Starity

Aurora

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. december 07. 20:48 #1
- törölt felhasználó -    
Történet:
"Aurora Ponce de León vagyok, és elmondom a történetem. Úgy érzem itt, a hideg kapszulában hogy csak az tart életben, hogy visszakapjam azt amit elvesztettem. Lorenzót, aki megtanított szeretni. Akinek a szemei kifejezték érzelmeit, akivel imádtunk táncolni és szavak nélkül is megértettük egymást. Az erős szerelmünk eredményezte életem legboldogabb állapotát: terhes vagyok. De a szüleim nem engedték hogy vele maradjak, a társadalmi osztálykülönbségek miatt. Nem kapott esélyt a gyermekem hogy megismerje az apját. Én sem ismerhettem meg a kicsit. Súlyos betegséget diagnosztizáltak nálam, apám a szakember pedig a hibernálás mellett döntött. Most várok, nem tehetek mást. Itt vagyok a hidegben, várom hogy megtalálják a betegségemre a gyógymódot, várom hogy felébredjek az örök álomból és láthassam a gyermekem és Lorenzót. Kicsit félek hogy mi vár rám mikor feléledek. A világ mennyivel lesz másabb?
A szerelem melege tart engem életben és a remény, hogy a szerelem ami a múltban létezett, a jövőben nem válik köddé..."

Szereplők:
Sara Maldonado - Aurora Ponce de León
Jorge Luis Pila - Lorenzo Lobos
Lisette Morelos - Blanca Ponce de León
Eugenio Siller - Martin Lobos
Aylín Mújica - Vanessa Miller
Braulio Castillo - Gustavo Ponce de León
Talina Duclaud - Nina
Pablo Azar - César Lobos
Sandra Destenave - Natalia Lobos
Ismael La Rosa - Federico
1 felhasználónak tetszik: cukimálna
2010. december 07. 20:55 #2
- törölt felhasználó -    
Idézet (CandyHart @ 2010.12.07. 20:50)
köszikee  beer.gif

szívesen smileeee.gif

csak sajnos a sztárokat nem sikerült csatolnom unsure.gif
2010. december 11. 19:28 #3
- törölt felhasználó -    
Biztos nagyon jó sorozat, kíváncsi vagyok rá! rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: cukimálna
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!