Az NME olvasói szerint a popcsillag I Love Rock 'n' Roll című covere minden idők legrémesebb feldolgozása.
A teljes cikkhez kattints ide!
Britney-é a legrosszabb feldolgozás
2010. október 01. 11:19
#2
|
|
Eszty Morgan♥Team Nikolas♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.23. Hozzászólás: 1133 Csatolások: 47 Azonosító: 133717 offline
|
Háááát.. van benne valami! Tényleg nem a legjobb remeake..
2010. október 01. 14:12
#10
|
|
Zsanett.ZsüliettBritney Spears addict* |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.03. Hozzászólás: 5274 Csatolások: 263 Azonosító: 130471 offline
|
Ennek én se nagyon örülök.!
Kár.!
Kár.!
2010. október 01. 14:22
#11
Én nem lepődtem meg, mert tényleg borzasztó a feldolgozása a I Love Rock 'n' Roll! De hát erről nem Britney Spears thet hanem a Dj aki feldolgozta a számot!
2010. október 01. 14:23
#13
Szerintem is rossz a feldolgozás.Joan Jetté jobb..
2010. október 01. 14:24
#14
És amúgy is, ez is olyan sehalselát szöveg, ezért is nem keresett a cikk! És amúgy is tetszik a I Love Rock 'n' Roll, de én jó énekes vagyok járok zeneiskolába, és értek ehez ezért tényleg nagyon-nagyon (nem dramatizálom túl) szörnyü a feldolgozása, de hát atól ő még nem rossz énekesnő, csak hát...
2010. október 01. 14:24
#15
És amúgy is, ez is olyan sehalselát szöveg, ezért is nem keresett a cikk! És amúgy is tetszik a I Love Rock 'n' Roll, de én jó énekes vagyok járok zeneiskolába, és értek ehez ezért tényleg nagyon-nagyon (nem dramatizálom túl) szörnyü a feldolgozása, de hát atól ő még nem rossz énekesnő, csak hát...
2010. október 01. 14:33
#16
|
|
Lilly GaGaGagaMania.♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.04. Hozzászólás: 1242 Csatolások: 114 Azonosító: 132581 offline
|
szerintem mind a kettő jó
2010. október 01. 14:44
#18
|
liliboni4 |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 08.08.24. Hozzászólás: 935 Csatolások: 17072 Azonosító: 69870 offline
|
Joan Jett féle I love rock and roll kimondottam szörnyű képtelen vagyok felfogni hogy lehet valakinek ilyen szörnyő hangja mint Joan-nak.... Britney-é végtelenszer jobb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. október 01. 14:52
#19
|
logar.petra |
Csoport: Megerősítés alatt Csatlakozott: 10.06.13. Hozzászólás: 1297 Csatolások: 0 Azonosító: 129200 offline
|
hááát nem tudok ehhez mit hozzászólni valahol igazuk van
2010. október 01. 14:54
#20
Britney hangjához nem illik az i love rock and roll-os stílus de azért én nem neki adtam volna a legrosszabbat.Amúgy a legjobbakról én a Jonas Brothers-et hiányolom a Free Falling-al vagy az I'm gonna getcha good-ot.
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline
0 felhasználónak tetszik:




