Starity

Justin Bieber: „Piszkálnak, de fütyülök rá!”

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. november 07. 17:37 #41
- törölt felhasználó -    
Dolly-lolly z énektanárodnak igaza van biggrin.gif
2010. november 07. 17:39 #42
- törölt felhasználó -    
füty..füty... én is tudok fütyülni rohog.gif
2010. november 07. 17:40 #43
- törölt felhasználó -    
A képen röhögtem egy jót biggrin.gif
2010. november 07. 17:45 #44
Dolly-Lolly
Dolly-Lolly
 
Státusz...nyomoronc,gyerekes,negatív véleményt nem tűrők kerüljenek...köszi :))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.15.
Hozzászólás: 816
Csatolások: 38
Azonosító: 134840
Offline offline
KisRigo38: na ugye XD am fütyülni még én is tudok, Justin!Ne becsüld alá azokat akik tudnak,nem úgy mint Te!
2010. november 07. 17:53 #45
- törölt felhasználó -    
én is ezt tenném
2010. november 07. 17:54 #46
forever JBiebs
forever JBiebs
 
Státuszforever JBiebs még nem állította be a státuszát és nem is fogja :P
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.31.
Hozzászólás: 990
Csatolások: 4
Azonosító: 134186
Offline offline
Most télleg! Nem kell elismerni hogy cuki vagy jól öltözik mert erről mindenkinek más és más a véleménye!! DE SENKI SEM VÉLETLENÜL LESZ HÍRES!!! Még ha mások nagy képűnek is találják vagy hülyének, én szívesen meg nézném hogy ők akik akár Justint vagy akár Adam Lambertet ócsárolják hogy viselkednének ha sztárok lennének!!! Én pl. Justint jobban szeretem mint Adamat de mégis elismerem hogy tehetséges csak nem vagyok odáig érte!! Nem tom hogy észre vettétek-e már de akik Adam Lambertet szeretik azok ÁLLTALÁBAN inkább lázadó mint Adam, de viszont aki Justin Biebert szereti az nyugodtabb!!(lázadó allatt azt értem hogy szeret vitatkozni másokkal de a nyugodtabbak meg nem mindig támadnak vissza hanem rá hagyják mert őket nem nagyon érdeklik!!) Szóval csak azt akarom mondani hogy néha nem vagyunk hajlandó elfogadni másokat mert nem akarjuk elhinni hogy van benne valami abban amit csinál! Ezt nem csak Justin érdekében mondom hanem minden más ismert ember érdekében! Higgyétek el ha elhisszük hogy tehetségesek vagy van benne bármi szeretni való akkor sokkal könnyebb elfogadni azt a személyt!! smileeee.gif ...
És még 1 dolog! NE HALLGASSUNK MINDIG MÁSOKRA HANEM LEGYÜNK A SAJÁT MAGUNK URA! Ezzel nem azt mondom hogy ne kérjük ki néha más véleményét de ne hagyatkozzunk mindig másokra!
ENNYI!!
2010. november 07. 18:00 #47
tothbianka
tothbianka
valhalla
 
Státuszand when she stood, she stood tall. she'll make a fool of you all
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.11.01.
Hozzászólás: 2165
Csatolások: 4815
Azonosító: 42641
Offline offline
hát ez a kép nálam is elindított egy kisebb "röhögőgörcs-lavinát" :Đ XD
2010. november 07. 18:01 #48
- törölt felhasználó -    
Ha nem érdekli a kiscsajt ill. kiscsávót akkor mért olvassa őket?
1 felhasználónak tetszik: tothbianka
2010. november 07. 18:01 #49
- törölt felhasználó -    
Én meg arra fütyülök, hogy ő mire fütyül biggrin.gif !!
2010. november 07. 18:04 #50
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6857
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
ezt a magyar justin oldalról írta ki.....
de én fügyülök erre az agnormális hulyáre
2010. november 07. 18:06 #51
Emily258
Emily258
új tag
 
Státusz"I will catch you if you fall..!" :)) ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.30.
Hozzászólás: 91
Csatolások: 0
Azonosító: 132275
Offline offline
forver JBiebs totálisan igazad van!!!!
2010. november 07. 18:08 #52
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fagyi97 @ 2010.11.07. 16:36)
,,Aki szerint héliumot nyeltem éneklés közben, az próbálja csak utánnam csinálni!”  Jajjj de EGO Sorry Fanok de az!!! Bocsánat mindenkitől de szerintem ez a Jb Gázzz!!!

Igen nagy EGO!Annyira rossza a hangja,hogy azt utánozni sem lehet!nOmiee:igen,haladás!
1 felhasználónak tetszik: tothbianka
2010. november 07. 18:17 #53
Emily258
Emily258
új tag
 
Státusz"I will catch you if you fall..!" :)) ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.30.
Hozzászólás: 91
Csatolások: 0
Azonosító: 132275
Offline offline
ahh nem ertem hminek irnak ide anti justinok kommentet ha nem is xeretetik most nektek az h esne mi is igy oltanánk a ti kedvenc xtarotokat...xerintetek justin azert lett hires mert nincs tehetsege akk a tobbi xtarnak sincs semmi tehecsege.total elegem van abbol aki b*zizzak meg lehujezik mindenki huje nem cs ő.nekm is van egy ijen lökött öcsem aki allandoan xigya justint de en akkor fölxoktam pofozni es jol kikuldom a xobambol axtan mikor exhez ter akkor talan engedem gepezni is egy picir!!!!xal rohattul unom h xigyatok justinit!!!!!!!!!!!!!
2010. november 07. 18:18 #54
- törölt felhasználó -    
sztem is igaza van!!!!!! le kell szarni azt akik olyat írnak neki!!! amúgy + h vki nem szereti akk tartsa magába!!! sztem senki nem kiváncsi rá!!!!
2010. november 07. 18:18 #55
DorissBieber
DorissBieber
új tag
 
Státuszмιи∂єикíí(Ł)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.28.
Hozzászólás: 48
Csatolások: 0
Azonosító: 132147
Offline offline
nehagyd magad justiin.mi iit nagyon de nagyon szeretünk.(már aki) :S
de aki nem az bekaphatjaa. biggrin.gif XDXD
2010. november 07. 18:42 #56
- törölt felhasználó -    
Idézet (forever JBiebs @ 2010.11.07. 17:54)
Most télleg! Nem kell elismerni hogy cuki vagy jól öltözik mert erről mindenkinek más és más a véleménye!! DE SENKI SEM VÉLETLENÜL LESZ HÍRES!!! Még ha mások nagy képűnek is találják vagy hülyének, én szívesen meg nézném hogy ők akik akár Justint vagy akár Adam Lambertet ócsárolják hogy viselkednének ha sztárok lennének!!! Én pl. Justint jobban szeretem mint Adamat de mégis elismerem hogy tehetséges csak nem vagyok odáig érte!! Nem tom hogy észre vettétek-e már de akik Adam Lambertet szeretik azok ÁLLTALÁBAN inkább lázadó mint Adam, de viszont aki Justin Biebert szereti az nyugodtabb!!(lázadó allatt azt értem hogy szeret vitatkozni másokkal de a nyugodtabbak meg nem mindig  támadnak vissza hanem rá hagyják mert őket nem nagyon érdeklik!!) Szóval csak azt akarom mondani hogy néha nem vagyunk hajlandó elfogadni másokat mert nem akarjuk elhinni hogy van benne valami abban amit csinál! Ezt nem csak Justin érdekében mondom hanem minden más ismert ember érdekében! Higgyétek el ha elhisszük hogy tehetségesek vagy van benne bármi szeretni való akkor sokkal könnyebb elfogadni azt a személyt!! smileeee.gif ...
És még 1 dolog! NE HALLGASSUNK MINDIG MÁSOKRA HANEM LEGYÜNK A SAJÁT MAGUNK URA! Ezzel nem azt mondom hogy ne kérjük ki néha más véleményét de ne hagyatkozzunk mindig másokra!
  ENNYI!!


Szóval mindenki aki híres tehetséges? Khmmm...
Amúgy valóban nem véletlenül lett híres, hanem mert Ushernek szüksége volt valakire, aki ilyen sztár alkat, akivel el lehet adni bármit, mert ráharap a sok naiv kislánjy, és ezért őt is nagyon pénzelik. Annyi tehetséges ember van, aki youtube-ra tette fel a dalait, de nem olyan a külseje pl, hogy sztár lehessen, ezért kiválasztott valakit, aki tipikus lányok kedvence, a hangja meg egykis tanítástól már nem lesz olyan hamis, hogy az már fülsiketítő legyen. Na, ezért lett híres Justin.
2010. november 07. 18:49 #57
- törölt felhasználó -    
Idézet (Emily258 @ 2010.11.07. 18:17)
ahh nem ertem hminek irnak ide anti justinok kommentet ha nem is xeretetik most nektek az h esne mi is igy oltanánk a ti kedvenc xtarotokat...xerintetek justin azert lett hires mert nincs tehetsege akk a tobbi xtarnak sincs semmi tehecsege.total elegem van abbol aki b*zizzak meg lehujezik mindenki huje nem cs ő.nekm is van egy ijen lökött öcsem aki allandoan xigya justint de en akkor fölxoktam pofozni es jol kikuldom a xobambol axtan mikor exhez ter akkor talan engedem gepezni is egy picir!!xal rohattul unom h xigyatok justinit!!


Én amikor ilyen kommenteket olvasok, azon gondolkodom, hogy sírjak a szánakozás és elfogultság egyvelegétől, vagy inkább a kínomban röhögés mellett döntsek, és belássam, hogy a hozzátok hasonló elvakult fangörlöknek hiába is tépem a szám száhuszadszorra is arról, hogy a starity nem arra való, hogy mindenki a legnagyobb egyetértés közepette regéljen a kedvenc sztárjáról, hanem azért, hogy megosszuk egymással a véleményeinket, aminek nem kell egyeznie, és nem csak azok írhatnak egy cikkhez, akik szeretik azt, akiről a cikk szól. Értsétek már meg, én is olvasok néha ledegradáló véleményt a kedvencemről, de megpróbálom elfogadni, hogy nem mindenki egyforma izlésű. Tudom hogy baromira nehéz elfogadni, hogy nem mindenki azt szereti, amit te, de azért próbáljátok feldolgozni.
4 felhasználónak tetszik: Encsy19, Fuller, tothbianka, Eszty Morgan
2010. november 07. 18:50 #58
- törölt felhasználó -    
anniyra idegesítő, hogyha élőben elém kerülne tuti behúznék neki egyet -.-" [vagy kettőt..]
2010. november 07. 18:51 #59
- törölt felhasználó -    
Becky
Én meg arra fütyülök, hogy ő mire fütyül !!


Lájk.=) ^^
2010. november 07. 18:51 #60
- törölt felhasználó -    
Miért piszkálják??
Mert olyan képek vannak fenn rola amiben bikibiben fekszik biggrin.gif
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok