Starity

London: akik szeretik

48 oldal 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. október 17. 14:44 #361
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.10.17. 14:40)
Köszi. Pedig a legtöbben leszólják, hogy sz*r hely. blink.gif A maga kategóriájában teljesen rendben van. Akinek nem elég, menjen a Hiltonba. dry.gif
Sosem értettem azokat, akik apró dolgokon nyavalyogni tudnak. unsure.gif Egy turista alapesetben úgyis csak aludni jár a szállásra, aludni meg tökéletes. pardon.gif

Ott a pont. Persze persze mindig lehet jobb, de ha az ember magának fizeti, akkor nyilván a legolcsóbb lesz a legmegfelelőbb (sok esetben), engem legalábbis nem érdekelne a szállás, ha azt mondanák hogy őszi szünetbe mehetek Stockholmba w00t.gif biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Emily O., Barbii
2011. október 17. 15:38 #362
- törölt felhasználó -    
Imádom smileeee.gif
Nagyon várom már, hogy kijuthassak hosszabb időre is, és akkor biztosan elmegyek egy Florence and the Machine koncertre is! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. október 17. 18:24 #363
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Cynthia @ 2011.10.17. 14:44)
Ott a pont. Persze persze mindig lehet jobb, de ha az ember magának fizeti, akkor nyilván a legolcsóbb lesz a legmegfelelőbb (sok esetben), engem legalábbis nem érdekelne a szállás, ha azt mondanák hogy őszi szünetbe mehetek Stockholmba w00t.gif  biggrin.gif

Így van. Ha az ember tényleg motivált, a szállás az, ami a legkevésbé érdekli. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: heyitsamyMT
2011. október 17. 18:27 #364
Emily O.
Emily O.
Osminator™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.20.
Hozzászólás: 2577
Csatolások: 676
Azonosító: 139156
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.10.17. 18:24)
Így van. Ha az ember tényleg motivált, a szállás az, ami a legkevésbé érdekli. biggrin.gif

Szerintem is. Ha az ember ott van,ahol szeret lenni akkor inkább az érdekelje hogy még egy múzeumot meg tud-e nézni! laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, heyitsamyMT
2011. október 17. 18:28 #365
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.10.17. 14:40)
Köszi. Pedig a legtöbben leszólják, hogy sz*r hely. blink.gif A maga kategóriájában teljesen rendben van. Akinek nem elég, menjen a Hiltonba. dry.gif
Sosem értettem azokat, akik apró dolgokon nyavalyogni tudnak. unsure.gif Egy turista alapesetben úgyis csak aludni jár a szállásra, aludni meg tökéletes. pardon.gif


Pedig szerintem kifejezetten hangulatosnak néz ki. pardon.gif
No meg akik leszólják azok többségének csak a szája jár, de egy drágább helyet már nem tudnának kifizetni csak szeretnek mindent leszólni. rolleyes.gif Na meg az a másik, hogy tényleg sokan csak alvásra használják a szállást, akkor meg nem tök mindegy? smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. október 18. 08:10 #366
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2011.10.17. 18:28)
Pedig szerintem kifejezetten hangulatosnak néz ki. pardon.gif

Szerintem is az. Tipikus viktoriánus épület. Belül szűk folyosók és emeletek, és azok a tipikus lépcsők, szőnyeggel... A padló recseg, de isteni. thumbsup.gif rohog.gif
Amikor az ember bemegy a főbejáraton, egyből szemben a recepció, oldalt mellette egy hatalmas plazma tévé... Túloldalon egy hatalmas akvárium... biggrin.gif
Abban a tévében láttam a Patiszont is, amikor ott volt Londonban. Sőt, ott voltam én is akkor az Odeonnál, amikor a rengeteg magáról megfeledkező, sikítozós kiscsaj "rávetette magát". Érdekes volt látni/hallani... rolleyes.gif
2011. október 18. 13:47 #367
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.10.18. 08:10)
Szerintem is az. Tipikus viktoriánus épület. Belül szűk folyosók és emeletek, és azok a tipikus lépcsők, szőnyeggel... A padló recseg, de isteni. thumbsup.gif rohog.gif
Amikor az ember bemegy a főbejáraton, egyből szemben a recepció, oldalt mellette egy hatalmas plazma tévé... Túloldalon egy hatalmas akvárium... biggrin.gif


Jól hangzik, szeretem az ilyen épületeket, élőben pedig biztos jobb, mint így elmondás alapján. smileeee.gif
Hát nem lettem volna ott, mikor a sok rajongó elkezd sikítozni. Persze, hogy ha valami számomra érdekes híresség lenne ott ahol én vagyok, akkor lehet, hogy beállnék a sikítozó tömegbe, de egy Pattinson miatt esélytelen. rolleyes.gif rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. november 07. 09:26 #368
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Hazaértem. biggrin.gif

Majd hozok képeket az idei őszi állomásokról. biggrin.gif

Addig is 1-2 videó. rohog.gif

3 felhasználónak tetszik: Domcicc, DiscoDiva, DisneyFan
2011. november 07. 10:57 #369
heyitsamyMT
heyitsamyMT
▪chatnoir
 
Státuszviva la vie boheme
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.15.
Hozzászólás: 2032
Csatolások: 34
Azonosító: 143368
Offline offline
imádom, kedvenc helyem, ááá! 3x voltunk kint 10 napot, nem tudok betelni vele! nekem találták ki, ott kell élnem, ááá! teljesen megbolondulok, ha Londonról van szó biggrin.gif legjobb hely a világon biggrin.gif cool.gif
2011. november 07. 13:16 #370
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
The Clink Prison Museum

A képeket nem én csináltam. Jelenleg nem pont így néz ki, de hangulatában közel azonos, Nyomasztó. mellow.gif
2 felhasználónak tetszik: Domcicc, DiscoDiva
2011. november 07. 17:33 #371
- törölt felhasználó -    
Az biztos, hogy nem lettem volna azoknak az embereknek a helyében, akik ezek közül bármelyiket is megtapasztalták. mellow.gif
2011. november 07. 20:19 #372
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2011.11.07. 17:33)
Az biztos, hogy nem lettem volna azoknak az embereknek a helyében, akik ezek közül bármelyiket is megtapasztalták.  mellow.gif

Én sem. blink.gif Főleg úgy, hogy igencsak csekély volt a túlélési ráta. mellow.gif
Csak néztem, hogy milyen brutális lény is (volt) az ember. ohmy.gif Voltak, akiket madarakkal tépettek szét, olyan is, akit tűzön végigsétáltattak majd kikötöztek és napokig rá sem néztek... ohmy.gif Volt, aki patkányt evett, hogy életben maradjon. mellow.gif
2011. november 08. 16:51 #373
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.11.07. 20:19)
Én sem. blink.gif Főleg úgy, hogy igencsak csekély volt a túlélési ráta. mellow.gif
Csak néztem, hogy milyen brutális lény is (volt) az ember. ohmy.gif Voltak, akiket madarakkal tépettek szét, olyan is, akit tűzön végigsétáltattak majd kikötöztek és napokig rá sem néztek... ohmy.gif Volt, aki patkányt evett, hogy életben maradjon. mellow.gif


Azért örülök, hogy manapság már ilyenek nincsenek. Persze biztos, hogy voltak olyan emberek, akik azért megérdemeltek egy-egy komolyabb büntetést, de valószínű, hogy ártatlanokat is kínoztak ilyen szörnyűséges módszerekkel. mellow.gif
2 felhasználónak tetszik: Évike12, Sally Sparrow
2011. november 08. 19:34 #374
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2011.11.08. 16:51)
Azért örülök, hogy manapság már ilyenek nincsenek. Persze biztos, hogy voltak olyan emberek, akik azért megérdemeltek egy-egy komolyabb büntetést, de valószínű, hogy ártatlanokat is kínoztak ilyen szörnyűséges módszerekkel. mellow.gif

Igen. Bár akkor a gyerekeket is miniatűr felnőttekként kezelték és őket is pontosan olyan elbánásban részesítették, mint a tényleges felnőtteket. mellow.gif
Én akkor lettem meglehetősen rosszul, amikor azt taglalták az egyik táblánál, hogy az égetésnek milyen fajtái voltak...
Volt az, amikor kikötözték és simán alápirítottak, volt, amikor felnégyelték az illetőt és bedobták a részeit a tűzbe, és a harmadik, amitől azt hittem, hogy visszajön mindjárt az ebédem - kikötözték, alágyújtottak a rakásnak, de még felvágták a hasát és kihúzkodták pl. a beleit - ekkor még élt - és nem csak égett, de látta is a belsőségeit, amíg el nem égett / el nem vérzett. blink.gif mellow.gif
2011. november 08. 19:37 #375
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.11.08. 19:34)
Igen. Bár akkor a gyerekeket is miniatűr felnőttekként kezelték és őket is pontosan olyan elbánásban részesítették, mint a tényleges felnőtteket. mellow.gif
Én akkor lettem meglehetősen rosszul, amikor azt taglalták az egyik táblánál, hogy az égetésnek milyen fajtái voltak...
Volt az, amikor kikötözték és simán alápirítottak, volt, amikor felnégyelték az illetőt és bedobták a részeit a tűzbe, és a harmadik, amitől azt hittem, hogy visszajön mindjárt az ebédem - kikötözték, alágyújtottak a rakásnak, de még felvágták a hasát és kihúzkodták pl. a beleit - ekkor még élt - és nem csak égett, de látta is a belsőségeit, amíg el nem égett / el nem vérzett. blink.gif mellow.gif


Úristen. blink.gif ohmy.gif Az ilyesmibe még belegondolni is rossz. Már ha csak azt olvasom amit írtál, már akkor kiráz a hideg. mellow.gif
2011. november 08. 19:40 #376
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2011.11.08. 19:37)
Úristen.  blink.gif  ohmy.gif Az ilyesmibe még belegondolni is rossz. Már ha csak azt olvasom amit írtál, már akkor kiráz a hideg. mellow.gif

Ugye? mellow.gif Brutális dolgok voltak ott... Persze az ember lát, hall ilyesmit, főleg filmekből, de sosem veszi igazán komolyan, aztán amikor tényleg tényként szembesül vele, hát az igazán sokkoló. blink.gif
Én a horrorfilmeket amúgy sem szeretem, ezek után meg végképp nem... unsure.gif
2011. november 08. 19:41 #377
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.11.08. 19:40)
Ugye? mellow.gif Brutális dolgok voltak ott... Persze az ember lát, hall ilyesmit, főleg filmekből, de sosem veszi igazán komolyan, aztán amikor tényleg tényként szembesül vele, hát az igazán sokkoló. blink.gif
Én a horrorfilmeket amúgy sem szeretem, ezek után meg végképp nem... unsure.gif


Én a horrort max olvasni szoktam, de olyankor úgy fogom fel, mint egy kitalált történetet és úgy nem tűnik olyan borzasztónak. De mikor a valóságban látni ilyet az azért már egy kicsit más. Az már elég sokkoló. mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. november 09. 06:53 #378
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2011.11.08. 19:41)
Én a horrort max olvasni szoktam, de olyankor úgy fogom fel, mint egy kitalált történetet és úgy nem tűnik olyan borzasztónak. De mikor a valóságban látni ilyet az azért már egy kicsit más. Az már elég sokkoló.  mellow.gif

yes.gif
De volt mosolyogtató eszköz is, igaz, csak egy... rohog.gif A pletykásokra használták. A fejükre kellett húzniuk, nem tudtak benne beszélni, aztán végig kellett menniük a városon. Mindenki beszólogatott nekik és megdobálták ezzel, azzal. Ők meg ugye nem tudtak csinálni semmit. rolleyes.gif
Oké, ez sem túl kedves dolog, de nekem is vannak olyan p*fázós ismerőseim, akik megérdemelnének valami hasonlót. mad.gif
2011. november 09. 14:38 #379
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.11.09. 06:53)
yes.gif
De volt mosolyogtató eszköz is, igaz, csak egy... rohog.gif A pletykásokra használták. A fejükre kellett húzniuk, nem tudtak benne beszélni, aztán végig kellett menniük a városon. Mindenki beszólogatott nekik és megdobálták ezzel, azzal. Ők meg ugye nem tudtak csinálni semmit. rolleyes.gif
Oké, ez sem túl kedves dolog, de nekem is vannak olyan p*fázós ismerőseim, akik megérdemelnének valami hasonlót. mad.gif


Hát valami ehhez hasonló eszköz valóban nem lenne rossz némelyik ember számára. rohog.gif rolleyes.gif
2011. november 12. 15:14 #380
- törölt felhasználó -    
Ma egy új Londonos képpel bővült a gyűjteményem. Már most imádom. biggrin.gif
http://img197.imageshack.us/img197/9761/lonvz.jpg
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
48 oldal 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!