Starity

Adam's Comedy

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. október 10. 19:09 #1
xxangi20xx
xxangi20xx
☆StarDust☆
 
StátuszI lost my mind long ago... down that yellow brick road...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.02.
Hozzászólás: 1890
Csatolások: 247
Azonosító: 124044
Offline offline
Nektek mi a véleményetek az Adam's Comedy nevű zenekarról???
Szerintem teljesen más stílust képviselnek, mint a többi versenyző és ez tetszik.
Nem nézem nagyon a Megasztárt, de rájuk minidg kíváncsi vagyok. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: nicol bellox
2010. október 15. 23:33 #2
zsofeeh
zsofeeh
shadowhunter
 
Státuszmister Bower is mine. sorry, i'm not sorry !
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.25.
Hozzászólás: 4835
Csatolások: 33773
Azonosító: 125792
Offline offline
Imádom őket! És most egy világ dőlt össze bennem, hogy kiestek. Épp most szól nekik a búcsúdal és a könnyeim mindjárt kitörnek belőlem sad.gif
2010. október 15. 23:39 #3
- törölt felhasználó -    
Nem hiszem el hogy kiestek, pedig olyan jók voltak. Nagyon sajnálom őket, Patait nem kellett volna tovább engedni, de ez van, biztos vagyok benne, hogy majd felépítik a karrierjüket.
2010. október 15. 23:43 #4
cintia0023
cintia0023
everybody needs a little poison ivy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.24.
Hozzászólás: 6399
Csatolások: 1056
Azonosító: 85065
Offline offline
Azt hittem, hogy azért a zsűrinek lesz annyi esze, hogy nem egy 11 évest engednek tovább. Ennek a kislánynak nem a színpadon a helye ennyi idősen, hanem az iskolapadban kéne csücsülnie. Mindenesetre nagyon sajnálom, hogy kiestek. Reméltem, hogy talán a zsűri megmenti őket. mellow.gif
2 felhasználónak tetszik: katiegirl15, Kelsey
2010. október 16. 09:57 #5
- törölt felhasználó -    
Teljesen meglepett hogy ők estek ki...Egyszerűen nevetséges hogy egy kislányt jutattak tovább akinek mellesleg az iskolában lenne a helye nem egy színpadon hogy ugráljon ide-oda néhány sort. Ugyanaz lesz vele mint a Lüszivel,nem értem hogy nem tűnik ez fel nekik. Az Adam's Comedy-ben sokkal több volt a lehetőség,a fantázia. Azzal hogy kiejtették őket számomra a megasztár végleg a leggyengébb tehetségkutató lett amit valaha láttam. Rajtuk kívül még Szíj Melindát és Kökény Attilát tartom tehetségesnek de ennyi..ahol olyan zsűri van aki ennyire nem ért az egészhez láthatóan,az nem érdekel. Remélem látjuk majd még az Adam's Comedy-t valahol.

Nem csodálom hogy az X-Factor nézettsége magasabb... dry.gif
7 felhasználónak tetszik: cintia0023, EszterLondon, raspberry, xxangi20xx, katiegirl15, Minimanó94, Kelsey
2010. október 16. 11:18 #6
cintia0023
cintia0023
everybody needs a little poison ivy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.24.
Hozzászólás: 6399
Csatolások: 1056
Azonosító: 85065
Offline offline
Idézet (WhiteAngel @ 2010.10.16. 09:57)
Teljesen meglepett hogy ők estek ki...Egyszerűen nevetséges hogy egy kislányt jutattak tovább akinek mellesleg az iskolában lenne a helye nem egy színpadon hogy ugráljon ide-oda néhány sort. Ugyanaz lesz vele mint a Lüszivel,nem értem hogy nem tűnik ez fel nekik. Az Adam's Comedy-ben sokkal több volt a lehetőség,a fantázia. Azzal hogy kiejtették őket számomra a megasztár végleg a leggyengébb tehetségkutató lett amit valaha láttam. Rajtuk kívül még Szíj Melindát és Kökény Attilát tartom tehetségesnek de ennyi..ahol olyan zsűri van aki ennyire nem ért az egészhez láthatóan,az nem érdekel. Remélem látjuk majd még az Adam's Comedy-t valahol.
Nem csodálom hogy az X-Factor nézettsége magasabb... dry.gif



Teljesen egyetértek! Nagy kár lenne, ha egy ilyen tehetséges banda elsüllyedne a süllyesztőben! mellow.gif
2010. október 16. 12:18 #7
csilagoseg
csilagoseg
california dream.♡
 
StátuszLove is louder than the presurre to be perfect.ღ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.25.
Hozzászólás: 2318
Csatolások: 850
Azonosító: 128064
Offline offline
sajnáltam őket tegnap nem nekik kellett volna kiesni sad.gif
2010. október 16. 12:37 #8
Kelsey
Kelsey
 
Státuszoffline.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.28.
Hozzászólás: 2808
Csatolások: 4078
Azonosító: 130190
Offline offline
Én teljesen kiborultam! A kedvencem volt az A'C...
És nem tudom mit képzeltem, de biztos voltam benne hogy még sokáig bent lesznek, és amikor meghallottam, hogy ők maradtak kint...

És utána megint csak hülye voltam, mert azt hittem, hogy a zsűri lesz olyan okos és őket menti meg, nem Annácskát (akit idáig sosem 'cskáztam le), aki baromira nem érdekel hogy itt van, vagy az iskolában, de egy ilyen komoly, és értékes bandát nincs joga kiütni!

Esett volna ki!

Ennek a kislánynak még rengeteg lehetősége van az életben, ugyanis még egy tökmag, viszont az A'C-nek nem biztos...

Főleg ha a magyarokra gondolok...akik SP-re vevők...meg Barbeera meg hasonlók. unsure.gif reklamalo.gif mad.gif
2 felhasználónak tetszik: EszterLondon, raspberry
2010. október 16. 15:33 #9
raspberry
raspberry
eсħelon
 
StátuszProvehito in altum△
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.07.
Hozzászólás: 1601
Csatolások: 434
Azonosító: 71013
Offline offline
Nagyon szomorú vagyok hogy kiestek. Már az elején megnyerek maguknak, nem csak előadták a dalokat hanem magukévá tették azokat, hozzáadtak egy kis darabot magukból és a végeredményt imádtam. Halgattam tőlük saját dalokat is, annyira nem vagyok oda a magyar zenéért de a dalaik.. wub.gif a hangzás, a szöveg...tökéletes.
Volt pár jó év a kedvenc de mindegyikbe beleszerettem, az hogy a zsűri egy kislányt engedett tovább akinek előreláthatóan addig fog tartani a karrierje ameddig a megasztár szériája fut egy hatalmas hülyeség volt.

Igényes zene ami szerintem megállná a helyét külföldön is. meghajolo.gif
Cseppet sem lep meg, hogy a Viva nemzedék nem vevő az igazi zenére.
4 felhasználónak tetszik: EszterLondon, Kelsey, zsofeeh, Fuller
2010. október 16. 15:35 #10
Mrs. Frankenstein
Mrs. Frankenstein
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.09.
Hozzászólás: 4451
Csatolások: 2054
Azonosító: 126723
Offline offline
Idézet (Kelsey @ 2010.10.16. 12:37)
Én teljesen kiborultam! A kedvencem volt az A'C...
És nem tudom mit képzeltem, de biztos voltam benne hogy még sokáig bent lesznek, és amikor meghallottam, hogy ők maradtak kint...
És utána megint csak hülye voltam, mert azt hittem, hogy a zsűri lesz olyan okos és őket menti meg, nem Annácskát (akit idáig sosem 'cskáztam le), aki baromira nem érdekel hogy itt van, vagy az iskolában, de egy ilyen komoly, és értékes bandát nincs joga kiütni!
Esett volna ki!
Ennek a kislánynak még rengeteg lehetősége van az életben, ugyanis még egy tökmag, viszont az A'C-nek nem biztos...
Főleg ha a magyarokra gondolok...akik SP-re vevők...meg Barbeera meg hasonlók.  unsure.gif  reklamalo.gif  mad.gif

Teljesen igazad van. Én sajnos (bár nem biztos, hogy sajnos) nem néztem végig tegnap az adást, mert 1:fáradt voltam 2: biztos voltam benne, hogy Ádámék továbbjutnak. Na de ennyit a "szakmai zsűriről"... Lehet, hogy azért, mert Annácska miatt több pénz jön a konyhára a szavaztokból nem kellett volna kiejteni a srácokat. Aztán nehogy csodálkozzanak, hogy fel van háborodva a fél ország meg még bónuszként a nézettség is a béka feneke alatt lesz. ENNYIT ERRŐL.
Az Adam's Comedy volt az egyetlen, ami miatt néztem ezt a gyalázat műsort.
1 felhasználónak tetszik: raspberry
2010. október 16. 15:36 #11
Mrs. Frankenstein
Mrs. Frankenstein
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.09.
Hozzászólás: 4451
Csatolások: 2054
Azonosító: 126723
Offline offline
Idézet (raspberry @ 2010.10.16. 15:33)
Nagyon szomorú vagyok hogy kiestek. Már az elején megnyerek maguknak, nem csak előadták a dalokat hanem magukévá tették azokat, hozzáadtak egy kis darabot magukból és a végeredményt imádtam. Halgattam tőlük saját dalokat is, annyira nem vagyok oda a magyar zenéért de a dalaik.. wub.gif a hangzás, a szöveg...tökéletes. 
Volt pár jó év a kedvenc de mindegyikbe beleszerettem, az hogy  a zsűri egy kislányt engedett tovább akinek előreláthatóan addig fog tartani a karrierje ameddig a megasztár szériája fut egy hatalmas hülyeség volt.
Igényes zene ami szerintem megállná a helyét külföldön is. meghajolo.gif 
Cseppet sem lep meg, hogy a Viva nemzedék nem vevő az igazi zenére.


Veled is 100%-osan egyetértek.
Mostmár késő bánat lesz az idióta Tv2-nek, százszor inkább nézek majd vévörli plészt mint ezt a trágyadomb minőségű, színvonalú műsort/csatornát.
1 felhasználónak tetszik: raspberry
2010. október 16. 19:22 #12
Kelsey
Kelsey
 
Státuszoffline.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.28.
Hozzászólás: 2808
Csatolások: 4078
Azonosító: 130190
Offline offline
Idézet (raspberry @ 2010.10.16. 15:33)
Nagyon szomorú vagyok hogy kiestek. Már az elején megnyerek maguknak, nem csak előadták a dalokat hanem magukévá tették azokat, hozzáadtak egy kis darabot magukból és a végeredményt imádtam. Halgattam tőlük saját dalokat is, annyira nem vagyok oda a magyar zenéért de a dalaik.. wub.gif a hangzás, a szöveg...tökéletes. 
Volt pár jó év a kedvenc de mindegyikbe beleszerettem, az hogy  a zsűri egy kislányt engedett tovább akinek előreláthatóan addig fog tartani a karrierje ameddig a megasztár szériája fut egy hatalmas hülyeség volt.
Igényes zene ami szerintem megállná a helyét külföldön is. meghajolo.gif 
Cseppet sem lep meg, hogy a Viva nemzedék nem vevő az igazi zenére.



Igen, ugyanez, a magyar zenéért én sem vagyok oda, az ő számaikat mégis megszerettem, és őket magukat is megszerettem:(
És 2: pontosan az! Hogy hülyeség volt amit a zsűri csinált...Annát tovább engedni...az A'C-vel szemben ráadásul... Hátilyet ohmy.gif
2010. október 16. 19:31 #13
Kelsey
Kelsey
 
Státuszoffline.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.28.
Hozzászólás: 2808
Csatolások: 4078
Azonosító: 130190
Offline offline
Idézet (EszterLondon @ 2010.10.16. 15:35)
Teljesen igazad van. Én sajnos (bár nem biztos, hogy sajnos) nem néztem végig tegnap az adást, mert 1:fáradt voltam 2: biztos voltam benne, hogy Ádámék továbbjutnak. Na de ennyit a "szakmai zsűriről"... Lehet, hogy azért, mert Annácska miatt több pénz jön a konyhára a szavaztokból nem kellett volna kiejteni a srácokat. Aztán nehogy csodálkozzanak, hogy fel van háborodva a fél ország meg még bónuszként a nézettség is a béka feneke alatt lesz. ENNYIT ERRŐL.
Az Adam's Comedy volt az egyetlen, ami miatt néztem ezt a gyalázat műsort.


Nekem azért van még kiért drukkolnom (Kökény A - Szíj M)...
Csak nehéz kedvencet váltanom..:'(

És az volt a legrosszabb, hogy én sem számítottam arra, hogy kiesnek...és amikor én is félálomból egyszer csak felkaptam rá a fejem, hogy Ádám az, aki kint áll egyszerűen nem akartam elhinni!!! reklamalo.gif

Mivel az elején azt hittem, hogy rajtam kívül senki sem rajong értük, és akkor még azt hittem, hogy az idol eyed kiüti őket (csak a magyar közönségre gondoltam:P) le is tettem róluk. Aztán kellemesen csalódtam, ez az, A'C bent van, remek, el is bíztam magam, biztos voltam a sikerükben, csomó szavazás-állás megmutatáskor az elején voltak...erre meg kiesnek... reklamalo.gif
2010. október 16. 19:34 #14
Kelsey
Kelsey
 
Státuszoffline.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.28.
Hozzászólás: 2808
Csatolások: 4078
Azonosító: 130190
Offline offline
Idézet (EszterLondon @ 2010.10.16. 15:36)
Veled is 100%-osan egyetértek.
Mostmár késő bánat lesz az idióta Tv2-nek, százszor inkább nézek majd vévörli plészt mint ezt a trágyadomb minőségű, színvonalú műsort/csatornát.



És az a vicc, hogy nem lenne az!
Ugyanis hatalmas tehetségekkel indult a műsor!
Említhetnék itt néhány nevet, pl Petruska András, Csákvári László, Soho Music Band, ugyebár az Adam's Comedy, Radics Gigi, stb., csak valahogy...időközben elbarmolják a továbbjutókat...mert sajnos közbe szól a közönség is...zsűri is...Egyik csoport rosszabbul dönt néha, mint a másik...:S
2010. október 16. 19:53 #15
AMaya
AMaya
Átérző *-*
 
StátuszKit szeretünk igazán? Akiben az álmunk és a valóságunk egybeesik.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.11.17.
Hozzászólás: 2108
Csatolások: 755
Azonosító: 43838
Offline offline
Csak egyet tudok érteni veletek.
Nem nekik kellett volna kiesni.Pl.Egy lánynak hamarabb..
2010. október 16. 20:01 #16
xxangi20xx
xxangi20xx
☆StarDust☆
 
StátuszI lost my mind long ago... down that yellow brick road...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.02.
Hozzászólás: 1890
Csatolások: 247
Azonosító: 124044
Offline offline
Idézet (raspberry @ 2010.10.16. 15:33)
Halgattam tőlük saját dalokat is, annyira nem vagyok oda a magyar zenéért de a dalaik.. wub.gif a hangzás, a szöveg...tökéletes. 


Igen én is hallgattam MySpacen és nagyon imádom őket. Teljesen egyetértek veled!
2010. október 17. 08:33 #17
- törölt felhasználó -    
Idézet (csilagoseg @ 2010.10.16. 12:18)
sajnáltam őket tegnap nem nekik kellett volna kiesni sad.gif

Az is iga de nem voltak olyan jók csak a zenéjük mentete meg mindig őket kül a srácnak semmi hangja nem vot 110.gif
2010. október 17. 13:54 #18
Kelsey
Kelsey
 
Státuszoffline.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.28.
Hozzászólás: 2808
Csatolások: 4078
Azonosító: 130190
Offline offline
Idézet (bicoka @ 2010.10.17. 08:33)
Az is iga de nem voltak olyan jók csak a zenéjük mentete meg mindig őket kül a srácnak semmi hangja nem vot  110.gif



Tudnék még kit mondani, akinek semmi hangja sincs. Amúgy meg valószínüleg van, ha eddig eljutottak...
2010. október 17. 14:06 #19
- törölt felhasználó -    
Idézet (bicoka @ 2010.10.17. 08:33)
Az is iga de nem voltak olyan jók csak a zenéjük mentete meg mindig őket kül a srácnak semmi hangja nem vot  110.gif

110.gif
Na most erre azt tudom mondani hogy végig kell nézni a mostanság népszerű magyar előadókat. A felének szinte semmi tehetsége sincs,mégis mindenki imádjak őket.Most akár sorolhatnék is,van ilyen bőven de szerintem a legtöbben azért tudják kikről van szó.
Az Adam's Comedy-nek az egyéniségét imádtam,hogy mindig tudtak valami újat hozni. Velük lehet is kezdeni valamit nem úgy mint a kis Annácskával,szóval erről ennyit..
1 felhasználónak tetszik: Kelsey
2010. október 21. 17:56 #20
Kelsey
Kelsey
 
Státuszoffline.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.28.
Hozzászólás: 2808
Csatolások: 4078
Azonosító: 130190
Offline offline
Idézet (WhiteAngel @ 2010.10.17. 14:06)
110.gif 
Na most erre azt tudom mondani hogy végig kell nézni a mostanság népszerű magyar előadókat. A felének szinte semmi tehetsége sincs,mégis mindenki imádjak őket.Most akár sorolhatnék is,van ilyen bőven de szerintem a legtöbben azért tudják kikről van szó.
Az Adam's Comedy-nek az egyéniségét imádtam,hogy mindig tudtak valami újat hozni. Velük lehet is kezdeni valamit nem úgy mint a kis Annácskával,szóval erről ennyit..



Nem értek veled egyet!
1: Nem csak a magyarokat kell végignézni.
2: Több, mint a felének semmi tehetsége sincs.

Hehe, vagyis viccelek, igazából teljesen egyetértünk:P
thumbsup.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok