Starity

Tóth Lüszi boldog első klipjével

35 oldal 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. február 12. 12:31 #641
Blary
Blary
majdnem
 
Státusz*Nemsokára Ausztráliába költözik*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.28.
Hozzászólás: 1108
Csatolások: 11
Azonosító: 141855
Offline offline
Ez nekem egyáltalán nem tetszik...
Lüszi szerintem ennél sokkal többet tud. Ami a második videóban van, azok között van pár szám ami jó, de amúgy...:/
2011. február 20. 19:46 #642
iciripiciriborsökör
iciripiciriborsökör
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.05.
Hozzászólás: 26
Csatolások: 0
Azonosító: 142650
Offline offline
furi hogy pont én mondom ezt mert én neki szurkoltam 2008-ban de ez egy nagy semmi...ez nagyon gáz
2011. február 21. 18:31 #643
Asaka_Sa
Asaka_Sa
visszatérő vendég
 
StátuszSmile, smile, smile! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.10.
Hozzászólás: 152
Csatolások: 819
Azonosító: 145163
Offline offline
Ezt most komolyan gondolta? Magyar Britney? xD Előbb leszek szupermodell mint hogy Lüszike magyar Britney. xD
2011. március 05. 14:19 #644
- törölt felhasználó -    
15 évesen h vezethet kocsit? smileeee.gif
annyira de annyira gáz... a klipp... a zenéről ne beszéljünk.. 0 tehetség..
na de a csaj alapjáraton nem csúnya...
2011. március 05. 19:42 #645
Loveme
Loveme
SPN
 
Státuszszeretem a petit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.07.
Hozzászólás: 1502
Csatolások: 2572
Azonosító: 140291
Offline offline
Szánalams.
2011. március 05. 19:43 #646
Loveme
Loveme
SPN
 
Státuszszeretem a petit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.07.
Hozzászólás: 1502
Csatolások: 2572
Azonosító: 140291
Offline offline
Még énekelni sem tud.
Mikor elösször láttam a klippet a földön fetrengtem a röhögéstől.
2011. március 06. 15:03 #647
- törölt felhasználó -    
ne már ő lesz a magyar Britney Spears. Nem az volt hogy Zimány Linda a magyar Britney Spears?? Most akor ki a magyar britney?? Ha választani kéné akor Lindát választanám.
2011. március 06. 19:02 #648
- törölt felhasználó -    
S.I.R.A.L.M.A.S.
még h. ő a magyar Spears???
na ne röhögtessetek _nevet.gif
2011. március 06. 19:04 #649
- törölt felhasználó -    
és ugy néz ki Vanessa Hudgens!
hánynom kell _nevet.gif
a hangja siralom!
2011. március 12. 23:07 #650
kulikula
kulikula
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.20.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 143663
Offline offline
Idézet (CandUs @ 2010.11.29. 16:57)
Írtam a Youtube-on Lüszinek, és kaptam is rá választ..
Videoklip
Kedves Rensmusic és Tóth Lüszi!
Szeretnék köszönetet mondani, amit ez a csodás, hiper-szuper klip adott nekem. Nem is tudom, hogy mondjam el, hogy többnek érzem magam. 
Na, komolyra fordítva a szót. Nem tudom, ki készítette a "klipet", de az vagy többet fogyasztott az ú.n. szeszes italból/italokból; vagy egy informatikát tanuló, 2-es év végi osztályzatot kapott diákról van szó. Nem azért, de ha elémraknának egy Photoshop-pot, Windows Movie Makert és egy Adobe ImageReady-t, én különbet, színvonalasabbat csinálok. Azt hittem, hogy a magyar klipek világa nem süllyedhet mélyebbre. Eddig. Most már tudom, hogy tévedtem. Inkább néz ki az egész egy Youtube-filmes dokumentumfilmjének, mint egy hivatalos, zenecsatornákon lejátszott videónk. És most ennyit a "klipről"
Lüszi, sohasem volt bajom veled, bár amikor a Megasztárban voltál, azt akartam, hogy menj haza. Nem azért, mert rosszindulatú vagyok, hanem azért, mert akkor még egy kislány voltál(bár még azért most is az vagy) és otthon volt a helyed, a szüleiddel, a barátaid körében, és az volt a feladatod, hogy tanulj.(most is ez a fontos, a tanulás). Szeretnék neked annyi tippet/tippeket adni, hogy jobb legyél. Ne énekelj nazálisan(orrhangon), mert ha én hallom, akkor hallja más is(bár lehet, hogy neked nem szóltak erről). Ne énekelj angolul, hidd el, jobb lesz ez neked. 
És a harmadik tippem, hogy szakadj el a kiadódtól. Nem tudom, hova kerültél, de hogy én ezekkel szerződést sem kötöttem volna, az biztos. 
U.I.: attól még, hogy angolt igyekszel énekelni, és csinálsz egy "klipet", nem fogsz befutni sem nálunk, sem nyugaton.
Remélem sikerült valami jókat átadnom neked. Hidd el, benne vagyok a szakmában. 9 éve zenélek, abból 5. éve fuvolázom, 6 és fél éve kórusba járok, 5 év szolfézs és 2 év zeneirodalom álla hátam mögött. Ja, meg 3 év szoprán és altfurulya. 
Adri
Itt a válasz:
Hello Adri!
Renaud vagyok (en dolgozok egyutt Luszivel, a zeneszerzoje vagyok).
Ok, van itt valami amit ugy latszik senki sem kepes megerteni, felfogni (on sem): ez a videoklip csak Luszinek es a rajongoinak keszult, ennyi! Azt elmondhatom onnek, hogy a rajongoinak nagyon is tetszik. 
Ez a videoklip nem a TV-nek keszult, viszont on osszehasonlitgatja a profi modon elkeszitett videokkal (de ha on ad nekem tobb ezer Eurot, akkor csinalunk Luszinek egy hivatalos videot, nem problema wink.gif ). 
Azt szeretnem elmondani onnek, hogy teljes mertekben teved: hogy Luszi angolul enekel annak egy nagyon egyszeru oka van..
Mar tudtuk azt, hogy a magyarok irigyek es feltekenyek ra a tehetsege miatt, kulonsen mert nagyon fiatal volt ket evvel ezelott a Megasztarban. Viszont ez csak a magyaroknak mentalitasa! Mas orszagokban ha valaki fiatal es nagyon tehetseges, mint Luszi, az emberek batoritjak, (nem pedig lehuzzak!). 
Most, hogy miert enekel angolul? Haha, ez annyira egyszeru: mert minden mas orszagban kedvelik ot! Tobb szaz uzenetet kaptunk a multban amik mindig, es kizarolag pozitivak voltak a dalairol es az enekleserol! Mas orszagokban legalabb nagyra ertekelik ot es elvezik a dalait. Ez is az oka annak, hogy angolul enekel: mert igy a mas orszagokban elo emberek megerthetik es elvezhetik a dalait. Csak igy lehet sikere Magyarorszagon kivul. 
Ha a magyarok keptelenek ertekelni ot, akkor legalabb mashol ertekelik Luszit. Egyebkent sokan mar most nagy erdeklodessel varjak Luszi megjeleno CD-jet (meg Magyarorszagon is). 
Szoval teljesen teved amikor azt allitja, hogy Luszi nem lehet sikeres mas orszagokban: mert mar az, es meg tobb sikere lesz amikor a CD-je megjelenik ( bocs, de csalodas kellett okoznom onnek, hehe)! smileeee.gif
Befejezeskent azt szeretnem elmondani onnek, hogy amikor elovastam az on uzenetet az volt az egyetlen dolog amire felfigyeltem, hogy on rendkivul ontelt, (elbizakodott), es nagy szaju. Ugyanez a problema azokkal is akik annyira csunyan kritizaljak Luszit: kulonosen, hogy egyikuk sem kepes valami jobbat produkalni! 
Mitobb, a media hazugsagokat terjesztget Luszirol (es Rolunk)! Az emberek nem is ismerik Luszit, akkor egyaltalan hogy merik Ot kritizalni?! Ez csupan az emberek rosszindulata, az egojuk... wink.gif
Szerencsere nagyon kedves magyaroktol is kapunk uzeneteket, akik kozott tapasztalt zeneszek es zeneszerzok is voltak; nekik is tetszenek Luszi dalai es az emberek negativ reakciojat latvan azt tanacsoltak Nekunk, hogy ne is foglalkozzunk azokkal akik kritizalnak Bennunket, mert nem tudjak mit beszelnek a magyar Birkak, mert ok nem masok mint Birkak, es azok is maradnak!... Hahaha!!! Jokat nevetgelunk ezen, mert ez valojaban azt mutatja, hogy restelkednek honfitarsaik viselkedese miatt...de azt is mutatja, hogy siman atlatjak a helyzetet, es tudjak hogy kiktol is erednek a rossz kritikak: azoktol akik egyszeruen irigyek arra ha valaki tehetseges, es emiatt gyulolkodnek. biggrin.gif smileeee.gif
Ha on nem kedveli Luszit, akkor miert hallgatja a dalait, es miert nezi meg a videoit?!... Mert csak kritizalni akar (az egoja), ez az egyetlen dolog amit az olyan emberek mint on is, csinalni tudnak. wink.gif 
Sok szerencset a fuvolazashoz, es a korusahoz. Torodjon a sajat dolgaival (van min!), es hagyja, hogy masok eljek a sajat eletuket. wink.gif
Tisztelettel,
Renaud. smileeee.gif
U.I.: Most már megtudtam, hogy öntelt, egoista és irigy vagyok. Jó nekem, nem??! Bár még a mai napig úgy gondolom, hogy ha itt, a Starityn is ilyen sok a negatív vélemény, annak van valami a háta mögött. _nevet.gif  _nevet.gif


[b][b]CanDus
Ajánlom neked az én altfuvolámat. Azon gyakoroljál, hátha attól lenyugodsz. Minden nap kaphatsz egy órát, hogy minél hamarabb hibátlanul játsszál, az egycsövűn.! Csak időben szóljál előre, mert nagyon sok a jelentkező!
2011. március 12. 23:13 #651
Bezzo
Bezzo
visszatérő vendég
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.04.
Hozzászólás: 400
Csatolások: 43
Azonosító: 137884
Offline offline
hidegen hagy de nagyon...XD
2011. március 13. 09:57 #652
bejjata67
bejjata67
új tag
 
StátuszLewis.*-*Bruno *-*Adam*-*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.01.
Hozzászólás: 54
Csatolások: 0
Azonosító: 123927
Offline offline
Ez nagyon szar let!
Probalkoz mashol:)))
2011. március 13. 10:03 #653
szalayevelin
szalayevelin
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.03.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 0
Azonosító: 142529
Offline offline
szánalom !!!
ez már botrányosan szar !!! cool.gif
2011. március 13. 10:24 #654
- törölt felhasználó -    
Utálom a csajt ez a klip is egy nagy szar fúj szánalmas
2011. március 13. 11:18 #655
smiley22
smiley22
 
StátuszWe coming home again ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.20.
Hozzászólás: 517
Csatolások: 10
Azonosító: 145921
Offline offline
Hát akkor ezt nagyon elszámolták... Magyar britney spears _nevet.gif
2011. március 13. 12:40 #656
Esztii77.
Esztii77.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.04.
Hozzászólás: 565
Csatolások: 0
Azonosító: 146607
Offline offline
Magyar Britney Spears? x'''D.
lol.
Majd megnézem lüszit kopaszan (: .
2011. március 13. 14:38 #657
LaLi010
LaLi010
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.10.
Hozzászólás: 99
Csatolások: 0
Azonosító: 145134
Offline offline
még hogy ö Britney Spears ????
L O L !!!! XD
A hangja egyszerőn SZAR már bocs
2011. március 13. 14:43 #658
- törölt felhasználó -    
Idézet (smiley22 @ 2011.03.13. 11:18)
Hát akkor ezt nagyon elszámolták... Magyar britney spears _nevet.gif


egyetértek:D
2011. március 13. 14:44 #659
- törölt felhasználó -    
Idézet (bejjata67 @ 2011.03.13. 09:57)
Ez nagyon szar let!
Probalkoz mashol:)))

igazad van:D ténleg szar lett!!
2011. március 13. 15:51 #660
- törölt felhasználó -    
Hát... Nem nyerő
35 oldal 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok