Starity

Sean Bean

101 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2010. október 15. 11:54 #1
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Rákerestem itt a Társalgóban, de nem találtam témát a kedvenc színészemről, Sean Beanről. Gondolom nem lesz olyan népszerű topik, pedig igazán tehetséges színész és nagyon jó pasi, de ha egy páran összegyűlünk néha eszmét cserélni, akkor már jól jártam.
Szóval rajta, mindenki elmondhatja a véleményét! biggrin.gif thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. október 15. 13:34 #2
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Akkor kezdem én. biggrin.gif
Nagyon szeretem őt, mert mindig minden helyzetben csak önmagát adja. Olyan könnyeden veszi ezt az egész sztárság dolgot. Nem csinál belőle nagy ügyet. Ő megmaradt annak a dél-yorkshire egyszerű pasasnak, aki mindig is volt. Jellegzetes tájszólását a mai napig megőrizte és ami nagy teljesítmény, hogy ezzel még Hollywoodban is hódított. Pedig köztudott, hogy Hollywoodban nem igazán tolerálják az akcentusokat. Szeretem, hogy nem vág fel, nem próbál többnek, jobbnak látszani, mint ami. Szeretem, hogy nem hiú és a gyengeségeit, félelmeit is képes beismerni. Persze biztos vagyok benne, hogy az ő személyiségének is meg vannak az árnyoldalai és hogy nem minden vele kapcsolatos rosszindulatú pletyka teljesen alaptalan, de az biztos, hogy bármi is az igazság, Sean nagyon diszkrét és ügyesen lavírozik.
Színészileg pedig teljesen tökéletes! w00t.gif
2010. október 15. 13:46 #3
Barak Stefánia
Barak Stefánia
örök álmodozó
 
StátuszA lehetetlen nem létezik.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.20.
Hozzászólás: 6372
Csatolások: 608
Azonosító: 112664
Offline offline
Na akkor most én is mondom a véleményem. Láttam néhány filmjét és én is remek színésznek tartom. A magánéletéről nem sokat tudok. De az az egy biztos, hogy nem kell mindent elhinni ami az újságokban megjelenik. Az igazságot csak azok tudják akik ismerik őt. Nem hinném, hogy valaha is akkora mázlim lenne ,hogy vele vagy más ismert személlyel össze futhatnék. Így be kell érni a filmjeivel.és mindegy ,hogy ki mit mond, azok nagyon jók! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2010. október 15. 13:48 #4
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (Barak Stefánia @ 2010.10.15. 13:46)
Na akkor most én is mondom a véleményem. Láttam néhány filmjét és én is remek színésznek tartom. A magánéletéről nem sokat tudok. De az az egy biztos, hogy  nem kell mindent elhinni ami az újságokban megjelenik.  Az igazságot csak azok tudják akik ismerik őt.  Nem hinném, hogy valaha is akkora mázlim lenne ,hogy vele vagy más ismert személlyel össze futhatnék. Így be kell érni a filmjeivel.és mindegy ,hogy ki mit mond, azok  nagyon jók! biggrin.gif


Sajnos még nekem sem volt mázlim hozzá, pedig de meginnék vele egy sörtöt! blush.gif biggrin.gif
Köszi, hogy írtál ide! meghajolo.gif
2010. október 15. 14:01 #5
Barak Stefánia
Barak Stefánia
örök álmodozó
 
StátuszA lehetetlen nem létezik.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.20.
Hozzászólás: 6372
Csatolások: 608
Azonosító: 112664
Offline offline
Nagyon szívesen tettem. Kedvelem Seant. Egy bizonyos FF-ből remélem ,hogy egyre jobban megismerem majd. biggrin.gif
2010. október 15. 14:05 #6
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (Barak Stefánia @ 2010.10.15. 14:01)
Nagyon szívesen tettem. Kedvelem Seant. Egy bizonyos FF-ből remélem ,hogy egyre jobban megismerem majd. biggrin.gif


Ha őt nem is, de azt hogy én milyennek látom, mindenképpen. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: Barak Stefánia
2010. október 15. 14:09 #7
Barak Stefánia
Barak Stefánia
örök álmodozó
 
StátuszA lehetetlen nem létezik.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.20.
Hozzászólás: 6372
Csatolások: 608
Azonosító: 112664
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2010.10.15. 14:05)
Ha őt nem is, de azt hogy én milyennek látom, mindenképpen.  blush.gif

Tudom, nem is vagy elfogult, egy csöppet se.. biggrin.gif
2010. október 15. 14:16 #8
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (Barak Stefánia @ 2010.10.15. 14:09)
Tudom, nem is vagy elfogult, egy csöppet se.. biggrin.gif


Én??? Elfogult?? SOHA! biggrin.gif Csak, ha róla van szó. blush.gif thumbsup.gif Hiába no, vele ellentétben én hűséges típus vagyok és 10 év az 10 év.
2010. október 15. 17:35 #9
goldman
goldman
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.26.
Hozzászólás: 2467
Csatolások: 6659
Azonosító: 67315
Offline offline
En legeloszor A gyuruk ura Boromirjakent lattam es azt hiszem, ebben a szerepben volt a legjobb. Nagyon tehetsegesnak es szimpatikusnak tartom, ezert nem ertem, hogy miert nem foglalkoztatjak tobbet.Szivesen latnam mar egyszer foszerepben is.Nagyon szurkolok neki, hogy igy legyen.Hajra Sean! thumbsup.gif
2010. október 15. 18:16 #10
Éowyn
Éowyn
a Nazgúlok Réme
 
StátuszWho cares if one more light goes out ... Well, I do ... RIP Chester <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.22.
Hozzászólás: 3292
Csatolások: 6247
Azonosító: 24869
Offline offline
Isteni volt a Gyűrűk Urában! beer.gif meghajolo.gif wub.gif
Azóta láttam több olyan filmben is, amit direkt miatta néztem meg. Ha feltűnik a képernyőn, nálunk valaki biztosan felkiált, hogy "Boromíííír!" laugh.gif

(Egyébként a mi Csókás Marcinkról sem tud a magyarok többsége semmit sem - szomorú ... sad.gif sad.gif mad.gif
1 felhasználónak tetszik: vvivienne8
2010. október 16. 06:34 #11
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Igen, én is a GyU-ban láttam őt először és tényleg szó szerint nagy hatással volt rám. Akkoriban egy csomó versemben, novellámban megjelent valahogyan Boromir alakja. biggrin.gif Azután véletlen elcsíptem egyik éjjel a Lady Chatterley szeretőjét a tévében. Főcimben láttam: Sean Bean. Na, mondtam, ezt megnézzük! És hát ő... blush.gif wub.gif Szerintem mindenki tudja a folytatást. Jelenleg a kedvenc filmem tőle az Outlaw, a Black Death, a Far North és persze Sharpe lázban szenvedek. blush.gif Szóval számomra ő már kinőtte Boromir szerepét.
2010. november 06. 09:10 #12
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Hoztam valamit Kateblocknak! Ezt érdemes látni. Cuki és még el is pirul! wub.gif wub.gif

http://www.youtube.com/watch?v=yJ6bwnNakA4

Ja, és figyeld a hangját! wub.gif wub.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. november 06. 12:41 #13
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.11.06. 09:10)
Hoztam valamit Kateblocknak! Ezt érdemes látni. Cuki és még el is pirul!  wub.gif  wub.gif 
http://www.youtube.com/watch?v=yJ6bwnNakA4
Ja, és figyeld  a hangját!  wub.gif  wub.gif


Öcsém, behalok. biggrin.gif
Micsoda hangja van a csókának rohog.gif Mély, rekettes, férfias és az az akcentus laugh.gif
Valentin napon virág? Wow. Ha elköltözöm a szomszédságába, szomszédnak is ad virágot? _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. november 06. 15:25 #14
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2010.11.06. 12:41)
Öcsém, behalok.  biggrin.gif 
Micsoda hangja van a csókának  rohog.gif Mély, rekettes, férfias és az az akcentus  laugh.gif 
Valentin napon virág? Wow. Ha elköltözöm a szomszédságába, szomszédnak is ad virágot?  _nevet.gif


Hát, mindenesetre Valentin napon szeretnék összeakadni vele, vagy Karácsonykor, kizárólag fagyöngy alatt! biggrin.gif blush.gif
Egyébként megragadtad a lényeget. Imádom a hangját és az akcentusát. Bár ebben a videóban nem sokat beszél, de van vele elég interjú még a Youtube-on, szóval nem szenvedek hiányt. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. november 06. 16:18 #15
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.11.06. 15:25)

Egyébként megragadtad a lényeget. Imádom a hangját és az akcentusát.


Én mindig tudom hogy mi a lényeg biggrin.gif
Annyira imádom az ilyen fajta interjúkat. Lehet hogy nekik rossz amiért ilyeneket kérdeznek de szerintem hilarious blush.gif biggrin.gif
2010. november 07. 06:38 #16
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2010.11.06. 16:18)
Én mindig tudom hogy mi a lényeg  biggrin.gif 
Annyira imádom az ilyen fajta interjúkat. Lehet hogy nekik rossz amiért ilyeneket kérdeznek de szerintem hilarious  blush.gif  biggrin.gif


Igen, valószínűleg ő is kényelmetlenül érezte magát. Végülis mi mást mondhatott volna, mint hogy végtelenül romantikus és folyton virágokkal halmozza el élete aktuális asszonykáját. rohog.gif Ha mást mond, a nők szétszedik! Így meg mit mondanak a nők? "Jajj, de cuki, imádom!" wub.gif Ez volt az első interjú, amit láttam vele. Persze, hogy szerelem volt első látásra.

Van itt egy másik gyöngyszem. Idei interjú és ha jól sejtem, ez a totál idióta interjúztató jócskán kiakasztotta, de mivel ő egy cukipofa, csak néz értetlenül és nevet. Mi mást is tehetne ilyen helyzetben? blink.gif

http://www.youtube.com/watch?v=vn4dIMHUzBY
2010. november 07. 09:51 #17
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Sean annyira jó színész. Boromir szerepében láttam én is először, de már akkor ledöbbentem. Olyan összetetten tud színészkedni. Még egy negatív karaktert is hihetetlen átéléssel hozza, de úgy hogy mégis van benne valami különleges. Nehéz szavakba önteni. blush.gif Bár nem vagyok olyan nagy rajongója, mint Grace és valószínűleg nem is láttam annyi filmjét, de attól még nagyon szeretem én is. heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2010. november 07. 11:13 #18
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (Bessie @ 2010.11.07. 09:51)
Sean annyira jó színész. Boromir szerepében láttam én is először, de már akkor ledöbbentem. Olyan összetetten tud színészkedni. Még egy negatív karaktert is hihetetlen átéléssel hozza, de úgy hogy mégis van benne valami különleges. Nehéz szavakba önteni. blush.gif Bár nem vagyok olyan nagy rajongója, mint Grace és valószínűleg nem is láttam annyi filmjét, de attól még nagyon szeretem én is. heart.gif


Ugye, hogy Boromir szerepében megdöbbentő és magával ragadó volt az átélése? w00t.gif Azonnal nagyon megszerettem. Valóban elég nehéz őt szavakba önteni, de azért néha megpróbálom. rohog.gif Örülök, hogy te is benéztél hozzánk, Bessie! Gyere máskor is és meséld el, te melyik filmjét szereted a legjobban! beer.gif
2010. november 07. 13:46 #19
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.11.07. 06:38)
Igen, valószínűleg ő is kényelmetlenül érezte magát. Végülis mi mást mondhatott volna, mint hogy végtelenül romantikus és folyton virágokkal halmozza el élete aktuális asszonykáját.  rohog.gif Ha mást mond, a nők szétszedik! Így meg mit mondanak a nők? "Jajj, de cuki, imádom!"  wub.gif Ez volt az első interjú, amit láttam vele. Persze, hogy szerelem volt első látásra. 
Van itt egy másik gyöngyszem. Idei interjú és ha jól sejtem, ez a totál idióta interjúztató jócskán kiakasztotta, de mivel ő egy cukipofa, csak néz értetlenül és nevet. Mi mást is tehetne ilyen helyzetben?  blink.gif 
http://www.youtube.com/watch?v=vn4dIMHUzBY


Nos, te hogy reagálnál ha valaki aki így viselkedik kérdez tőled valamit egy filmmel kapcsolatos interjúban? rolleyes.gif Jó esetben te is röhögsz rajta. Én láttam a szemében a 'Te hülye vagy ember' gondolatot. Akár előre felépített interjúról van szó, akár tényleg így zajlott le és nem volt megbeszélve, nagyon vicces volt. Hilarious csak az a gond hogy ilyen nem túl sokat mondó interjúból mindenkiről már annyi van hogy Dunát lehetne rekeszteni belőlük.
2010. november 07. 14:13 #20
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Na, azt a gondolatot én is láttam a szemében! rohog.gif Nem tudom előre le volt-e beszélve, Seannál az ilyesmit sose lehet tudni, meg egyébként másnál sem. Ezek az interjúk tényleg csak azért vannak, hogy a hülye rajongó élvezkedhessen rajta, de igazából semmi újat, semmi értelmeset nem tudunk meg az alanyról. Viszont hála az égnek azért van egy-két értelmes, jól felépített interjú is. Például én a VIII. Henrik-es interjút nagyon szeretem. Ott végre beszélhet, méghozzá értelmesen, arról, hogy milyen érzés volt megformálni a karaktert, meg ilyenek. Érdekes végighallgatni és érdemes is. Több olyan interjú kellene, bár azt hiszem, hogy neki ez így bőven megfelel. Így jobban meg tudja tartani a távolságot és nem kényszeríti senki, hogy kiteregesse a magánéletét.
101 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok