Starity

Gabriela Spanic - Újságcikkek - Epizód

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. október 14. 00:22 #1
- törölt felhasználó -    
Egy jópár újságcikk Gabyról, még korábbi Epizód számokból. Kb. a fele az enyém, a másik felét Esszy nevű felhasználónktól kaptam, még korábban, amiért köszönet illeti!
3 felhasználónak tetszik: tothbianka, pici3, bkvcaller
2010. október 19. 17:54 #2
szmarianna1993
szmarianna1993
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.10.17.
Hozzászólás: 19
Csatolások: 0
Azonosító: 110359
Offline offline
Köszönöm a cikkeket!!! thumbsup.gif
2010. október 22. 10:20 #3
pici3
pici3
új tag
 
Státusznagyon szeretlek mint star és mint színésznőőő hajráááááááááááááá
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 0
Azonosító: 134048
Offline offline
Idézet (Levente1991 @ 2010.10.14. 00:22)
Egy jópár újságcikk Gabyról, még korábbi Epizód számokból. Kb. a fele az enyém, a másik felét Esszy nevű felhasználónktól kaptam, még korábban, amiért köszönet illeti!
nagyon köszi hogy feltetted nagyon királyak de am melyik újságokból van mert látom hogy magyar légyszi írj köszii thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif
2010. október 22. 13:34 #4
- törölt felhasználó -    
Epizód újságokból való az összes cikk, csak elírtam és már nem tudom magam szerkeszteni, majd átíratom egy moderátorral.

Egyébként, megjegyzem, lehetne benned annyi gerincesség, hogy legalább kérjél engedélyt, mielőtt csak így lazán lopkodod az avatarjaimat... dry.gif
2010. november 16. 02:30 #5
- törölt felhasználó -    
Egy újabb cikk, ami az előző garnitúrából kimaradt:
2010. december 10. 09:30 #6
pici3
pici3
új tag
 
Státusznagyon szeretlek mint star és mint színésznőőő hajráááááááááááááá
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 0
Azonosító: 134048
Offline offline
ezek nagyon jók kár hogy újság ningy gabyról és nagyon szép helyen él thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok