Kérem Harry Styles adatlapját ezekhez csatolni:
http://starity.hu/forum/topik/205424-one-direction-x-factor-photoshoot/
http://starity.hu/forum/topik/204617-one-direction-very-co-uk-christmas-catwalk-show-at-victoria-house...vember-24-2010/
http://starity.hu/forum/topik/204572-one-direction-chronicles-of-narnia-voyage-of-the-dawn-treader-pre...vember-29-2010/
http://starity.hu/forum/topik/204430-matt-cardle-lett-az-uj-x-factor/
http://starity.hu/forum/topik/204320-one-direction-top-of-the-pops-magazin-scan/
http://starity.hu/forum/topik/204317-one-direction-x-factor-magazin-photoshoot/
http://starity.hu/forum/topik/202851-one-direction-beacon-radio-ad/
Moderátorok Topicja VI
2010. december 31. 18:28
#2243
csak egy kérdés amire megköszönném,ha válaszolna valaki:
nem úgy volt,hogy lehet JJ-s képeket feltölteni?
én per pillanat nem töltöttem fel olyat,de érdekelne
nem úgy volt,hogy lehet JJ-s képeket feltölteni?
én per pillanat nem töltöttem fel olyat,de érdekelne
2010. december 31. 18:41
#2245
|
wannascream- |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.05. Hozzászólás: 1866 Csatolások: 3203 Azonosító: 126443 offline
|
Idézet (Nelly-fan @ 2010.12.31. 18:28)
csak egy kérdés amire megköszönném,ha válaszolna valaki:
nem úgy volt,hogy lehet JJ-s képeket feltölteni?
én per pillanat nem töltöttem fel olyat,de érdekelne

nem úgy volt,hogy lehet JJ-s képeket feltölteni?
én per pillanat nem töltöttem fel olyat,de érdekelne
Freeze azt írta egyszer, hogy lehet.
2010. december 31. 18:41
#2246
|
|
Christo |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.11.23. Hozzászólás: 7844 Csatolások: 21645 Azonosító: 77830 offline
|
Idézet (Nelly-fan @ 2010.12.31. 18:28)
csak egy kérdés amire megköszönném,ha válaszolna valaki:
nem úgy volt,hogy lehet JJ-s képeket feltölteni?
én per pillanat nem töltöttem fel olyat,de érdekelne

nem úgy volt,hogy lehet JJ-s képeket feltölteni?
én per pillanat nem töltöttem fel olyat,de érdekelne
De igen, lehet feltölteni. (Csak semmi értelme.)
2010. december 31. 19:15
#2249
2010. december 31. 21:08
#2254
http://starity.hu/magazin/9881-ayumi-hamasakit-eljegyzik/
Most ezt miért csinálja ToTo ?? (hozzászólására, és mérhetetlen cinizmusára gondolok)
MINT A CIKK ÍRÓJA, KÉREM TÖRÖLNI A NEM ODA ILLŐ HOZZÁSZÓLÁST.
Most ezt miért csinálja ToTo ?? (hozzászólására, és mérhetetlen cinizmusára gondolok)
MINT A CIKK ÍRÓJA, KÉREM TÖRÖLNI A NEM ODA ILLŐ HOZZÁSZÓLÁST.
2010. december 31. 21:22
#2255
|
|
_ToTo_Cinikus kritikus |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 05.03.01. Hozzászólás: 12645 Csatolások: 11645 Azonosító: 4133 offline
|
Idézet (inspiredboy @ 2010.12.31. 21:08)
http://starity.hu/magazin/9881-ayumi-hamasakit-eljegyzik/
Most ezt miért csinálja ToTo ?? (hozzászólására, és mérhetetlen cinizmusára gondolok)
MINT A CIKK ÍRÓJA, KÉREM TÖRÖLNI A NEM ODA ILLŐ HOZZÁSZÓLÁST.
Most ezt miért csinálja ToTo ?? (hozzászólására, és mérhetetlen cinizmusára gondolok)
MINT A CIKK ÍRÓJA, KÉREM TÖRÖLNI A NEM ODA ILLŐ HOZZÁSZÓLÁST.
Semmi cinizmus nem volt benne ezúttal, csak leírtam amit gondoltam. Aztán Dancsyka kezdett szívózni. Nem írhatom le, hogy szerintem nincs örökké tartó szerelem? Csak körbe kell nézni a sztárvilágban, egyik ágyból ugrálnak a másikba, ez fordult meg a fejemben és kész. Még csak személyes sem volt, mert általánosságban írtam, ha ennyi kritikát nem tudsz elviselni akkor minek írsz cikket? Arra vársz, hogy mindenki azt írja, hogy jujdejójujdejójujdejó 18 oldalon át?
Szerk: Nézd vissza a Te hozzászólásaidat egyes cikkekben.
Töröljem azokat is? Lenne mit, hozzászólásod sem sok maradna.
1 felhasználónak tetszik:
Ditty
2010. december 31. 21:30
#2256
|
|
_ToTo_Cinikus kritikus |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 05.03.01. Hozzászólás: 12645 Csatolások: 11645 Azonosító: 4133 offline
|
Tessék, elrejtettem ami nem oda való, de a véleményem, ami nem személyes, otthagytam.
Ezekkel mi legyen az elmúlt napokból, Te írtad mindet:
-GyéPé. ne énekelj, fotózz!! Könyörgöm!!
-Jé, itt a Fluor Féliglány megint !
-Az egyetlen dolog, amit a kezébe adnák, az egy C4-es atomtöltet.
-jajj a kis popherceg!
És végül egy jó záróidézet szintén Inspiredboytól ami ideillik: "xarul reagálja le a kicsit is sértő (szerinte) negagatív kritikákat, egyből fenyeget, meg szerinte mindenki korlátolt"
Ezekkel mi legyen az elmúlt napokból, Te írtad mindet:
-GyéPé. ne énekelj, fotózz!! Könyörgöm!!
-Jé, itt a Fluor Féliglány megint !
-Az egyetlen dolog, amit a kezébe adnák, az egy C4-es atomtöltet.
-jajj a kis popherceg!
És végül egy jó záróidézet szintén Inspiredboytól ami ideillik: "xarul reagálja le a kicsit is sértő (szerinte) negagatív kritikákat, egyből fenyeget, meg szerinte mindenki korlátolt"
2010. december 31. 22:23
#2257
Feltöltöttem ide képeket, de nem látszanak, tulajdonképpen mikor töltöttem felfelé akkor sem látszott:
http://starity.hu/forum/topik/208967-fernando-llorente-dxt/oldal/1/#p1464026
http://starity.hu/forum/topik/208967-fernando-llorente-dxt/oldal/1/#p1464026
2010. december 31. 22:31
#2258
http://starity.hu/forum/topik/208807-16-wishes-gt-promos/o/ - a második hozzászólást kérem törölni nem oda való képek vannak
2011. január 01. 01:10
#2260
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline


