerelmemtől - aztán amikor odaértünk, egy emeletes régebbi ház volt és valami olyasmi rémlik, hogy le akart fektetni, de közben jöttek a családtagjaim

1 felhasználónak tetszik:
zsofeeh
2010. szeptember 25. 15:00
#21000
Idézet (zsofeeh @ 2010.09.25. 14:58)
Az én álmomban múltkor Stefan és Damon volt. Stefan volt a pasim, Damon pedig elvitt valahova egy autóval, - de előtte elbúcsúztam a szerelmemtől - aztán amikor odaértünk, egy emeletes régebbi ház volt és valami olyasmi rémlik, hogy le akart fektetni, de közben jöttek a családtagjaim

Hát én stefanosat nem álmodtam de szerintem nem is fogok
1 felhasználónak tetszik:
Borbély Miranda
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


offline