Killing Bono (2011)
2010. december 11. 17:08
#4
|
|
funny18epiphany |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 09.09.11. Hozzászólás: 12071 Csatolások: 195628 Azonosító: 107508 offline
|
Idézet (kateblock @ 2010.12.11. 16:43)
Akármi is ez, meg kell néznem 
Ez a film a U2 létrejöttét meséli el.
Trailer:
Két MQ Posters:
1 felhasználónak tetszik:
Domcicc
2010. december 11. 17:09
#5
Idézet (funny18 @ 2010.12.11. 17:08)
Ez a film a U2 létrejöttét meséli el.
Trailer:
Két MQ Posters:
Trailer:
Két MQ Posters:
Akkor ezt látnom kell
2011. március 08. 15:46
#11
|
prézliPókasszony |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 09.09.12. Hozzászólás: 8034 Csatolások: 25737 Azonosító: 107627 offline
|
Premier: Március 14. (Írország), március 18. (Nagy-Britannia), április 14. (Oroszország), július 27. (Franciaország)
Soundtrack megjelenés: Március 28. (Ben Barnes 19-ből 10-et énekel
)
Plusz nagyobb poszter
Soundtrack megjelenés: Március 28. (Ben Barnes 19-ből 10-et énekel
Plusz nagyobb poszter
2011. május 19. 01:47
#14
|
|
DomciccDekker's bitch |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.23. Hozzászólás: 3553 Csatolások: 5834 Azonosító: 123419 offline
|
Fú hát most sikerült megnéznem a filmet
Se angol, se magyar felirat nincs még hozzá sajnos.
Le is írom a véleményem
Hatalmas egy film volt, egy barátnőmmel néztük meg, mindketten Rob-rajongók vagyunk, úgyhogy nagyon jól szórakoztunk
Most egy kicsit meg fogom bántani a Ben rajongókat (kihívom magam ellen a sorsot
), de nekem ebben a filmben nem igazán tetszett, amit hozott. Ebben persze benne van az is, hogy a karaktere milyen volt, de valahogy az alakítása nem fogott meg, bár azért voltak olyan részek, ahol őt is bírtam, szóval olyan 70:30 százalékos arányt képzeljetek el.
Helyesnek helyes volt, azt hiszem három szexjelenete volt
Rob pedig szokásosan jó volt, volt néhány "Nathan moment" is benne, úgyhogy be volt biztosítva a jó szórakozásom, és a szemeitől még mindig lehidalok
Világító csodák
Na, hát a U2-ból sokat nem láttunk, mert nem is róluk szólt, hanem a McCormick tesókról, a zene egy az egyben hajazott a U2-ra, nyilvánvalóan, mert alapból is így volt. A ruháikon, kiegészítőiken nagyon sokat nevettem, voltak olyan jelenetek, ahol konkrétan az asztalt csapkodva szakadtam a röhögéstől.
A végén már elég jól kikupálódott ez a dolog is és nagyon szexuálisan néztek ki mindannyian azokban a szerkókban
Tetszett, hogy belerakták Lennon halálát, ahogy mindenki összetört a hírtől.
Állandóan szidták a U2-t és Bono-t, ami kifejezetten bejött
A Bono-t alakító srác jól hozta a szerepet, mert egyáltalán nem volt nehéz dolga vele
A legjobb jelenet pedig, amikor a vécében Danny nekiront Hammondnak
Összességében nagyjából ilyen filmre számítottam, talán még jobb is volt, mint képzeltem.
Bocsánat a hosszúságért, én nem nagyon tudok röviden véleményt kifejteni
Le is írom a véleményem
Hatalmas egy film volt, egy barátnőmmel néztük meg, mindketten Rob-rajongók vagyunk, úgyhogy nagyon jól szórakoztunk
Na, hát a U2-ból sokat nem láttunk, mert nem is róluk szólt, hanem a McCormick tesókról, a zene egy az egyben hajazott a U2-ra, nyilvánvalóan, mert alapból is így volt. A ruháikon, kiegészítőiken nagyon sokat nevettem, voltak olyan jelenetek, ahol konkrétan az asztalt csapkodva szakadtam a röhögéstől.
Összességében nagyjából ilyen filmre számítottam, talán még jobb is volt, mint képzeltem.
Bocsánat a hosszúságért, én nem nagyon tudok röviden véleményt kifejteni
1 felhasználónak tetszik:
funny18
2011. augusztus 22. 11:53
#17
|
|
ophely88time lady |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.08. Hozzászólás: 7455 Csatolások: 0 Azonosító: 157806 offline
|
Idézet (niiikiii @ 2011.08.20. 21:15)
nem tudtok hozzá magyar feliratot? vagy még nincs? 
Angolt sem találtam, nem még hogy magyart. Én csinálnék magyart ha lenne angol, de nincs
2011. augusztus 22. 16:58
#19
|
|
ophely88time lady |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.08. Hozzászólás: 7455 Csatolások: 0 Azonosító: 157806 offline
|
Idézet (BarcaFan @ 2011.08.22. 13:50)
Itt én látok angol feliratot, aztán hogy tényleg jó-e...
Hiányos és nem is passzol az én verziómhoz, szóval részemről passzolom ..
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline







