igen .
hogy az emberek semmibe vesznek .?
Érezted már úgy...?
2013. október 06. 18:23
#62
|
|
LexiCobainDrama Queen® |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 12.08.01. Hozzászólás: 2758 Csatolások: 689 Azonosító: 182219 offline
|
Idézet
igen .
hogy az emberek semmibe vesznek .?
hogy az emberek semmibe vesznek .?
Nem igazán
Érezted már úgy, hogy ismerős egy teljesen ismeretlen ember?
2013. október 06. 19:01
#63
|
|
AnymButterfly |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.12.23. Hozzászólás: 860 Csatolások: 1 Azonosító: 165763 offline
|
Idézet (LexiCobain @ 2013.10.06. 18:23)
Nem igazán
Mondjuk az elég rossz érzés, amikor az ember munkáját semmibe veszik.
Érezted már úgy, hogy ismerős egy teljesen ismeretlen ember?
Érezted már úgy, hogy ismerős egy teljesen ismeretlen ember?
Naná. Több ezerszer. xD
Érezted már úgy, hogy láthatatlan vagy?
2013. október 06. 19:02
#64
Idézet (AnymButterfly @ 2013.10.06. 19:01)
Naná. Több ezerszer. xD
Érezted már úgy, hogy láthatatlan vagy?
Érezted már úgy, hogy láthatatlan vagy?
Igen sajnos én az is maaradok.
Érezted már úgy hogyha nem léteznél mindenki boldogabb lenne?
2013. október 06. 19:30
#65
|
|
tori123 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.04.21. Hozzászólás: 1523 Csatolások: 17 Azonosító: 200580 offline
|
Idézet (koko98 @ 2013.10.06. 19:02)
Igen sajnos én az is maaradok.
Érezted már úgy hogyha nem léteznél mindenki boldogabb lenne?
Érezted már úgy hogyha nem léteznél mindenki boldogabb lenne?
igen sokszor
Érezted már úgy, hogy mindem osszeomlik korulotted?
2013. október 06. 21:49
#66
Idézet (tori123 @ 2013.10.06. 19:30)
igen sokszor
Érezted már úgy, hogy mindem osszeomlik korulotted?
Érezted már úgy, hogy mindem osszeomlik korulotted?
Igen.
...hogy valaki tetszik neked, de még te sem mered bevallani saját magadnak?
2013. október 06. 22:01
#67
|
|
Bella99Fjarna |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.05. Hozzászólás: 4376 Csatolások: 58 Azonosító: 130573 offline
|
Idézet (Hayleez @ 2013.10.06. 21:49)
Igen.
...hogy valaki tetszik neked, de még te sem mered bevallani saját magadnak?
...hogy valaki tetszik neked, de még te sem mered bevallani saját magadnak?
Nem.
... hogy rengeteg terhet cipelsz a válladon?
2013. október 06. 22:02
#68
Idézet (Hayleez @ 2013.10.06. 21:49)
Igen.
...hogy valaki tetszik neked, de még te sem mered bevallani saját magadnak?
...hogy valaki tetszik neked, de még te sem mered bevallani saját magadnak?
öö.. magamnak be szoktam vallani..
... hogy túl jó vagy másokhoz?
2013. október 06. 23:33
#69
|
|
Average GirlLady of the Ñoldor |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.04.08. Hozzászólás: 3266 Csatolások: 273 Azonosító: 172960 offline
|
Idézet (ToriTyler @ 2013.10.06. 22:02)
öö.. magamnak be szoktam vallani..
... hogy túl jó vagy másokhoz?
... hogy túl jó vagy másokhoz?
néha...
hogy te vagy a világ legboldogabb embere?
2013. október 07. 19:24
#70
|
|
tori123 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.04.21. Hozzászólás: 1523 Csatolások: 17 Azonosító: 200580 offline
|
Idézet (Average Girl @ 2013.10.06. 23:33)
néha...
hogy te vagy a világ legboldogabb embere?
hogy te vagy a világ legboldogabb embere?
nem
..hogy legszívesebben elrohannál és elbújnál valahova csak hogy ne keljen szenbenézned a gondokkal?
2013. október 07. 23:51
#71
|
|
Average GirlLady of the Ñoldor |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.04.08. Hozzászólás: 3266 Csatolások: 273 Azonosító: 172960 offline
|
Idézet (tori123 @ 2013.10.07. 19:24)
nem
..hogy legszívesebben elrohannál és elbújnál valahova csak hogy ne keljen szenbenézned a gondokkal?
..hogy legszívesebben elrohannál és elbújnál valahova csak hogy ne keljen szenbenézned a gondokkal?
igen
hogy már nem érzel semmit??
2013. október 13. 10:32
#73
Idézet (ilus1996 @ 2013.10.13. 10:30)
nagyon ritkán
hogy össze vagy zavarodva?
hogy össze vagy zavarodva?
minden nap:D
hogy senkinek se kellesz?
2013. október 13. 10:42
#75
|
|
Rebus0312♥....♥....szőke herceg....♥....♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.10.09. Hozzászólás: 3080 Csatolások: 1093 Azonosító: 161867 offline
|
Idézet (Wirág87 @ 2013.10.13. 10:38)
igen .
hogy a világ hátat forít neked . ?
hogy a világ hátat forít neked . ?
sajnos igen
..hogy aki tetszett neked és azt hitted hogy neki is tetszel csak nem meri megmondani?
2013. október 13. 10:54
#76
|
|
CandUsperfect imperfection |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.19. Hozzászólás: 7938 Csatolások: 1586 Azonosító: 125437 offline
|
Idézet (Rebus0312 @ 2013.10.13. 10:42)
sajnos igen
..hogy aki tetszett neked és azt hitted hogy neki is tetszel csak nem meri megmondani?
..hogy aki tetszett neked és azt hitted hogy neki is tetszel csak nem meri megmondani?
igen.
..hogy követnek?
2013. október 15. 16:02
#80
|
|
BenGergRegHaminé.♥♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.09.13. Hozzászólás: 1313 Csatolások: 0 Azonosító: 211694 offline
|
Idézet (Wirág87 @ 2013.10.13. 11:09)
igen . .
hogy egy barátod ellened fordul . ?
hogy egy barátod ellened fordul . ?
igen.
Hogy akit a világon legjobban szeretsz annak nem vagy fontos?
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline
0 felhasználónak tetszik:


