OFFTopic IV
2010. szeptember 25. 22:38
#581
|
|
boszikaa97The GazttE♥SuG™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.16. Hozzászólás: 4792 Csatolások: 231 Azonosító: 129360 offline
|
na most mindenki csönbe lett hirtelen???xDxD
2010. szeptember 25. 22:39
#582
|
|
zsofeehshadowhunter |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.25. Hozzászólás: 4835 Csatolások: 33773 Azonosító: 125792 offline
|
Idézet (boszikaa97 @ 2010.09.25. 22:38)
na most mindenki csönbe lett hirtelen???xDxD

A LEGSZEBB ZAJ A CSEND!
1 felhasználónak tetszik:
boszikaa97
2010. szeptember 25. 22:39
#583
Idézet (Natu @ 2010.09.25. 22:33)
na nem értelek, elöbb még nevettél, mert hogy mindeki levette a "Britney családot". most meg hogy nem utáltál senkit? nálam ez nem fér össze. úgyanis az elöbbi számomra olyan utálatos, de oké legyen. meg hát akkor ebböl is levehetö, hogy neked mennyire tér el az agyiszinted tölük, hát szerintem semmivel. de ezt nem bántásból írom, csak ébredj rá, hogy attól még, hogy így meg úgy ír, igen is lehet jó ember, és sose felejtsd el, hogy neten, vagy levélben, vagy bárhol, ami nem személyes, az sosem lesz olyan, mint élöben. teljesen más a két dolog. de erre gondolom elfelejtettél gondolni.
Én sem olyan vagyok élőben, mint a neten. Neten könnyebb valakit megítélni, mint az életben. Nem azt mondom, hogy utáltam Vivit vagy Zsanit, csak valamiért nem voltak szimpatikusak. Akik meg nem szimpatikusak sok idő eltelével, azokkal meg nincs kedvem beszélgetni...
1 felhasználónak tetszik:
boszikaa97
2010. szeptember 25. 22:39
#584
Idézet (boszikaa97 @ 2010.09.25. 22:38)
na most mindenki csönbe lett hirtelen???xDxD

Én máshol beszélek sokat.
1 felhasználónak tetszik:
boszikaa97
2010. szeptember 25. 22:39
#585
|
|
Natu*Cukormázas Vattacukor Pamacs* |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.20. Hozzászólás: 1173 Csatolások: 12 Azonosító: 131608 offline
|
Idézet (boszikaa97 @ 2010.09.25. 22:38)
na most mindenki csönbe lett hirtelen???xDxD

én nem
1 felhasználónak tetszik:
boszikaa97
2010. szeptember 25. 22:39
#586
Idézet (zsofeeh @ 2010.09.25. 22:39)
A LEGSZEBB ZAJ A CSEND!
Csak nem a Starityn
2010. szeptember 25. 22:40
#587
|
|
boszikaa97The GazttE♥SuG™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.16. Hozzászólás: 4792 Csatolások: 231 Azonosító: 129360 offline
|
Idézet (zsofeeh @ 2010.09.25. 22:39)
A LEGSZEBB ZAJ A CSEND!
na, elszóltam magam
2010. szeptember 25. 22:41
#588
|
|
zsofeehshadowhunter |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.25. Hozzászólás: 4835 Csatolások: 33773 Azonosító: 125792 offline
|
Idézet (Rileah @ 2010.09.25. 22:39)
Csak nem a Starityn 
Nekem mindenhol
1 felhasználónak tetszik:
boszikaa97
2010. szeptember 25. 22:42
#589
|
|
Natu*Cukormázas Vattacukor Pamacs* |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.20. Hozzászólás: 1173 Csatolások: 12 Azonosító: 131608 offline
|
Idézet (Rileah @ 2010.09.25. 22:39)
Én sem olyan vagyok élőben, mint a neten. Neten könnyebb valakit megítélni, mint az életben. Nem azt mondom, hogy utáltam Vivit vagy Zsanit, csak valamiért nem voltak szimpatikusak. Akik meg nem szimpatikusak sok idő eltelével, azokkal meg nincs kedvem beszélgetni...
én ezt gondoltam és nem mondtam én olyat, hogy te ugyanolyan vagy élöben, mint itt.
amugy ez a "nem szimpatikus" eléggé enyhe kifejezés a részedröl. meg a tegnapi szólásod is, hogy "ne szóljatok Balihoz kérlek, az is olyan "nem szimpatikus" szólás volt?
na mindegy, nem értelek, meg nem is akarlak, hogy öszinte legyek, úgyanis magad ellen beszélsz, ezzel a téma lezárva a részemröl
2010. szeptember 25. 22:42
#590
|
|
boszikaa97The GazttE♥SuG™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.16. Hozzászólás: 4792 Csatolások: 231 Azonosító: 129360 offline
|
Idézet (zsofeeh @ 2010.09.25. 22:41)
Nekem mindenhol 
sztem arra célzott, hogy itt nem sok olyan van, mikor csönd van
1 felhasználónak tetszik:
Natu
2010. szeptember 25. 22:45
#591
Idézet (Natu @ 2010.09.25. 22:42)
én ezt gondoltam és nem mondtam én olyat, hogy te ugyanolyan vagy élöben, mint itt.
amugy ez a "nem szimpatikus" eléggé enyhe kifejezés a részedröl. meg a tegnapi szólásod is, hogy "ne szóljatok Balihoz kérlek, az is olyan "nem szimpatikus" szólás volt?
na mindegy, nem értelek, meg nem is akarlak, hogy öszinte legyek, úgyanis magad ellen beszélsz, ezzel a téma lezárva a részemröl
amugy ez a "nem szimpatikus" eléggé enyhe kifejezés a részedröl. meg a tegnapi szólásod is, hogy "ne szóljatok Balihoz kérlek, az is olyan "nem szimpatikus" szólás volt?
na mindegy, nem értelek, meg nem is akarlak, hogy öszinte legyek, úgyanis magad ellen beszélsz, ezzel a téma lezárva a részemröl
Bali teljesen más téma... Amúgy miért kellett ezt elkezdened?
2010. szeptember 25. 22:46
#592
|
|
boszikaa97The GazttE♥SuG™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.16. Hozzászólás: 4792 Csatolások: 231 Azonosító: 129360 offline
|
na mostmár el kell mondanom ezt a viccet, de akk reagáljatok, mert úgy nem lesz vicces, ha rögtön elmondom a végét.
szal:
van a tenyeredben egy fehér valami. feldobod fehér, leesik a szivárvány minden színében pompázik. mi az?
szal:
van a tenyeredben egy fehér valami. feldobod fehér, leesik a szivárvány minden színében pompázik. mi az?
2010. szeptember 25. 22:47
#593
|
|
Natu*Cukormázas Vattacukor Pamacs* |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.20. Hozzászólás: 1173 Csatolások: 12 Azonosító: 131608 offline
|
Idézet (Rileah @ 2010.09.25. 22:45)
Bali teljesen más téma... Amúgy miért kellett ezt elkezdened?
miért? mert milyen dolog így viselkedni? felétek lehet hogy normális, erre nem igazán. én pedig hiányolom Vivit is, meg Zsanit is, valaki még szeretheti öket rajtad kívül. Am meg ismersz elvileg, ha nem akkor olvasható a profilomban, hogy "ami a szívemen, az a számon" ennyi
2010. szeptember 25. 22:47
#594
Idézet (boszikaa97 @ 2010.09.25. 22:46)
na mostmár el kell mondanom ezt a viccet, de akk reagáljatok, mert úgy nem lesz vicces, ha rögtön elmondom a végét.
szal:
van a tenyeredben egy fehér valami. feldobod fehér, leesik a szivárvány minden színében pompázik. mi az?
szal:
van a tenyeredben egy fehér valami. feldobod fehér, leesik a szivárvány minden színében pompázik. mi az?
Passz, fogalmam nincs
Mozog a leghátsó fogam
2010. szeptember 25. 22:49
#595
Idézet (Natu @ 2010.09.25. 22:47)
miért? mert milyen dolog így viselkedni? felétek lehet hogy normális, erre nem igazán. én pedig hiányolom Vivit is, meg Zsanit is, valaki még szeretheti öket rajtad kívül. Am meg ismersz elvileg, ha nem akkor olvasható a profilomban, hogy "ami a szívemen, az a számon" ennyi 
De hát ki mondta, hogy menjen el Vivi meg Zsani? Szerintem senki...
1 felhasználónak tetszik:
boszikaa97
2010. szeptember 25. 22:49
#596
|
|
boszikaa97The GazttE♥SuG™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.16. Hozzászólás: 4792 Csatolások: 231 Azonosító: 129360 offline
|
Idézet (Rileah @ 2010.09.25. 22:47)
Passz, fogalmam nincs
Mozog a leghátsó fogam
Mozog a leghátsó fogam
énse tudom, de biztos szép volt
2010. szeptember 25. 22:49
#597
|
|
boszikaa97The GazttE♥SuG™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.16. Hozzászólás: 4792 Csatolások: 231 Azonosító: 129360 offline
|
Idézet (Rileah @ 2010.09.25. 22:49)
De hát ki mondta, hogy menjen el Vivi meg Zsani? Szerintem senki...
én főleg nem, mert itt se voltam.xD
2010. szeptember 25. 22:53
#598
|
|
Natu*Cukormázas Vattacukor Pamacs* |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.20. Hozzászólás: 1173 Csatolások: 12 Azonosító: 131608 offline
|
Idézet (Rileah @ 2010.09.25. 22:49)
De hát ki mondta, hogy menjen el Vivi meg Zsani? Szerintem senki...
hagyjuk, annyira nem fogod hogy mivan...
boszi, te amúgy sem tennél ilyet
2010. szeptember 25. 22:55
#599
|
|
boszikaa97The GazttE♥SuG™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.16. Hozzászólás: 4792 Csatolások: 231 Azonosító: 129360 offline
|
Idézet (Natu @ 2010.09.25. 22:53)
hagyjuk, annyira nem fogod hogy mivan...
boszi, te amúgy sem tennél ilyet

boszi, te amúgy sem tennél ilyet
és aranyos, meg okos, és szerény, és egy kicsit sem egoista
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
