Starity

Patai Anna távozott a Megasztárból!

13 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. november 06. 11:24 #121
zooliii
zooliii
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 50
Csatolások: 0
Azonosító: 137702
Offline offline
Idézet (janet7 @ 2010.11.06. 11:10)
És miért? ohmy.gif A tehetséggel születik az ember, nem ő gondolja ki, hogy "na most így fogok énekelni" Miért lenne zseni? Előad...előadja a dalt, de nem ő írta, meg semmi. Nem igazán értem ezt a zseni dolgot rolleyes.gif
meghajolo.gif  beer.gif


Ezzel egyáltalán nem értek egyet. Ezt csak a önbizalom-ellenes magyar oktatási rendszer sulykolja az emberekbe!
ÉN A SZERZETT TUDÁSBAN HISZEK, AMIT KEMÉNY MUNKÁVAL EL LEHET SAJÁTÍTANI. A tehetséget mindenki maga teremti meg.
Az baromság, hogy mindenki úgy születik, hogy bizonyos képességei vannak, mások meg nincsenek.
BÁRKI LEHET BELŐLED, CSAK AKARNOD KELL!!
2010. november 06. 11:25 #122
miss.tizzy
miss.tizzy
visszatérő vendég
 
StátuszHa aakrsz fészbúk.-> Martina Natália Dobrev. Pacsi ;D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.17.
Hozzászólás: 248
Csatolások: 0
Azonosító: 131406
Offline offline
ti halljátok magatokat?
bazdki ez a kislány volt a legjobb...11 éves tökjól énekelt angolul és megmondta a presszer gábor h ő volt a legtehetségesebb és mennyire igaza is van...
2010. november 06. 11:26 #123
Cascadaa
Cascadaa
The Wanted Fan♥™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.10.
Hozzászólás: 1291
Csatolások: 21
Azonosító: 132962
Offline offline
Kár hogy kiesett mer hatalmas tehetség volt de így legalább tanulhat rendesen!! Büszke lehet magára hogy 11 évesen a legjobb 8-ban benne volt és van rá esély hogy 6 év múlva ő lesz a megasztár!!
1 felhasználónak tetszik: Debby.R
2010. november 06. 11:26 #124
Zyta96
Zyta96
    Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 10.08.12.
Hozzászólás: 1375
Csatolások: 0
Azonosító: 133080
Offline offline
Hát nem volt idevaló ez a csajszi!De imkább Dávidnak kellett volna kiesnie!!!!!
2010. november 06. 11:27 #125
- törölt felhasználó -    
Nem sztáralkat,nem is volt tehetség.Nem fog Megasztárt nyerni,ez biztos.Amúgy örülök,hogy kidobták őt a versenyből...
2010. november 06. 11:28 #126
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (zooliii @ 2010.11.06. 11:24)
Ezzel egyáltalán nem értek egyet. Ezt csak a önbizalom-ellenes magyar oktatási rendszer sulykolja az emberekbe!
ÉN A SZERZETT TUDÁSBAN HISZEK, AMIT KEMÉNY MUNKÁVAL EL LEHET SAJÁTÍTANI. A tehetséget mindenki maga teremti meg. 
Az baromság, hogy mindenki úgy születik, hogy bizonyos képességei vannak, mások meg nincsenek. 
BÁRKI LEHET BELŐLED, CSAK AKARNOD KELL!!


Akkor vajon miért nem csinálja minden ember azt, amit szeretne?biggrin.gif Senki nem lesz énekesnő, ha egyszer nem tehetséggel született, akárhogy is akarom, nem lesz Alicia Keys hangom, ha egyszer NEM TUDOK ÉNEKELNI. Nem úgy működik, hogy kigondolom, hogy tehetséges akarok lenni és az leszek. ohmy.gif
2 felhasználónak tetszik: raspberry, Fuller
2010. november 06. 11:30 #127
zooliii
zooliii
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 50
Csatolások: 0
Azonosító: 137702
Offline offline
Idézet (Cascadaa @ 2010.11.06. 11:26)
Kár hogy kiesett mer hatalmas tehetség volt de így legalább tanulhat rendesen!! Büszke lehet magára hogy 11 évesen a legjobb 8-ban benne volt és van rá esély hogy 6 év múlva ő lesz a megasztár!!


Miért pont 6 év? Akkor lesz csak Megasztár 6?
Egyébként Annának nem muszály mégegyszer jelentkeznie, anélkül is ikon lesz belőle. Bár én szívesen megnézném még egy szériában... rolleyes.gif
2010. november 06. 11:31 #128
Csilla19
Csilla19
*Crazy Girl*
 
Státuszáhh. szerelmes vagyok az uj Csabi & Tomi klippbe/számba ♥ ♥ ♥ :DDDD
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.01.
Hozzászólás: 1094
Csatolások: 53
Azonosító: 123941
Offline offline
Hát én Annát ngyon szerettem, emrt aranyos volt és nagyon jó hangja. De hát végülis ez van. Legalább mostmár kocentrálhat a tnaulásra. Amugy meg janet7 én sem értek egyet. Ott majdnem mindenki más dalát énekelte mégis mindegyik zseni semmi köze nincs a tehetséghez annak, h kinek a dalát énekli.
2010. november 06. 11:31 #129
miss.tizzy
miss.tizzy
visszatérő vendég
 
StátuszHa aakrsz fészbúk.-> Martina Natália Dobrev. Pacsi ;D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.17.
Hozzászólás: 248
Csatolások: 0
Azonosító: 131406
Offline offline
drága Ditty.. akkor melyik tehetség ebből a szar megasztárból? bazdki kurvára nincs senkinek sem utálni őt mert szerintem nagyon aranyos és közvetlen kislány..nem tóth lüszi-__-
2010. november 06. 11:32 #130
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (Csilla19 @ 2010.11.06. 11:31)
Hát én Annát ngyon szerettem, emrt aranyos volt és nagyon jó hangja. De hát végülis ez van. Legalább mostmár kocentrálhat a tnaulásra. Amugy meg janet7 én sem értek egyet. Ott majdnem mindenki más dalát énekelte mégis mindegyik zseni semmi köze nincs a tehetséghez annak, h kinek a dalát énekli.


akkor szerinted mitől lesz zseni valaki? elárulom: nem attól, hogy elénekel egy más által írt dalt jól. az a tehetség. a kettő más.
1 felhasználónak tetszik: Fuller
2010. november 06. 11:32 #131
- törölt felhasználó -    
Idézet (zooliii @ 2010.11.06. 10:57)
Szisztok! Úgy érzem, Anna rajongójaként ki kell fejtenem a véleményemet.
Nos, Annát a műsorban sokan "tehetségnek" titulálták. Ő annál sokkal több. Én zseninek tartom, igazi lángésznek. Abban a lányban isteni szikra lakozik.
A tegnap este?... én még mindig nem térek magamhoz belőle.
Megdöbbentő, mennyire sok ebben az országban a teljesen ízlésficamos, botfülő, művészetre érzéketlen ember. Azokra gondolok itt, akik pl. arra tehetségtelen, semmi hangú Kökényre szavaztak. Az ilyen képmutató szentfazekaktól gutaütést kapok, mit amilyen ez az Attila. Szóval ez tetszik a szavazóknak? Talán el kéne gondolkodni azon, miért nincs magyar világsztár... tudom, ezek kemény szavak, de van benn realitás. 
Persze tisztelet a kivételnek, akik a valódi tehetségekre voksoltak, mint Dávid, Reni, Yvette, vagy ANNA.
És a zsűrire is haragszom. Voltak adások, ahol egész normálisak voltak. Most viszont nagyon elb***ták ők is.
Hogy bírták azt a Giorgiót továbbjuttatni?!! Semmi tudása, mindenhová viszi magával azt az ellenszenves vénlány anyját.
Az ilyen 30 éves mamakedvenceitől hányingert kapok! 
Anna 11 éves, de sokkal önállóbb. Giorgio gyakorolhatna akár 2000 évig, akkor sem érné el Anna szintjének 0,1 százalékát se!
De hát ez van. Egy dolog vigasztal: azt várom, mikor esik ki a Kökény meg Giorgio. Mert nemsokára arra is sor fog kerülni.
Maradtak Yvették, majd nekik szurkolok. Ők is hatalmas művészi vénával vannak megáldva.
És végül: Panka számomra az igazi győztes!! És sok sikert kívánok neki mindenhez tiszta szívből.

Giorgio sokkal jobb volt mint Annácska. Ugye te sem gondoltad, hogy egy 11 éves lány fogja megnyerni a Megasztárt? omg.gif
Azt állítod, hogy Anna egy igazi zseni, hát, nem tudom, hogy egy Hannah Montana imádó 11 éves kislányt komolyabban lehet-e venni, mint egy tehetséges, érett férfit (mint pl. Giorgio, vagy Kökény Attila...) Hallasz te egyáltalán? Észrevetted, hogy Attila hangja a legjobb énekesekkel vetekszik? Ne hogy már egy taknyos hangú tizenéveshez hasonlítsd... Mikor közösen énekeltek, mindenki nagyon egyszerre énekelt, csak Anna hangja lógott ki a sorból...
4 felhasználónak tetszik: raspberry, janet7, Vikici, Fuller
2010. november 06. 11:34 #132
miss.tizzy
miss.tizzy
visszatérő vendég
 
StátuszHa aakrsz fészbúk.-> Martina Natália Dobrev. Pacsi ;D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.17.
Hozzászólás: 248
Csatolások: 0
Azonosító: 131406
Offline offline
janet7:
de ő nem zsenizte le..-.-" és a megasztárból szted ki énekel saját dalt?-.- egy tehetség kutatóban más dalait éneklik és utána lesz saját számuk.am meg kurvára mindegy h saját dal vagy sem.attól függ hogy adja elő van-e hozzá tehetsége és hangja.ennek a kislánynak ez mind megvolt.
2010. november 06. 11:34 #133
eszti29
eszti29
amazon
 
Státuszhahaha. no...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.10.
Hozzászólás: 2148
Csatolások: 412
Azonosító: 132965
Offline offline
Szegény, hogy sírt sad.gif Pedig szerintem neki volt mind közül a legtöbb tehetsége. És Dávid valamit súgott a fülébe a búcsúdalnál, arra Anna elnevette magát. Kíváncsi vagyok rá mit súghatott neki biggrin.gif Kár hogy kiesett sad.gif Neki volt szerintem a legtöbb tehetsége a nyolc közül smileeee.gif Ha néhány év múlva újra indul talán megnyerheti a Megasztárt wink.gif Hajrá!! wink.gif
2010. november 06. 11:35 #134
zooliii
zooliii
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 50
Csatolások: 0
Azonosító: 137702
Offline offline
Idézet (janet7 @ 2010.11.06. 11:28)
Akkor vajon miért nem csinálja minden ember azt, amit szeretne?biggrin.gif Senki nem lesz énekesnő, ha egyszer nem tehetséggel született, akárhogy is akarom, nem lesz Alicia Keys hangom, ha egyszer NEM TUDOK ÉNEKELNI. Nem úgy működik, hogy kigondolom, hogy tehetséges akarok lenni és az leszek. ohmy.gif


Figyi, miért kéne neked Alicia Keys hang? Akkor már nem lennél eredeti...
És ne is haragudj, de zenei érzéke valahol mindenkinek van. Ezt még Kodály mondta annak idején. Vagy ha nem akarsz zenélni, annyi minden van még a világban. A lehetőségek végtelenek. Több önbizalmat!
2010. november 06. 11:37 #135
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (miss.tizzy @ 2010.11.06. 11:34)
janet7:
de ő nem zsenizte le..-.-" és a megasztárból szted ki énekel saját dalt?-.- egy tehetség kutatóban más dalait éneklik és utána lesz saját számuk.am meg kurvára mindegy h saját dal vagy sem.attól függ hogy adja elő van-e hozzá tehetsége és hangja.ennek a kislánynak ez mind megvolt.


úristen...komolyan te érted amit írok, vagy csak olvasod? nagyon úgy tűnik, hogy az előbbi. mikor mondtam, hogy valaki saját dalt énekel? (megjegyzem volt már olyan, de itt nem erről van szó) szerinted írtam ilyet? na másold már be, kérlek. én azt mondtam, hogy nem döntheted el az alapján, hogy zseni, hogy egy tehetségkutatóba látod. attól mert tehetséges és jól ad elő dalokat, még nem lesz zseni. ha szerinted igen, akkor elég felszínes vagy. én nem írok többet, mert ez már off, csak szerintem olvasd el 2-3-szor a hozzászólásaimat, mert úgylátszik elsőre nem sikerül megérteni. blink.gif

Idézet
Figyi, miért kéne neked Alicia Keys hang? Akkor már nem lennél eredeti...


ez csak egy példa volt, olvass a sorok között.

Idézet
És ne is haragudj, de zenei érzéke valahol mindenkinek van

csakhogy az nem azonos a tehetséggel.
2 felhasználónak tetszik: raspberry, Fuller
2010. november 06. 11:38 #136
miss.tizzy
miss.tizzy
visszatérő vendég
 
StátuszHa aakrsz fészbúk.-> Martina Natália Dobrev. Pacsi ;D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.17.
Hozzászólás: 248
Csatolások: 0
Azonosító: 131406
Offline offline
tök m1 mindenki elfogult a kedvencével...nemkell lehordani mert nem voltak hátsó szándékai ennek a lánynak.ha nem lenne tehetséges nem válogatták vna be. el lehet fogadni ezt a tényt és kész.
1 felhasználónak tetszik: Debby.R
2010. november 06. 11:40 #137
liliom3
liliom3
 
StátuszHappy vagyok :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.30.
Hozzászólás: 855
Csatolások: 0
Azonosító: 137455
Offline offline
sajnalom de meg tul korai hogy hires legyen
2010. november 06. 11:41 #138
- törölt felhasználó -    
nembírtam a kiscsajt,miatta nem is néztem eddig,de tegnap beelnéztem,és enm oylan rossz a műsor...most,hogy kisett,szerintem bele fogok nézni többször wink.gif
2010. november 06. 11:41 #139
the__domo
the__domo
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.17.
Hozzászólás: 920
Csatolások: 1
Azonosító: 134922
Offline offline
> én írtam a cikket! biggrin.gif XD <
am sztem már így is sztár lesz, akár indul majd a megába késöbb,akár nem. hiszen, ő az első nyolc között van, meg biztos valaki majd lát benne tehetséget
1 felhasználónak tetszik: Debby.R
2010. november 06. 11:43 #140
eszter03
eszter03
visszatérő vendég
 
Státusz"Hαppinєss-Lovєє *.*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.27.
Hozzászólás: 381
Csatolások: 8
Azonosító: 134011
Offline offline
sajnálom de szerintem korai volt nagyon hogy felnőtekel versenyezen ! nem nagyon kedvelem őt! de attól még nincsen rosz hangja.
1 felhasználónak tetszik: janet7
13 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok