Régi korok divatja
2010. november 06. 14:16
#2
nagyon szépek
2010. november 06. 14:18
#3
|
wannascream- |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.05. Hozzászólás: 1866 Csatolások: 3203 Azonosító: 126443 offline
|
Öngyilkos lennék, ha ilyeneket kéne hordanom. Amúgy tényleg szépek... mindaddig, amíg nem mondják, hogy vegyem fel.
2010. november 07. 13:47
#7
Idézet (wannascream @ 2010.11.06. 14:18)
Öngyilkos lennék, ha ilyeneket kéne hordanom. Amúgy tényleg szépek... mindaddig, amíg nem mondják, hogy vegyem fel. 
Egyet értek. Alapból a szoknyát se szeretem.
2010. november 20. 11:01
#9
|
|
Minimanó94♥Mrs. Brown♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.02.17. Hozzászólás: 4150 Csatolások: 1061 Azonosító: 120485 offline
|
Szépek, fel is venném őket esetleg egy napra, de nem vagyok egy olyan tipikus szoknyát hordó lány, jobban szeretem a nadrágokat, mert az sokkal praktikusabb.
Hát igen egy nap esetleg szóba jöhet, de hogy anno minden nap ilyeneket hordtak, le a kalappal előttük.
Hát igen egy nap esetleg szóba jöhet, de hogy anno minden nap ilyeneket hordtak, le a kalappal előttük.
2010. november 20. 13:20
#10
|
|
Barak Stefániaörök álmodozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.11.20. Hozzászólás: 6372 Csatolások: 608 Azonosító: 112664 offline
|
Szépnek , szépek, de biztosan nagyon kényelmetlen volt viselni őket a fűző miatt.
2010. november 21. 15:32
#11
Szerintem nagyon szépek ezek a ruhák, és büszkén viselték ezeket a nemesek. Nagyon érdekes ezekre visszanézni, ahhoz képest, hogy ma egy majdnem ehhez hasonló ruhát-na jó, túlzottan MAJDNEM- már csak kivételes alkalmakkor hordunk. Pedig régebben ez volt a divat, nem tudom hány száz évvel ezelőtt. Az biztos hogy nagyon kényelmetlen lehetett a nőknek ez a ruha, és kényelem szempontjából nem a legtalálóbb, de sokat változott, modernizálódott az öltözködés pár év alatt. Ha valakinek már nincs márkás ruhája azt lenézik. Bár szerintem régebben is lenézték azt, akik nem öltöztek ilyen előkelő ruhába. Hát igen, érdekes
Mindenesetre köszi szépen a képeket
Mindenesetre köszi szépen a képeket
1 felhasználónak tetszik:
Trinda
2012. január 01. 22:34
#13
|
|
mis-tola-princessúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.26. Hozzászólás: 19 Csatolások: 2 Azonosító: 133919 offline
|
nagyon szépek az ilyen ruhák, de azért nem könnyű a viselet ami engem kikésztett az a fűző volt, nagyon kényelmetlen tud lenni pl ha egész este rajtad van... (bálos, esküvős tapasztalatok)
2012. október 15. 13:06
#18
Nekem a középkori ruhák tetszenek nagyon. A többi az túl csicsás.
2012. október 21. 11:12
#19
vannak szépek:))
2014. június 26. 21:15
#20
Na én is rakok pár képet, amiket eddig láttam azok meg csodásak
1 felhasználónak tetszik:
Minimanó94
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.



offline