Starity

Game of Thrones / Trónok harca (2011-2019)

34 oldal 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. június 04. 20:23 #421
- törölt felhasználó -    
4x08 HQ Stills
4 felhasználónak tetszik: Toxic, saii, Alison Lerman, jasztelek
2014. június 04. 20:24 #422
- törölt felhasználó -    
4x09 HQ Stills
4 felhasználónak tetszik: Toxic, saii, Alison Lerman, jasztelek
2014. június 04. 20:52 #423
- törölt felhasználó -    
Óóóó segítsetek, hol tudom onlány megnézni az utcsó részt? Egyszerűen nem visz rá a lélek, hogy franciául nézzem meg rohog.gif
2014. június 05. 19:52 #424
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
SPOILER



cry.gif cry.gif heart.gif
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/10341556_737971972919570_341031285356251869_n.jpg
2 felhasználónak tetszik: BunnyGirl, lezer96
2014. június 09. 12:43 #425
- törölt felhasználó -    
Annyira tudtam, hogy a kölyök lesz az
1 felhasználónak tetszik: Average Girl
2014. június 09. 15:07 #426
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
Az eddigi leges-legjobb Trónok harca rész thumbsup.gif meghajolo.gif w00t.gif

Spoiler is coming rohog.gif

Végre egy olyan IGAZI harc, amihez A gyűrűk urában hozzászoktam. beer.gif Igaz itt egy "csöppet" több volt az erőszak.. rohog.gif Annyira epic volt az egész. thumbsup.gif Grennért és Pypért nagyon haragszok a rendezőre...a könyvben nem csinálták ki őket...akkor a filmben miért kellett? reklamalo.gif Ygritte halálának örülök, sosem volt szimpatikus az a vörös pi**a. rohog.gif Azt hittem már itt ellövik a csata legváratlanabb fordulatát...úgy lett volna full epic rohog.gif De így is döfi volt... w00t.gif Legalább több pofára esés lsz az utolsó részben... rohog.gif a vadak zenéjét meg imádom... wub.gif
1 felhasználónak tetszik: rammievengeance
2014. június 10. 13:35 #427
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
Mekkora állat lehetett már az aki ezt kitalálta rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: rammievengeance, lezer96, Alison Lerman, Violet Hepburn
2014. június 10. 18:42 #428
lezer96
lezer96
új tag
 
StátuszA lovaglás az élet a többi meg csak részlet .
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.19.
Hozzászólás: 91
Csatolások: 8
Azonosító: 141097
Offline offline
Idézet (Average Girl @ 2014.06.10. 13:35)
Mekkora állat lehetett már az aki ezt kitalálta  rohog.gif 


nekem bejött ( nem tudom miért, de ötletes , már a zene nélkül, azzal elég beteg ) smileeee.gif
2014. június 10. 18:51 #429
lezer96
lezer96
új tag
 
StátuszA lovaglás az élet a többi meg csak részlet .
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.19.
Hozzászólás: 91
Csatolások: 8
Azonosító: 141097
Offline offline
rohadt jó rész volt biggrin.gif
úgy is ritkán látni őket (akik a falon vannak) most aztán volt lehetőségük kibontakozni
azért aggódtam közben rendesen, hogy mi lesz velük, mert hát a vadak, valljuk be, nincsenek kevesen, de egyenlőre megvannak akiket szeretek smileeee.gif
és különösen tetszett Alliser-nek a kis monológja a fal tetején, csodálkoztam is , hogy nem zavarta el Jon-t mikor ott állt mögötte, hogy ,,Kösz az infót de most már húzz innen fattyú." , vagy valami, inkább elkezdett beszélni hozzá/hozzájuk, meg hát az a beszólás ,hogy utána majd utálhatsz tovább smileeee.gif haláli
eddig nem szerettem , de most legalább emberien viselkedett wink.gif

kíváncsi leszek a fináléra, am megint egy év múlva lesz a kövi évad ?
2014. június 10. 19:37 #430
- törölt felhasználó -    
4x06 - 4x08 HQ Stills
4 felhasználónak tetszik: saii, jasztelek, Alison Lerman, Toxic
2014. június 10. 19:43 #431
- törölt felhasználó -    
4x09 HQ Stills
6 felhasználónak tetszik: lezer96, saii, jasztelek, Alison Lerman, Toxic, Marina Salvatore
2014. június 10. 19:45 #432
RutaPrimroseLove
RutaPrimroseLove
 
Státusz*bow wow wow*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.17.
Hozzászólás: 697
Csatolások: 5
Azonosító: 202135
Offline offline
Én még csak most kezdtem el nézni, mondjuk már megnéztem az első két évadot. Nem mondhatnám, hogy a magamkorúaknak való, de nekem nagyon tetszett. Most megpróbálkoztam az első rész elolvasásával, bár nem hiszem, hogy első nekifutásra sikerülni fog. biggrin.gif Na mindegy, az a lényeg, hogy nekem is többek között nagyon tetszett. biggrin.gif Imádom! heart.gif
2014. június 10. 22:15 #433
- törölt felhasználó -    
Hát nem tudom, hogy ki hogy van vele, de nekem rohadtul tetszett ez a rész. De most az egész évadot nagyon erősnek érzem. A hatodik rész, a második, a nyolcadik, a kilencedik rész...lehetetlenség kiválasztani a legjobbat legalábbis számomra laugh.gif Most annyira egészben van minden.

Sok helyen olvastam, hogy ez a rész nem volt olyan erős, vagy csak nem olyan jó, mint a többi, de nekem nagyon bejött. Ugye mostanában kicsit el lett hanyagolva a Fal, és ezért nem bántam, hogy a rész teljes egészében ott játszódik. Lehetőséget kaptak az ottani karakterek a kibontakozásra. Jon meg mindig az egyik nagy kedvencem, nála az utolsó jelenet ütött. Pyp mellett megkedveltem Grenn-t is, akiről eddig nem sok mindent tudtunk és bár sejteni lehetett, hogy mi történik vele, azért reménykedtem. smileeee.gif Ezért most mérges is vagyok.
Nekem valahogy nem is hiányoztak a többiek. Persze jó lett volna valamicske Tyronból és Jaimeből, vagy egy kis Sansa, Cersei, Arya, de az északon játszódó dolgok teljesen lekötöttek. A Fal sosem volt a kedvencem, a könyvben sem, bár elolvastam a fejezeteket, de sokkal jobban szerettem Királyvárat vagy Essost.

Talán kicsit olyan Blackwater érzése volt, talán ütött is akkorát, de ott rengeteget dobott hozzá Cersei monológja, beszélgetése Sansával és Tyrion. Az szerintem nagyon jó húzás volt. Nekem itt valamicskével kompenzálta egy igazi csatajelenet, úgy hiányzott már, mint egy falat kenyér...
Alig várom a következő részt, olvasva a könyveket fogalmam sincs, hogy fogják lezárni, a Falat (és Jon-t) érintő fontos dolgokat beteszik-e az utolsó részbe. Most gondoltam bele, hogy az első és harmadik évad kilencedik (szóval általában kemény) epizódjában egy nem olyan látványos, viszont csavaros és fontos és megdöbbentő jelenettel zártak. Mig a második és negyedik évad utolsó előtti része egy nagyobb, látványosabb csatajelenet... rolleyes.gif

Hát kicsit sokat irtam, remélem nem baj... blush.gif
3 felhasználónak tetszik: Average Girl, Alison Lerman, Névnélküli
2014. június 11. 20:56 #434
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
Idézet (Sparkling @ 2014.06.10. 22:15)
Hát nem tudom, hogy ki hogy van vele, de nekem rohadtul tetszett ez a rész. De most az egész évadot nagyon erősnek érzem. A hatodik rész, a második, a nyolcadik, a kilencedik rész...lehetetlenség kiválasztani a legjobbat legalábbis számomra laugh.gif Most annyira egészben van minden.
Sok helyen olvastam, hogy ez a rész nem volt olyan erős, vagy csak nem olyan jó, mint a többi, de nekem nagyon bejött. Ugye mostanában kicsit el lett hanyagolva a Fal, és ezért nem bántam, hogy a rész teljes egészében ott játszódik. Lehetőséget kaptak az ottani karakterek a kibontakozásra. Jon meg mindig az egyik nagy kedvencem, nála az utolsó jelenet ütött. Pyp mellett megkedveltem Grenn-t is, akiről eddig nem sok mindent tudtunk és bár sejteni lehetett, hogy mi történik vele, azért reménykedtem. smileeee.gif Ezért most mérges is vagyok.
Nekem valahogy nem is hiányoztak a többiek. Persze jó lett volna valamicske Tyronból és Jaimeből, vagy egy kis Sansa, Cersei, Arya, de az északon játszódó dolgok teljesen lekötöttek. A Fal sosem volt a kedvencem, a könyvben sem, bár elolvastam a fejezeteket, de sokkal jobban szerettem Királyvárat vagy Essost.
Talán kicsit olyan Blackwater érzése volt, talán ütött is akkorát, de ott rengeteget dobott hozzá Cersei monológja, beszélgetése Sansával és Tyrion. Az szerintem nagyon jó húzás volt. Nekem itt valamicskével kompenzálta egy igazi csatajelenet, úgy hiányzott már, mint egy falat kenyér...
Alig várom a következő részt, olvasva a könyveket fogalmam sincs, hogy fogják lezárni, a Falat (és Jon-t) érintő fontos dolgokat beteszik-e az utolsó részbe. Most gondoltam bele, hogy az első és harmadik évad kilencedik (szóval általában kemény) epizódjában egy nem olyan látványos, viszont csavaros és fontos és megdöbbentő jelenettel zártak. Mig a második és negyedik évad utolsó előtti része egy nagyobb, látványosabb csatajelenet... rolleyes.gif
Hát kicsit sokat irtam, remélem nem baj...  blush.gif


Ha a fináléba beleraknak minden kimaradt dolgot a Kardok vihara végéből beleértve az epilógust is, akkor több pofára esés lesz ebben az egy részben, mint az egész évadban összesítve. biggrin.gif Gondolom sejted mikre gondolok rohog.gif
Legjobban az árnyékszékes-számszeríjas cuccra vagyok kíváncsi..remélem az a rész teljesen könyvhű lesz. biggrin.gif rohog.gif
2014. június 12. 16:11 #435
- törölt felhasználó -    
Idézet (Average Girl @ 2014.06.11. 20:56)
Ha a fináléba beleraknak minden kimaradt dolgot a Kardok vihara végéből beleértve az epilógust is, akkor több pofára esés lesz ebben az egy részben, mint az egész évadban összesítve. biggrin.gif Gondolom sejted mikre gondolok  rohog.gif 
Legjobban az árnyékszékes-számszeríjas cuccra vagyok kíváncsi..remélem az a rész teljesen könyvhű lesz. biggrin.gif  rohog.gif

Ajjaj laugh.gif Érdekes résznek nézünk elébe. Abban én is reménykedem, hogy a árnyékszékes rész teljes egészében benne lesz és, hogy Shae sem lesz elhanyagolva. wink.gif

Én még a Falra is kiváncsi vagyok. Jonnak és Stannisnek is van egy-két lezáratlan ügye a Kardok Viharában. Kiváncsi vagyok, hogy meghagyják vagy áttolják a következő évadra. Nagy finálénk lesz!
1 felhasználónak tetszik: Average Girl
2014. június 12. 18:37 #436
- törölt felhasználó -    
4x08 - 4x10 HQ Stills
3 felhasználónak tetszik: Alison Lerman, Toxic, Marina Salvatore
2014. június 12. 18:42 #437
- törölt felhasználó -    
4x10 előzetes
5 felhasználónak tetszik: Alison Lerman, Average Girl, BunnyGirl, Toxic, Marina Salvatore
2014. június 12. 19:46 #438
- törölt felhasználó -    
Idézet (Average Girl @ 2014.06.11. 20:56)
Ha a fináléba beleraknak minden kimaradt dolgot a Kardok vihara végéből beleértve az epilógust is, akkor több pofára esés lesz ebben az egy részben, mint az egész évadban összesítve. biggrin.gif Gondolom sejted mikre gondolok  rohog.gif 
Legjobban az árnyékszékes-számszeríjas cuccra vagyok kíváncsi..remélem az a rész teljesen könyvhű lesz. biggrin.gif  rohog.gif


Én egy bizonyos kő-aortapumpájú illetőre leszek kíváncsi
1 felhasználónak tetszik: gandalf007
2014. június 15. 16:54 #439
- törölt felhasználó -    
újra egy hülye kérdés! de Brynden Tully azaz Blackfish fog még szerepelni? vagy feleslegesen ne várjam a felbukkanását?
2014. június 15. 17:51 #440
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
Idézet (saint7 @ 2014.06.15. 16:54)
újra egy hülye kérdés! de Brynden Tully azaz Blackfish fog még szerepelni? vagy feleslegesen ne várjam a felbukkanását?


Fog smileeee.gif
34 oldal 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!