Starity

Green Day

14 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. november 15. 22:20 #161
- törölt felhasználó -    
Idézet (Supremacy @ 2013.11.15. 21:43)
Én azt hittem a .. .. rohog.gif Ja, akkor még sehol sem voltak...Na de eszembe jutott, kinek hogy tetszett Billie és Norah Jones közöse? laugh.gif

Az micsoda ? Én úgy tudom , hogy valami amerikai étel rohog.gif
Nem rossz ez a közös szám , de valószínűleg nem lesz kedvencem
1 felhasználónak tetszik: Jody
2013. november 15. 23:14 #162
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nimrod @ 2013.11.15. 22:20)
Az micsoda ? Én úgy tudom , hogy valami amerikai étel  rohog.gif 
Nem rossz ez a közös szám , de valószínűleg nem lesz kedvencem

Hehe, melegen a süllyesztő mélyéről szeretik enni reggelire úgy tudom a One Direction egy specialitás. rohog.gif Na viccet félretéve.
Nekem tetszik, és most hogy jobban utánanéztem Norah Jonesnak, nem kispályás egy nő. 12 Grammy-díjat nyert az nem semmi azért. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Jody
2013. november 15. 23:39 #163
- törölt felhasználó -    
Idézet (Supremacy @ 2013.11.15. 23:14)
Hehe, melegen a süllyesztő mélyéről szeretik enni reggelire úgy tudom a One Direction egy specialitás. rohog.gif Na viccet félretéve.
Nekem tetszik, és most hogy jobban utánanéztem Norah Jonesnak, nem kispályás egy nő. 12 Grammy-díjat nyert az nem semmi azért. meghajolo.gif

Szerintem megsütik őket palacsintának aztán kidobják az ablakon ahol mindenki kiélheti rajtuk a dühét biggrin.gif
Norah Jones bent volt az egyik könyvemben , olvastam róla:D
1 felhasználónak tetszik: Jody
2013. november 15. 23:57 #164
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nimrod @ 2013.11.15. 23:39)
Szerintem megsütik őket palacsintának aztán kidobják az ablakon ahol mindenki kiélheti rajtuk a dühét biggrin.gif 
Norah Jones bent volt az egyik könyvemben , olvastam róla:D

Köszönöm szépen Nimrod, egyik kedvenc ételem a palacsinta. rohog.gif
/Átok ül a Do Da Da-n a gépem lefagy állandóan tőle vagy az 1D-sek megátkoztak. .___. Vagy 'B' variáció a YouTube sz@r, ahol asszem egy SC számuk van amit kiad ha beírom, kössz./
1 felhasználónak tetszik: Jody
2013. november 16. 09:09 #165
Emma SP
Emma SP
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.15.
Hozzászólás: 101
Csatolások: 0
Azonosító: 203804
Offline offline
Tulajdonképpen én nem rajongok a Green Dayėrt de szeretem a zenéit hallgatni mert jók. tongue.gif
Csak így tovább!!
1 felhasználónak tetszik: Jody
2013. november 16. 14:05 #166
- törölt felhasználó -    
Idézet (Supremacy @ 2013.11.15. 23:57)
Köszönöm szépen Nimrod, egyik kedvenc ételem a palacsinta. rohog.gif 
/Átok ül a Do Da Da-n a gépem lefagy állandóan tőle vagy az 1D-sek megátkoztak. .___. Vagy 'B' variáció a YouTube sz@r, ahol asszem egy SC számuk van amit kiad ha beírom, kössz./

Szerintem inkább az utóbbi áll fent.
2013. november 16. 21:39 #167
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nimrod @ 2013.11.16. 14:05)
Szerintem inkább az utóbbi áll fent.

Meg a Starity is. /de csak halkan mondom/ Mert az nem létezik hogy 2 és fél órán át fordítok keresek képet Jason adatlapjához hogy végre 2 év után normális lapja legyen szegénynek erre nem menti el, ismét köszönöm.
Sikítok. http://www.details.com/images/celebrities-entertainment/music-and-books/201105/billie-joe-wiseguy/wiseguy_armstrong_varticle.jpg shout.gif
1 felhasználónak tetszik: Jody
2013. november 17. 00:24 #168
- törölt felhasználó -    
Idézet (Supremacy @ 2013.11.16. 21:39)
Meg a Starity is. /de csak halkan mondom/  Mert az nem létezik hogy 2 és fél órán át fordítok keresek képet Jason adatlapjához hogy végre 2 év után normális lapja legyen szegénynek erre nem menti el, ismét köszönöm.
Sikítok. http://www.details.com/images/celebrities-entertainment/music-and-books/201105/billie-joe-wiseguy/wiseguy_armstrong_varticle.jpg  shout.gif

Én azok után ami májusban volt (a Joey-es adatlap dolog) már nem szerkesztek én inkább itt semmit:/
2013. november 17. 11:54 #169
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nimrod @ 2013.11.17. 00:24)
Én azok után ami májusban volt (a Joey-es adatlap dolog) már nem szerkesztek én inkább itt semmit:/

Feltöltöttem Jasonhöz a When I Come Around-ot de Mike-ot valamiért nem engedte csatolni a videóhoz, és egy nap csak egy videót lehet feltölteni, korszerű... rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Jody
2013. november 17. 18:12 #170
- törölt felhasználó -    
Unatkoztam.
laugh.gif

2013. november 17. 18:29 #171
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Valaki tud egy leírást a 21st Century Breakdown album történetéről adni, meg a szereplőkről? Azt tudom, hogy van benne valami csaj aki Gloria, meg még pár szereplő, mint az AI esetében Jesus of Suburbia meg St. Jimmy.
2013. november 17. 18:58 #172
- törölt felhasználó -    
Idézet (lpmaskmancick @ 2013.11.17. 18:29)
Valaki tud egy leírást a 21st Century Breakdown album történetéről adni, meg a szereplőkről? Azt tudom, hogy van benne valami csaj aki Gloria, meg még pár szereplő, mint az AI esetében Jesus of Suburbia meg St. Jimmy.

A számok mondanivalóját eltudom mondani , remélem ez nagyjából megfelel:

Song of the Century: Gloria bekapcsolja a rádiót, és Christian hangját hallja. A fiú arra kéri, meséljen el neki egy történetet, ossza meg vele aggályait és érzéseit.

21st Century Breakdown: A dal a válságba jutott, 21. századról szól. Christian és Gloria próbálnak megbirkózni az élet nehézségeivel. Egyesek szerint a dal Billie Joe rövid életén alapszik.

Know Your Enemy: A dal arról szól, hogy ne hagyjuk magunkat elnyomni a média által. "A csend az ellenséged" sor arra utal, hogy néha bizony ki kell állni magadért, meg kell mondani a véleményed.

Viva la Gloria!: Ez a dal írja körül Gloria jellemét. Gloria egy olyan lány, aki szeretne valami fontosban hinni ebben a csúnya világban. Amikor úgy tűnik, hogy mindenki feladja, ő még akkor is kitartóan reménykedik.

Before The Lobotomy: A dal arról szól, hogy milyen ártatlan, szép volt az életünk azelőtt, hogy a kormány és a saját szüleink elkezdtek minket manipulálni.

Christian's Inferno: Ez a szám Christian személyiségét írja le. Megmutatja, mennyi dühös és keserűséget halmozott fel a fiú az évek során. Ebben a dalban ismét megemlítődik Gloria, miszerint ő a fény Christian életében, ő tudja (talán) kihúzni őt a gödörből.

Last Night on Earth: Ez egy nagyon szép szerelmes dal. Christian elmondja Gloriának, hogy akármennyire is őrült és negatív, mindig szeretni fogja őt.

Peacemaker: Christian negatívizmusa felszívódni látszik Glória miatt. Igazából nem harcolnak, Gloria mégis inkább arra hajlik, hogy megváltoztasson bizonyos dolgokat a hangjával illetve az ötleteivel, amíg Christian inkább a tettek embere.

Last Of The American Girls: Christian véleménye Gloria-ról. Tetszik neki, hogy a lány nem működik együtt a tömeggel, ezért Christian felnéz Gloria-ra. Az egész dal a lány személyiségéről szól, és hogy mit csinál, illetve hogy mit nem.

Murder City: Gondolom mindenki rájött, hogy nem egy igazi városról szól a szám. A dalon érződik a Bush féle Amerika, az erőszak. Érződik a számból az emberek kétségbeesése, szükségük van egy reformerre, aki megváltoztatja a mostani helyzetet.

