Starity

Gabriela Spanic - H Extremo - September 2010

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. szeptember 16. 11:35 #1
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
w00t.gif drool.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

Thanks and credit to Maese! meghajolo.gif beer.gif
6 felhasználónak tetszik: Söme, Levente1991, astal, Ödönke, hgergely009, rjani88
2010. szeptember 16. 11:39 #2
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Fujj... Ennek is elment a maradék kis esze... mellow.gif
2010. szeptember 16. 11:42 #3
- törölt felhasználó -    
Ez sem természetes mell...
2010. szeptember 16. 12:06 #4
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
blink.gif rolleyes.gif
2010. szeptember 16. 15:35 #5
- törölt felhasználó -    
Azannyát'... wub.gif Millió köszönet Necros!!! meghajolo.gif beer.gif Bombanő, még mindig! És a Csábítás földjén is valami kib*szottul jó!
1 felhasználónak tetszik: Necros
2010. szeptember 16. 15:41 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet (Levente1991 @ 2010.09.16. 15:35)
Azannyát'... wub.gif  Millió köszönet Necros!!! meghajolo.gif  beer.gif Bombanő, még mindig! És a Csábítás földjén is valami kib*szottul jó!


Bocs, hogy beleszólok, de szerintem műmellekkel könnyű bomba nőnek lenni. Nem mondom, hogy nem tetszik, de így nincs benne semmi természetes.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. szeptember 16. 15:51 #7
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Csak attól, hogy valakinek műmelle van, még nem lesz bombanő, szép meg végképp nem. Ha nincs jó alakja, szép arca, akkor lehet akármilyen jól sikerült műmelle, nem fog tetszeni... De persze megértem, hogy ha valakinek a természetes idomok, legyenek azok bármilyenek, jönnek be inkább, de azért nem kéne ilyen lenéző hozzászólásokat írni.
2 felhasználónak tetszik: Levente1991, Bessie
2010. szeptember 16. 15:53 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet (El Mexicano @ 2010.09.16. 15:41)
Bocs, hogy beleszólok, de szerintem műmellekkel könnyű bomba nőnek lenni. Nem mondom, hogy nem tetszik, de így nincs benne semmi természetes.


Bocs, hogy beleszólok, de muszáj neked mindenbe, mindenféle különösebb ok nélkül a szokásos, csak kritikus szemléleteddel beleszólni? Megérteném, ha egy hírhez szólnál így hozzá, de hogy már pár képhez se lehet normálisan hozzászólni, az nekem már sok... ha nem tetszik/nem érdekel, minek nézed meg? Főleg, hogy az egész világ tudja, hogy utálod... én az ilyen dolgokhoz nemhogy nem szólok hozzá, de meg se nézem...

Amúgy meg, ki/mi természetes ebbe a mai világba már? Gyakorlatilag senki, mert ha már van egy orthopédiai műtéted, régen nem vagy az... és ezt nem sokan kerülik el.

Privátba válaszolj, ha akarsz, nem akarok itt lavinát.
1 felhasználónak tetszik: Necros
2010. szeptember 16. 16:28 #9
- törölt felhasználó -    
Hát komolyan mondom, ezen már csak röhögni tudok. Egy szóval nem mondtam soha és sehol, hogy utálom, azt pedig végképp nem, hogy nem tetszik. Itt látszik, hogy mindenkinek az jön le egy hozzászólásból, amit ő beleképzel, amikor nem hangzott el. Legyetek szívesek, olvassatok vissza még egyszer. Annyit mondtam, hogy nem természetes.

Gabynak nagyon szép arca van és az alakja is bombázó... Én mindössze azt kritizáltam (igen, és most már lehet mondani), hogy nincs abban semmi poén szerintem, ha egy nő azt mutatja meg magából, ami a plasztikai sebész munkájának eredménye... mert az nem az övé.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. szeptember 16. 17:32 #10
- törölt felhasználó -    
Idézet (El Mexicano @ 2010.09.16. 16:28)
Itt látszik, hogy mindenkinek az jön le egy hozzászólásból, amit ő beleképzel, amikor nem hangzott el. Legyetek szívesek, olvassatok vissza még egyszer.


Ja, mindig, minden esetben a másik értelmi képességével, illetve tudatlanságával lehetnek gondok... Értem én... blink.gif dry.gif

De tudod mit? Ezentúl nem szólok semmit, mert úgyis te vagy a szent és sérthetetlen, aki mindig mindent jobban tud, aztán ha paca éri a renoméját, rohan a modiszobába... vállalom az esetleges szankciót, de a véleményemet akkor sem fogom magamban tartani!

Én a részemről itt abbahagytam.
4 felhasználónak tetszik: szavy, _ToTo_, Bessie, bibicsibi
2010. szeptember 17. 10:15 #11
hgergely009
hgergely009
visszatérő vendég
 
StátuszCsak a munka..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.04.21.
Hozzászólás: 242
Csatolások: 1
Azonosító: 15143
Offline offline
nekem nagyon is tetszik, köszönöm! cool.gif
2 felhasználónak tetszik: mokuscica, Levente1991
2010. szeptember 17. 10:25 #12
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Levente1991 @ 2010.09.16. 17:32)
Ja, mindig, minden esetben a másik értelmi képességével, illetve tudatlanságával lehetnek gondok... Értem én... blink.gif  dry.gif 
De tudod mit? Ezentúl nem szólok semmit, mert úgyis te vagy a szent és sérthetetlen, aki mindig mindent jobban tud, aztán ha paca éri a renoméját, rohan a modiszobába... vállalom az esetleges szankciót, de a véleményemet akkor sem fogom magamban tartani! 
Én a részemről itt abbahagytam.


Most mi bajod van? Tényleg nem értem. El Mexicano elmondta a véleményét, ami annyi volt, hogy nem természetes, és hogy "más tollával ékeskedni könnyebb" - ezt volt a lényeg. Ő így gondolja, Te úgy. Igazán vicces, miért nem lehet elfogadni, hogy máshogy gondolja és le is írja. Más dologban meg Te gondolod másképp, leírod. Kész. Milyen unalmas lenne, ha mindenki mindenről csak ömlengene, vagy ha mindenki mindent csak szidna..? Neked bejön a műmell, El Mexicanonak meg nem. Neked nagyobb valószínűséggel lesz műmelles csajod egyszer, mint neki, mert neked ez tetszik.

Amúgy ha Gaby eredeti melleivel szerepelne a képeken, könnyen lehet, hogy rombolná az összhatást, ami az alakot és szép arcot illeti. Ha meg tulajdonképpen tökmindegy a mellméret, akkor miért volt olyan fontos megcsináltatni? Gabynak valószínűleg nem volt mindegy. És ez x pasinak bejön, ynak meg nem.

Ezen rég kár vitatkozni...
1 felhasználónak tetszik: El Mexicano
2010. szeptember 17. 10:26 #13
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (El Mexicano @ 2010.09.16. 11:42)
Ez sem természetes mell...


Nem hát! Nem nagy kedvencem nekem Gaby, bár nem is utálom.. de akárhogy is, ezek a képek nem kellettek volna. Oké, látjuk Éva kosztüm nélkül is, hogy a plasztikai műtétek nagyon kelendőek Latin-Amerikában.
Én azt hittem, hogy Gaby ennél okosabb egy kicsit. Tévedtem mellow.gif mellow.gif mellow.gif mellow.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, El Mexicano
2010. szeptember 17. 10:27 #14
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Necros @ 2010.09.16. 15:51)
nem kéne ilyen lenéző hozzászólásokat írni.


Nem volt lenéző egyáltalán, csak tárgyilagos. Leírta az ő véleményét. Mint ahogy ti is leírtátok, hogy nektek meg tetszik.

Ti fújjátok fel ezt a dolgot hatalmasra, nem tudom, feltűnt-e... unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: El Mexicano
2010. szeptember 17. 10:29 #15
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.09.17. 10:27)
Nem volt lenéző egyáltalán, csak tárgyilagos. Leírta az ő véleményét. Mint ahogy ti is leírtátok, hogy nektek meg tetszik.
Ti fújjátok fel ezt a dolgot hatalmasra, nem tudom, feltűnt-e...  unsure.gif


Igaz. Nem értem miért kell ebből nagy ügyet csinálni. Nekem is vannak kedvenceim, szólták is már meg őket, és nem álltam le vitázni. Ha valakinek ennyire csípi a szemét a negatív kritika, nem kell ide jönni. beer.gif beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. szeptember 17. 10:39 #16
- törölt felhasználó -    
Természetesen nem felvágni akarok az én kedvencemmel, de Thalíának pl. mindene természetes (a saját állítása szerint), ugyanolyan jó az alakja, mégsem vetkőzik le, pedig nem egyszer tettek neki ilyen ajánlatot; pedig nyilván én is szívesen megnézném férfitársaimmal együtt. Vajon miért nem tette? Két tipp: egy, nem tartja erkölcsösnek, vagy szerinte ruhában izgalmasabb; kettő, talán nem lenne annyira csinos meztelenül (épp azért, mert természetes). Ezt viszont mindenki döntse el maga. Ő csak annyit nyilatkozott, hogy szeret elmenni a végletekig és szexisen öltözködni, de teljesen soha nem fedné fel a testét. wink.gif
2 felhasználónak tetszik: Eszty Morgan, Sally Sparrow
2010. szeptember 17. 10:49 #17
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (El Mexicano @ 2010.09.17. 10:39)
Természetesen nem felvágni akarok az én kedvencemmel, de Thalíának pl. mindene természetes (a saját állítása szerint), ugyanolyan jó az alakja, mégsem vetkőzik le, pedig nem egyszer tettek neki ilyen ajánlatot; pedig nyilván én is szívesen megnézném férfitársaimmal együtt. Vajon miért nem tette? Két tipp: egy, nem tartja erkölcsösnek, vagy szerinte ruhában izgalmasabb; kettő, talán nem lenne annyira csinos meztelenül (épp azért, mert természetes). Ezt viszont mindenki döntse el maga. Ő csak annyit nyilatkozott, hogy szeret elmenni a végletekig és szexisen öltözködni, de teljesen soha nem fedné fel a testét.  wink.gif


Mert igaza van!
Én amúgy sem szeretem, ha egy amúgy tehetséges színésznő - mert Gaby az - levetkőzik. Nem megszólni akarom, vagy lenézni a Playmateket, de nekik ez a dolguk.
De egy tehetséges színésznő a tehetségével bizonyítson, ne a testével. Annyi módja van a bizonyításra. Színház, rendezés, jótékony munkák - oké, ez annyira nem kapcsolódik a színészethez, de magát az illetőt érdemekben minősíti -.
2 felhasználónak tetszik: El Mexicano, Sally Sparrow
2010. szeptember 17. 12:32 #18
mokuscica
mokuscica
új tag
 
Státusz'A felhő mögött mindig süt a nap'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 1
Azonosító: 120804
Offline offline
Szerintem műmell ide vagy oda nagyon jól sikerült és nem túl nagy se, igazán büszke leht Gaby erre, 36 évesen így kinézni hát nem sok nő tud. blush.gif thumbsup.gif
2010. szeptember 17. 12:34 #19
mokuscica
mokuscica
új tag
 
Státusz'A felhő mögött mindig süt a nap'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 1
Azonosító: 120804
Offline offline
Idézet (Eszty Morgan @ 2010.09.17. 10:49)
Mert igaza van! 
Én amúgy sem szeretem, ha egy amúgy tehetséges színésznő - mert Gaby az - levetkőzik. Nem megszólni akarom, vagy lenézni a Playmateket, de nekik ez a dolguk. 
De egy tehetséges színésznő a tehetségével bizonyítson, ne a testével. Annyi módja van a bizonyításra. Színház, rendezés, jótékony munkák - oké, ez annyira nem kapcsolódik a színészethez, de magát az illetőt érdemekben minősíti -.


Hmm, 1 színésznő egyéb téren is bizonyíthat, pl így...nagyon dögös wub.gif
2010. szeptember 17. 13:57 #20
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Idézet (Eszty Morgan @ 2010.09.17. 10:49)
Mert igaza van! 
Én amúgy sem szeretem, ha egy amúgy tehetséges színésznő - mert Gaby az - levetkőzik. Nem megszólni akarom, vagy lenézni a Playmateket, de nekik ez a dolguk. 
De egy tehetséges színésznő a tehetségével bizonyítson, ne a testével. Annyi módja van a bizonyításra. Színház, rendezés, jótékony munkák - oké, ez annyira nem kapcsolódik a színészethez, de magát az illetőt érdemekben minősíti -.

Szerintem nincs semmi rossz abban, ha egy színésznő levetkőzik. Ez ugyanaz, mintha egy film kedvéért levetkőzik egy jelenetben. blink.gif Nem nagyon értem, hogy ezzel mit akartál. És most ne azzal gyertek, hogy "de ez egy férfi magazin!". És? Akkoris ugyanaz. laugh.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok