A szőke énekesnő Broken Arrow című dalának videoklipje a mai nap debütált a világhálón – ez a dal lesz amerikai debütálásának mérföldköve.
A teljes cikkhez kattints ide!
Pixie Lott törött nyila
2010. szeptember 16. 15:27
#4
Hát a klip nagyon jó lett, de a szám annyira nem jön be. Bár még csak egyszer hallgattam végig, lehet még párszor lejátszom és rá fogok kattanni.
Köszi a cikket egyébként imádom Pixiet.
2010. szeptember 16. 16:13
#7
|
|
Zsanett.ZsüliettBritney Spears addict* |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.03. Hozzászólás: 5274 Csatolások: 263 Azonosító: 130471 offline
|
Szerintem is klassz.!
2010. szeptember 16. 16:26
#9
|
|
Brigiii0913visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.24. Hozzászólás: 200 Csatolások: 0 Azonosító: 133832 offline
|
nagyonjó
2010. szeptember 16. 17:08
#11
|
|
audrey |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.02.24. Hozzászólás: 1761 Csatolások: 26436 Azonosító: 121080 offline
|
Az eddigi legcsodásabb Pixie klip.
egyszerűen fantasztikus, és gyönyörű.
Viszont a dal. Angliában csak-csak elmenne, de Amerikában szerintem semmire nem fog vele menni. Ha egy Boys and Girls kaliberű pop-os pörgős, bulizós, csajos dalt csinált volna, na azzal igen, talán sikerülne betörnie. De így nem sok esélyt látok. De majd a Jason Derülo-s duettel
Viszont a dal. Angliában csak-csak elmenne, de Amerikában szerintem semmire nem fog vele menni. Ha egy Boys and Girls kaliberű pop-os pörgős, bulizós, csajos dalt csinált volna, na azzal igen, talán sikerülne betörnie. De így nem sok esélyt látok. De majd a Jason Derülo-s duettel
2010. szeptember 16. 17:30
#13
|
|
KataCullenAddicted to Pretty Little Liars ❤♡ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.11. Hozzászólás: 1456 Csatolások: 132 Azonosító: 124843 offline
|
WOW jó klip lett és szerintem a szám is nagyon jó. hajrá Pixie!
2010. szeptember 16. 17:44
#14
|
|
SpiritStarúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.08.29. Hozzászólás: 24 Csatolások: 8 Azonosító: 70372 offline
|
Nagyon tetszik eza szám is. A klipjeiben, főleg az újabbakban pedig nagyon szeretem, hogy szép lírai koregráfiákat láthatunk
2010. szeptember 16. 18:12
#15
ügyes csajszi:) a szám egész jó, a klip pedigg még jobb:D
2010. szeptember 16. 19:20
#16
|
Mrs. Frankenstein |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.09. Hozzászólás: 4440 Csatolások: 2054 Azonosító: 126723 offline
|
furi az arca. más lett. de tetszik a szám is meg a klip is
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.


offline
0 felhasználónak tetszik:



