Ezen a képek a Kawasaki 2005-ös évének verseny gépet mutatja be. Promo anyag, elég szép képek, és hatalmasak! Asszem sajtófotó, mert a gép bemutatása idején keszültek...
Kawasaki ZX10-R Ninja
Autó-motor
2006. február 28. 22:46
#1
|
|
White BullBull Skywalker |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 04.10.07. Hozzászólás: 15531 Csatolások: 153208 Azonosító: 10 offline
|
2006. április 09. 19:41
#4
Idézet(didoboy @ 2006, April 9. - 18:38)
Maserati MC12 ( 2005 )

Wow, ez tetszik, köszi
2006. április 09. 19:51
#5
|
|
KáZéHDTV Specialist |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.10.25. Hozzászólás: 1753 Csatolások: 674 Azonosító: 635 offline
|
Idézet(didoboy @ 2006, April 9. - 18:38)
Maserati MC12 ( 2005 )

Huuuu, gyönyörűűű ez az autó
Ööö nem rég volt a szülinapom, még nem késtetek el vele, h megajándékozzatok 1el!
2006. április 09. 20:07
#6
|
|
joe_rTündérke™ Addict |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 04.10.09. Hozzászólás: 15114 Csatolások: 6612 Azonosító: 44 offline
|
Gyönyörű ez a Maserati.
Néhány adat az autóról:
- több mint 5 méter hosszú
- 630 lóerős, 65 fokos hengerszögű tizenkéthengeres V-motor
- kétüléses szupersportautó tömeg-teljesítmény aránya 2,1 kg/LE
- végsebessége 330 km/h
- gyorsulása nulláról százra 3,8, kétszázra 9,9 másodperc.
- elöl 380x34, hátul 335x32 mm-es Brembo-tárcsák fékezik melyek elöl 245/35-ös, hátul 345/35-ös, 19 hüvelykes kerékben lapulnak.
- üzemanyagtartály 115 literes
Figyelemre méltó adatok.
Csak csorog a nyálam egy ilyen autó után
Néhány adat az autóról:
- több mint 5 méter hosszú
- 630 lóerős, 65 fokos hengerszögű tizenkéthengeres V-motor
- kétüléses szupersportautó tömeg-teljesítmény aránya 2,1 kg/LE
- végsebessége 330 km/h
- gyorsulása nulláról százra 3,8, kétszázra 9,9 másodperc.
- elöl 380x34, hátul 335x32 mm-es Brembo-tárcsák fékezik melyek elöl 245/35-ös, hátul 345/35-ös, 19 hüvelykes kerékben lapulnak.
- üzemanyagtartály 115 literes
Figyelemre méltó adatok.
Csak csorog a nyálam egy ilyen autó után
2006. április 09. 20:10
#8
Idézet(joe_r @ 2006, April 9. - 19:07)
Gyönyörű ez a Maserati.
Néhány adat az autóról:
- több mint 5 méter hosszú
- 630 lóerős, 65 fokos hengerszögű tizenkéthengeres V-motor
- kétüléses szupersportautó tömeg-teljesítmény aránya 2,1 kg/LE
- végsebessége 330 km/h
- gyorsulása nulláról százra 3,8, kétszázra 9,9 másodperc.
- elöl 380x34, hátul 335x32 mm-es Brembo-tárcsák fékezik melyek elöl 245/35-ös, hátul 345/35-ös, 19 hüvelykes kerékben lapulnak.
- üzemanyagtartály 115 literes
Figyelemre méltó adatok.
Csak csorog a nyálam egy ilyen autó után
Néhány adat az autóról:
- több mint 5 méter hosszú
- 630 lóerős, 65 fokos hengerszögű tizenkéthengeres V-motor
- kétüléses szupersportautó tömeg-teljesítmény aránya 2,1 kg/LE
- végsebessége 330 km/h
- gyorsulása nulláról százra 3,8, kétszázra 9,9 másodperc.
- elöl 380x34, hátul 335x32 mm-es Brembo-tárcsák fékezik melyek elöl 245/35-ös, hátul 345/35-ös, 19 hüvelykes kerékben lapulnak.
- üzemanyagtartály 115 literes
Figyelemre méltó adatok.
Csak csorog a nyálam egy ilyen autó után
Az enyém is....bár engem nem hatnak meg ezek a számok mert nincs az a magyar út ahol ezt kipróbálhatnád, a formatervezése viszont maga a csoda.
Ki volt a tervező? tudja valaki?
2006. április 09. 20:49
#11
Idézet(joe_r @ 2006, April 9. - 19:44)
Ezt a kis aszfaltszaggatót a Pininfarina tervezte

Hát persze....ki más.
kösz
2006. április 10. 10:47
#13
|
|
White BullBull Skywalker |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 04.10.07. Hozzászólás: 15531 Csatolások: 153208 Azonosító: 10 offline
|
Lamborghini nagyon szép! Köszönöm!
2006. április 10. 11:06
#14
|
|
White BullBull Skywalker |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 04.10.07. Hozzászólás: 15531 Csatolások: 153208 Azonosító: 10 offline
|
2006. április 10. 11:20
#15
|
|
White BullBull Skywalker |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 04.10.07. Hozzászólás: 15531 Csatolások: 153208 Azonosító: 10 offline
|
2006. április 10. 15:17
#18
|
|
White BullBull Skywalker |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 04.10.07. Hozzászólás: 15531 Csatolások: 153208 Azonosító: 10 offline
|
Idézet(ML @ 2006, April 10. - 14:48)
Ha szabad 1 javaslattal élnem: mivel már a képek nagy része úgyis autó-motor, nem lehetne ezeknek külön témát nyitni?

Köszi a képeket!
Köszi a képeket!
Én többet nem rakok. Ami érdekel az fent van!
2006. április 10. 16:26
#20
Idézet(ML @ 2006, April 10. - 13:48)
Ha szabad 1 javaslattal élnem: mivel már a képek nagy része úgyis autó-motor, nem lehetne ezeknek külön témát nyitni?

Ha többen is úgy látjátok, természetesen megoldható a dolog.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:































