Top 10 Vámpír
2010. augusztus 23. 21:18
#102
|
|
FullerGyllenhaalic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.10.07. Hozzászólás: 7244 Csatolások: 3308 Azonosító: 40785 offline
|
Idézet (Em31 @ 2010.08.23. 21:05)
A 3. a 4. és a 9. nagy kedvenc, de nem értem, hogy jön Deborah a sok pasi közé 
Hát úgy, hogy nem pasi lista, hanem vámpír lista.
1 felhasználónak tetszik:
csicsi20
2010. augusztus 23. 21:29
#104
Lugosi Béla
Peter miért a legrosszabbak között van?
Én más sorrendben állítottam volna őket.
De nem számít, mert ez nem közönségszavazás alapján van.
Peter miért a legrosszabbak között van?
Én más sorrendben állítottam volna őket.
De nem számít, mert ez nem közönségszavazás alapján van.
2010. augusztus 23. 21:30
#105
|
|
Széphajúúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.04.05. Hozzászólás: 71 Csatolások: 34 Azonosító: 92291 offline
|
Hajrá Lugosi bácsi!!!
ez a lista nagyjából a teljes vámpírtermést mazsolázza át.
nem csak az utolsó 2-3 évben születtek vérszívós filmek
nekem egyébként Emmett szívhatná a vérem
ez a lista nagyjából a teljes vámpírtermést mazsolázza át.
nem csak az utolsó 2-3 évben születtek vérszívós filmek
2010. augusztus 23. 21:37
#106
|
|
Strawberry03visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.29. Hozzászólás: 358 Csatolások: 4 Azonosító: 132191 offline
|
Idézet (Encsy19 @ 2010.08.23. 21:29)
Lugosi Béla
Peter miért a legrosszabbak között van?
Én más sorrendben állítottam volna őket.
De nem számít, mert ez nem közönségszavazás alapján van.
Peter miért a legrosszabbak között van?
Én más sorrendben állítottam volna őket.
De nem számít, mert ez nem közönségszavazás alapján van.
Így van. Ezt a listát nem szavazás alapján állították össze, hanem csak úgy összedobták!
2010. augusztus 23. 21:50
#107
|
|
paraizo |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.02. Hozzászólás: 1141 Csatolások: 302 Azonosító: 128699 offline
|
Miiiiiiiiii?????????!!!!!!!!!!!! Mé Petert rakta a legrosszabb helyre!!!!!!!!!!!!!????
Peter a legjobb vámpír! Meg a legcukibb, legokosabb, stb.
Hogy lehet ennyire szívtelen valaki hogy a legrosszabb helyre rakja?!!!!!! Ezen most teljesen kiakadtam!
2010. augusztus 23. 21:55
#108
|
|
Strawberry03visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.29. Hozzászólás: 358 Csatolások: 4 Azonosító: 132191 offline
|
Idézet (paraizo @ 2010.08.23. 21:50)
Mii??!! Mé Petert rakta a legrosszabb helyre!!??
Peter a legjobb vámpír! Meg a legcukibb, legokosabb, stb.
Hogy lehet ennyire szívtelen valaki hogy a legrosszabb helyre rakja?!! Ezen most teljesen kiakadtam! 
Igaz a nevét azt már nem merte odaírni a kis huncut!!
2010. augusztus 23. 22:15
#109
|
|
Selenna••Jelly&Pumba•• |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.12. Hozzászólás: 1031 Csatolások: 103 Azonosító: 124892 offline
|
most komolyan!honnan van ez a hír?sz biztos hogy nem felejtette el odaírn!robert vagyis edward a tizedik helyen?ez akkora marhaság amit még soha nem halottam!oké damont jó helyre tették viszonylag de neki is előrébb kellett volna kerülni de edwardnak a leges leg elejére!
2010. augusztus 23. 22:20
#110
|
|
paraizo |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.02. Hozzászólás: 1141 Csatolások: 302 Azonosító: 128699 offline
|
Ja igen Strawberry03 Robért is leírok egy kis reklamálást!
Rob hogy kerülhetett csak a 10dik helyre??!!! Miko Robnak az első 3ban kéne szerepelnie!!! Mi alapján állították a listát? Me biztos nem az alapján ki a legjobb és legrosszabb vámpír! Bénák!!
Rob hogy kerülhetett csak a 10dik helyre??!!! Miko Robnak az első 3ban kéne szerepelnie!!! Mi alapján állították a listát? Me biztos nem az alapján ki a legjobb és legrosszabb vámpír! Bénák!!
2010. augusztus 23. 22:28
#112
|
|
FullerGyllenhaalic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.10.07. Hozzászólás: 7244 Csatolások: 3308 Azonosító: 40785 offline
|
Idézet (paraizo @ 2010.08.23. 22:20)
Ja igen Strawberry03 Robért is leírok egy kis reklamálást!
Rob hogy kerülhetett csak a 10dik helyre??!!! Miko Robnak az első 3ban kéne szerepelnie!!! Mi alapján állították a listát? Me biztos nem az alapján ki a legjobb és legrosszabb vámpír! Bénák!!

Rob hogy kerülhetett csak a 10dik helyre??!!! Miko Robnak az első 3ban kéne szerepelnie!!! Mi alapján állították a listát? Me biztos nem az alapján ki a legjobb és legrosszabb vámpír! Bénák!!
A listát az alapján állították össze, hogy ki "igazi" vámpír. Ezért nem is értem Edward hogy kerülhetett bele, hisz ő nem az a tipikus vérszívó.
Idézet (Selenna @ 2010.08.23. 22:15)
most komolyan!honnan van ez a hír?
El kéne olvasni a cikket és kiderül.
2010. augusztus 23. 23:09
#114
|
|
Eszty Morgan♥Team Nikolas♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.23. Hozzászólás: 1133 Csatolások: 47 Azonosító: 133717 offline
|
Lehet, hogy elfogult vagyok.. de én abszolút Damont - ha úgy tetszik, Ian-t - tartom a legjobb vámpírnak. És nem azért, vagy.. nem csak azért, mert jóképű.
Mert benne valahogy minden benne van. Nem az a romantikus, "szenvedős" karakter, van humora, és bár titkolja, de vannak érzései. A cinizmusa az ő nagy fegyvere, amivel palástolja a jó tulajdonságait.
De lehet, hogy elfogult vagyok
Ui.: Gratula a cikkhez, ma ez az egyik legjobb, amihez szerencsém volt!
Mert benne valahogy minden benne van. Nem az a romantikus, "szenvedős" karakter, van humora, és bár titkolja, de vannak érzései. A cinizmusa az ő nagy fegyvere, amivel palástolja a jó tulajdonságait.
De lehet, hogy elfogult vagyok
Ui.: Gratula a cikkhez, ma ez az egyik legjobb, amihez szerencsém volt!
2010. augusztus 23. 23:13
#115
nemis ismerek ennyi vámpirt:D ugylátszik az egész ország ebben a korságban szendved dehát ha muszáj akkor..
1.Carlisle
2.Damon
3.Stefan
4.Emmett
5.Jasper
háát edwardal sincs sok bajom de robert pattinsont nem csipemXD
1.Carlisle
2.Damon
3.Stefan
4.Emmett
5.Jasper
háát edwardal sincs sok bajom de robert pattinsont nem csipemXD
2010. augusztus 24. 07:41
#116
|
|
chelseagirl18White Wave™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.21. Hozzászólás: 3016 Csatolások: 311 Azonosító: 123303 offline
|
Idézet (CanDee Sweet @ 2010.08.23. 21:10)
Lugosi a NO1, az biztos, de Pattinson? Hol marad Brad Pitt (Interjú a vámpírral), Stuart Townsend (Kárhozottak Királynője), Thomas Ian Griffith (Vámpírok)? És Tom Cruise meg Kate Beckinsale mint legrosszabb vámpírok? Ugyan...
Stuart mint Lestat
2010. augusztus 24. 10:51
#117
|
|
CandUsperfect imperfection |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.19. Hozzászólás: 7938 Csatolások: 1586 Azonosító: 125437 offline
|
Tényleg?! Ki állította össze ezt a listát????!! Peter mint rossz vámpír???? Hát ennek nincsen szeme? Vak??? És Rob a 10. helyen??? Teljesen fel vagyok háborodva!
2010. augusztus 24. 10:54
#118
Szerintem jó lett a lista, de Robert nem kellett volna rá
2010. augusztus 24. 15:57
#120
|
|
Cheryl Cole fan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.15. Hozzászólás: 1128 Csatolások: 522 Azonosító: 129312 offline
|
mi Peter a meg Tom a szarok között na ne már és hol van Stefant alakító Paul agy épen valamelyik lny az Alkonyatból?
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline









