Starity

Gary Oldman

44 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. november 26. 17:25 #21
- törölt felhasználó -    
Idézet (susurrus @ 2010.11.26. 17:13)
ohmy.gif Ki vagyok én, hogy szétdúljak egy házasságot?  rohog.gif 
Most különben sincs pénzem repülőjegyre. Kell a karácsonyi ajándékokra  biggrin.gif
Lehet, hogy Gary így reagálna (különösen 2:38-tól  rohog.gif )


Csak poénkodtam, te is tudod biggrin.gif
Akkor menj oda hozzá és kérdezd meg volna-e szíves neked odaadni biggrin.gif
Worths a try rohog.gif
2010. november 26. 17:36 #22
- törölt felhasználó -    
jajj hát Gary eléggé durva volt.. ohmy.gif biggrin.gif
de az ilyet ellehet neki nézni. rolleyes.gif
2010. november 26. 20:54 #23
susurrus
susurrus
Rickrolled
 
Státusz"You choose your friends by their character and your socks by their color." - GO
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.01.01.
Hozzászólás: 2759
Csatolások: 5169
Azonosító: 22484
Offline offline
Idézet (s.t.a.r. @ 2010.11.26. 17:36)
jajj hát Gary eléggé durva volt.. ohmy.gif  biggrin.gif 
de az ilyet ellehet neki nézni. rolleyes.gif

Hát ezért Ő az egyik legjobb, még "önmagát" is hitelesen adja biggrin.gif
Egyébként lehet hallani, ahogy röhögnek a kocsiban _nevet.gif

Ja, majd egyszer kipróbálom, kateblock laugh.gif
2010. november 27. 17:34 #24
susurrus
susurrus
Rickrolled
 
Státusz"You choose your friends by their character and your socks by their color." - GO
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.01.01.
Hozzászólás: 2759
Csatolások: 5169
Azonosító: 22484
Offline offline
smileeee.gif

1 felhasználónak tetszik: s.t.a.r.
2010. november 28. 13:15 #25
- törölt felhasználó -    
Lehet,hogy nektek már nem új,de engem tegnap nagyon megfogott ez a videó smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: susurrus
2010. november 28. 15:46 #26
susurrus
susurrus
Rickrolled
 
Státusz"You choose your friends by their character and your socks by their color." - GO
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.01.01.
Hozzászólás: 2759
Csatolások: 5169
Azonosító: 22484
Offline offline
Idézet (s.t.a.r. @ 2010.11.28. 13:15)
Lehet,hogy nektek már nem új,de engem tegnap nagyon megfogott ez a videó smileeee.gif


Szegény, erről nekem mindig eszembe jut, hogy elismerések (és lassan már jó szerepek) terén is mennyire mellőzött sad.gif
2010. november 28. 17:52 #27
- törölt felhasználó -    
Idézet (susurrus @ 2010.11.28. 15:46)
Szegény, erről nekem mindig eszembe jut, hogy elismerések (és lassan már jó szerepek) terén is mennyire mellőzött  sad.gif


Igen,nemsokat hallani már róla. sad.gif viszont még mindig ő az ezerarcú szinész.Siriusként pedig a legjobb meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: susurrus
2010. november 28. 21:03 #28
- törölt felhasználó -    
Idézet (susurrus @ 2010.11.28. 15:46)
Szegény, erről nekem mindig eszembe jut, hogy elismerések (és lassan már jó szerepek) terén is mennyire mellőzött  sad.gif


Én igazából ezen nem vagyok meglepve. Fiatal és vagy tehetségtelen 'színészekkel' vannak teli a filmek. Sajnos csak Amerikában van pénz filmet készíteni, ott nagyon sok. Azt se felejtsük el, hogy egy szerepre rengeteg ember jut és abból ha kiválasztanak egyet, az nagy dolognak számít. Ha nem jártál már rehabon vagy nincs jó alakod/Robert Pattinson féle eyecandy kinézeted, lőttek az egésznek. Vagyis, kevés az esély. El azért nem ismerik, mert mindenki a Twilightot szereti, meg a fiatalokat. Ennyi. sad.gif mad.gif
1 felhasználónak tetszik: susurrus
2010. november 29. 18:31 #29
susurrus
susurrus
Rickrolled
 
Státusz"You choose your friends by their character and your socks by their color." - GO
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.01.01.
Hozzászólás: 2759
Csatolások: 5169
Azonosító: 22484
Offline offline
Ez mind igaz, de Gary jövőre 25 éve van a filmszakmában (Sid és Nancy, 1986), és az eddigi legnagyobb elismerése, amit filmszínészként kapott (a rendezői díjait nem számolom), az egy darab BAFTA-jelölés (azt is még 1987-ben kapta blink.gif ), meg persze van még néhány más jelölése, meg 1-2 díja, de azok is inkább horror/fantasy/sci-fi és hasonló díjak (na meg egy Emmy-jelölés epizódszereplőként a Jóbarátokban rohog.gif ). Ha végignézem a hasonlóan tehetséges kollégáit, sajnos ez elég gyér... kicsit furcsa, hogy a számára legaktívabb 80-as, 90-es évek így kimaradt elismerések terén unsure.gif

Persze még nincs semmi veszve, nem akarok semmit elkiabálni, de talán jövőre ilyenkor már többet hallunk róla a Tinker, Tailor kapcsán cool.gif


Off: ti honnan szeditek elő a többi szmájlit?
2010. november 29. 18:41 #30
- törölt felhasználó -    
Idézet (susurrus @ 2010.11.29. 18:31)
Ez mind igaz, de Gary jövőre 25 éve van a filmszakmában (Sid és Nancy, 1986), és az eddigi legnagyobb elismerése, amit filmszínészként kapott (a rendezői díjait nem számolom), az egy darab BAFTA-jelölés (azt is még 1987-ben kapta blink.gif ), meg persze van még néhány más jelölése, meg 1-2 díja, de azok is inkább horror/fantasy/sci-fi és hasonló díjak (na meg egy Emmy-jelölés epizódszereplőként a Jóbarátokban rohog.gif ). Ha végignézem a hasonlóan tehetséges kollégáit, sajnos ez elég gyér... kicsit furcsa, hogy a számára legaktívabb 80-as, 90-es évek így kimaradt elismerések terén  unsure.gif 
Persze még nincs semmi veszve, nem akarok semmit elkiabálni, de talán jövőre ilyenkor már többet hallunk róla a Tinker, Tailor kapcsán  cool.gif 
Off: ti honnan szeditek elő a többi szmájlit?


Az élet kegyetlen. Sajnos nem csak Gary az, aki nem kap díjat azért, amit letett az asztalra. Johnny Depp sem kapott soha sem, pedig ő is tett le valamit az asztalra. A BAFTA díjról ne is beszéljünk, régebben még volt értelme a díjkiosztónak, de kb 4 éve minden megváltozott. Szánalom a köbön kérem szépen hogy nem becsülik a tehetséget Legalább jelölhetnék valamiben ha nem hajlandóak odaítélni a díjat annak, aki igazán megérdemelné. Az Emmy jelölésre pedig inkább nem mondok semmit, az is röhejes ami az Emmyn van és ott sem az nyer mindig akinek kellene, de alapból mindenféle díj díj, az, hogy mi mennyit ér, egy más dolog. Még Daniel Radcliffe is azt mondja, hogy egy nyomorult BAFTA vagy NTA többet ér mint egy Oscar. Az Oscar-ról ne is álmodozzunk, mert ott aztán mindenféle ember ül a zsüriben dry.gif
2010. november 29. 18:49 #31
susurrus
susurrus
Rickrolled
 
Státusz"You choose your friends by their character and your socks by their color." - GO
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.01.01.
Hozzászólás: 2759
Csatolások: 5169
Azonosító: 22484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.29. 18:41)
Az élet kegyetlen. Sajnos nem csak Gary az, aki nem kap díjat azért, amit letett az asztalra. Johnny Depp sem kapott soha sem, pedig ő is tett le valamit az asztalra. A BAFTA díjról ne is beszéljünk, régebben még volt értelme a díjkiosztónak, de kb 4 éve minden megváltozott. Szánalom a köbön kérem szépen hogy nem becsülik a tehetséget Legalább jelölhetnék valamiben ha nem hajlandóak odaítélni a díjat annak, aki igazán megérdemelné. Az Emmy jelölésre pedig inkább nem mondok semmit, az is röhejes ami az Emmyn van és ott sem az nyer mindig akinek kellene, de alapból mindenféle díj díj, az, hogy mi mennyit ér, egy más dolog. Még Daniel Radcliffe is azt mondja, hogy egy nyomorult BAFTA vagy NTA többet ér mint egy Oscar. Az Oscar-ról ne is álmodozzunk, mert ott aztán mindenféle ember ül a zsüriben  dry.gif

Ne haragudj, de most nem értek veled egyet Johnny Depp ügyben wink.gif
Itt most nem csak díjakról van szó, amit hazaviszel, hanem hogy Garyt jelöltként sem ismerik el. Ilyen szempontból Johnny Deppnek igenis megadatott mindaz, amiről nagyon sok színész csak álmodhat. Nézd csak meg, mennyi Golden Globe-jelölése van (ugyanolyan excentrikus szerepekért, mint amiket Gary is játszott, őt viszont egyszer sem jelölték), azóta meg is kapta már a díjat, és a három(!) Oscar-jelölés semmi??? ohmy.gif Ilyenkor egy kissé fenn tudok akadni, mikor a rajongói ennyire elégedetlenek tongue.gif
2010. november 29. 18:52 #32
- törölt felhasználó -    
Idézet (susurrus @ 2010.11.29. 18:49)
Ne haragudj, de most nem értek veled egyet Johnny Depp ügyben  wink.gif 
Itt most nem csak díjakról van szó, amit hazaviszel, hanem hogy Garyt jelöltként sem ismerik el. Ilyen szempontból Johnny Deppnek igenis megadatott mindaz, amiről nagyon sok színész csak álmodhat. Nézd csak meg, mennyi Golden Globe-jelölése van (ugyanolyan excentrikus szerepekért, mint amiket Gary is játszott, őt viszont egyszer sem jelölték), azóta meg is kapta már a díjat, és a három(!) Oscar-jelölés semmi???  ohmy.gif  Ilyenkor egy kissé fenn tudok akadni, mikor a rajongói ennyire elégedetlenek  tongue.gif


Én arra gondoltam, hogy ő sem kapott Oscart, bocs a félreértésért. biggrin.gif
Neki több megadatott, az biztos, de azt hiszem mindketten tudjuk, hogy Johnny amerikai. Odakint nem szeretik azt aki nem onnan jött. Legalábbis úgy tűnik, nem annyira.
Még egszer elnézést a félreértésért, kifejezetten az Oscarra gondoltam. rohog.gif
2010. november 29. 19:00 #33
susurrus
susurrus
Rickrolled
 
Státusz"You choose your friends by their character and your socks by their color." - GO
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.01.01.
Hozzászólás: 2759
Csatolások: 5169
Azonosító: 22484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.29. 18:52)
Én arra gondoltam, hogy ő sem kapott Oscart, bocs a félreértésért.  biggrin.gif 
Neki több megadatott, az biztos, de azt hiszem mindketten tudjuk, hogy Johnny amerikai. Odakint nem szeretik azt aki nem onnan jött. Legalábbis úgy tűnik, nem annyira. 
Még egszer elnézést a félreértésért, kifejezetten az Oscarra gondoltam.  rohog.gif

Ja, oké, no problemo laugh.gif
Én annyira nem bánom, ha Gary nem kap Oscar-jelölést, vagy GG-t, de hogy mást se, az egy kicsit piszkálja a csőrömet rohog.gif
Egyébként a britek valahogy mindig is elismerésre érdemes egzotikumoknak számítottak (szerintem), mert nekik azért mindig csurran-cseppen valami az USA-ban is.
Ezért is bízom abban, hogy Gary most újra főszerepben, brit filmben talán európai közegben kap valami elismerést. Eddig az újságírói visszajelzések a forgatásról mind nagyon pozitívak, szerintük aratni fog a film jövőre. Hát majd meglássuk. Vagy nem rohog.gif
2010. november 29. 19:10 #34
- törölt felhasználó -    
Idézet (susurrus @ 2010.11.29. 19:00)
Ja, oké, no problemo  laugh.gif 
Én annyira nem bánom, ha Gary nem kap Oscar-jelölést, vagy GG-t, de hogy mást se, az egy kicsit piszkálja a csőrömet rohog.gif 
Egyébként a britek valahogy mindig is elismerésre érdemes egzotikumoknak számítottak (szerintem), mert nekik azért mindig csurran-cseppen valami az USA-ban is.
Ezért is bízom abban, hogy Gary most újra főszerepben, brit filmben talán európai közegben kap valami elismerést. Eddig az újságírói visszajelzések a forgatásról mind nagyon pozitívak, szerintük aratni fog a film jövőre. Hát majd meglássuk. Vagy nem rohog.gif


Az Oscar díjas színészeken átok ül. rolleyes.gif Állítólag. biggrin.gif
Nekem az a véleményem, hogy nincs szükségünk díjra ahhoz hogy tudjuk nagy tehetség, mindazonáltal jogosan böki a csőröd, hogy szinte semmilyen jelölést sem kap de a barátnőmnek, aki él hal Jason Isaacs-ért is mindig azt mondom, hogy az nyugtasson meg, más tehetséges színész sem kap. Legyünk őszinték, nem igen kapnak azok akik megérdemelnék de ha engem kérdezel ez nem azért van mert olyan tehetségesek lennének a kategória jelöltjei, sőt ..
dry.gif
Én minden jót kívánok Garynek a jövőben, csinálja azt, amiről úgy gondolja, hogy jó, akár díj vagy jelölés esélyes a lényeg úgyis az, hogy megnézd és szerintem neki is az a legnagyobb elismerés, ha egy fan odamegy hozzá és azt mondja hogy x y filmed nagyon jó volt és hatalmasat alakítottál benne smileeee.gif
2010. november 29. 19:25 #35
susurrus
susurrus
Rickrolled
 
Státusz"You choose your friends by their character and your socks by their color." - GO
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.01.01.
Hozzászólás: 2759
Csatolások: 5169
Azonosító: 22484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.29. 19:10)
Az Oscar díjas színészeken átok ül.  rolleyes.gif Állítólag.  biggrin.gif 
Nekem az a véleményem, hogy nincs szükségünk díjra ahhoz hogy tudjuk nagy tehetség, mindazonáltal jogosan böki a csőröd, hogy szinte semmilyen jelölést sem kap de a barátnőmnek, aki él hal Jason Isaacs-ért is mindig azt mondom, hogy az nyugtasson meg, más tehetséges színész sem kap. Legyünk őszinték, nem igen kapnak azok akik megérdemelnék de ha engem kérdezel ez nem azért van mert olyan tehetségesek lennének a kategória jelöltjei, sőt ..
dry.gif 
Én minden jót kívánok Garynek a jövőben, csinálja azt, amiről úgy gondolja, hogy jó, akár díj vagy jelölés esélyes a lényeg úgyis az, hogy megnézd és szerintem neki is az a legnagyobb elismerés, ha egy fan odamegy hozzá és azt mondja hogy x y filmed nagyon jó volt és hatalmasat alakítottál benne  smileeee.gif

Igen, a díjazások legtöbbször tényleg nem a tehetségről szólnak. Örülünk, mikor olyan kapja, aki megérdemli (mert azért szerencsére, olyan is akad), de amúgy minden csak jó időzítés, jó időben jó helyen lenni, és jó sok promóció. Oscar nekem kicsit mindig olyan, mintha egy baráti kör osztogatná egymásnak az elismeréseket, és néha beengednek maguk közé mást is, hogy ne legyen olyan gyanús rohog.gif
Oscarral az a baj, hogy bár egyre kevesebbet ér (ilyen szakértők szerint, mint mi rohog.gif ),de az általános megítélésben még mindig sokat számít (amcsikról ne is beszéljünk, ott az a jobb színész, akinek több jelölése van _nevet.gif )

Egyébként igazad van, az számít, hogy Gary azt csinálja, amit szeretne, és mindig a rajongók visszajelzése a legfontosabb. Amúgy meg szerintem még most fogja hozni a legérettebb alakításokat, úgyhogy fog még meglepetéseket okozni, és olyan oldalát is megmutatja, amit még nem láttunk cool.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. november 29. 19:35 #36
- törölt felhasználó -    
Idézet (susurrus @ 2010.11.29. 19:25)

Amúgy meg szerintem még most fogja hozni a legérettebb alakításokat, úgyhogy fog még meglepetéseket okozni, és olyan oldalát is megmutatja, amit még nem láttunk  cool.gif


Ámen. biggrin.gif
2010. november 29. 19:36 #37
- törölt felhasználó -    
Mennyit irtatok laugh.gif
Én szerintem Johnny is megérdemelne egy Oscart.Bár számomra a mennyország lenne ha Johnny és Gary együtt szerepelnének egy filmben drool.gif

http://starity.hu/forum/topik/168179-oldallal-kapcsolatos-tudnivalok-tippek-otletek/ itt találhatsz egykét jó smiley-t wink.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, susurrus
2010. november 29. 21:55 #38
susurrus
susurrus
Rickrolled
 
Státusz"You choose your friends by their character and your socks by their color." - GO
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.01.01.
Hozzászólás: 2759
Csatolások: 5169
Azonosító: 22484
Offline offline
Idézet (s.t.a.r. @ 2010.11.29. 19:36)
Mennyit irtatok laugh.gif 
Én szerintem Johnny is megérdemelne egy Oscart.Bár számomra a mennyország lenne ha Johnny és Gary együtt szerepelnének egy filmben drool.gif 
http://starity.hu/forum/topik/168179-oldallal-kapcsolatos-tudnivalok-tippek-otletek/  itt találhatsz egykét jó smiley-t wink.gif

Mondjuk mint testvérek? tongue.gif

off: Köszi a linket! meghajolo.gif a régi fórumon meg lehetett nyitni a többi szmájlit, itt most nem találtam.
2010. november 30. 14:13 #39
- törölt felhasználó -    
Idézet (susurrus @ 2010.11.29. 21:55)
Mondjuk mint testvérek?  tongue.gif 
off: Köszi a linket!  meghajolo.gif a régi fórumon meg lehetett nyitni a többi szmájlit, itt most nem találtam.


Hát mondjuk rolleyes.gif
Valmi jó kis kalandfilmnek kéne lennie rohog.gif
2010. november 30. 14:20 #40
- törölt felhasználó -    
Idézet (s.t.a.r. @ 2010.11.30. 14:13)
Hát mondjuk rolleyes.gif 
Valmi jó kis kalandfilmnek kéne lennie rohog.gif


Én benne vagyok. Hol kell aláírni a petíciót? biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: s.t.a.r.
44 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok