Starity

Hip Hop

44 oldal 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. március 11. 23:12 #761
- törölt felhasználó -    
meghajolo.gif
classic!!!
2014. március 12. 20:40 #762
- törölt felhasználó -    
2014. március 12. 23:30 #763
- törölt felhasználó -    
meghajolo.gif meghajolo.gif
2014. március 13. 19:08 #764
- törölt felhasználó -    
meghajolo.gif meghajolo.gif
2014. március 16. 09:37 #765
- törölt felhasználó -    
2014. március 18. 22:00 #766
- törölt felhasználó -    
2014. március 19. 19:49 #767
- törölt felhasználó -    
1 felhasználónak tetszik: sMokEe.cLouD
2014. március 22. 11:23 #768
sMokEe.cLouD
sMokEe.cLouD
Makaveli
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.07.
Hozzászólás: 3056
Csatolások: 1445
Azonosító: 191058
Offline offline
1 felhasználónak tetszik: hellorl
2014. március 24. 22:25 #769
- törölt felhasználó -    
igaz hogy az ég világon senkit sem érdekel itt starity-n de idén 20-ik évfordulóját ünnepli a Clan!! és jön az új album is 2014-ben! meghajolo.gif
egy kis ízelítő az új albumról!!
1 felhasználónak tetszik: sMokEe.cLouD
2014. március 25. 15:06 #770
hozsu
hozsu
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.22.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 219705
Offline offline
Jön valaki inenn az Arénába az áprilisi Cirque Eloize koncertre? Várom nagyon várom biggrin.gif A barátnőimmel megyünk hárman
smileeee.gif

]
2014. március 28. 23:13 #771
- törölt felhasználó -    
nem mindig de néha jó franciázni! smileeee.gif meghajolo.gif
Fooonkyyy miracle!!
2014. március 29. 20:36 #772
- törölt felhasználó -    
1 felhasználónak tetszik: hellorl
2014. április 02. 20:26 #773
- törölt felhasználó -    
2014. április 02. 22:53 #774
- törölt felhasználó -    
a tavalyi év legjobb Hip Hop track-je! meghajolo.gif
2014. április 08. 19:01 #775
- törölt felhasználó -    
2014. április 09. 20:02 #776
- törölt felhasználó -    
2014. április 10. 13:52 #777
Fanci15
Fanci15
visszatérő vendég
 
StátuszKe$ha Forever!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.04.
Hozzászólás: 300
Csatolások: 52
Azonosító: 216343
Offline offline
Őszintén? Nem értem, mi a nagy durranás ebben a 21.századi rep-ben. Nekem különösképpen nem jön be, csak bizonyos esetekben. Am meg, az véleményem amúgy sem számít, szóval talán feleslegesen is írok. A másik meg, hogy én nem is tudom milyen zenék voltak 20éve. Én azt mondom (bár nem tudom milyen volt akkor), a zene most éli aranykorát.
Emberek! Ne csak azt nézzétek ami rossz, hanem ami jó! Oké, nem vagyunk egyformák, de mindennek van jó oldala. Például: most, hogy már nincsenek a régi zenék, és felváltotta őket a mai zene, jó nosztalgiázni. Arról meg nem is beszélve, hogy a változást nem tudja megállítani pár ember, akinek nem tetszik valami. Nekem is sok minden nem tetszik, de nem tehetek róla. Ti sem. Ami megtörtént, megtörtént. És egyszer ez úgyis bekövetkezett volna. Talán régen voltak Shakira, Katy Perry vagy éppen Lady Gaga dalok? NEM! Akkor meg mi a frászról beszélünk?
2014. április 10. 20:17 #778
- törölt felhasználó -    
2014. április 10. 20:43 #779
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fanci15 @ 2014.04.10. 13:52)
Őszintén? Nem értem, mi a nagy durranás ebben a 21.századi rep-ben. Nekem különösképpen nem jön be, csak bizonyos esetekben. Am meg, az véleményem amúgy sem számít, szóval talán feleslegesen is írok. A másik meg, hogy én nem is tudom milyen zenék voltak 20éve. Én azt mondom (bár nem tudom milyen volt akkor), a zene most éli aranykorát. 
Emberek! Ne csak azt nézzétek ami rossz, hanem ami jó! Oké, nem vagyunk egyformák, de mindennek van jó oldala. Például: most, hogy már nincsenek a régi zenék, és felváltotta őket a mai zene, jó nosztalgiázni. Arról meg nem is beszélve, hogy a változást nem tudja megállítani pár ember, akinek nem tetszik valami. Nekem is sok minden nem tetszik, de nem tehetek róla. Ti sem. Ami megtörtént, megtörtént. És egyszer ez úgyis bekövetkezett volna. Talán régen voltak Shakira, Katy Perry vagy éppen Lady Gaga dalok? NEM! Akkor meg mi a frászról beszélünk?


A zene lehet hogy ma éli "arany korát" hááá eről szerintem lehetne vitatkozni de itt ebben a topikban felesleges mivel egy magára valamit is adó Hip-hop és Rap zene rajongó nagy ívben tojik a kor aktuális pop zenéjére ez által nem is vitázik róla mivel nincs akkora rálátása mint arra a műfajra amit igazán szeret jelen esetben a Hip-hop zenére! Ezért egy magára adó Rap és Hip-hop rajongó nem fog bemenni egy topikba hogy nem tetszését nyílvánítsa ez meg az meg amaz zenei irányzata felé hogy húúú ez mennyire xar az mennyre xar! NEM! Inkább respektálja a többi műfajt illetve még szélesíti is a látó kőrét azáltal hogy más zenei műfajokat is szívesen hallgat! smileeee.gif És szóval a Hip-hop zene a 90-es években ért el a csúcsra. Számtalan Hip-hop legendát bandát és előadót termelt ki a 80-as és a 90-es évek! És az igazi klaszikus Rap és Hip-hop lemezek a 80-as évek végén és a 90-es évek közepén kerültek kiadásra. Amiket még az igényes online webshopokban illetve igényesebb zeneboltokban meg lehet vásárolni bakeliten vagy akár CD-én is! 2000 után forradalmi változásokon ment keresztül a Hip-hop és a Rap zene ez többek között az internetnek is volt köszönhető a világháló segítségével már sokkal szélesebb kört tudott megérinteni a Rap és Hip-hop zene és maga a Hip-hop szubkultúra! Ezáltal a világ több országában is elkezdtek próbálkozni a Hip-hop zenével ez főleg a 90-es évek vége felé indúlt be Németországban, Franciaországban (bár itt mindkét országban régebbre is visszanyúlnak a hip-hop gyökerei de tényleges térhódítása az a 2000-es években volt nagyobb jelentőségű.A 2000-es évek elején beszélhetünk Magyarországon is arról hogy végre egyre több Underground hip-hop előadó kezdte bontokatni a szárnyait itthon is a különböző Hip-hop rendezvényeknek köszönhetően a FILA rap jam-nek vagy a Hip-hop mission tehetségkutató sorozatnak. A 2000 utáni vagy a mai hip-hop és rap zene hangzás is természetesen változásokon ment keresztül hiszen a fiatalabb generációnak meg kellett felelni az ízlésének és az Amerikai rap előadók főleg a populárisabb vonal inkább pop zenét csinál rap szövegekkel egybekötve mint klasszikus hip-hop zenét. Ez mindenképp káros a Rap és hip-hop zenére nézve! rolleyes.gif mivel számtalan olyan előadót illetve zenét azonosítanak be a Hip-hop-al vagy Rap-el akiknek közük nincs ehhez a stílushoz és csak ugatják a műfajt! Viszont Amerikában és Európában van egy erős Underground vonal ami továbbra is vissza vissza nyúl a Hip-hop gyökereihez és képes még mindig kiváló albumokat elkészíteni! És ezáltal megőrizni a hip-hop és Rap műfaj hagyományait és hangzását. smileeee.gif A hip-hop zenét ápolni kell mert egy maradandó műfaj és főleg azért mert a múltban lerakott alapok meghatározzák még ma is az igazi rap és Hip-hop zene minőségét. És a Rap és Hip-hop zene hallgató valószínűleg a legkritikusabb réteg a kedvenc zenei stílusukkal szemben de talán az a kritika Európában erősebb míg a tengerentúlon sajnos már minden szar zenét ellehet adni "RAP" illetve "HIP-HOP" zeneként! rolleyes.gif A Dup Step beszivárgása a Hip-hop zenébe sem segíti a klasszikus hangzás megőrzését sajnos! rolleyes.gif

Igazából nem nagyon értem a kirohanásodat hogy mi felé irányul vagy kik felé! smileeee.gif

itt egy konkrét átfogó tanulmány a Hip-hop zenéről illetve kultúráról! smileeee.gif ez egyébként egy 21-ik századi Rap zene! smileeee.gif
figyelj jól alaposan! smileeee.gif minden fontos dolog benne van!
2 felhasználónak tetszik: hellorl, sMokEe.cLouD
2014. április 12. 00:06 #780
- törölt felhasználó -    
1 felhasználónak tetszik: hellorl
44 oldal 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!