Starity

The Matt Smith song

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. szeptember 21. 14:11 #1
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Matt Smith song. Ez rémes... _nevet.gif

1 felhasználónak tetszik: rheuska
2010. szeptember 21. 15:38 #2
- törölt felhasználó -    
Ezt már láttam néhány napja. Hilarious rohog.gif Nem értek vele egyet de mekkora poén lett belőle, rémes, akárki is csinálta _nevet.gif
Jól láttam a videó végén hogy 10 megrugdossa 11-et vagy mit csinál 10 a videó végén? rolleyes.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: mutyafangirl19
2010. szeptember 21. 19:07 #3
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.09.21. 15:38)
Ezt már láttam néhány napja. Hilarious  rohog.gif Nem értek vele egyet de mekkora poén lett belőle, rémes, akárki is csinálta  _nevet.gif 
Jól láttam a videó végén hogy 10 megrugdossa 11-et vagy mit csinál 10 a videó végén?  rolleyes.gif  biggrin.gif


Hehehe... Hát én csak addig jutottam el a végét illetően, hogy 10 hallja, mi folyik bent a szórakozóhelyen, és bemegy a hang után..? De hogy megrugdosta-e..? Azt nem tudom. Én még a szöveget sem értem sok helyen rendesen. sad.gif De tényleg őrült volt, aki ezt összehozta... Nagyon poén... Főleg a weeping angel a basszusgitárral... rofl.gif

Amúgy ilyen szemüveges 10-et én is akarok magamnak... Ha nem lesz horribilis ára és lesz a DRWHO üzletben, ahová tervezek betérni, lehet, hogy beruházok egyre... biggrin.gif De az a baj, hogy akkor már egy 9 is kellene... (Elképesztő amúgy, milyen élethű figurákat tudnak gyártani. smileeee.gif )

Szerintetek hogy csinálták meg a videót Matt hangjával? Összevágták az eddigi részekből + interjúkból, vagy csak találtak valakit, akinek tisztára olyan a hangja, mint neki..? biggrin.gif
2010. szeptember 21. 19:10 #4
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.09.21. 19:07)
Hehehe... Hát én csak addig jutottam el a végét illetően, hogy 10 hallja, mi folyik bent a szórakozóhelyen, és bemegy a hang után..? De hogy megrugdosta-e..? Azt nem tudom. Én még a szöveget sem értem sok helyen rendesen. sad.gif De tényleg őrült volt, aki ezt összehozta... Nagyon poén... Főleg a weeping angel a basszusgitárral... rofl.gif
Amúgy ilyen szemüveges 10-et én is akarok magamnak... Ha nem lesz horribilis ára és lesz a DRWHO üzletben, ahová tervezek betérni, lehet, hogy beruházok egyre... biggrin.gif De az a baj, hogy akkor már egy 9 is kellene... (Elképesztő amúgy, milyen élethű figurákat tudnak gyártani. smileeee.gif )
Szerintetek hogy csinálták meg a videót Matt hangjával? Összevágták az eddigi részekből + interjúkból, vagy csak találtak valakit, akinek tisztára olyan a hangja, mint neki..?  biggrin.gif


A weeping angel basszusgitárral a legjobb rész volt a videóban _nevet.gif rohog.gif
Szerintem csak van valaki, akinek hasonló hangja van mint Mattnek, de manapság már akárki tud hangot szerkeszteni géppel. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. szeptember 21. 19:19 #5
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
nevet2.gif hát ez hatalmas, elfogott a röhögőgörcs nevet2.gif
Jópofa videó, beteg, de jópofa biggrin.gif tetszenek ezek az élethű bábúk, de a legnagyobb az volt, hogy még 10 keze is ott volt thumbsup.gif
a "best Doctor eva' " résszel én sem értek egyet, ettől függetlenül jó, mondjuk nekem is csak annyi jött le, hogy 11 magát isteníti és fikázza a többieket..
amúgy azt vártam, hogy 10 megrugdossa a végén 11-et, de sajnos, nem csak annyi volt, hogy ment a hang után vagy elmen, mindegy a lényeg, hogy nem "találkoztak" sad.gif
1 felhasználónak tetszik: mutyafangirl19
2010. szeptember 21. 19:23 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sixy @ 2010.09.21. 19:19)
nevet2.gif hát ez hatalmas, elfogott a röhögőgörcs nevet2.gif
Jópofa videó, beteg, de jópofa biggrin.gif tetszenek ezek az élethű bábúk, de a legnagyobb az volt, hogy még 10 keze is ott volt thumbsup.gif 
a "best Doctor eva' " résszel én sem értek egyet, ettől függetlenül jó, mondjuk nekem is csak annyi jött le, hogy 11 magát isteníti és fikázza a többieket..
amúgy azt vártam, hogy 10 megrugdossa a végén 11-et, de sajnos, nem csak annyi volt, hogy ment a hang után vagy elmen, mindegy a lényeg, hogy nem "találkoztak" sad.gif


Én nem tudtam megállapítani hogy 10 mit csinál a végén. Twitteren ment ez a videó 3-4 napja és ott olyan kommenteket láttam hogy 10 rugdossa 11-et de ez valószínűleg nem volt igaz.
Az hogy gúnyt űz 10-ből .. a MS fanok haragszanak Davidre (nem mind) és egyre több 10 gyalázó videó van fent a neten. No comment, gyerekes. Azt sem értem hogy lehet azt állítani róla hogy a legjobb Doki ever? Azért meg sem közelíti Tom Bakert, CE meg DT mellett pedig simán eltörpülhet unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. szeptember 21. 19:33 #7
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.09.21. 19:23)
Én nem tudtam megállapítani hogy 10 mit csinál a végén. Twitteren ment ez a videó 3-4 napja és ott olyan kommenteket láttam hogy 10 rugdossa 11-et de ez valószínűleg nem volt igaz.
Az hogy gúnyt űz 10-ből .. a MS fanok haragszanak Davidre (nem mind) és egyre több 10 gyalázó videó van fent a neten. No comment, gyerekes. Azt sem értem hogy lehet azt állítani róla hogy a legjobb Doki ever? Azért meg sem közelíti Tom Bakert, CE meg DT mellett pedig simán eltörpülhet  unsure.gif


ezek a 21. század gyermekei...most eszembe jutnak azok a gagyi videók youtube-n, ahol a Barátok közt, meg a Forma1 alá narrálnak valami béna szöveget, ami szerintük vicces és haha ez mekkora paródia :/ ez is ilyen kb és akik ezt a videót alkották, meg a fikázásokat "elkövetik" nyilvánvalóan buzgó tizenévesek, akik csak azért szimpatizálnak Matt-el, mert ő is fiatal, csak úgy, mint ők unsure.gif értelmesebb magyarázatot nem tudok, mint ahogy valószínűleg értelme sincs ennek a sárdobálásnak...ez a divat dry.gif (kb mint a régi Eminem dalok biggrin.gif...csak ő jobb volt biggrin.gif)
2010. szeptember 21. 20:48 #8
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.09.21. 14:11)
Matt Smith song. Ez rémes...  _nevet.gif 


hát ez kész xD
am, egy vmire én aszt hiszem, rájöttem belőle.. észrevettétek, h 1:25-nél úgy váltakozik az óra? először fél kilencen van a mutató, utána átmegy mattnél 11-re... lehet h ez a kulcsa annak, h csak 13x regenerálódhat? vagy csak belelátok vmit? xD elvégre valahol logikus lenne, h óra-idő úr, de... ugyanakkor kicsit banális lenne azt hinni, h a doki élete egy emberi időmérő szerkentyűtől függ xD
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. szeptember 21. 23:49 #9
- törölt felhasználó -    
Idézet (rheuska @ 2010.09.21. 20:48)
hát ez kész xD
am, egy vmire én aszt hiszem, rájöttem belőle.. észrevettétek, h 1:25-nél úgy váltakozik az óra? először fél kilencen van a mutató, utána átmegy mattnél 11-re... lehet h ez a kulcsa annak, h csak 13x regenerálódhat? vagy csak belelátok vmit? xD elvégre valahol logikus lenne, h óra-idő úr, de... ugyanakkor kicsit banális lenne azt hinni, h a doki élete egy emberi időmérő szerkentyűtől függ xD


Én mindigis úgy gondoltam erre hogy az 'idő' alatt azt kell érteni hogy a múltból a jelenbe, jövőbe és összevissza, amióta világ a világ addig amíg világ a világ.
Az órás ötlet nagyon jónak tűnik, teljesen ésszerű de ha engem kérdezel, ennek szerintem nincs semmi megoldása. A sorozat 1963-ig nyúlik vissza, onnantól visszamenőleg vagy valaki kitalálta hogy abban az időben mit akartak az akkori írók és hogyan lett a 13-as szám vagy pedig nagyon jó mélyen őrzik a papírokat egy BBC épületben.
Én tényleg úgy gondolom hogy erre nem volt megoldás, csak valaki anno kitalálta hogy legyen 13.

Állításomat talán igazolja az az évelejei BBC cikk, ami szerint a Classic who írói az 'LSD'-nek köszönhetően jutottak a regenerálódás ötletéhez.

Az LSD 10-16 óra hosszat fejti ki hatását: az érzékelés, az érzelmek, az emlékezet és a tudat „kitágítását”. Ezenkívül gyakran okoz víziókat, például kaleidoszkópszerű vagy egyéb geometriai mintákat, mozgó tárgyak mögött „nyomokat”, és rengetegféle színt. Az LSD nem okoz a szó szoros értelmében vett hallucinációkat; ehelyett az illúziók, az álmodozáshoz hasonló látomások és a megszokott dolgok, tapasztalatok megjelenése, jelentése változik meg. Kisebb dózisok esetén igaz a fenti megállapítás, de nagyobb például 500 vagy 1000 mikrogramm LSD olyan állapotot képes előidézni, amelyben a használó ténylegesen kiszakad térből és időből, és néha bizonyos lényeket is érzékel és lát. Néhány perc akár egy órának is tűnhet. Sok esetleírásban olyan élményekről számolnak be, amelyeket szavakkal nem tudnak megfogalmazni. Szintén jellemző a használat utáni spirituális megnyílás érzése, mintegy rövid látogatás emléke egy másik valóságban.

Anno az LSD még nem volt betiltva, lehet hogy az írók is ezt csinálták és egy ilyen LSD trip után látták azokat a szörnyeket maguk előtt amit mi a Classic Who-ban.
2010. szeptember 22. 14:24 #10
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
szerintem nem lenne jó ötlet megmaradni ennél a "13 regeneráció van és snitt" dolognál unsure.gif mondjuk attól függ ki lesz a következő Doki rohog.gif de azt ugya tudjátok, hogy David egyszer saját magába regenerálódott, tehát ha úgy vesszük már 12 regenerációja volt, ami azt jelentené, hogy már csak egy van...hmm...amúgy az a jó a sorozatokban, főleg, ami ilyen messzire nyúlik vissza, hogy az írók nem szoktak minden apró részletre odafigyelni és képesek ilyenekről megfeledkezni, hogy "13 regeneráció van" tongue.gif
2010. szeptember 22. 22:33 #11
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sixy @ 2010.09.22. 14:24)
szerintem nem lenne jó ötlet megmaradni ennél a "13 regeneráció van és snitt" dolognál unsure.gif mondjuk attól függ ki lesz a következő Doki rohog.gif de azt ugya tudjátok, hogy David egyszer saját magába regenerálódott, tehát ha úgy vesszük már 12 regenerációja volt, ami azt jelentené, hogy már csak egy van...hmm...amúgy az a jó a sorozatokban, főleg, ami ilyen messzire nyúlik vissza, hogy az írók nem szoktak minden apró részletre odafigyelni és képesek ilyenekről megfeledkezni, hogy "13 regeneráció van" tongue.gif


az biological metacrisis volt, az nem számít rohog.gif
2010. szeptember 23. 10:59 #12
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Ha egyszer befejezik a sorozatot, lehet, hogy az lesz a slusszpoén, hogy az éppen aktuális Dokit játszó színész karakteréről kiderül, hogy drogfüggő, és az egész sorozat csak egy hallucináció volt... rohog.gif
2011. szeptember 04. 13:31 #13
mutyafangirl19
mutyafangirl19
visszatérő vendég
 
Státusz"A chapter can be a book"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.29.
Hozzászólás: 208
Csatolások: 61
Azonosító: 70362
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.09.23. 10:59)
Ha egyszer befejezik a sorozatot, lehet, hogy az lesz a slusszpoén, hogy az éppen aktuális Dokit játszó színész karakteréről kiderül, hogy drogfüggő, és az egész sorozat csak egy hallucináció volt...  rohog.gif


Az milyen durva lenne már biggrin.gif xD
de akkor azért nehéz lenne ugyanúgy tekinteni, a sorozatra.. xD
videokliphez annyit fűznék hogy brutális xD
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok