Starity

London: akik szeretik

48 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. október 07. 11:57 #41
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (EmilyTaylor @ 2010.10.07. 11:08)
Vezsett szívesen kiutaznék Londonba! Imádom azt a  varost és persze az országot is! Igazán gyögyörű és lenyűgöző lehet! De egyszer kijutok az biztos! Addig is elnézegetem a ti képeiteket, ti mázlisták! tongue.gif


Üdv a klubban! wink.gif
Ha majd mész, akkor a Sherlock Holmes Múzeumot ki ne hagyd. Az ajándékboltban a dolgok 90%-áról Jeremy Brett mosolyog vissza. Nem hiába, Ő minden idők legjobb Holmes-a... smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: DisneyFan
2010. október 10. 11:44 #42
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Sehol senki? sad.gif
1 felhasználónak tetszik: DisneyFan
2010. október 11. 12:25 #43
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
De végigsétálnék most a Westminster előtt... *nagy sóhaj* rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: DisneyFan
2010. október 11. 12:31 #44
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Én úgy mondanám, hogy nagyon szeretném Londont. Még sosem jártam ott, de az álmaim városa, ha kifejezhetem így magam. Sokat olvastam róla. Kedvenc írónőm szerelmes volt ebbe a városba és olyan gyönyörűen, szeretettel írt róla mindig, hogy szeretném egyszer én is látni. Valahogy vonz az atmoszférája, nem tudom megmagyarázni. Remélem egyszer én is sétálhatok majd London utcáin. smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, DisneyFan, Barbii
2010. október 11. 12:35 #45
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2010.10.11. 12:31)
Én úgy mondanám, hogy nagyon szeretném Londont. Még sosem jártam ott, de az álmaim városa, ha kifejezhetem így magam. Sokat olvastam róla. Kedvenc írónőm szerelmes volt ebbe a városba és olyan gyönyörűen, szeretettel írt róla mindig, hogy szeretném egyszer én is látni. Valahogy vonz az atmoszférája, nem tudom megmagyarázni. Remélem egyszer én is sétálhatok majd London utcáin.  smileeee.gif


Szerintem nyugodtan mondhatod, hogy bele vagy esve a városba. Én sem jártam ott évekig, mégis bele voltam szerelmesedve, és ez azóta csak fokozódott. Sőt, jelen idő: fokozódik. smileeee.gif

Remélem nemsokára te is eljutsz majd Londonba. Nem fogsz csalódni, ebben egészen biztos vagyok. London csak jobb annál, mint amilyennek el tudod képzelni... Szerintem legalábbis. Hatalmas dolgokat vártam, amikor elindultam. És csalódás ért, mert még annál is nagyobb hatást gyakorolt rám. Nem hatalmas, hanem óriási dolgokat kaptam. smileeee.gif Úgyhogy hajrá! wink.gif thumbsup.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, DisneyFan
2010. október 11. 12:47 #46
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.11. 12:35)
Szerintem nyugodtan mondhatod, hogy bele vagy esve a városba. Én sem jártam ott évekig, mégis bele voltam szerelmesedve, és ez azóta csak fokozódott. Sőt, jelen idő: fokozódik. smileeee.gif
Remélem nemsokára te is eljutsz majd Londonba. Nem fogsz csalódni, ebben egészen biztos vagyok. London csak jobb annál, mint amilyennek el tudod képzelni... Szerintem legalábbis. Hatalmas dolgokat vártam, amikor elindultam. És csalódás ért, mert még annál is nagyobb hatást gyakorolt rám. Nem hatalmas, hanem óriási dolgokat kaptam. smileeee.gif Úgyhogy hajrá! wink.gif  thumbsup.gif


Köszönöm a biztatást! Örülök, hogy olyasvalaki véleményét hallom, aki úgymond ugyanazt érzi, amit én. Remélem nekem is meglesz ez az "óriási" élmény. Tervezzük már párommal, hogy jövő nyáron, vagy ősszel "kinézünk" pár napra. Én már elég rég óta rágom a fülét szegénynek, de hát az anyagiak eddig nem engedték. Hátha jövőre. Te sokszor voltál már kint?
3 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, DisneyFan, Barbii
2010. október 11. 13:14 #47
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2010.10.11. 12:47)
Tervezzük már párommal, hogy jövő nyáron, vagy ősszel "kinézünk" pár napra. Én már elég rég óta rágom a fülét szegénynek, de hát az anyagiak eddig nem engedték. Hátha jövőre. Te sokszor voltál már kint?


Hát tényleg nem olcsó a jegy+szállás (még fapadossal sem), én is mindig 1-1 évig gyűjtögetek a következő útra. smileeee.gif 2008 májusában voltam kint először, aztán legközelebb 2009 március, és 2010 március. Eddig 3x jártam az angol fővárosban, de jövőre ismét tervezek egy kiruccanást. smileeee.gif Kicsit szomorú vagyok, mert amikorra terveztem, hogy utazom... Hát, felkerült a menetrend és nagyon drága akkor a jegy. sad.gif Nem mindegy, hogy 14-18.000 forint egy retúr, vagy 50-70.000 forint. sad.gif Úgyhogy most bajban vagyok. Nem szívesen utaznék télen, kényelmetlen nagykabátban sétálgatni... sad.gif
1 felhasználónak tetszik: DisneyFan
2010. október 11. 13:58 #48
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.11. 13:14)
Hát tényleg nem olcsó a jegy+szállás (még fapadossal sem), én is mindig 1-1 évig gyűjtögetek a következő útra. smileeee.gif 2008 májusában voltam kint először, aztán legközelebb 2009 március, és 2010 március. Eddig 3x jártam az angol fővárosban, de jövőre ismét tervezek egy kiruccanást. smileeee.gif Kicsit szomorú vagyok, mert amikorra terveztem, hogy utazom... Hát, felkerült a menetrend és nagyon drága akkor a jegy. sad.gif Nem mindegy, hogy 14-18.000 forint egy retúr, vagy 50-70.000 forint. sad.gif Úgyhogy most bajban vagyok. Nem szívesen utaznék télen, kényelmetlen nagykabátban sétálgatni...  sad.gif


Igen, megértelek. Londonban amúgy is hideg van, legalábbis ezt mesélik. biggrin.gif És az sem mindegy, hogy most 18 e Ft, vagy 60 e Ft. Mi is azért majd megválogatjuk. Tavasszal, vagy ősszel gondolom olcsóbb. De az is biztos, hogy ha egyszer kijutok, a Belsize Park környékén sokat fogok lebzselni, hátha mázlim lesz! biggrin.gif wink.gif
1 felhasználónak tetszik: DisneyFan
2010. október 11. 14:05 #49
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2010.10.11. 13:58)
Igen, megértelek. Londonban amúgy is hideg van, legalábbis ezt mesélik.  biggrin.gif És az sem mindegy, hogy most 18 e Ft, vagy 60 e Ft. Mi is azért majd megválogatjuk. Tavasszal, vagy ősszel gondolom olcsóbb. De az is biztos, hogy ha egyszer kijutok, a Belsize Park környékén sokat fogok lebzselni, hátha mázlim lesz!  biggrin.gif  wink.gif


Annyira nincs hideg. Emlékszem, tavaly sokkal melegebb volt kint, mint Magyarországon. Kicsit talán szelesebb az időjárás, de olyan nagy hőmérsékleti eltérést én nem érzékeltem. smileeee.gif

Hát én áprilisban akartam utazni, de akkor nagyjából az utóbbi árkategória egészen őszig. "Őszi menetrend" még ha jól rémlik, nincs. Egyébként általában "össze-vissza" vannak az árak. Egy hónapon belül is van több árkategória többségében. Csak én pont akkor mentem volna, amikor most nagyon drága. sad.gif
1 felhasználónak tetszik: DisneyFan
2010. október 11. 14:09 #50
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.11. 14:05)
Annyira nincs hideg. Emlékszem, tavaly sokkal melegebb volt kint, mint Magyarországon. Kicsit talán szelesebb az időjárás, de olyan nagy hőmérsékleti eltérést én nem érzékeltem. smileeee.gif
Hát én áprilisban akartam utazni, de akkor nagyjából az utóbbi árkategória egészen őszig. "Őszi menetrend" még ha jól rémlik, nincs. Egyébként általában "össze-vissza" vannak az árak. Egy hónapon belül is van több árkategória többségében. Csak én pont akkor mentem volna, amikor most nagyon drága. sad.gif


Az gáz. Azért remélem még össze tudod hozni a dolgot, és szolgálsz nekünk nagyon sok szép fotóval! thumbsup.gif Én biztos kattintgatni fogok ezerrel. Annyi minden van, amit olyan szívesen megnéznék. A Big Ben, a London Eye, meg a Brittish Museum...na, azt nem hagynám ki semmi pénzért!
1 felhasználónak tetszik: DisneyFan
2010. október 11. 14:26 #51
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2010.10.11. 14:09)
Az gáz. Azért remélem még össze tudod hozni a dolgot, és szolgálsz nekünk nagyon sok szép fotóval!  thumbsup.gif Én biztos kattintgatni fogok ezerrel. Annyi minden van, amit olyan szívesen megnéznék. A Big Ben, a London Eye, meg a Brittish Museum...na, azt nem hagynám ki semmi pénzért!


Persze, megyek. Csak az időpontot nem tudom még. Jövő ősz az nekem már olyan távolinak tűnik... Addig nem hiszem, hogy kibírom, pláne, hogy már beleéltem magam az áprilisba...
Azért lett volna nagyon jó nekem az a bizonyos időpont, mert akkor szünetem lett volna, és nem kell munkahelyről kéredzkedni, meg órát lógni, meg ilyesmi. Az ideális lett volna. Így viszont kénytelen leszek, vagy kifizetem a drágább jegyet. Vagy megyek előbb, de valamiért a februártól ódzkodom. Plusz kéredzkedni kell, stbstb.

Árban meg kb. teljesen ugyanaz április is, meg a nyár is, szóval ilyen alapon inkább megyek tavasszal a szünetben, mint hogy várjak még pár hónapot, amikor igaz, hogy se meló, se suli, de a jegy ugyanannyi, de a szállás drágább, illetve picit nagyobb a tömeg is...

Május-június azért sem jó, mert záróvizsgázom, arról nem lehet lógni, ellenben kéne rá készülni... Szóval vannak problémák... De majd valahogy megoldom. Muszáj. biggrin.gif

A Big Ben pl. óriási. Kisebbnek gondoltam, de én lepődtem meg a legjobban, mikor ott volt előttem és szó szerint egy hangya voltam mellette. biggrin.gif
A London Eye nagyon szép, főleg este, sötétben, amikor ki van világítva. Felülni nem ültem fel rá, mert iszonyat drága, másrészt meg amikor felmásztam a Szent Pálra, ott is láttam madártávlatból a várost. smileeee.gif
A British Múzeum pedig egyszerűen elképesztő. Ott napokat kell eltölteni, ha rendesen fel akarod fedezni... Én egy délelőttöt töltöttem el benne, nagyrészt az egyiptomi részleget vettem szemügyre... Nagyon érdekes és szép gyűjteményük van. Na és persze rengeteg. smileeee.gif
Én mindenesetre ajánlanám például a Belfastot megtekintésre. Hát az valami csúcs. Akkora az a hajó is, hogy csak néztem...
1 felhasználónak tetszik: DisneyFan
2010. október 25. 12:06 #52
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Eléggé eltűnt mindenki. sad.gif

A jelek szerint mégsem jövő árpilisban, hanem jövő márciusban fogok Londonba menni megint. Még várok egy kicsit a jegyvásárlással, hátha megdob a munkahelyem némi üdülési csekkel - ahogy anno megígérte.

Ezek vannak tervben, amiket megtekintenénk. (Valahol már voltunk, de muszáj újra és újra felkeresni, ha kint vagyunk. biggrin.gif ) ;

British Library, Tower, Globe Theater, Doctor Who & Stamp Shop, National Gallery, Charles Dickens Museum, Museum of London, Pollock’s Toy Museum, Christmas Shop, London Canal Museum, Saatchi Gallery, Oxford, Norwood, Greenwich, Madame Tussauds, Pizza Express, Kensington Palace, Hampton Court, Twinings Shop, HMV

wub.gif
1 felhasználónak tetszik: DisneyFan
2010. október 25. 12:11 #53
- törölt felhasználó -    
Én még nem vagyok tisztában azzal, hogy imádjam-e vagy sem. rohog.gif
Mert azt hallottam, hogy ott általában esik az eső, én pedig nem szeretem az ilyen hideg, nedves időjárást.
De egy részben nagyon vonz, mert London az a város, ahol jól tudnám érezni magam. Ha nem lenne esős. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: DisneyFan
2010. október 25. 12:17 #54
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Karina197 @ 2010.10.25. 12:11)
Én még nem vagyok tisztában azzal, hogy imádjam-e vagy sem. rohog.gif 
Mert azt hallottam, hogy ott általában esik az eső, én pedig nem szeretem az ilyen hideg, nedves időjárást.
De egy részben nagyon vonz, mert London az a város, ahol jól tudnám érezni magam. Ha nem lenne esős. rohog.gif


Esősnek elég esős és szeles is. Nyilván, hiszen szigetországról van szó...

Én szeretem a "takony" időt is, engem nem zavar. Emlékszem, mikor először voltam kint és kiszálltam a repülőből... Mire beértem a reptér épületébe, bőrig áztam. Aztán nem volt ez másként már bent a városban sem. Párom vett egy esernyőt, 10 perc múlva az első útba eső kukába már dobta is ki. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: DisneyFan
2010. október 31. 12:55 #55
agivagyok
agivagyok
gossip girl maniac
 
Státuszit's hard to fake a smile when you feel like you fall apart...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.27.
Hozzászólás: 1581
Csatolások: 705
Azonosító: 108674
Offline offline
Köszönöm a képeket smileeee.gif
Annyira szép ez a város..
Legnagyobb álmom,hogy egyyzer eljussak oda,és ha minden jól megy,pár év múlva sikerülni is fog smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: DisneyFan
2010. november 04. 13:02 #56
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (agivagyok @ 2010.10.31. 12:55)
Köszönöm a képeket smileeee.gif
Annyira szép ez a város..
Legnagyobb álmom,hogy egyyzer eljussak oda,és ha minden jól megy,pár év múlva sikerülni is fog smileeee.gif


Drukkolok neked, hogy összejöjjön. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: DisneyFan
2010. november 04. 13:04 #57
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Most már ha semmi nem jön közbe - reméljük nem - akkor jövő márciusban go to London! yahoo.gif

Ma lefoglaltam és ki is fizettem a repjegyet, most már csak vissza kell, hogy igazolja a légitársaság... És lehet elkezdeni gyűjteni a szállásra... rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Elinor Estravados, DisneyFan, Barbii
2010. november 04. 16:36 #58
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.11.04. 13:04)
Most már ha semmi nem jön közbe - reméljük nem - akkor jövő márciusban go to London! yahoo.gif
Ma lefoglaltam és ki is fizettem a repjegyet, most már csak vissza kell, hogy igazolja a légitársaság... És lehet elkezdeni gyűjteni a szállásra...  rohog.gif


Piszkosul irigyellek! Majd hozzál jó sokat képet! wink.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, DisneyFan
2010. november 13. 19:05 #59
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Nahát, én csak most vettem észre ezt a topikot smileeee.gif
Sziasztok!
Én is imádom Londont, sok lehetőség adódott, hogy el is látogassak oda, de sajnos sosem tudtam élni vele. Remélem egyszer még sikerül valahogy eljutnom oda. Köszi a képeket, nagyon jók beer.gif
3 felhasználónak tetszik: DisneyFan, Sally Sparrow, Dancsy
2010. november 14. 07:08 #60
- törölt felhasználó -    
nem nagyon szeretem London-t ezért is ritkán járok odáig el smileeee.gif
48 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!