Viva La Gloria? (Little Girl): Gloria hazudik saját magának, amikor azt állítja, hogy túltette magát a mostani helyzeten. A szívében tudja, hogy ez mind nem igaz, és legszívesebben elfutna az egész világ elől.

Restless Heart Syndrome: Gloria haldoklik miután Christian elment tőle, úgy érzi nincs senkije. Rászokik a drogokra, és depressziós lesz a mostani dolgok miatt, amik körülötte történnek.

Horseshoes And Handgrenades: Gloria leszarja Christian-t, sznob lett. A férfi dühös emiatt, és próbálja magát túltenni a lány közömbösségén.

The Static Age: A médiáról szól a szerzemény, miként befolyásolja az emberek gondolkodását, hogyan veszi át a világunk feletti uralmat.

21 Guns: Christian ráébred, hogy egy dolog van, amiért érdemes a világon harcolni: Gloria. Megpróbált a lány nélkül boldogulni, de nem sikerült neki. Le kell eresztened a kezed, fel kell adnod pár régi dolgot, ugyanakkor emeld a karod az égbe az új dolgok miatt.

American Eulogy: A mostani világról, a hátrahagyott Bush kormányról, a média ártalmasságáról, és a közelmúltban történt szerencsétlenségekről szól.

See The Light: Az album utolsó dala, pozitivizmust sugall. A két fiatal maguk mögött hagyja a várost. Még mindig teli vannak kétségekkel, de megpróbálják a dolgok jó oldalát látni, reménykednek.
1 felhasználónak tetszik: Jody
2013. november 17. 19:03 #173
- törölt felhasználó -    
Idézet (lpmaskmancick @ 2013.11.17. 18:29)
Valaki tud egy leírást a 21st Century Breakdown album történetéről adni, meg a szereplőkről? Azt tudom, hogy van benne valami csaj aki Gloria, meg még pár szereplő, mint az AI esetében Jesus of Suburbia meg St. Jimmy.

Nem tudom hogy elég lényegretörően de elmagyarázom. Van Christian és Gloria és az ő történetüket meséli el a XXI. században. Christian ha jól emlékszem nem éppenséggel egy szent Gloria viszont ilyen törtető lány. A dalban azt fejezik ki hogy mennyire elégedetlenek a mai világgal, Bus kormányzása utáni világot mutatja be, hogy milyen romos. (mivel tudjuk hogy előszeretettel fikázzák Bust xD) Ennyi jutott eszembe ha valamit kihagytam elnézést.
2013. november 17. 19:08 #174
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nimrod @ 2013.11.17. 18:58)
A számok mondanivalóját eltudom mondani , remélem ez nagyjából megfelel:
Song of the Century: Gloria bekapcsolja a rádiót, és Christian hangját hallja. A fiú arra kéri, meséljen el neki egy történetet, ossza meg vele aggályait és érzéseit.
21st Century Breakdown: A dal a válságba jutott, 21. századról szól. Christian és Gloria próbálnak megbirkózni az élet nehézségeivel. Egyesek szerint a dal Billie Joe rövid életén alapszik.
Know Your Enemy: A dal arról szól, hogy ne hagyjuk magunkat elnyomni a média által. "A csend az ellenséged" sor arra utal, hogy néha bizony ki kell állni magadért, meg kell mondani a véleményed.
Viva la Gloria!: Ez a dal írja körül Gloria jellemét. Gloria egy olyan lány, aki szeretne valami fontosban hinni ebben a csúnya világban. Amikor úgy tűnik, hogy mindenki feladja, ő még akkor is kitartóan reménykedik.
Before The Lobotomy: A dal arról szól, hogy milyen ártatlan, szép volt az életünk azelőtt, hogy a kormány és a saját szüleink elkezdtek minket manipulálni.
Christian's Inferno: Ez a szám Christian személyiségét írja le. Megmutatja, mennyi dühös és keserűséget halmozott fel a fiú az évek során. Ebben a dalban ismét megemlítődik Gloria, miszerint ő a fény Christian életében, ő tudja (talán) kihúzni őt a gödörből.
Last Night on Earth: Ez egy nagyon szép szerelmes dal. Christian elmondja Gloriának, hogy akármennyire is őrült és negatív, mindig szeretni fogja őt.
Peacemaker: Christian negatívizmusa felszívódni látszik Glória miatt. Igazából nem harcolnak, Gloria mégis inkább arra hajlik, hogy megváltoztasson bizonyos dolgokat a hangjával illetve az ötleteivel, amíg Christian inkább a tettek embere.
Last Of The American Girls: Christian véleménye Gloria-ról. Tetszik neki, hogy a lány nem működik együtt a tömeggel, ezért Christian felnéz Gloria-ra. Az egész dal a lány személyiségéről szól, és hogy mit csinál, illetve hogy mit nem.
Murder City: Gondolom mindenki rájött, hogy nem egy igazi városról szól a szám. A dalon érződik a Bush féle Amerika, az erőszak. Érződik a számból az emberek kétségbeesése, szükségük van egy reformerre, aki megváltoztatja a mostani helyzetet.
Viva La Gloria? (Little Girl): Gloria hazudik saját magának, amikor azt állítja, hogy túltette magát a mostani helyzeten. A szívében tudja, hogy ez mind nem igaz, és legszívesebben elfutna az egész világ elől.
Restless Heart Syndrome: Gloria haldoklik miután Christian elment tőle, úgy érzi nincs senkije. Rászokik a drogokra, és depressziós lesz a mostani dolgok miatt, amik körülötte történnek.
Horseshoes And Handgrenades: Gloria leszarja Christian-t, sznob lett. A férfi dühös emiatt, és próbálja magát túltenni a lány közömbösségén.
The Static Age: A médiáról szól a szerzemény, miként befolyásolja az emberek gondolkodását, hogyan veszi át a világunk feletti uralmat.
21 Guns: Christian ráébred, hogy egy dolog van, amiért érdemes a világon harcolni: Gloria. Megpróbált a lány nélkül boldogulni, de nem sikerült neki. Le kell eresztened a kezed, fel kell adnod pár régi dolgot, ugyanakkor emeld a karod az égbe az új dolgok miatt.
American Eulogy: A mostani világról, a hátrahagyott Bush kormányról, a média ártalmasságáról, és a közelmúltban történt szerencsétlenségekről szól.
See The Light: Az album utolsó dala, pozitivizmust sugall. A két fiatal maguk mögött hagyja a várost. Még mindig teli vannak kétségekkel, de megpróbálják a dolgok jó oldalát látni, reménykednek.

Jaj, lehet hogy túl tömören mondtam el ehhez képest? unsure.gif
2013. november 17. 19:32 #175
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Köszi, hogy leírtátok! biggrin.gif Most már ezt is tudom.
Jó, hogy történeteket írnak le az albumaikban.
2013. november 17. 19:35 #176
- törölt felhasználó -    
Idézet (lpmaskmancick @ 2013.11.17. 19:32)
Köszi, hogy leírtátok! biggrin.gif Most már ezt is tudom.
Jó, hogy történeteket írnak le az albumaikban.

Ömm, a magyar szövege a daloknak nem kell? unsure.gif
2013. november 17. 19:56 #177
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Idézet (Supremacy @ 2013.11.17. 19:35)
Ömm, a magyar szövege a daloknak nem kell? unsure.gif

Nekem nem, de kérdezz meg másokat is. biggrin.gif
2013. november 17. 21:02 #178
- törölt felhasználó -    
Idézet (lpmaskmancick @ 2013.11.17. 19:56)
Nekem nem, de kérdezz meg másokat is. biggrin.gif

Nem hiszem hogy itt kellene valakinek, kemény 4 ember ha ír ide, ha így haladunk nagyon nehezen lesz 100 oldalnál több. unsure.gif
2013. november 17. 21:07 #179
- törölt felhasználó -    
Idézet (Supremacy @ 2013.11.17. 21:02)
Nem hiszem hogy itt kellene valakinek, kemény 4 ember ha ír ide, ha így haladunk nagyon nehezen lesz 100 oldalnál több. unsure.gif

Szerintem jobban járunk , ha 5-10 normális ember van itt , mintsem 100 jöttment smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Jody
2013. november 17. 21:33 #180
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nimrod @ 2013.11.17. 21:07)
Szerintem jobban járunk , ha  5-10 normális ember van itt , mintsem 100 jöttment  smileeee.gif

Idézet
még sose hallottam a green dayröl vagy csak én vaygokma hibbant nem tom.

Na ő a tipikusan jöttment kategóriába tartozik és annyira zavaró hogy az első hozzászóló egy ilyen gyökér, töröltetném de nem sértette meg az oldal szabályait. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Jody
14 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok