A Hannah Montana egykori sztárja teljesen összeomlott szülei válása miatt – állítja az Epizód magazin.
A teljes cikkhez kattints ide!
Miley Cyrus összeomlott
2010. november 18. 10:37
#2
sajnálom, tudom milyen amikor a szülőok válnak, nagyon fájdalmas...
2010. november 18. 10:38
#3
"valamint bunkón viselkedik a rajongóival."
Nem rég volt egy suliba és meglepte a rajongóit!
Nem rég volt egy suliba és meglepte a rajongóit!
2010. november 18. 10:52
#6
"Pedig az énekesnő és Liam már egy éve vannak együtt. Állítólag Liamnek sem tetszik Miley új stílusa, és ezért vannak az összezördüléseik."
Na most akkor még együtt vannak????
Na most akkor még együtt vannak????
2010. november 18. 11:20
#7
|
|
Alice-chanvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.09. Hozzászólás: 203 Csatolások: 276 Azonosító: 124670 offline
|
Hát srry:( Ez van:S Remélem Miley jobban lesz és újra normális....
2010. november 18. 11:20
#8
|
|
Alice-chanvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.09. Hozzászólás: 203 Csatolások: 276 Azonosító: 124670 offline
|
2010. november 18. 11:20
#9
|
|
Alice-chanvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.09. Hozzászólás: 203 Csatolások: 276 Azonosító: 124670 offline
|
:'(
2010. november 18. 11:38
#13
|
|
miss.tizzyvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.17. Hozzászólás: 248 Csatolások: 0 Azonosító: 131406 offline
|
" Állítólag Liamnek sem tetszik Miley új stílusa, és ezért vannak az összezördüléseik."
ezmi? ha nem tetszik neki ne legyen vele...már akkor kezdett változni a stílusa amikor összejöttek.és Miley-t magáért szeresse már ne a stílusa miatt.-.-'
És szerintem a stílus változásának semmi köze ahhoz hogy a szülei vállnak.
És én is sajnálom ezért kéne melledte lenni a rajongóknak meg erőt adni..Mint Deminek.Remélem mindkettő hamar rende bejön.Mindkettő erős lány és majd túl lesznek ezen reméljük.^^
Aki meg nemtud ide jót irni az ne is irjon.
ezmi? ha nem tetszik neki ne legyen vele...már akkor kezdett változni a stílusa amikor összejöttek.és Miley-t magáért szeresse már ne a stílusa miatt.-.-'
És szerintem a stílus változásának semmi köze ahhoz hogy a szülei vállnak.
És én is sajnálom ezért kéne melledte lenni a rajongóknak meg erőt adni..Mint Deminek.Remélem mindkettő hamar rende bejön.Mindkettő erős lány és majd túl lesznek ezen reméljük.^^
Aki meg nemtud ide jót irni az ne is irjon.
2010. november 18. 12:05
#14
|
|
N.k[tau'ri] |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.10.22. Hozzászólás: 3344 Csatolások: 111 Azonosító: 74720 offline
|
Miért kellene sajnálni?Jah mert hogy sztár?
Akkor aki hétköznapi ember,annak már bezzeg nem figadják el ha igy viselkedik..
Szép mondhatom... -.-'
Akkor aki hétköznapi ember,annak már bezzeg nem figadják el ha igy viselkedik..
Szép mondhatom... -.-'
1 felhasználónak tetszik:
katiegirl15
2010. november 18. 12:21
#16
|
|
miss.tizzyvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.17. Hozzászólás: 248 Csatolások: 0 Azonosító: 131406 offline
|
Senkisem kérte h sajnáld.De azért nem könnyű dolog ezen átmenni.
2010. november 18. 12:40
#17
|
|
Annácska5685új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.09. Hozzászólás: 26 Csatolások: 0 Azonosító: 126752 offline
|
Szegény! Az én szüleim is elváltak de akkor még nagyon kicsi voltam szóval nem sokat érzékeltem belőle. Ezt így ennyi idősen biztos nehéz elviselni..:S:S
2010. november 18. 12:40
#18
|
|
Lordi Angel |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.11. Hozzászólás: 1579 Csatolások: 323 Azonosító: 126872 offline
|
szegény Miley
2010. november 18. 12:51
#19
|
|
Weronycaaa_69 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.02. Hozzászólás: 1214 Csatolások: 0 Azonosító: 130425 offline
|
Sajnálom szegényt
...De most akk Liammal egyutt vannak v nem?? 
N.k : bunkó vagy de nagyon! Ha neked a szuleid vallnaanak akk lehet h teeged azeert nem sajnaalnaanak mert te nem mondod meg.Sztem ha te megmondanaad vkinek h mi a szitu akk nem mondanaa neked senki h úgy kell neked!
N.k : bunkó vagy de nagyon! Ha neked a szuleid vallnaanak akk lehet h teeged azeert nem sajnaalnaanak mert te nem mondod meg.Sztem ha te megmondanaad vkinek h mi a szitu akk nem mondanaa neked senki h úgy kell neked!
2010. november 18. 12:59
#20
|
|
The World Of Dreamsúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.16. Hozzászólás: 86 Csatolások: 1 Azonosító: 138865 offline
|
Én személy szerint nagyon sajnálom, 17 év után azért ez durva..De amúgy már jóval azelőtt megváltozott a stílusa, mielőtt még a szülei elváltak volna- valamint bunkón viselkedik a rajongóival-ez egyáltalán nem igaz.Jah meg persze azért létezik olyan is hogy tapintat...
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline


