Starity

London: akik szeretik

48 oldal 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. október 01. 10:25 #901
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2013.09.27. 18:15)

smileeee.gif
Ó, tényleg? ohmy.gif elnézést. Nem tudom, hol járt az eszem. rohog.gif Én emlékszem, hogy amikor először voltam kint, még csak 20 voltam és ha kértek volna személyit, hát nagy valószínűséggel nem szolgáltak volna ki. rohog.gif Alapból itthon is majdnem mindig elkérik a személyimet, vagy ha nem is, de feltűnően és látványosan megbámulnak, elmegyek-e 18-nak..? laugh.gif
Biztos nem voltak fotózkodós hangulatban. smileeee.gif Én oldalról kaptam el anno az egyiket, ahogy csücsül. biggrin.gif
Igen, jól néz ki és legalább ennyire finom is - szerintem. biggrin.gif Mondanám, hogy bármennyit meg tudnék enni belőle, de az nem lenne igaz. Ugyanis laktató kaja és sokszor van, hogy azt az egyet is nehezemre esik lenyomni, mert már jóllaktam. smileeee.gif Én nagyon rá vagyok kattanva a gombásra, de finom a zöldséges és a hagymás-sajtos is. A húsosak annyira nem vonzanak. smileeee.gif

Ezt láttuk már / hallottuk? Én a tegnapi hírekben értesültem róla: http://hvg.hu/vilag/20130930_Igy_egett_a_kacsahajo_Londonban__videok

Kicsit durva. Mondjuk szerencsére eleve nem akarok hajókázni a Temzén, de ha mégis és alattam kezdett volna el süllyedni, hát én tuti bepánikoltam volna. Ugyanis nem tudok úszni... unsure.gif 110.gif
2013. október 01. 18:03 #902
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2013.10.01. 10:25)
Idézet (Mizi @ 2013.09.27. 18:15)

smileeee.gif
Ó, tényleg? ohmy.gif elnézést. Nem tudom, hol járt az eszem. rohog.gif Én emlékszem, hogy amikor először voltam kint, még csak 20 voltam és ha kértek volna személyit, hát nagy valószínűséggel nem szolgáltak volna ki. rohog.gif Alapból itthon is majdnem mindig elkérik a személyimet, vagy ha nem is, de feltűnően és látványosan megbámulnak, elmegyek-e 18-nak..? laugh.gif
Biztos nem voltak fotózkodós hangulatban. smileeee.gif Én oldalról kaptam el anno az egyiket, ahogy csücsül. biggrin.gif
Igen, jól néz ki és legalább ennyire finom is - szerintem. biggrin.gif Mondanám, hogy bármennyit meg tudnék enni belőle, de az nem lenne igaz. Ugyanis laktató kaja és sokszor van, hogy azt az egyet is nehezemre esik lenyomni, mert már jóllaktam. smileeee.gif Én nagyon rá vagyok kattanva a gombásra, de finom a zöldséges és a hagymás-sajtos is. A húsosak annyira nem vonzanak. smileeee.gif
Ezt láttuk már / hallottuk? Én a tegnapi hírekben értesültem róla: http://hvg.hu/vilag/20130930_Igy_egett_a_kacsahajo_Londonban__videok
Kicsit durva. Mondjuk szerencsére eleve nem akarok hajókázni a Temzén, de ha mégis és alattam kezdett volna el süllyedni, hát én tuti bepánikoltam volna. Ugyanis nem tudok úszni... unsure.gif 110.gif


Semmi gond. biggrin.gif A fiúk szerintem kinéznek annyi idősnek, vagy legalábbis nem mondták, hogy kértek volna személyit. Én nem tudok nyilatkozni, mert nem iszom, ásványvizet meg kiskorú is nyugodtan vehetne. biggrin.gif
Nem csodálom, hogy nem voltak olyan hangulatban, abban a nagy melegben sokszor nekem sem volt fényképezős kedvem, de mivel először voltam ott így túltettem magam a szenvedésen és fotóztam, mint az őrült. rohog.gif
Hát én tudok úszni, ettől függetlenül nem örültem volna, hogy ha alattam kezdett volna süllyedni a hajó. Elég durva még így nézni is, hát még át is élni. ohmy.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2013. október 11. 08:16 #903
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2013.10.01. 18:03)
Semmi gond. biggrin.gif A fiúk szerintem kinéznek annyi idősnek, vagy legalábbis nem mondták, hogy kértek volna személyit. Én nem tudok nyilatkozni, mert nem iszom, ásványvizet meg kiskorú is nyugodtan vehetne. biggrin.gif 
Nem csodálom, hogy nem voltak olyan hangulatban, abban a nagy melegben sokszor nekem sem volt fényképezős kedvem, de mivel először voltam ott így túltettem magam a szenvedésen és fotóztam, mint az őrült. rohog.gif 
Hát én tudok úszni, ettől függetlenül nem örültem volna, hogy ha alattam kezdett volna süllyedni a hajó. Elég durva még így nézni is, hát még át is élni. ohmy.gif

smileeee.gif Én pedig, a fene egye meg, állítólag általában 16 vagyok, legalábbis külsőre. De a rekordom az, hogy általános iskolásnak néztek. Pedig már közelebb vagyok a 30-hoz, mint a 20-hoz... laugh.gif
Kíváncsi leszek, hogy milyen idő lesz majd most. Remélem kellemes őszi idő, esetleg egy kis eső. Inog alattam a léc, nem szeretnék megbetegedni. Próbálom magam bacimentesen tartani, de hát majd meglátjuk. Én egy 16 foknak örülnék, bár a tegnapi időjárásjelentés szerint most 11 fok van kint. Ami alapjáraton nem zavarna, de nem szeretnék kint taknyos, náthás és hasonló állapotban lenni, nem tudnám maximálisan kiélvezni azt, hogy ott vagyok. smileeee.gif
Az előbb megint felmentem a londoni közlekedési weboldalra és örömmel nyugtáztam, hogy hosszú idő után először végre úgy lesz lezárva néhány metróvonalszakasz, hogy minket egyáltalán nem érint. Na jó, a Waterloo Line lehet, hogy nem jönne rosszul, de az csak egy megálló és egy átszállással is simán oda lehet érni. Az nem vészes. smileeee.gif
Ne is mondd. Én rettegek a víztől. Mondjuk alapjáraton strandolni sem nagyon szeretek, de a mélyebb vizekbe bemenni egyszerűen irtózom. Egyszer, még kisebb koromban megbotlottam a Balatonban és a víz alá buktam és el nem tudom mondani, mennyire sokkolt az élmény. Tényleg azt hittem, ott fúlok vízbe. 110.gif Lehetne azt mondani, hogy tanuljak meg úszni, de egyrészt tényleg félek a víztől, másrészt meg ha amúgy se nagyon pancsolok, akkor minek. Elvagyok én a szárazföldön is. rohog.gif
2013. október 12. 18:41 #904
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2013.10.11. 08:16)
smileeee.gif Én pedig, a fene egye meg, állítólag általában 16 vagyok, legalábbis külsőre. De a rekordom az, hogy általános iskolásnak néztek. Pedig már közelebb vagyok a 30-hoz, mint a 20-hoz... laugh.gif
Kíváncsi leszek, hogy milyen idő lesz majd most. Remélem kellemes őszi idő, esetleg egy kis eső. Inog alattam a léc, nem szeretnék megbetegedni. Próbálom magam bacimentesen tartani, de hát majd meglátjuk. Én egy 16 foknak örülnék, bár a tegnapi időjárásjelentés szerint most 11 fok van kint. Ami alapjáraton nem zavarna, de nem szeretnék kint taknyos, náthás és hasonló állapotban lenni, nem tudnám maximálisan kiélvezni azt, hogy ott vagyok. smileeee.gif
Az előbb megint felmentem a londoni közlekedési weboldalra és örömmel nyugtáztam, hogy hosszú idő után először végre úgy lesz lezárva néhány metróvonalszakasz, hogy minket egyáltalán nem érint. Na jó, a Waterloo Line lehet, hogy nem jönne rosszul, de az csak egy megálló és egy átszállással is simán oda lehet érni. Az nem vészes. smileeee.gif
Ne is mondd. Én rettegek a víztől. Mondjuk alapjáraton strandolni sem nagyon szeretek, de a mélyebb vizekbe bemenni egyszerűen irtózom. Egyszer, még kisebb koromban megbotlottam a Balatonban és a víz alá buktam és el nem tudom mondani, mennyire sokkolt az élmény. Tényleg azt hittem, ott fúlok vízbe. 110.gif Lehetne azt mondani, hogy tanuljak meg úszni, de egyrészt tényleg félek a víztől, másrészt meg ha amúgy se nagyon pancsolok, akkor minek. Elvagyok én a szárazföldön is. rohog.gif


Hát igen, betegen nagyon nem jó úgymond "kirándulgatni". Betegen én még itthon sem tudok sokszor mit kezdeni magammal, csak szenvedek, hát akkor még külföldön. Ha lehet választani akkor már inkább legyen az a meleg ami akkor volt, mikor nyáron voltam, azt még könnyebb elviselni.
Ó, a metró. Azt olyan szívesen megnéztem volna, de mivel volt saját buszunk így erre nem volt lehetőségem, de ha még megyek, akkor mindenképpen meg akarom majd nézni, mert nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy ott kint milyen. smileeee.gif
Megértelek. Én ugyan három éves voltam, amikor megtanultam úszni, szóval nekem soha nem volt vele semmi bajom, de a családomban többen is vannak, szóval így tapasztalom, hogy mit éreznek azok, akik nem tudnak úszni és/vagy félnek is a víztől.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2013. október 14. 21:09 #905
Little Dreamer
Little Dreamer
visszatérő vendég
 
StátuszSassy little minx (:
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.19.
Hozzászólás: 143
Csatolások: 0
Azonosító: 158799
Offline offline
Már több, mint 2 éve élek kint :) Azóta költöztem párszor. Most Wimbledonban vagyok, szeretem ezt a környéket:)
2014. január 06. 11:54 #906
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Halihó! BÚÉK minden "Londonatic" tagnak. biggrin.gif

Idén utazik ki valaki?

Aki pedig kint él: hogy teltek az ünnepek odakint? smileeee.gif
2014. január 06. 17:05 #907
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2014.01.06. 11:54)
Halihó! BÚÉK minden "Londonatic" tagnak. biggrin.gif
Idén utazik ki valaki?
Aki pedig kint él: hogy teltek az ünnepek odakint? smileeee.gif


Mi barátnőimmel nagyon szeretnénk visszamenni, de sajnos az útra szánt pénz nagyon lassan gyűlik, szóval szerintem egy pár évet még várnunk kell. rolleyes.gif laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2014. január 08. 07:38 #908
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2014.01.06. 17:05)
Mi barátnőimmel nagyon szeretnénk visszamenni, de sajnos az útra szánt pénz nagyon lassan gyűlik, szóval szerintem egy pár évet még várnunk kell.  rolleyes.gif laugh.gif

Csekkoljátok az árakat, hátha kifogtok egy olcsó ajánlatot. smileeee.gif

Én azon akadtam ki, hogy megláttam az idei jegyárakat. Durva, hogy évente mindig közel egy egész fonttal emelik. Nem csodálom, ha a kintieknek olykor lázadozni támad kedvük és tüntetnek a tarifák miatt. blink.gif

Ez az új árlista - ráadásul megszűnt két zónás papíralapú napijegy is...
2014. február 05. 14:22 #909
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Felhozom egy kicsit a témát, hátha valakinek van mondanivalója/hoznivalója. laugh.gif

Egyébként ma megint akciós jegyeket ad a Wizzair, de még így is drágább a jegy, mint amikor én megvettem tavaly novemberben idén őszre... rolleyes.gif A first minute akció működik náluk, úgy tűnik. smileeee.gif
2014. február 05. 14:25 #910
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
már a csapból is London folyik biggrin.gif
2014. február 05. 18:48 #911
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lambika @ 2014.02.05. 14:25)
már a csapból is London folyik  biggrin.gif


Igen, sajnos London is egy hatalmas divattá változott, de közben az emberek többsége semmit sem tud róla, max a Big Bent lenne képes képről felismerni. rolleyes.gif Ebben a topicban viszont nem a divatnak hódolunk, hanem az igazi London szeretők és ismerők osztják meg élményeiket és gondolataikat egymással. beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2014. február 06. 07:17 #912
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2014.02.05. 18:48)
Igen, sajnos London is egy hatalmas divattá változott, de közben az emberek többsége semmit sem tud róla, max a Big Bent lenne képes képről felismerni.  rolleyes.gif Ebben a topicban viszont nem a divatnak hódolunk, hanem az igazi London szeretők és ismerők osztják meg élményeiket és gondolataikat egymással. beer.gif

Köszönöm! meghajolo.gif
Nálad a pont(os labda)! biggrin.gif
2014. február 07. 12:24 #913
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
http://www.origo.hu/filmklub/20140206-hogyan-elnek-a-londoni-magyarok-menjek-maradjak-london-imre-lora...and-balazs.html
2014. február 11. 07:47 #914
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Hoztam egy színházas térképet, hátha valakit érdekel. biggrin.gif
2014. február 13. 08:13 #915
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Igaz, hogy nem aktuális videó, de elhoztam, mert szerintem nagyon kis helyes darab. smileeee.gif Látszik rajta, hogy nem teljesen profik készítették, de a hangulata az olyan kis vidám. Engem megmosolyogtat, ráadásul London látható a háttérben. biggrin.gif

Illetve hoztam azoknak is egy kis meglepit, akik szeretnek shoppingolni. Hátha nem tudják még az alábbi fontos információkat;
2014. február 14. 14:01 #916
aníítaaa
aníítaaa
► в α я ¢ α g ι я ℓ◄
 
StátuszTVD IS ETERNAL
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.03.
Hozzászólás: 1237
Csatolások: 230
Azonosító: 172581
Offline offline
Nagyon imádom Londont szerintem nagyon szép hely!! heart.gif smileeee.gif
Itt egy pár kép:
1 felhasználónak tetszik: BlackRose69
2014. február 15. 09:39 #917
BlackRose69
BlackRose69
|100% CUTE|
 
StátuszWrite your life & Read the chapters
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.21.
Hozzászólás: 1123
Csatolások: 145
Azonosító: 196491
Offline offline
Mint itt mindenki én is nagyon oda-vissza vagyok London-ért. Nagy álmom kint élni a legjobb barátnőmmel és persze találkozni a One Direction-nel. thumbsup.gif
Pár kép:)
2014. március 05. 09:58 #918
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Felújították az Euston Circus-t, így már biztonságosabb. És az Embankment metróállomást is kipofozták. biggrin.gif Lehet liftezni is. biggrin.gif
2014. március 06. 10:32 #919
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Új toalettek vannak a Charing Cross Station-nél. Ez a jó hír. A rossz, hogy ez is pénzbedobálós lett. dry.gif

Ezt meg a Londonmániásoknak küldöm. Jópofa. smileeee.gif ;

http://now-here-this.timeout.com/2014/03/04/10-eerie-images-of-london/
http://www.timeout.com/london/things-to-do/covent-garden-then-and-now
http://www.timeout.com/london/things-to-do/tube-stations-then-and-now
http://www.timeout.com/london/things-to-do/stratford-then-and-now
http://www.timeout.com/london/things-to-do/soho-then-and-now-in-pictures
2014. március 12. 11:34 #920
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Hoztam nektek egy kis érdekességet. Nem tudom, hányan tudtátok már, azért megsúgom. smileeee.gif

A közhiedelemmel ellentétben Londonnak nem 5, hanem 6(!) reptere van, melyek az alábbiak:

- London Heathrow
- London City Airport
- London Stansted
- London Luton
- London Gatwick
- London Southend

Sokan csak négyet, maximum ötöt tudnak felsorolni, szóval egy igazi Londonmániás legyen csak képben. rohog.gif
48 oldal 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!