Starity

Frissített adatlapok

208 oldal 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. május 10. 08:42 #1761
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (Boscorelli @ 2012.05.09. 19:18)
Hatalmas like. meghajolo.gif 
Örülök neki, hogy a legendás Bruce nagyon jó helyre került, elolvastam és megnéztem mindent, remek munkát végeztél szerintem. Nekem kifejezetten tetszik. beer.gif 
Ebből az alkalomból úgy érzem itt az ideje ismét meghallgatnom a Born in the USA című számot. Emlékszem anno a 2006-os német vb-n az olasz-jenki meccs szünetében ezt énekelték az amerikaiak. Hatalmas volt, és hát persze a Főnök nevéhez még sok remek dal köthető, kár, hogy énekórákon nem kötelező anyag, én bizony előírnám. biggrin.gif  Végül, még egy mondat jut eszembe: "I'm the president, but he's The Boss" meghajolo.gif


Ó, nem akartam offolni a topikban, de nagyon jól esett, hogy valaki ennyire értékeli a munkámat. w00t.gif blush.gif Tényleg sokat kínlódtam vele, úgyhogy örülök, ha valakinek valóban örömet szereztem vele. blush.gif
És igen, Bruce megérdemli. Még a tojáshéj a fenekemen volt, de már totyorásztam a Dancing in the Darkra. Az volt anyám kedvenc dala. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Boscorelli
2012. május 11. 15:42 #1762
- törölt felhasználó -    
http://starity.hu/images/celebs/200x300/jennifer-ellison-0803.jpg
Jennifer Ellison:
~twitter
~helyes születési név
~helyes születési hely
~bővebb biográfia
~gyerekek száma

[még bővítek rajta ahol, csak tudok]
2012. május 11. 20:08 #1763
- törölt felhasználó -    
Nick Carter

- Új profilkép
- Adatok pontosítása
- Amit tudni kell róla - átírva
- Kapcsolódó sztárok
- Évről-évre képekben
- Biográfia
- Diszkográfia
- Filmográfia

Régóta vágytam már erre a lapra, köszönöm, hogy megkaphattam! wub.gif meghajolo.gif
4 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Lizania, Baylee, AmyVie
2012. május 11. 21:33 #1764
- törölt felhasználó -    
Julia Jones
Új életrajz és profilkép került fel az adatlapjára. smileeee.gif
2012. május 12. 17:26 #1765
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21369
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
http://starity.hu/images/celebs/200x300/anthony-lapaglia-0301.jpg
Anthony LaPaglia
- Új profilkép
- Új életrajz
- Új filmográfia
- Új 'Amit tudni kell róla'
- Új hozzákapcsolódó sztárok
- Új évről évre képek
- Facebook hozzáadása
3 felhasználónak tetszik: Lizania, Baylee, Thora_90
2012. május 13. 12:15 #1766
Vegas
Vegas
zseni
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 2553
Csatolások: 7161
Azonosító: 158908
Offline offline
http://starity.hu/images/celebs/200x300/nagy-seherezade-0507.jpg
Nagy Seherezádé - "VV Seherezádé / DJ Seherezade"
- Új profilkép
- Új bekezdés az életrajzában

Nem tudom, hogy most az életrajzával mi tévő legyek. A hivatalos oldalára és a Facebookjára az én általám írt életrajzot tették fel, és azt is fordították angolra. 1-2 mondathoz hozzátoldottak, de szinte egytől-egyig ugyanaz. mellow.gif Én néztem mint borjú, az új kapura fear.gif Pedig az ő hivatalos oldala le is van védve, miközben innen szedték az életrajzot. Mondjuk ezt vehetném megtiszteltetésnek is, de most ez kicsit furán érintett mellow.gif Azt fogják majd hinni, akik megnézik az életrajzát, hogy és kopiztam az ő oldaláról. wacko.gif De végülis arra jutottam, hogy nem kerítek neki nagy feneket, mert elég aranyos csajszi, személyesen is sikerült megismernem, és egyáltalán nem beképzelt, és tudom, hogy komolyan gondolja ezt a lemezlovas "szakmát". Ha az én általam írt életrajz hozzásegíti, akkor oda neki victory.gif

2012. május 13. 13:32 #1767
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6857
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
http://starity.hu/images/celebs/years/16917/800x600/2012.jpg
Emeli Sandé
-Frissített élet rajz
-Új hozzákapcsolódó sztárok
-Imdb hozzáadása
1 felhasználónak tetszik: FruzShina.
2012. május 13. 19:45 #1768
- törölt felhasználó -    
http://starity.hu/images/celebs/200x300/josephine-skriver-0512.jpg

-Életrajz
-Profilkép


-nagyon szép lány, és sőt mi több, tehetséges is, lehet őt kedvencnek jelölni
2 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Lizania
2012. május 13. 20:43 #1769
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Idézet (Vegas @ 2012.05.13. 12:15)
http://starity.hu/images/celebs/200x300/nagy-seherezade-0507.jpg
Nagy Seherezádé - "VV Seherezádé / DJ Seherezade"
- Új profilkép
- Új bekezdés az életrajzában
Nem tudom, hogy most az életrajzával mi tévő legyek. A hivatalos oldalára és a Facebookjára az én általám írt életrajzot tették fel, és azt is fordították angolra. 1-2 mondathoz hozzátoldottak, de szinte egytől-egyig ugyanaz.  mellow.gif Én néztem mint borjú, az új kapura fear.gif Pedig az ő hivatalos oldala le is van védve, miközben innen szedték az életrajzot. Mondjuk ezt vehetném megtiszteltetésnek is, de most ez kicsit furán érintett mellow.gif Azt fogják majd hinni, akik megnézik az életrajzát, hogy és kopiztam az ő oldaláról.  wacko.gif De végülis arra jutottam, hogy nem kerítek neki nagy feneket, mert elég aranyos csajszi, személyesen is sikerült megismernem, és egyáltalán nem beképzelt, és tudom, hogy komolyan gondolja ezt a lemezlovas "szakmát". Ha az én általam írt életrajz hozzásegíti, akkor oda neki victory.gif 

Az szép biggrin.gif Vedd annak. Bár én is nagyot néztem, amikor a mostani Popcorn magazinban visszaköszönt rám az Adam életrajzom. Így néztem először, hogy jé ez ismerős 110.gif Hát persze, hogy az volt, mert én írtam az egészet, ők csak megvágták. Hol a jogdíjam? unsure.gif biggrin.gif De amúgy tényleg fura érzés.. Most olyan, mintha én loptam volna, pedig nem is unsure.gif unsure.gif
2012. május 13. 23:11 #1770
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3169
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
http://starity.hu/images/celebs/200x300/blanca-soto-0513.jpg
Blanca Soto
Úgy láttam már nem ártana meg neki egy velős frissítés, szóval most nekiálltam és mindent érintve felfrissítettem.
-Új kép
-Amit tudni kell rólán pici átfogalmazás
-Becenév javítása
-Foglalkozás kiegészítése
-Hivatalos weblap hozzáadása
-Évről évrében, 2011-es megvágása, új 2012-es kép
-Biográfiában egyes részek kiegészítése, újraírása, Díjak menüpont hozzáadása
-Filmográfiában Filmek menüpont kiegészítése, hozzáadva egy Megjelenések, díjátadók menüpont és új kiemelési mód
1 felhasználónak tetszik: ChanelGirl
2012. május 14. 11:41 #1771
Atina21
Atina21
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.07.
Hozzászólás: 596
Csatolások: 208
Azonosító: 86615
Offline offline
Új profilkép:
http://starity.hu/sztarok/susana-diazayas/
2012. május 14. 16:28 #1772
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3169
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
http://starity.hu/images/celebs/200x300/canan-erguder-0514.jpg
Canan Ergüder
-Új kép
-Amit tudni kell rólában kicsi átfogalmazás
-Becenév kiegészítése
-Pontos szem és hajszín
-Jó Twitter cím
-Évről évrében 2010-es kép megvágása, új 2012-es
-Filmográfiában pici igazítás és átírás
2012. május 14. 18:56 #1773
- törölt felhasználó -    
Idézet (Glamster @ 2012.05.13. 20:43)
Az szép biggrin.gif Vedd annak. Bár én is nagyot néztem, amikor a mostani Popcorn magazinban visszaköszönt rám az Adam életrajzom. Így néztem először, hogy jé ez ismerős  110.gif Hát persze, hogy az volt, mert én írtam az egészet, ők csak megvágták. Hol a jogdíjam?  unsure.gif biggrin.gif De amúgy tényleg fura érzés.. Most olyan, mintha én loptam volna, pedig nem is  unsure.gif  unsure.gif

Különben az ilyesfajta "nyúlások" igen is lopásnak minősülnek, mert az újságírás is úgy működik, hogy megírod a cikkedet, elküldöd ötven magazinnak és vagy belerakják, vagy nem. Szóval az a kedves Cikk író, a te melódért kapott pár ezer forintot a zsebébe és egyáltalán nem is dolgozott vele. Tehát valahol jogos lenne a per. Attól, mert az interneten fent van és terjeszthető, nem jelenti azt, hogy el is lehet lopni és azzal pénzt keresni. Persze az már más tészta, ha fel van tüntetve a forrás, de mivel "popkorn", gondolom még a szerkesztő és cikkíró nevét sem írták ki, nemhogy a forrást. blink.gif De hát érdemes elgondolkodnia a popkornnak is és a cikk írójának is, hogy ehhez tényleg iszonyat nagy kreativitás kellett amúgy. Mások írói babérokra törnek és komoly, egyedi cikkekkel állnak elő, de úgy látszik azokat részesítik előnyben, akik annyit értenek hozzá, mint Mariska néni a hegedüléshez. unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Glamster
2012. május 14. 19:21 #1774
- törölt felhasználó -    
Idézet (Baylee @ 2012.05.14. 18:56)
Különben az ilyesfajta "nyúlások" igen is lopásnak minősülnek, mert az újságírás is úgy működik, hogy megírod a cikkedet, elküldöd ötven magazinnak és vagy belerakják, vagy nem. Szóval az a kedves Cikk író, a te melódért kapott pár ezer forintot a zsebébe és egyáltalán nem is dolgozott vele. Tehát valahol jogos lenne a per. Attól, mert az interneten  fent van és terjeszthető, nem jelenti azt, hogy el is lehet lopni és azzal pénzt keresni. Persze az már más tészta, ha fel van tüntetve a forrás, de mivel "popkorn", gondolom még a szerkesztő és cikkíró nevét sem írták ki, nemhogy a forrást. blink.gif De hát érdemes elgondolkodnia a popkornnak is és a cikk írójának is, hogy ehhez tényleg iszonyat nagy kreativitás kellett amúgy. Mások írói babérokra törnek és komoly, egyedi cikkekkel állnak elő, de úgy látszik azokat részesítik előnyben, akik annyit értenek hozzá, mint Mariska néni a hegedüléshez. unsure.gif

Hiába van igazad, ha pert is indítana, akkor sem hiszem hogy sikere lehetne. Egyébként nyilván azért van ennyire lebutítva a cikk/életrajz, mert eme nagynevű magazin olvasóinak értelmi szintjének felesleges volna bármi értékeset adni, úgysem tudnák értékelni.
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Glamster
2012. május 15. 10:17 #1775
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Igen, ebbe az életrajz másolásba én is belefutottam nem egyszer, akárcsak mások is itt az oldalon. Erről beszélhetnénk sokáig. Hiába van az oldal neve védve, a tartalma nem. Elérhető olyanok számára is, akik nem regisztráltak, ha jól tudom. unsure.gif Így már csak maximum a felháborodás marad számunkra. rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Lizania, Vegas
2012. május 15. 15:52 #1776
- törölt felhasználó -    
http://www.kephost.com/images4/2012/5/15/7bitc189m65futmcy7fe.jpg
Christian Bale

(Először is szeretném még egyszer megköszönni lolagirl5-nek Christian adatlapját! Hogy én mennyit vártam erre a pillanatra.) meghajolo.gif

Szóval...

- Új profilkép
- Új "Amit tudni kell róla"
- Évről évre képek feltöltése (ami eddig nem volt)
- és egy kis ráncfelvarrás rolleyes.gif

...to be continued
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Pöttömke
2012. május 16. 09:43 #1777
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3169
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
http://starity.hu/images/celebs/200x300/fabiola-campomanes-0515.jpg
Fabiola Campomanes
Halasztgattam a megszerkesztését, de lassacskán csináltam és ma mindennel kész lettem.
-Új kép
-Új amit tudni kell róla
-Alapadatok kiegészítése, átszerkesztése
-Linkek kiegészítése
-Új kapcsolódó sztárok
-Évről évre
-Új biográfia
-Új filmográfia

Fabiola lapját nagyon köszönöm Riley13-nak!
2 felhasználónak tetszik: Thora_90, pink_bunny
2012. május 17. 10:04 #1778
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Zendaya Coleman
- Életrajz
- Profilkép
- Évről-évre
- Filmográfia
4 felhasználónak tetszik: Almost Angela, Lizania, Enaa, Lady Suzy
2012. május 17. 14:09 #1779
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Idézet (Baylee @ 2012.05.14. 18:56)
Különben az ilyesfajta "nyúlások" igen is lopásnak minősülnek, mert az újságírás is úgy működik, hogy megírod a cikkedet, elküldöd ötven magazinnak és vagy belerakják, vagy nem. Szóval az a kedves Cikk író, a te melódért kapott pár ezer forintot a zsebébe és egyáltalán nem is dolgozott vele. Tehát valahol jogos lenne a per. Attól, mert az interneten  fent van és terjeszthető, nem jelenti azt, hogy el is lehet lopni és azzal pénzt keresni. Persze az már más tészta, ha fel van tüntetve a forrás, de mivel "popkorn", gondolom még a szerkesztő és cikkíró nevét sem írták ki, nemhogy a forrást. blink.gif De hát érdemes elgondolkodnia a popkornnak is és a cikk írójának is, hogy ehhez tényleg iszonyat nagy kreativitás kellett amúgy. Mások írói babérokra törnek és komoly, egyedi cikkekkel állnak elő, de úgy látszik azokat részesítik előnyben, akik annyit értenek hozzá, mint Mariska néni a hegedüléshez. unsure.gif

Odaírták, a cikk írója: Kiss Ádám. Okcsá. Ha feltüntettek volna bárminemű forrást, nem zavarna, de tényleg elég sokat dolgoztam vele.. Amúgy engem is könnyen megtalálnak, mert facebookon a nevem alatt van az Adam Lambert Hungary és rendszeresen posztolok starity-ről adames helyzetjelentést. De hát mit csináljak? legalább végre egy korrekt és pontos cikk Adamről heart.gif biggrin.gif Jobban promózom őt, mint saját maga lol
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. május 17. 16:05 #1780
- törölt felhasználó -    
Hannah Murray

- Új profilkép
- Vadiúj életrajz
- Filmográfia
- Adatok pontosítása
- Amit tudni kell róla - átírva
- Évről-évre képek
- Kapcsolódó sztárok

Köszönöm a lapot bajernek! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Lizania
208 oldal 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!