Starity

SP-fellépések

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. október 16. 10:59 #1
csenii
csenii
 
StátuszRob fascinating ♥Csaba frantic ♥they the best ones ♥. ...best ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.03.
Hozzászólás: 504
Csatolások: 43
Azonosító: 134262
Offline offline
Sziasztok!Azért gondoltam ezt a topicot megnyitni,mert nálunk pont tegnap tartott koncertet,és zsiiir volt a buli.Azonban elég rövid is,és éphogy osztott pár autogrammot,már ment is,fényképet se csinált.:S
De azért cool volt,jól éreztük magunkat:)

HA Te is voltál Sp koncerten,milyen véleményed vagy élményed van róla? biggrin.gif
2010. október 16. 13:24 #2
Bijja
Bijja
 
StátuszI'm so into you
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.27.
Hozzászólás: 654
Csatolások: 46
Azonosító: 85380
Offline offline
én eddig 2 koncerten voltam... harkányba és siofókon biggrin.gif nagyon jó volt a mind a 2 fellépés. az összes külföldi szám nagyon jó volt amit énekelt és persze a saját dalai is rolleyes.gif szeretnék még többre is menni,mert eszméletlenül jó bulikat tud csinálni biggrin.gif bár eddig közös képet nem tudtam vele csinálni. autogrammot is csak úgy tudtam tőle kérni,hogy a siófoki fellépés után tök sokan mentünk a kocsi után. és a kocsi elakadt a nagy tömegben "szerencsére" biggrin.gif és sp lehúzta az ablakot egy kicsit. én pedig bedugtam az ablakon azt a könyvet amit kiadott és végülis aláírta ... biggrin.gif ja és siófokon fluor is ott volt,úgy hogy mééég jobb volt az egész!! biggrin.gif szóval lájklájklájk söpii biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: csenii
2010. október 17. 18:59 #3
alexavagyok
alexavagyok
you know you love me ♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 1181
Csatolások: 457
Azonosító: 107598
Offline offline
Én 3 idáig fellépésén voltam Kecskeméten. Egész jó volt, jól éreztük magunkat :) Különösebb élményem nincs, az egyiken barátnőm utánaszaladt a sok őrjöngő tinilánnyal együtt autogramért, de képet még nem sikerült vele csinálnom.. :D
1 felhasználónak tetszik: agivagyok
2010. október 18. 11:36 #4
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
én még nem voltam és nem is akarok ilyenre menni, mert ez időpocsékolás és nagy szar!!! Meg milyen lehet SP előben, hát nagyon szar. pff Menjen csak rá a sok hülye
2010. november 01. 15:15 #5
agivagyok
agivagyok
gossip girl maniac
 
Státuszit's hard to fake a smile when you feel like you fall apart...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.27.
Hozzászólás: 1581
Csatolások: 705
Azonosító: 108674
Offline offline
Idézet (alexavagyok @ 2010.10.17. 18:59)
Én 3 idáig fellépésén voltam Kecskeméten. Egész jó volt, jól éreztük magunkat smileeee.gif Különösebb élményem nincs, az egyiken barátnőm utánaszaladt a sok őrjöngő tinilánnyal együtt  autogramért, de képet még nem sikerült vele csinálnom.. biggrin.gif


Vele együtt voltam mind a három koncerten,tényleg élvezük őket smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: alexavagyok
2011. január 22. 22:06 #6
zsoka30
zsoka30
visszatérő vendég
 
StátuszWill we ever say the words we feelin'?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 143
Csatolások: 0
Azonosító: 131507
Offline offline
Idézet (Bijja @ 2010.10.16. 13:24)
én eddig 2 koncerten voltam... harkányba és siofókon biggrin.gif nagyon jó volt a mind a 2 fellépés. az összes külföldi szám nagyon jó volt amit énekelt és persze a saját dalai is  rolleyes.gif szeretnék még többre is menni,mert eszméletlenül jó bulikat tud csinálni biggrin.gif bár eddig közös képet nem tudtam vele csinálni. autogrammot is csak úgy tudtam tőle kérni,hogy a siófoki fellépés után tök sokan mentünk a kocsi után. és a kocsi elakadt a nagy tömegben "szerencsére" biggrin.gif és sp lehúzta az ablakot egy kicsit. én pedig bedugtam az ablakon azt a könyvet amit kiadott és végülis aláírta ... biggrin.gif ja és siófokon fluor is ott volt,úgy hogy mééég jobb volt az egész!! biggrin.gif szóval lájklájklájk söpii  biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

sya! siófokon mien rendezvényen voltál mert lehte én is ott voltamm léccy üzibe ird meg válaszodat előre is köszy
2015. április 10. 19:21 #7
- törölt felhasználó -    
Egyszer voltam a koncertjén,, szabadtèri koncert volt (pénzt biztos nem adtam volna érte) Háát nem mondanám a legjobbnak
Csaj jött énekelt max. 3 dalt és ment nem volt nagy szám mellow.gif dry.gif
2015. április 10. 19:23 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lambika @ 2010.10.18. 11:36)
én még nem voltam és nem is akarok ilyenre menni, mert ez időpocsékolás és nagy szar!!! Meg milyen lehet SP előben, hát nagyon szar. pff Menjen csak rá a sok hülye

Igaz..... nem pocsèkolnám rá az időm...
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok