Starity

El sueño de Morfeo

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. május 15. 11:31 #21
Shenayla
Shenayla
Sheyka
 
Státusz365 Nap...365 új esély
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.08.18.
Hozzászólás: 3667
Csatolások: 40063
Azonosító: 158683
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2013.05.15. 11:26)
Én is szeretem. Olyan ESDM-es. smileeee.gif
Hát én még anno akkor találkoztam Raquellel először, amikor indult a zenekar. (Xemá néven futottak eleinte.) Volt tve csatornánk, ahol minden vasárnap kötelező volt a Musica Sí-t bámulni, ahol különféle zenekarok és énekesek léptek fel, meg játszottak klipeket is, aktuális slágerlisták alapján. Itt találkoztam hát a bandával, meg sok más kedvencemmel is, mint például az Estopával vagy Chenoával. Ekkor még nem volt netem nekem sem, illetve talán volt, de piszok lassú, telefonos tárcsázós, amivel már egy 2-3 megabájtos kép vagy mp3 leszedése is órákba telt, szóval nem nagyon próbálkoztam ilyesmivel, maradt a televízió, a videófelvevő és a magnóm, amire rögzítettem a számokat kazettára. Ó, a régi szép analóg idők... rohog.gif


Most jövök rá, hol voltam én akkor, mikor a zenekar indult 10 éves voltam, azt sem tudtam még mi az a zene :/
meg őszintén annyi tévét sem néztem mint most rohog.gif

De szóval, mára sikerült elvonatkoztatnom Raquelt Alonsotól, és most külön szeretem őket.. rohog.gif
/F1 kicsit más tészta mint a zene/
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2013. május 15. 13:02 #22
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Shenayla @ 2013.05.15. 11:31)
Most jövök rá, hol voltam én akkor, mikor a zenekar indult 10 éves voltam, azt sem tudtam még mi az a zene :/ 
meg őszintén annyi tévét sem néztem mint most rohog.gif 
De szóval, mára sikerült elvonatkoztatnom Raquelt Alonsotól, és most külön szeretem őket... rohog.gif 
/F1 kicsit más tészta mint a zene/

Én 14 voltam. biggrin.gif
Már akkor is szerettem különcködni a zenékkel, például csomószor le voltam hülé'yzve, hogy nem ismerem a 'sztárok'at. Nem néztem se VIVA-t, se MTV-t. Csak VH1-et meg maximum a német VIVA-t, de azt is inkább csak a Ritmo! kedvéért, ami kifejezetten egy speciális blokk volt. biggrin.gif Nem vettem és vásároltam Popcornt, Bravo-t és hasonló lapokat, néztek is rám emiatt furán. biggrin.gif Már akkoriban elkezdődött ez a spanyolmániám amit azóta sem sikerült kinőni. rohog.gif
2013. május 15. 14:02 #23
Shenayla
Shenayla
Sheyka
 
Státusz365 Nap...365 új esély
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.08.18.
Hozzászólás: 3667
Csatolások: 40063
Azonosító: 158683
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2013.05.15. 13:02)
Én 14 voltam. biggrin.gif
Már akkor is szerettem különcködni a zenékkel, például csomószor le voltam hülé'yzve, hogy nem ismerem a 'sztárok'at. Nem néztem se VIVA-t, se MTV-t. Csak VH1-et meg maximum a német VIVA-t, de azt is inkább csak a Ritmo! kedvéért, ami kifejezetten egy speciális blokk volt. biggrin.gif Nem vettem és vásároltam Popcornt, Bravo-t és hasonló lapokat, néztek is rám emiatt furán. biggrin.gif Már akkoriban elkezdődött ez a spanyolmániám amit azóta sem sikerült kinőni. rohog.gif


Hát spanyolmániám az nekem is van, így, hogy írod ezeket, nem is érzem magam annyira tudatlannak, zenei téren, én sem szeretem a VIVAt, MTVt sem, hallgatom amihez éppen kedvem van. smileeee.gif És ez általában ESDM, és egyéb latin zenék..
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2013. május 17. 09:23 #24
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Shenayla @ 2013.05.15. 14:02)
Hát spanyolmániám az nekem is van, így, hogy írod ezeket, nem is érzem magam annyira tudatlannak, zenei téren, én sem szeretem a VIVAt, MTVt sem, hallgatom amihez éppen kedvem van. smileeee.gif És ez általában ESDM, és egyéb latin zenék...

Kíváncsi leszek, milyen helyezést érnek majd el. Tényleg nagyon drukkolok nekik. smileeee.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

David Feito David Feito 18967.