Starity

X-faktor: megvan a legjobb 50

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. szeptember 26. 12:19 #1
kira96
kira96
visszatérő vendég
 
StátuszVastag Tomi, Csabi <3 Bones <3 Selena <3 Adam <3 Szavazás, jelölés visszamegy :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.29.
Hozzászólás: 106
Csatolások: 34
Azonosító: 132183
Offline offline
A szombati X-faktorban megmutathatta magát a táborba jutott 150 versenyző, akik közül az 50 legtehetségesebb jutott tovább.
A teljes cikkhez kattints ide!
2010. szeptember 26. 12:21 #2
wowp
wowp
visszatérő vendég
 
Státusz!!!!!!!!!!!!!!!!!! I Love You Selena Gomez & The Scene !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 349
Csatolások: 1911
Azonosító: 131203
Offline offline
Igeeen!Hajrá Domokos Fanni!!!!!
1 felhasználónak tetszik: LaDySmIth
2010. szeptember 26. 12:22 #3
- törölt felhasználó -    
Nagyon jók jutottak tovább. thumbsup.gif
Bodnár Attila az egytelen, aki szerintem sajnálatból, egyáltalán nem érdemelte meg. dry.gif
Muri Enikő, Katica, Nikolas, NonStop a legjobbak. thumbsup.gif
2010. szeptember 26. 12:23 #4
- törölt felhasználó -    
jó nekik : D
2010. szeptember 26. 12:24 #5
furatis
furatis
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.23.
Hozzászólás: 329
Csatolások: 0
Azonosító: 127873
Offline offline
grat nekik, de kár, hogy nem mindenkit, adtak le a tv-ben
2010. szeptember 26. 12:24 #6
- törölt felhasználó -    
Én is néztem tegnap az X-faktort, és most nem azért, de ez milyen ganéj módszer, hogy amikor megvan a 100 legjobb, pofára kiválasztják, közülük melyik 50 jut tovább? Ez aztán nagyon szakmai és korrekt döntés, valóban. Mélységesen egyetértek azzal az illetővel, aki a Megasztár részéről nyilatkozott, miszerint az X-faktorban semmilyen érdemi vélemény nem hangzott eddig el a szűri részéről. Itt aztán tényleg minden pofára megy, tetszik/nem tetszik; ilyen alapon én is beülhetnék oda zsűritagnak, mert én is meg tudom mondani, hogy tetszett-e, ahogy énekelt, vagy sem. dry.gif
2 felhasználónak tetszik: Fuller, szeri thalía
2010. szeptember 26. 12:32 #7
kira96
kira96
visszatérő vendég
 
StátuszVastag Tomi, Csabi <3 Bones <3 Selena <3 Adam <3 Szavazás, jelölés visszamegy :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.29.
Hozzászólás: 106
Csatolások: 34
Azonosító: 132183
Offline offline
Én a Vastag testvéreknek örültem nagyon, hogy továbbjutottak smileeee.gif
2010. szeptember 26. 12:36 #8
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Idézet (El Mexicano @ 2010.09.26. 12:24)
Én is néztem tegnap az X-faktort, és most nem azért, de ez milyen ganéj módszer, hogy amikor megvan a 100 legjobb, pofára kiválasztják, közülük melyik 50 jut tovább? Ez aztán nagyon szakmai és korrekt döntés, valóban. Mélységesen egyetértek azzal az illetővel, aki a Megasztár részéről nyilatkozott, miszerint az X-faktorban semmilyen érdemi vélemény nem hangzott eddig el a szűri részéről. Itt aztán tényleg minden pofára megy, tetszik/nem tetszik; ilyen alapon én is beülhetnék oda zsűritagnak, mert én is meg tudom mondani, hogy tetszett-e, ahogy énekelt, vagy sem. dry.gif

Igen, ezen én is kiakadtam tegnap. Nagyon szégyen az egész műsor, ahogyan van. Kép alapján kiválasztani, hogy ki juthat tovább... Ha 15-20 ember előadására emlékeznek, már az nagy szám, de 100?? blink.gif Azon szakadtam, amikor Geszti megszólalt képválogatásnál: "Igen, ez a gyerek aranyos!". Hát pff.
1 felhasználónak tetszik: Fuller
2010. szeptember 26. 12:36 #9
- törölt felhasználó -    
a vastag tesóknak örültem
am el mexicano iagazd van
egy szakmai szó nincs benne,csak h jó votl,szar volt -.-"
1 felhasználónak tetszik: Fuller
2010. szeptember 26. 12:40 #10
- törölt felhasználó -    
Én csak a versenyzőket sajnálom, a helyükben nem is jelentkeznék egy ilyen genya műsorba, hanem tenném a dolgomat, komolyabb helyeken próbálkoznék. Csak sajnos ez is azt mutatja, hogy tehetségkutató-műsor címén ma már sehol sem a tehetség számít, hanem az, hogy kinek tetszik a pofája.

