Az európai koncertdátumok között szerepel Bécs (Ausztria). A lista még nem teljes, de valószínű, hogy Magyarország nem fog rajta szerepelni. Azonban a rajongók ne csüggedjenek, ugyanis 25 euróért már megválthatják a jegyüket az életre szóló élményre!
A teljes cikkhez kattints ide!
Adam Lambert már csak egy ugrásnyira
2010. szeptember 08. 21:51
#3
|
|
kbrigitta96visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.03. Hozzászólás: 246 Csatolások: 0 Azonosító: 121716 offline
|
hát én is elmennék
2010. szeptember 08. 21:54
#5
|
|
coledylanbarbi |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.11.11. Hozzászólás: 1008 Csatolások: 442 Azonosító: 112059 offline
|
jólenne de nme fog menni
2010. szeptember 08. 22:20
#8
|
|
Krissy0907új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.30. Hozzászólás: 28 Csatolások: 0 Azonosító: 128480 offline
|
Jujj, én remélem megyek:)
2010. szeptember 08. 22:23
#11
|
|
csianon29Ŕ๏cкєя Č!cυ$ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.24. Hozzászólás: 587 Csatolások: 50 Azonosító: 131824 offline
|
Össze kéne hívni az Adamfanokat valamelyik izékéhez...(tudjátok miaz xD ahol a vonatok megállnak xd) és elkéne menni vonattal együtt oda..olyan jó lenne
1 felhasználónak tetszik:
Encsy19
2010. szeptember 08. 22:28
#13
|
|
ancsa13Glambert |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.01.30. Hozzászólás: 2090 Csatolások: 1504 Azonosító: 118918 offline
|
Idézet (csianon29 @ 2010.09.08. 22:23)
Össze kéne hívni az Adamfanokat valamelyik izékéhez...(tudjátok miaz xD ahol a vonatok megállnak xd) és elkéne menni vonattal együtt oda..olyan jó lenne

Hát én úgy tervezem, már csak meg kéne beszélnem azzal a 3 emberrel akik már biztos mennek
Szóval én biztosan megyek, még ha -10 fok is lesz
2010. szeptember 09. 00:09
#16
|
|
Glambert†ℓɩττℓɛ ςℓɑɱƿɩяɛ† |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.07. Hozzászólás: 1477 Csatolások: 0 Azonosító: 132784 offline
|
Én már olvastam ezt máshol, de feljövök és még itt is megfájdítják a szívemet. Nagyon örültem egy Adames hírnek, de nagyon szomorú vagyok, hogy nem mehetek. Egész nap ez miatt emésztettem magam. Nem tudom mit tehetnék. Áhh, belehalok, ha nem láthatom. De most komolyan.
2010. szeptember 09. 08:15
#18
Remélem azért valami véletlen folytán útbaesik neki Magyarország.
Annyira jó lenne. Úgy elmennék.
2010. szeptember 09. 08:16
#19
Idézet (csianon29 @ 2010.09.08. 22:23)
Össze kéne hívni az Adamfanokat valamelyik izékéhez...(tudjátok miaz xD ahol a vonatok megállnak xd) és elkéne menni vonattal együtt oda..olyan jó lenne

Vasútállomásra gondolsz?
Ez nem is egy rossz ötlet. Én támogatom. Megjelennénk egy nagy bandába. Nem tudom mit szólnának hozzá.
1 felhasználónak tetszik:
csianon29
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline

