Thomas Gibson
2011. március 06. 09:19
#41
|
|
Ellie Andrews*homo sensorium* |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.08.18. Hozzászólás: 6949 Csatolások: 3307 Azonosító: 133484 offline
|
Ó, anyám! A mosolyával képes bearanyozni a napom! Bár az a borosta némi kétséget ébreszt bennem. Szeretném borotvát ragadni és eltávolítani az arcszőrzetét.
Imádom a borostás pasikat, de neki nem áll jól.
Sebaj, attól még imádom!
1 felhasználónak tetszik:
Barak Stefánia
2011. március 08. 16:25
#42
|
|
Barak Stefániaörök álmodozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.11.20. Hozzászólás: 6372 Csatolások: 608 Azonosító: 112664 offline
|
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.06. 09:19)
Ó, anyám! A mosolyával képes bearanyozni a napom! Bár az a borosta némi kétséget ébreszt bennem. Szeretném borotvát ragadni és eltávolítani az arcszőrzetét.
Imádom a borostás pasikat, de neki nem áll jól.
Sebaj, attól még imádom! 
Egyetértek. A szép pofiját kár ilyesmivel csúfítania. Menjünk és közöljük vele is. Megszavaztuk, soha többé borostát!
2011. március 11. 18:38
#43
|
|
Barak Stefániaörök álmodozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.11.20. Hozzászólás: 6372 Csatolások: 608 Azonosító: 112664 offline
|
Pár láblógatós kép a twitteren:
1 felhasználónak tetszik:
goldman
2011. április 04. 17:30
#44
|
|
Barak Stefániaörök álmodozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.11.20. Hozzászólás: 6372 Csatolások: 608 Azonosító: 112664 offline
|
Gyöngyszemek a twitterről:
2011. április 22. 17:13
#45
|
|
Barak Stefániaörök álmodozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.11.20. Hozzászólás: 6372 Csatolások: 608 Azonosító: 112664 offline
|
Cuki képek:
2011. április 25. 18:01
#46
|
|
Barak Stefániaörök álmodozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.11.20. Hozzászólás: 6372 Csatolások: 608 Azonosító: 112664 offline
|
Ezek haláli képek!!
2011. április 26. 16:41
#47
|
|
Barak Stefániaörök álmodozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.11.20. Hozzászólás: 6372 Csatolások: 608 Azonosító: 112664 offline
|
Búcsúzkodik. Viszlát CM!
1 felhasználónak tetszik:
goldman
2011. április 26. 16:48
#48
|
|
Ellie Andrews*homo sensorium* |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.08.18. Hozzászólás: 6949 Csatolások: 3307 Azonosító: 133484 offline
|
Idézet (Barak Stefánia @ 2011.04.26. 16:41)
Búcsúzkodik. Viszlát CM!
Basszus!
2011. április 27. 16:58
#49
|
|
Barak Stefániaörök álmodozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.11.20. Hozzászólás: 6372 Csatolások: 608 Azonosító: 112664 offline
|
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.26. 16:48)
Basszus!
Tényleg nagyon gebe! Mi a franc lett ezzel a pasival? 
Nem tudom!! De ez már nem normális!! Hónapok óta mondom, hogy valami baj van vele!!Már akkor láttam amikor New Yorkban volt! Én roppantul aggódom miatta!!! (pedig közöm nincs hozzá) Azt érzem, hogy valami baj van!!! Valami nagyon nincs rendben vele!
1 felhasználónak tetszik:
goldman
2011. április 27. 17:32
#50
|
|
Barak Stefániaörök álmodozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.11.20. Hozzászólás: 6372 Csatolások: 608 Azonosító: 112664 offline
|
A megfeszített forgatás alatt fogyhat pár kilót ,de ennyit nem!!!
1 felhasználónak tetszik:
goldman
2011. április 27. 18:12
#52
|
|
Barak Stefániaörök álmodozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.11.20. Hozzászólás: 6372 Csatolások: 608 Azonosító: 112664 offline
|
Szívesen! Ha találok akkor hozok majd még.
2011. május 18. 18:18
#53
|
|
Barak Stefániaörök álmodozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.11.20. Hozzászólás: 6372 Csatolások: 608 Azonosító: 112664 offline
|
Erősen remélem, hogy nem vezetés közben fotózgatta a cipőjét!!
1 felhasználónak tetszik:
goldman
2011. június 04. 18:38
#54
|
|
Barak Stefániaörök álmodozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.11.20. Hozzászólás: 6372 Csatolások: 608 Azonosító: 112664 offline
|
Fincsi sütik!!!Thomas drágám küldj már nekem is egy szeletet!!
Na meg ez a kép. Thomas a terepjáróját "itatja" a benzinkútnál. Úgy látszik ,hogy Ő nem ismeri azt a bizonyos magyar mondást a terepjárós pasikról. Tudjátok, hogy miért is van nagy autójuk, hogy mit is kompenzálnak vele..
Na de a harmadik képen milyen autó lehet??? (Thomas rövid naciban!! )
Na meg ez a kép. Thomas a terepjáróját "itatja" a benzinkútnál. Úgy látszik ,hogy Ő nem ismeri azt a bizonyos magyar mondást a terepjárós pasikról. Tudjátok, hogy miért is van nagy autójuk, hogy mit is kompenzálnak vele..
Na de a harmadik képen milyen autó lehet??? (Thomas rövid naciban!! )
1 felhasználónak tetszik:
goldman
2011. június 07. 15:29
#55
|
|
Barak Stefániaörök álmodozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.11.20. Hozzászólás: 6372 Csatolások: 608 Azonosító: 112664 offline
|
Még mindig olyan sovány!! És ez a bajusz??? Kérem azonnal eltüntetni!!! Különben hozom a hideg gyanta csíkjaimat!!
1 felhasználónak tetszik:
goldman
2011. június 07. 18:28
#56
|
|
Barak Stefániaörök álmodozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.11.20. Hozzászólás: 6372 Csatolások: 608 Azonosító: 112664 offline
|
Jön Európába!!! Egészen pontosan Monacoba!!! Istenkém egy időzónában vagyok vele!!
1 felhasználónak tetszik:
goldman
2011. november 02. 18:11
#57
|
|
Barak Stefániaörök álmodozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.11.20. Hozzászólás: 6372 Csatolások: 608 Azonosító: 112664 offline
|
Néhány kép amit a drágaság rakott fel a Twitterre.
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.

offline

