2010. november 21-én volt az idei American Music Awards díjkiosztója az Egyesült Államokban. Itt megismerhetjük a nyerteseket.
A teljes cikkhez kattints ide!
Kiosztották az AMA trófeáit
2010. november 22. 08:28
#1
2010. november 22. 09:00
#2
|
|
The World Of Dreamsúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.16. Hozzászólás: 86 Csatolások: 1 Azonosító: 138865 offline
|
Hát ehhez nincs nagyon hozzáfűznivalóm, csak annyi hogy gratula-matula nekik.Bár úgy gondolom hogy Justin Biebernek egyáltalán nincs itt négyszer helye...
2010. november 22. 09:08
#4
|
|
LiafenRaise Your Glass™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.01.16. Hozzászólás: 1235 Csatolások: 17 Azonosító: 83902 offline
|
Szerintem a szavazókat jellemzi általában, hogy Justin Bieber több díjat is nyert. Úgy gondolom, hogy jelölést is aligha érdemelt meg... Nem hogy még egy Artist Of The Yeart!! Azon kívül gratulálok a nyerteseknek, megérdemelték. JB pedig köszönetet mondhat a kis "tiniknek", akik nem tudják felmérni, ki a jobb előadó.
2010. november 22. 09:21
#7
|
|
The World Of Dreamsúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.16. Hozzászólás: 86 Csatolások: 1 Azonosító: 138865 offline
|
Liafen: teljesen egyetértek
2010. november 22. 09:22
#8
Szerintem Justinnak nem kellett volna ennyi díjat adni, szerintem azok közül amit nyert csak 2-őt érdemelt volna meg, mert 2-őnél voltak sokkal jobbak is.Shakira, Taylor Swift, Eminem, stb. megérdemelték mindet, amit kapták, szerintem, de Justin sem rossz, 2-őt azért tényleg ki is érdemelt
2010. november 22. 09:29
#10
|
|
LiafenRaise Your Glass™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.01.16. Hozzászólás: 1235 Csatolások: 17 Azonosító: 83902 offline
|
Idézet (Debby.R @ 2010.11.22. 09:22)
Szerintem Justinnak nem kellett volna ennyi díjat adni, szerintem azok közül amit nyert csak 2-őt érdemelt volna meg, mert 2-őnél voltak sokkal jobbak is.Shakira, Taylor Swift, Eminem, stb. megérdemelték mindet, amit kapták, szerintem, de Justin sem rossz, 2-őt azért tényleg ki is érdemelt 
Nem értünk egyet, azt hiszem. Minden kategóriában szinte mindegyik előadó jobb volt nála, illetve minden más album a My World-nél, és most ezt nem a magától értetődő Justin Bieber utálatom miatt mondom, hanem mert tényleg még egy djat sem érdemelt meg. Maximum egy jelölést.
2010. november 22. 09:30
#11
|
|
dreamgirlvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.10.10. Hozzászólás: 260 Csatolások: 54 Azonosító: 18804 offline
|
Katy Perry nyerhetett volna legalább 1 díjat, mondjuk a legjobb album díjat simán viszi justin biebertől. A többiek szerintem rendben vannak
1 felhasználónak tetszik:
Debby.R
2010. november 22. 09:31
#12
|
|
Jessica77♥Peace♥™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.25. Hozzászólás: 2633 Csatolások: 0 Azonosító: 131949 offline
|
Én is gratulálok nekik!!!!!!!
a lista egész jó 
Ke$ha-nak örülök a legjobban!!!!!!!!
bár kár h Adam Lambert nincs köztük
...de nem baj
Ke$ha-nak örülök a legjobban!!!!!!!!
1 felhasználónak tetszik:
Debby.R
2010. november 22. 09:46
#15
|
|
rideawhitehorsemiss wrestlemania |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.10.18. Hozzászólás: 1145 Csatolások: 31 Azonosító: 136706 offline
|
Az összessel elégedett vagyok,de mi az,hogy Justin Bieber ilyen előadóknál jobb??Lady Gaga,Katy Perry és Ke$ha?1000x jobb,mint Justin Beaver!-.-
1 felhasználónak tetszik:
Debby.R
2010. november 22. 10:43
#17
|
|
MachineMagicpainkiller. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.22. Hozzászólás: 1126 Csatolások: 6 Azonosító: 133664 offline
|
Hajrá Gaga
D
2010. november 22. 10:46
#19
|
|
MachineMagicpainkiller. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.22. Hozzászólás: 1126 Csatolások: 6 Azonosító: 133664 offline
|
Szerintem ezek közül megérdemelte:Rihanna,Lady Gaga,Eminem,Usher,Taylor S.,Katy Perry,Ke$ha és Alicia Keys!!
2010. november 22. 10:47
#20
|
|
MachineMagicpainkiller. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.22. Hozzászólás: 1126 Csatolások: 6 Azonosító: 133664 offline
|
Ja és persze SHAKIRAAA:D
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


offline





















