OFFTopic IV
2010. szeptember 25. 20:13
#381
Ajj, Lexy ellopta Colbie Calliatot
Én akartam felvenni, mert nem volt szerkesztője, de megvan az adatlapfelvevési akármim
2010. szeptember 25. 20:15
#382
|
|
Dargo9anyád tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.10.07. Hozzászólás: 3930 Csatolások: 51 Azonosító: 109540 offline
|
Idézet (zsofeeh @ 2010.09.25. 20:11)
Aki még nem látta, nézze meg a profilom, mert átalakítottam 
Mérges vagyok
Nálad van robert, pedig mióta lobbiztam már érte
Amúgy köszi h barát vagyok
2010. szeptember 25. 20:16
#383
|
|
zsofeehshadowhunter |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.25. Hozzászólás: 4835 Csatolások: 33773 Azonosító: 125792 offline
|
Idézet (Dargo9 @ 2010.09.25. 20:15)
Mérges vagyok
Nálad van robert, pedig mióta lobbiztam már érte
Amúgy köszi h barát vagyok
Nálad van robert, pedig mióta lobbiztam már érte
Amúgy köszi h barát vagyok
Múltkor kaptam 3 adatlapot 1 adatlapért és a 3-ből Robert volt az egyik.
És természetes, hogy barát vagy
2010. szeptember 25. 20:17
#385
|
|
bibicsibicookiemonster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.04.23. Hozzászólás: 4709 Csatolások: 3520 Azonosító: 93952 offline
|
Idézet (Dargo9 @ 2010.09.25. 20:07)
Off négy?
Erről a számról a Mr. Nobody jut eszembe mert abba Jaredet Nemo Nobody-nak hívják, és nagyon aranyos benne (hol nem?)
2010. szeptember 25. 20:17
#386
|
|
Dargo9anyád tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.10.07. Hozzászólás: 3930 Csatolások: 51 Azonosító: 109540 offline
|
Idézet (zsofeeh @ 2010.09.25. 20:16)
Múltkor kaptam 3 adatlapot 1 adatlapért és a 3-ből Robert volt az egyik.
És természetes, hogy barát vagy
És természetes, hogy barát vagy
Pedig gajcsinak is írtam, meg az előtte lévő tulajnak is
Nem adták oda
2010. szeptember 25. 20:19
#389
|
|
Dargo9anyád tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.10.07. Hozzászólás: 3930 Csatolások: 51 Azonosító: 109540 offline
|
Idézet (bibicsibi @ 2010.09.25. 20:17)
Erről a számról a Mr. Nobody jut eszembe mert abba Jaredet Nemo Nobody-nak hívják, és nagyon aranyos benne (hol nem?)

Amúgy nekem az első lemez vmiért annyira nem jött be :S
Másik 2 nagyon... De az első...
2010. szeptember 25. 20:20
#392
Sziasztok.
Na, kinek hiányoztam?
Na, kinek hiányoztam?
2010. szeptember 25. 20:22
#393
|
|
bibicsibicookiemonster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.04.23. Hozzászólás: 4709 Csatolások: 3520 Azonosító: 93952 offline
|
Idézet (Dargo9 @ 2010.09.25. 20:20)
Ja...
Én az összeset szeretem, bár a This Is War nagyon nagyon bejövős, de a 30 Seconds To Mars lemezüket is szeretem, a Beautiful Lie-t meg imádom
Amúgy haverom rendel nekem egy Marsos pólót Amcsiból, várom már
2010. szeptember 25. 20:22
#394
|
|
Dargo9anyád tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.10.07. Hozzászólás: 3930 Csatolások: 51 Azonosító: 109540 offline
|
Idézet (bibicsibi @ 2010.09.25. 20:22)
Én az összeset szeretem, bár a This Is War nagyon nagyon bejövős, de a 30 Seconds To Mars lemezüket is szeretem, a Beautiful Lie-t meg imádom
Amúgy haverom rendel nekem egy Marsos pólót Amcsiból, várom már

Amúgy haverom rendel nekem egy Marsos pólót Amcsiból, várom már
Rendelhet nekem is
Akár a bőrkabátot is
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


0 felhasználónak tetszik:
offline