Starity

Mañana es para siempre / Mindörökké szerelem (2008)

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. november 18. 16:56 #1
- törölt felhasználó -    
Történet:

Gonzalo Elizalde (Rogelio Guerra) egy gazdag és befolyásos gazda, aki tejiparral és lótenyésztéssel foglalkozik. Feleségével, Monserrattal (Erika Buenfil) és öt gyermekével él, az idill első ránézésre teljes. Ám jobban megnézve kiderül, hogy a gyerekeknek nem tesz jót a nagy jólét, legidősebb fiuk, Anibal anyagias, Camilo, a középső fiú goromba és nagyképű, Liliana, nagyobbik lányuk pedig lázadozó és arrogáns, akivel anyja rengeteget veszekszik. Csak két kisebb gyermekük, a művészi lelkű Santiago és az ártatlan Fernanda nincsenek még teljesen elrontva.

Gonzalo úgy hiszi, nincsenek ellenségei, azonban egy titokzatos férfi, Artemio Bravo arra készül, hogy teljesen tönkretegye mind őt, mind pedig az egész családját., célja eléréséhez pedig nem ismer lehetetlent. Ehhez a fiatal és kegyetlen Rebeca Sánchezt (Lucero) használja fel, akit egészen eddig arra képzett ki, hogy egy nap véghezvigye tervét: az Elizalde család teljes megsemmisítését.

Artemio arra utasítja Rebecát, hogy Bárbara Greco néven férkőzzön be Gonzalo bizalmába, érje el, hogy megözvegyüljön, vetesse el magát vele, majd a cég felsővezetésébe bekerülve érjen el minél nagyobb sikereket, hogy végül a magasból a mélybe taszítsa a vállalkozást, és ezzel együtt szép lassan tegye tönkre a családot is. Bárbara meg is jelenik Gonzalónál, aki látva a nő életrajzát és képességeit, egyből felveszi, és pár héten belül máris úgy tekint rá, mint legfőbb bizalmasára. A gyerekek és Monserrat bizalmát is elnyeri, egyedül Liliana az, aki átlát rajta, a birtokon élő gyerekek pedig egyszerűen csak Hiénának hívják.

Évek telnek el, és Bárbara végre eléri, amit akart: Gonzalo feleségül veszi, és a cég vezetőségébe is beválasztja. Úgy tűnik, minden tökéletesen halad a cél felé. A gyerekek anyjuk hiányában önző, anyagias és nehezen kezelhető felnőttekké cseperedtek. Fernanda (Silvia Navarro) lediplomázik, és apja cégénél kezd el dolgozni, mint humánerőforrási szakember s habár Eduardót sosem felejtette el igazán, egy másik férfihoz készül hozzámenni, Damián Gallardóhoz (Sergio Sendel), nem is sejtve, hogy a férfi valójában Bárbara és Artemio bérence, nem mellesleg Bárbara szeretője.

Mivel Soledad féltette a gyerekeket, az egymásnak írott szerelmes leveleiket elrejtette gondoskodova róla, hogy a kapcsolat megszakadjon köztük. Eduardo (Fernando Colunga) eközben szintén kitanulja a szakmáját, és sikeres üzletemberként tér vissza, hogy immár gazdag férfiként, aki képes jövőt nyújtani jövendőbelijének, feleségül vehesse Fernandát. Mikor azonban visszatér a birtokra, rá kell döbbennie, hogy édesanyja súlyos beteg, Soledad elkeseredett beszámolójából pedig megtudja, hogy Bárbara jóvoltából mi mindenen kellett keresztül mennie neki, és az Elizalde-gyerekeknek. Soledad halála előtt még megosztja fiával az információkat, amiknek a birtokában van, majd csendesen meghal. Eduardo ebben a pillanatban esküszik bosszút Bárbara Greco és az Elizalde család ellen, amiért édesanyját szenvedni hagyták, és amiért elszakították tőle annyi éven keresztül, hogy amikor magához ölelte volna, nem volt mellette.

Az egyetlen, aki ismeri Bárbara titkát, az Liliana, ám őt szinte teljesen tönkretették a gyógyszerek és az átélt szenvedés, szinte csak vegetál. Eduardo eltökéli, hogy igazságot tesz, és Damián üzlettársaként próbál Franco Santoro álnéven a család közelébe férkőzni, amikor pedig Damián bemutatja Fernandának, rá kell döbbennie, hogy a lány nem ismeri fel. Ennek ellenére mindketten különös vonzódást éreznek a másik iránt, és feltámad bennük egy olyan szerelem, ami igazából sosem szűnt meg létezni. Ám Bárbara nem fogja egykönnyen hagyni, hogy oly közel a céltól Eduardo megállíthassa, és visszaszerezze Fernanda szerelmét, miközben azzal is számolnia kell, hogy Artemio és az ő közös múltjából egyre több dolog derül ki, ami arra ösztökéli, hogy szembeforduljon munkaadójával, és a saját kezébe vegye a dolgok irányítását...

Képes lesz-e Eduardo és Fernanda kapcsolata túlélni Eduardo bosszúvágyát és a Hiéna dühét, hogy újjáélesszék azt a szerelmet, ami ma még lehetetlen... de holnap örökké tart?

Szereplők:
Lucero - Bárbara Greco / Rebeca Sánchez
Fernando Colunga - Eduardo Juarez Cruz / Franco Santoro
Silvia Navarro - Fernanda Elizalde Rivera
Sergio Sendel - Damián Gallardo
Rogelio Guerra - Gonzalo Elizalde / Artemio Bravo
Dominika Paleta - Liliana Elizalde Rivera
Guillermo Capetillo - Aníbal Elizalde Rivera
Roberto Palazuelos - Camilo Elizalde Rivera
Carlos de la Mota - Santiago Elizalde Rivera
Arleth Terán - Priscila Alvear
Marisol del Olmo - Erika Vallejo
Ariadne Díaz - Aurora
Mario Iván Martínez - Steve Norton
Alejandro Ruiz - Jacinto Cordero
Dacia Arcaraz - Margarita Campillo
Aleida Nunez - Gardenia Campillo
Claudia Ortega - Flor Campillo
Manuela Ímaz - Natasha Baeza
Luis Bayardo - Ciro Palafox
Jaime Garza - Silvestre Tinoco
Tania Vazquez - Venus García
1 felhasználónak tetszik: Riley13
2010. november 18. 17:14 #2
- törölt felhasználó -    
nagyon tetszik a sorozat..
4 felhasználónak tetszik: Bogeszka20, katie993, xoxo15, Riley13
2010. november 18. 17:14 #3
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
én nézem, sztem eddig nagyon jó thumbsup.gif beer.gif thumbsup.gif
2010. november 18. 19:56 #4
moni19
moni19
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.08.
Hozzászólás: 403
Csatolások: 786
Azonosító: 138292
Offline offline
Nekem is nagyon tetszik ez a sorozat. A legjobb benne Lucero vagyis Barbara Greco. thumbsup.gif w00t.gif
2010. november 19. 11:46 #5
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
Idézet (moni19 @ 2010.11.18. 19:56)
Nekem is nagyon tetszik ez a sorozat. A legjobb benne Lucero vagyis Barbara Greco.  thumbsup.gif  w00t.gif

sztem is, én is a gonoszokat szeretem cool.gif thumbsup.gif
2010. november 21. 00:00 #6
- törölt felhasználó -    
Köszi a képeket. Tetszik ez a telenovella, bár Nicandro Díaz novellái mindig jók szoktak lenni smileeee.gif Lucero istenien alakítja a főgonoszt, már várom, hogy még kegyetlenebb legyen! Silvia Navarro pedig egyszerűen imádnivaló!
2010. december 04. 15:26 #7
- törölt felhasználó -    
Tetszik a történetet,és a zenéje is nagyon jó.Lucero nagyon jól játsza a gonosz szerepet. biggrin.gif
2010. december 07. 16:51 #8
- törölt felhasználó -    
Nagyon jó sorozat, nagyon tetszik.smileeee.gif
2010. december 13. 10:57 #9
moni19
moni19
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.08.
Hozzászólás: 403
Csatolások: 786
Azonosító: 138292
Offline offline
Lucero - Barbara Greco biggrin.gif smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: xoxo15
2010. december 13. 19:39 #10
- törölt felhasználó -    
Én is hoztam 1-et: smileeee.gif
2010. december 14. 12:09 #11
- törölt felhasználó -    
Nagyon jó sorozat, eddig tetszik. Barbara olyan gonosz benne, hogy az már szinte fáj. Nagyon drukkolok Fernandanak és Eduardonak, hogy ismét egymásra találjanak.
2010. december 14. 17:15 #12
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kláry @ 2010.12.13. 19:39)
Én is hoztam 1-et: smileeee.gif

smileeee.gif
2011. január 04. 23:03 #13
- törölt felhasználó -    
Tőlem is néhány:
2011. január 08. 14:30 #14
Rusty Girl
Rusty Girl
visszatérő vendég
 
StátuszDulce kérem vissza a vörös hajad ;) :@@@
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.06.
Hozzászólás: 127
Csatolások: 6
Azonosító: 142698
Offline offline
én nagyon szeretem ezt a sorozatot, mert Silvia Navarro a legnagyobb kedvencem meghajolo.gif
2011. március 12. 11:20 #15
sztárfan
sztárfan
♥Telenovellafan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.29.
Hozzászólás: 960
Csatolások: 588
Azonosító: 141947
Offline offline
képek
csak 2
mindjárt lesz több is
karikatúra és több kép
2011. március 20. 12:55 #16
Riley13
Riley13
EvilRegal ♡
 
Státusz"Az életben mindig az a fontos, hogy jól érezzük magunkat"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.13.
Hozzászólás: 5052
Csatolások: 1091
Azonosító: 131122
Offline offline
én is nézem ^^ nekem nagyon tetszik. w00t.gif
2011. március 28. 19:58 #17
Cintii
Cintii
sibunator ♥
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.06.
Hozzászólás: 3530
Csatolások: 56210
Azonosító: 126514
Offline offline
hoztam képeket biggrin.gif azthiszem még nemvoltak.
1 felhasználónak tetszik: Riley13
2011. március 29. 15:49 #18
- törölt felhasználó -    
Hoztam pár képet Luceroról
1 felhasználónak tetszik: Riley13
2011. június 13. 19:10 #19
- törölt felhasználó -    
beer.gif beer.gif beer.gif mindörökké szerelem
1 felhasználónak tetszik: Riley13
2011. június 13. 20:05 #20
- törölt felhasználó -    
Én imádom a sorozatot!!!
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Lucero Lucero 754.