Marion már jó pár sikeres filmben szerepelt az elmúlt pár évben, lehet, hogy még eggyel bővítheti a már eddig is kiváló listán.
A teljes cikkhez kattints ide!
Marion Cotillard a Batman 3-ban?
2010. augusztus 24. 19:22
#1
|
|
adorebubble |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.02. Hozzászólás: 763 Csatolások: 3488 Azonosító: 123989 offline
|
2010. augusztus 24. 19:24
#2
Mariooooon (L) Remélem szerepelni fog benne, akkor már csak miatta is megnézem majd...
2010. augusztus 24. 19:25
#3
|
|
bebeflowerкамеры ™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.30. Hozzászólás: 1757 Csatolások: 113 Azonosító: 128406 offline
|
ajj imádom Mariont.
szerintem a jobb kép illene hozzá.
2010. augusztus 25. 08:45
#10
|
|
BoscorelliLost but Won |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.08.01. Hozzászólás: 5972 Csatolások: 135718 Azonosító: 67913 offline
|
Idézet (nozso13 @ 2010.08.24. 20:26)
Nee! Utálom Nolan Batmanjeit és nem akarok végigszenvedni újabb 120 percet. 
Én pont az ellenkezőjét gondolom, szerintem a Nolan Batmanjei az egyik legjobb filmek, (különösen a Sötét lovag) amit valaha láttam.
Kíváncsian várom, hogy folytatják a történetet, Marion pedig nagyon szép, és tehetsége is van, úgyhogy én is szívesen látnám a filmben.
2010. augusztus 25. 10:31
#11
|
Mrs. Frankenstein |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.09. Hozzászólás: 4440 Csatolások: 2054 Azonosító: 126723 offline
|
hát én nem ismerem a sztorit sem meg úgy egyáltalán a szereplőket sem, de ahogyan elnézem Selina Kyle jobban illene.
2010. augusztus 25. 13:05
#12
|
|
FullerGyllenhaalic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.10.07. Hozzászólás: 7244 Csatolások: 3308 Azonosító: 40785 offline
|
Az első Batman film az igazi, de szeretem az újakat is, habár az első Nolan produkció annyira nem lett ütős, mint a Sötét lovag. Bale az egyik kedvenc színészem, szerintem Keaton mellett ő az egyik legjobb Batman. Marion Cotillardot is szívesen látnám a castban, nem szimpatikus, de jó színésznőnek tartom. A Talia al Ghul karaktert nem ismerem, de kép alapján inkább, mint a macskanő szerep.
Köszi a cikket!
Köszi a cikket!
2010. augusztus 26. 21:13
#15
|
|
andrea12_andika13új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.19. Hozzászólás: 89 Csatolások: 262 Azonosító: 131497 offline
|
hat igen ugy lesz ahogy keszitik szerintem nem csak o lessz benne:P
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline
0 felhasználónak tetszik:




