Starity

John Simm

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. szeptember 20. 21:19 #1
- törölt felhasználó -    
Gondoltam nyissunk topikot ennek a tehetséges színésznek is. Látta már valaki valamiben? ( Ki vagy Doki?, Life On Mars, Miranda, Bűn és Bűnhődés stb... )
2 felhasználónak tetszik: rheuska, Bessie
2010. szeptember 20. 22:01 #2
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
jeee, éljen a Master <3
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. szeptember 20. 22:05 #3
- törölt felhasználó -    
Idézet (rheuska @ 2010.09.20. 22:01)
jeee, éljen a Master <3


Nekem mindigis úgy tűnt mintha a kelleténél több energiaitalt ivott volna. Olyan gyors volt, aktív, talpraesett, pofás time lord (vagy még mindig az, fene sem tudja mi történt vele). És a speciálokban ahogyan ugrált blink.gif
Nagyon bírtam a vigyorgó fejeit, egyik másról arckifejezéséről érdemes lenne szobrot készíteni _nevet.gif
2010. szeptember 21. 00:20 #4
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.09.20. 22:05)
Nekem mindigis úgy tűnt mintha a kelleténél több energiaitalt ivott volna. Olyan gyors volt, aktív, talpraesett, pofás time lord (vagy még mindig az, fene sem tudja mi történt vele). És a speciálokban ahogyan ugrált  blink.gif 
Nagyon bírtam a vigyorgó fejeit, egyik másról arckifejezéséről érdemes lenne szobrot készíteni  _nevet.gif


hjaj, a 3. évadban, mikor ül bent azon a gyűlésen, sé mondja, h "ha boldog vagyok az ilyen" és vágja a fejeket... annyit röhögtem rajta xD
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sixy
2010. szeptember 21. 13:10 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet (rheuska @ 2010.09.21. 00:20)
hjaj, a 3. évadban, mikor ül bent azon a gyűlésen, sé mondja, h "ha boldog vagyok az ilyen" és vágja a fejeket... annyit röhögtem rajta xD


Nekem is nagyon tetszettek. biggrin.gif És az a jelenet amikor szól az I can't decide című dal a háttérben, az valami hatalmas, én mondom. rohog.gif
2010. szeptember 22. 14:37 #6
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
Idézet (rheuska @ 2010.09.21. 00:20)
hjaj, a 3. évadban, mikor ül bent azon a gyűlésen, sé mondja, h "ha boldog vagyok az ilyen" és vágja a fejeket... annyit röhögtem rajta xD


azon én is fetrengtem, hát igen John Simm-nek is remek arcmimikái vannak.mondjuk én eddig csak a DW-ben láttam, de ott remekelt, de ha ezt a karaktert ilyen jól el tudta játszani, szerintem más szerepeiben is jó lehet rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. szeptember 27. 23:17 #7
- törölt felhasználó -    
WOW blink.gif ohmy.gif biggrin.gif

John Simm 3D-ben laugh.gif

http://img541.imageshack.us/img541/7296/tsodq.png
1 felhasználónak tetszik: g12laller
2010. november 15. 11:58 #8
- törölt felhasználó -    
Most olvastam a BBC oldalán hogy egy thriller drámában fog szerepelni Jim Broadbent mellett, aki a történetbeli apját fogja alakítani.
Mégis hogyan nézhet ki a BBC-nél egy thriller dráma? blink.gif
Látott már valaki olyat? unsure.gif
2010. december 30. 22:31 #9
- törölt felhasználó -    
Épp nyitni akartam egy topicot Johnnak, mert elsőre a kereső nem dobott ki találatot, még jó, hogy a biztonság kedvéért rákerestem mégegyszer smileeee.gif
2010. december 30. 22:32 #10
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2010.12.30. 22:31)
Épp nyitni akartam egy topicot Johnnak, mert elsőre a kereső nem dobott ki találatot, még jó, hogy a biztonság kedvéért rákerestem mégegyszer smileeee.gif


Eddig nem nagyon tudtuk miről beszélni unsure.gif
2010. december 30. 22:49 #11
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2010.12.30. 22:32)
Eddig nem nagyon tudtuk miről beszélni  unsure.gif


Hát John nem az a fajta, aki sok beszédtémát szolgáltatna (hála Istennek), de minden jött-mentnek van már hárommillió topicja, gondoltam ő is megérdemel legalább egyet, de aztán láttam, hogy te már megelőztél.
2010. december 30. 22:54 #12
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2010.12.30. 22:49)
Hát John nem az a fajta, aki sok beszédtémát szolgáltatna (hála Istennek), de minden jött-mentnek van már hárommillió topicja, gondoltam ő is megérdemel legalább egyet, de aztán láttam, hogy te már megelőztél.


Ez a gond. Minden kis senkinek van topikja de John topikjához szinte senki nem tud hozzászólni mert nincs miről. Felőlem a filmjeiről is csacsoghatunk és a Hamletjéről is, amit sajnos nem láttam, de azt mondják jó volt -és ahogyan az lenni szokott- lehúzták a kritikusok dry.gif
2010. december 30. 23:21 #13
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2010.12.30. 22:54)
Ez a gond. Minden kis senkinek van topikja de John topikjához szinte senki nem tud hozzászólni mert nincs miről. Felőlem a filmjeiről is csacsoghatunk és a Hamletjéről is, amit sajnos nem láttam, de azt mondják jó volt -és ahogyan az lenni szokott- lehúzták a kritikusok  dry.gif


Nincs sorozata a Disney csatornán és nincs minden szennylap címoldalán, nem folytat bioszexet (nem csalja az asszonyt fűvel-fával), nem szerepel valóságshowban, nem ad ki popalbumot stb., ezért azt sem tudják az emberek, hogy eszik-e vagy isszák (így azt sem tudják miről maradnak le).

Kritikákat én már régóta nem olvasok, szinte soha nem egyeznek az én véleményemmel, s emiatt nem hagyom, hogy bárminemű keserű szájízt is okozzanak, ráadásul ösztönösen keresem az entellektüell sznobokat, akik számára a kritika egyenlő a szentírással, még akkor is, ha valójában teljesen más véleményen vannak.
Hamletjét még én sem láttam, sőt nem is láttam még a darabot így feldolgozva, mert valahogy nem szeretem az adaptációkat, de azért kíváncsi lennék rá.
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. december 30. 23:32 #14
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2010.12.30. 23:21)
Nincs sorozata a Disney csatornán és nincs minden szennylap címoldalán, nem folytat bioszexet (nem csalja az asszonyt fűvel-fával), nem szerepel valóságshowban, nem ad ki popalbumot stb., ezért azt sem tudják az emberek, hogy eszik-e vagy isszák (így azt sem tudják miről maradnak le).
Kritikákat én már régóta nem olvasok, szinte soha nem egyeznek az én véleményemmel, s emiatt nem hagyom, hogy bárminemű keserű szájízt is okozzanak, ráadásul ösztönösen keresem az entellektüell sznobokat, akik számára a kritika egyenlő a szentírással, még akkor is, ha valójában teljesen más véleményen vannak. 
Hamletjét még én sem láttam, sőt nem is láttam még a darabot így feldolgozva, mert valahogy nem szeretem az adaptációkat, de azért kíváncsi lennék rá.


Nem szeretem a kritikákat, ha nincsenek jól felépítve. Viszont mivel nem láttam és ez sajnos nem fog DVD-n megjelenni, elolvastam. Persze kérdeztem fanokat is, akik nem az obsessed féle fanok voltak.

Láttál már tőle más filmet?
2010. december 31. 09:34 #15
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2010.12.30. 23:32)
Nem szeretem a kritikákat, ha nincsenek jól felépítve. Viszont mivel nem láttam és ez sajnos nem fog DVD-n megjelenni, elolvastam. Persze kérdeztem fanokat is, akik nem az obsessed féle fanok voltak. 
Láttál már tőle más filmet?



A DW-n kívül még nem igazán volt hozzá szerencsém, sőt a "fan státuszom" sem hipp-hopp alakult ki. Az Utopiában kimondottan ellenszenves volt, a The Sound of Drumsban dettó, a The last of the Time Lordsban viszont már érdeklődve figyeltem, az EOTII végére pedig megkérdeztem: "Hát hol voltál te eddig az életemből?" biggrin.gif Elolvastam minden fellelhető dolgot róla, néztem youtube videokat, s elkezdtem letölteni a Life on Marst, de a file sajnos hibás volt, az oldal pedig megszűnt, másikat pedig egyelőre nem sikerült találnom.
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. december 31. 09:45 #16
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2010.12.31. 09:34)
A DW-n kívül még nem igazán volt hozzá szerencsém, sőt a "fan státuszom" sem hipp-hopp alakult ki. Az Utopiában kimondottan ellenszenves volt, a The Sound of Drumsban dettó, a The last of the Time Lordsban viszont már érdeklődve figyeltem, az EOTII végére pedig megkérdeztem: "Hát hol voltál te eddig az életemből?" biggrin.gif  Elolvastam minden fellelhető dolgot róla, néztem youtube videokat, s elkezdtem letölteni a Life on Marst, de a file sajnos hibás volt, az oldal pedig megszűnt, másikat pedig egyelőre nem sikerült találnom.


Van BBC Entertainment csatornád?
2010. december 31. 12:07 #17
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2010.12.31. 09:45)
Van BBC Entertainment csatornád?


Nincs és nem is lesz egyhamar.
Nem tudod lehet-e valahol online fogni a BBC1-t?
2010. december 31. 12:11 #18
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2010.12.31. 12:07)
Nincs és nem is lesz egyhamar. 
Nem tudod lehet-e valahol online fogni a BBC1-t?


Azt mondják, hogy a FilmOn jó, de engem rendszeresen ledob 2 perc után reklamalo.gif reklamalo.gif
2010. december 31. 12:26 #19
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2010.12.31. 12:11)
Azt mondják, hogy a FilmOn jó, de engem rendszeresen ledob 2 perc után  reklamalo.gif  reklamalo.gif


Az a baj ezekkel, hogy a szerverek kapacitása jóval kisebb, mint amennyire a terhelés miatt szükség lenne. A justintv nem olyan rég óta pont ezért csinálja, hogy csak limitált számú rácsatlakozást engedélyez, ha nem vagy benne mondjuk az első 500-ban akkor hoppon maradsz, de emiatt van, hogy már órákkal fent kell lennie az embernek, mert a keret gyorsan betelik, ráadásul a justintv-n már jóformán csak futottak még csatornák vannak, mert a nagyobb társaságok perrel fenyegetőztek.
Azt hiszem régebben a BBC oldalán lehetett nézni műsorokat, úgy mint az AXN playeren, de mostanában már nem találom, csak sima videokat.
2010. december 31. 12:27 #20
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2010.12.31. 12:26)
Az a baj ezekkel, hogy a szerverek kapacitása jóval kisebb, mint amennyire a terhelés miatt szükség lenne. A justintv nem olyan rég óta pont ezért csinálja, hogy csak limitált számú rácsatlakozást engedélyez, ha nem vagy benne mondjuk az első 500-ban akkor hoppon maradsz, de emiatt van, hogy már órákkal fent kell lennie az embernek, mert a keret gyorsan betelik, ráadásul a justintv-n már jóformán csak futottak még csatornák vannak, mert a nagyobb társaságok perrel fenyegetőztek.
Azt hiszem régebben a BBC oldalán lehetett nézni műsorokat, úgy mint az AXN playeren, de mostanában már nem találom, csak sima videokat.


Nekem mindig azt írja ki, hogy SUBSCRIBE különben nem tudom tovább nézni reklamalo.gif reklamalo.gif
Állítólag jövő évtől külföldről, pénzért, nézhetsz BBCiPlayert unsure.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

John Simm John Simm 4465.