Az pedig minimum lenne, hogy egy ilyen műsorban a zsűri négy végzett énekes-zeneszerzőből álljon, ne pedig ilyen Geszti Péterekből és Nagy Ferókból...
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. szeptember 26. 12:41 #11
fanobipe23
fanobipe23
visszatérő vendég
 
Státusz♥♥William Levy♥♥.....<3♥CUIDADO CON EL ANGEL♥<3.....♥♥Maite Perroni♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.15.
Hozzászólás: 234
Csatolások: 2
Azonosító: 133254
Offline offline
Idézet (wowp @ 2010.09.26. 12:21)
Igeeen!Hajrá Domokos Fanni!!

szijja nagyon tetszik az avatarod!!!..nagyon joo:)smileeee.gif♥♥
2010. szeptember 26. 12:42 #12
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Én a végére kapcsoltam oda és én is csak lestem, amikor képek alapján választották ki a legjobb (?) 50 versenyzőt. blink.gif
2010. szeptember 26. 12:44 #13
- törölt felhasználó -    
Idézet (El Mexicano @ 2010.09.26. 12:24)
Én is néztem tegnap az X-faktort, és most nem azért, de ez milyen ganéj módszer, hogy amikor megvan a 100 legjobb, pofára kiválasztják, közülük melyik 50 jut tovább? Ez aztán nagyon szakmai és korrekt döntés, valóban. Mélységesen egyetértek azzal az illetővel, aki a Megasztár részéről nyilatkozott, miszerint az X-faktorban semmilyen érdemi vélemény nem hangzott eddig el a szűri részéről. Itt aztán tényleg minden pofára megy, tetszik/nem tetszik; ilyen alapon én is beülhetnék oda zsűritagnak, mert én is meg tudom mondani, hogy tetszett-e, ahogy énekelt, vagy sem. dry.gif


Nekem az is feltűnt hogy ide inkább csak fiatalokat válogattak be. Pofásabb és fiatalabb embereket. Az X-Factor valóban másabb mint a Megasztár de valamiben akkoris egyeznek. Mindkettő meg van játszva. Nem is nézem többé.
2010. szeptember 26. 12:48 #14
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2010.09.26. 12:44)
Nekem az is feltűnt hogy ide inkább csak fiatalokat válogattak be. Pofásabb és fiatalabb embereket. Az X-Factor valóban másabb mint a Megasztár de valamiben akkoris egyeznek. Mindkettő meg van játszva. Nem is nézem többé.


Egy igazi tehetség szerintem nem is ilyen műsorokban próbálkozik, hanem egyszerűen csinálja, amit szeret; ha valóban tehetséges, amúgy is felfedezik és szerződést ajánlanak neki.
1 felhasználónak tetszik: Fuller
2010. szeptember 26. 12:49 #15
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12489
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (El Mexicano @ 2010.09.26. 12:24)
Én is néztem tegnap az X-faktort, és most nem azért, de ez milyen ganéj módszer, hogy amikor megvan a 100 legjobb, pofára kiválasztják, közülük melyik 50 jut tovább? Ez aztán nagyon szakmai és korrekt döntés, valóban. Mélységesen egyetértek azzal az illetővel, aki a Megasztár részéről nyilatkozott, miszerint az X-faktorban semmilyen érdemi vélemény nem hangzott eddig el a szűri részéről. Itt aztán tényleg minden pofára megy, tetszik/nem tetszik; ilyen alapon én is beülhetnék oda zsűritagnak, mert én is meg tudom mondani, hogy tetszett-e, ahogy énekelt, vagy sem. dry.gif


Szerintem sem volt teljesen korrekt, de arról nem vagyok meggyőződve, hogy ez a zsűri hibája. Nyilván megvolt a műsorszerkesztők részéről egy létszám, hogy X adás van még hátra, műsoronként ennyi vagy annyi szereplővel = 50 fő.
A zsűri ennél többet engedett tovább - lássuk be van akit csak átpaszíroztak a rostán, mert most ugyan nem, de az előző adásban jó volt alapon. Nem pofára szűrték ki őket, hanem mégegyszer végigfutottak rajtuk - senki nem tudná felidézni mindenit, ha nem lenne elöttük a képük csupán név alapján. Lehet, ha 75 fő jutott volna tovább, csak 25-t szűrtek volna ki. 40 esetén meg valahogy továbbjuttattak volna még tizet.
Szerintem a tetszik nem tetszik, rendben van, hisz mindenki az alapján hallgat zenét, hogy tetszik vagy nem tetszik. Nem kell ódákat zengeni róluk, hisz amatőrökről van szó egyelőre.
Ha túlzásba vitte az arcjátékot vagy a szinpadi mozgást, azt véleményezték, ha kevés volt, akkor azt is. Ha túl énekelte valaki a dalt és kiabálás lett belőle, azt is megmondták.
Ha álmosítóan adta elő valaki a dalt, az is véleményezve volt.
Nem tudom mire gondolhatott a Megasztáros nyilatkozat elkövetője.
A megasztárban meg az számít érdemi véleménynek hogy avval vannak legjobban elfoglalva, hogy ki hogyan öltözködik?
Kinek látszik ki a bugyija és kinek nem? Ez a legfontosabb.
A nézöket pl evvel is rohadtul befolyásolják szavazáskor.
Én elöbb begyűjteném a szavazatokat és után hallgatnám meg a zsűrit.
2 felhasználónak tetszik: Pandus, LaDySmIth
2010. szeptember 26. 12:51 #16
- törölt felhasználó -    
Erre lásd az előtted lévő hozzászólásom. smileeee.gif

Idézet (_ToTo_ @ 2010.09.26. 12:49)
Szerintem sem volt teljesen korrekt, de arról nem vagyok meggyőződve, hogy ez a zsűri hibája. Nyilván megvolt a műsorszerkesztők részéről egy létszám, hogy X adás van még hátra, műsoronként ennyi vagy annyi szereplővel = 50 fő. 
A zsűri ennél többet engedett tovább - lássuk be van akit csak átpaszíroztak a rostán, mert most ugyan nem, de az előző adásban jó volt alapon. Nem pofára szűrték ki őket, hanem mégegyszer végigfutottak rajtuk - senki nem tudná felidézni mindenit, ha nem lenne elöttük a képük csupán név alapján. Lehet, ha 75 fő jutott volna tovább, csak 25-t szűrtek volna ki. 40 esetén meg valahogy továbbjuttattak volna még tizet.
Szerintem a tetszik nem tetszik, rendben van, hisz mindenki az alapján hallgat zenét, hogy tetszik vagy nem tetszik. Nem kell ódákat zengeni róluk, hisz amatőrökről van szó egyelőre.
Ha túlzásba vitte az arcjátékot vagy a szinpadi mozgást, azt véleményezték, ha kevés volt, akkor azt is. Ha túl énekelte valaki a dalt és kiabálás lett belőle, azt is megmondták. 
Ha álmosítóan adta elő valaki a dalt, az is véleményezve volt.
Nem tudom mire gondolhatott a Megasztáros nyilatkozat elkövetője.
A megasztárban meg az számít érdemi véleménynek hogy avval vannak legjobban elfoglalva, hogy ki hogyan öltözködik?
Kinek látszik ki a bugyija és kinek nem? Ez a legfontosabb.
A nézöket pl evvel is rohadtul befolyásolják szavazáskor.
Én elöbb begyűjteném a szavazatokat és után hallgatnám meg a zsűrit.
2010. szeptember 26. 12:51 #17
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12489
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.09.26. 12:44)
Nekem az is feltűnt hogy ide inkább csak fiatalokat válogattak be. Pofásabb és fiatalabb embereket. Az X-Factor valóban másabb mint a Megasztár de valamiben akkoris egyeznek. Mindkettő meg van játszva. Nem is nézem többé.


Sajnos a mai világban a külsőt is nézni kell, jó megjelenés nélkül sokkalta nehezebb érvényesülni. Muszáj jól festeni a tvben, újságokban, hogy felfigyeljenek.
2010. szeptember 26. 12:52 #18
BeWhisper
BeWhisper
 
StátuszWe can't cry the pain away!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.05.
Hozzászólás: 698
Csatolások: 0
Azonosító: 126435
Offline offline
Ezek a zsűrik nem sokat értenek a zenéhez és tényleg arca választanak. Csondor Katát kiejtették pedig csak hallgatniuk kellett volna télen a rádiót. Bodnár Attila vagy ki az a valamilyen agybajjal küzdő..az NEM TUD ÉNEKELNI..fejeketvág, abbahagyja, sajnáltatja magát..énektudás pedig nuku. szégyenletes volt a tegnapi :/
2010. szeptember 26. 12:54 #19
- törölt felhasználó -    
Idézet (BeWhisper @ 2010.09.26. 12:52)
Ezek a zsűrik nem sokat értenek a zenéhez és tényleg arca választanak. Csondor Katát kiejtették pedig csak hallgatniuk kellett volna télen a rádiót. Bodnár Attila vagy ki az a valamilyen agybajjal küzdő..az NEM TUD ÉNEKELNI..fejeketvág, abbahagyja, sajnáltatja magát..énektudás pedig nuku. szégyenletes volt a tegnapi :/


Másodsorban azt is figyelembe kell venni, hogy egy énekes sem tud mindig, minden körülmények között jól énekelni. Jól ismert világsztárok vannak, akiket ugyanúgy kivágnának egy ilyen műsorban, ha éppen nincsenek jó formában...
2010. szeptember 26. 12:55 #20
biigyó_
biigyó_
visszatérő vendég
 
Státusz"A barátság olyan, mint a hegedű, húrjait nem szabad könnyekig feszítenünk!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.24.
Hozzászólás: 143
Csatolások: 15
Azonosító: 135139
Offline offline
a pézsma pockos pali volt a legjobb x) azon szakadtam :'D
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok