Starity

Linkin Park

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. szeptember 10. 00:34 #1
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Gondolom nem kell őket bemutatni smileeee.gif
Halljátok az A Thousand Suns elég lightos lett... Nagyon sokat változott a banda, de hogy milyen irányban, azt mindenki maga eldönti smileeee.gif
Van olyan szám ami tetszik, de másra számítottam smileeee.gif
2010. szeptember 10. 17:23 #2
- törölt felhasználó -    
Nem fogok finomkodni, ez egy f*s. mellow.gif biggrin.gif
Egyetlen szám van ahol Chester hangja ki van használva, ez pedig a ... Blackout
A többi az mi? ... nevetséges egy ilyen kegyetlen jó hanggal rendelkező ordító bajnokot gúzsba kötni. dry.gif tongue.gif
2 felhasználónak tetszik: vampiregirl18, kismano2
2010. szeptember 10. 21:43 #3
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (Billy Costigan @ 2010.09.10. 17:23)
Nem fogok finomkodni, ez egy f*s.  mellow.gif  biggrin.gif 
Egyetlen szám van ahol Chester hangja ki van használva, ez pedig a ... Blackout
A többi az mi? ... nevetséges egy ilyen kegyetlen jó hanggal rendelkező ordító bajnokot gúzsba kötni.  dry.gif  tongue.gif



Hát igen, ez már nem egy HT, vagy Meteora... A Blackout tényleg jó szám smileeee.gif
Ha már ennyire vártam az új lemezt, próbálom elnézni nekik ezt a kis mellényúlást. Meg kell hallgatnom még párszor és szerintem megbarátkozom vele smileeee.gif
2010. szeptember 10. 23:10 #4
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Régen nagy kedvenciem voltak (innen a lp a felh. nevemben). De mostanság teljesen elk_rvultak a médiának. 2006-ig nagyon király zenekar voltak, főleg mikor kiadták a QWERTY című számot, olyan ősgyökeres Xero-s hangzása volt, de erre jött 2007-be a Minutes To Midnight, amibe kaptunk 40 perc nyálcsorgatás pár rockosabb számmal megszakítva. Sajnos a nu-metál már nem menő, mint a 2000-es évek elején volt, nem áll jól nekik ez a stílus. Remélem lesz nekik vmi pálfordulásuk és feleszmélnek, hogy kicsit bu_is amit csinálnak. Bár ha Rick Rubin nem viszi el őket ebbe az nyál-elektro irányba, akkor már rég eltűntek volna, nem lennének fele ennyire se mainstream zenekar.
(Nem várk mindenféle hülye privát üzenetet hogy anti-lp fan meg hasonló fasságokat. Ha az ember szeret vmi, arról nem csak jót mondhat.)
1 felhasználónak tetszik: vampiregirl18
2010. szeptember 10. 23:33 #5
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Billy Costigan @ 2010.09.10. 17:23)
Nem fogok finomkodni, ez egy f*s.  mellow.gif  biggrin.gif


Nem is kicsit. Ennyire hullámzó minőséget, és stílust egy albumon belül ritkán találni. Tengeribeteg lesz tőle az ember...

Pár héttel ezelőtt a The Catalyst volt új Medal of Honor játék egyik trailer soundtrack-je, mit ne mondjak ott is ízekre szedték a bandát. És úgy tűnik látatlanban igazuk is volt. A Blackout tényleg jó, több hasonló kellett volna, és kevesebb ebből a cukormázas pop hangzásból.

Nálam a best az In the End, de rengeteg szám van, amit még nagyon szivesen hallgatok tőlük, ezen a mostani albumon egy-kettő, ha lesz.

Kéretik visszatérni a régi hangzásvilághoz. reklamalo.gif
4 felhasználónak tetszik: vampiregirl18, House Of Wax, Christo, Black Hearth2
2010. szeptember 11. 14:33 #6
shadowcat
shadowcat
visszatérő vendég
 
StátuszHülye vagyok, csak nem normális :DDD
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.12.
Hozzászólás: 108
Csatolások: 0
Azonosító: 131088
Offline offline
A legutóbbi albumról öszvisz egy számot hallottam, az nem tetszett, de a többiről így nem tudok nyilatkozni. Úgy általánosságban szeretem a Linkin Parkot, az Easier To Run című számuk különösen tetszik. smileeee.gif
2010. szeptember 13. 20:59 #7
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Igen, a régi számaikat én is akármikor újrahallgatom. Az In The End, a Pushing Me Away és a Faint abszolút kedvenc. A MtM nálam ilyen fele fele arányban van: nekem nagyon tetszett arról még a What I've Done, Given Up, a No More Sorrow és az In Pieces.
A New Divide is iszonyat jó szám lett, nem értem, miért nem lehetett azt az irányt tovább vinni.
Lehet, hogy Chester megöregedett és már nincs kedve ordítani. biggrin.gif
2010. szeptember 13. 20:59 #8
JustinBieber16
JustinBieber16
 
StátuszEz most már örökké jó lesz egy darabig. :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.09.
Hozzászólás: 617
Csatolások: 0
Azonosító: 134503
Offline offline
Nekem ez a kedvenc számom tőlük wub.gif

2010. szeptember 16. 08:42 #9
- törölt felhasználó -    
Idézet (Christo @ 2010.09.13. 20:59)
Igen, a régi számaikat én is akármikor újrahallgatom. Az In The End, a Pushing Me Away és a Faint abszolút kedvenc. A MtM nálam ilyen fele fele arányban van: nekem nagyon tetszett arról még a What I've Done, Given Up, a No More Sorrow és az In Pieces.
A New Divide is iszonyat jó szám lett, nem értem, miért nem lehetett azt az irányt tovább vinni.
Lehet, hogy Chester megöregedett és már nincs kedve ordítani. biggrin.gif


Szerintem Chester nem fáradt bele,mert akk minek csinálta volna a Dead By Sunrise-t ,ba..us abba is sokat ordit. biggrin.gif
Viszont az új albumuk az ,hát... van ami tetszik,de én sajnálom hogy nincs sok gitár,az szinte megszünt létezni,de még nem mindet hallotam,így nem tudom milyen az egész album.Azért remélem visszajön még egszer az a régi Lp akik miatt rocker lettem.A MInutes To Midnight-ban visszont majdnem minden szám tetszik,kivétek talán a hand held high,az In between,meg a The little thing give... meg a No roads left azok nem tetszenek,visszont az összes többit imádom biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Christo
2010. szeptember 16. 11:48 #10
paprika
paprika
visszatérő vendég
 
Státusz"kövess, vezess vagy állj félre, de ha csak magadat keresed, kerülj ki engem. "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.11.
Hozzászólás: 145
Csatolások: 13
Azonosító: 52129
Offline offline
bűn rossz lett, hallgathatónak hallgatható, de ha ezért még pénzt is kérnek, akkor ez lesz az évtized lehúzása, szerintem.
2011. február 02. 20:27 #11
- törölt felhasználó -    
A többséggel egyetértek.Régebben nagyban jobb számaik voltak,a mostani still nem jön be unsure.gif
2011. február 03. 17:00 #12
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Ez volt az igazi LP, 2006-ban. Ami ezután van, az már mind pózerság.
1 felhasználónak tetszik: Christo
2011. április 21. 23:50 #13
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2010.09.10. 23:33)

Kéretik visszatérni a régi hangzásvilághoz.  reklamalo.gif

Jól mondod. Forgotten, And One, A Place For My Head és társai kellenek nekünk, nem Catalyst meg gyökértechnós electros siratódalok.
2011. április 22. 11:37 #14
hirosi
hirosi
visszatérő vendég
 
StátuszDoyle Wolfgang Von Frankenstein
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.04.
Hozzászólás: 445
Csatolások: 5
Azonosító: 132555
Offline offline
Idézet (lpmaskmancick @ 2010.09.10. 23:10)
Régen nagy kedvenciem voltak (innen a lp a felh. nevemben). De mostanság teljesen elk_rvultak a médiának. 2006-ig nagyon király zenekar voltak, főleg mikor kiadták a QWERTY című számot, olyan ősgyökeres Xero-s hangzása volt, de erre jött 2007-be a Minutes To Midnight, amibe kaptunk 40 perc nyálcsorgatás pár rockosabb számmal megszakítva. Sajnos a nu-metál már nem menő, mint a 2000-es évek elején volt, nem áll jól nekik ez a stílus. Remélem lesz nekik vmi pálfordulásuk és feleszmélnek, hogy kicsit bu_is amit csinálnak. Bár ha Rick Rubin nem viszi el őket ebbe az nyál-elektro irányba, akkor már rég eltűntek volna, nem lennének fele ennyire se mainstream zenekar.
(Nem várk mindenféle hülye privát üzenetet hogy anti-lp fan meg hasonló fasságokat. Ha az ember szeret vmi, arról nem csak jót mondhat.)

Igen.. sose csipáztam annyira számaikat van egy két egész vállalható.. de azt én is tudtam hogy, egy 4-5 éve már ratyi zenét játszanak.Amúgy sok metál együttes teszi ezt(főleg a nu metál).Nagyon elpoposodnak.Persze van ellen példa is.. A KoRn sztem a mai napig kibaszott király számokat játszik.
2011. május 08. 14:16 #15
dóóra
dóóra
gallavich.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.22.
Hozzászólás: 6279
Csatolások: 1202
Azonosító: 115351
Offline offline
Akárki akármit mond nekem a mai napig kedvenceim. wub.gif smileeee.gif
Jó oké hogy az új albumuk nem a legjobb,de ez az egy bukás belefér. rolleyes.gif Ezért nem kell rögtön azt mondani hogy nem jók,meg már nem szeretem őket. reklamalo.gif
1 felhasználónak tetszik: kismano2
2011. május 09. 15:03 #16
- törölt felhasználó -    
A régebbi számaik sokkal jobbak voltak. mellow.gif
2011. május 09. 15:28 #17
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Idézet (dóóra @ 2011.05.08. 14:16)
Akárki akármit mond nekem a mai napig kedvenceim. wub.gif  smileeee.gif 
Jó oké hogy az új albumuk nem a legjobb,de ez az egy bukás belefér. rolleyes.gif Ezért nem kell rögtön azt mondani hogy nem jók,meg már nem szeretem őket. reklamalo.gif

Egy bukááááás?? Ez már a második bukás a Minutes to Midnightot követően. mad.gif
2011. május 15. 20:54 #18
dóóra
dóóra
gallavich.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.22.
Hozzászólás: 6279
Csatolások: 1202
Azonosító: 115351
Offline offline
Idézet (lpmaskmancick @ 2011.05.09. 15:28)
Egy bukááááás?? Ez már a második bukás a Minutes to Midnightot követően. mad.gif

Jól van na... rolleyes.gif
2011. május 18. 18:51 #19
- törölt felhasználó -    
Régen én is a rajongójuk voltam, sőt LP fanatikusnak vallottam magamat. LP-t hallgattam mindenhol. Itthon, a suliban, hazafelé vagy, ha suliba mentem. A Minutes to midnight albumukat elkönyveltem, hogy oké, ez nem lett annyira gáz, és a következő jobb lesz. Remegve vártam a legújabb albumot, aztán amikor végig hallgattam, majdnem sírva fakadtam, hogy ezt hogy tolhatták el ennyire?! Ha Backstreet Boyst akarok hallgatni, akkor beteszem az ő számaikat, nem kell ahhoz LP. Mérten elkorcsosult pop banda lett belőlük. Sajnálom őket, mert a mostani zenéjük az elős két albumukhoz képest valahol a béka feneke alatt van. Az LP-nek az album megjelenése után kapásból bukta lett.
2011. május 20. 16:52 #20
- törölt felhasználó -    
Az örök kedvencem a Numb, de még nagyon jók a transformerses dalok is
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!