Való Világ 4 (2010-2011)
2010. december 22. 19:46
#81
Egyébként ennek a műsornak semmi értelme sincs. Pozitív szavakkal nem is tudom illetni. Ide csak azok jelentkeznek, akik munkanélküliek, vagy unatkoznak, vagy csak feltűnést akarnak kelteni. Borzalmas. Bár, egyszer úgy is el fogják venni az RTL műsoridejét, mert 12-es karikát teszik ki, és nem a 16-ost.
2010. december 22. 19:48
#82
Idézet (Csinibaba @ 2010.12.22. 19:46)
Egyébként ennek a műsornak semmi értelme sincs. Pozitív szavakkal nem is tudom illetni. Ide csak azok jelentkeznek, akik munkanélküliek, vagy unatkoznak, vagy csak feltűnést akarnak kelteni. Borzalmas. Bár, egyszer úgy is el fogják venni az RTL műsoridejét, mert 12-es karikát teszik ki, és nem a 16-ost.
Szerintem is 16-os kéne
Amúgy én utálom Szandikát bocs a fanoktól!
2010. december 22. 19:48
#83
Idézet (Csinibaba @ 2010.12.22. 19:46)
Egyébként ennek a műsornak semmi értelme sincs. Pozitív szavakkal nem is tudom illetni. Ide csak azok jelentkeznek, akik munkanélküliek, vagy unatkoznak, vagy csak feltűnést akarnak kelteni. Borzalmas. Bár, egyszer úgy is el fogják venni az RTL műsoridejét, mert 12-es karikát teszik ki, és nem a 16-ost.
igazad van, bár tudhatnak valamit mert jó sokan nézik .. én is
2010. december 22. 19:50
#84
Idézet (gitii @ 2010.12.22. 19:48)
igazad van, bár tudhatnak valamit mert jó sokan nézik .. én is

Én most megyek nézni eddig nem volt kedvem
Na sziasztok!
2010. december 23. 14:41
#85
Lehet szavazni hogy ki mennyen be a vilába szerintem Nikinek kéne aki akar szavazzon itt
2010. december 23. 15:15
#86
Király!! Leonidasz kieset..
Úgyse csinált semmit
2010. december 23. 15:38
#87
Idézet (tinkerbell798 @ 2010.12.23. 15:15)
Király!! Leonidasz kieset..
Úgyse csinált semmit
Éva jobb
2010. december 23. 15:40
#88
Idézet (tinkerbell798 @ 2010.12.23. 15:15)
Király!! Leonidasz kieset..
Úgyse csinált semmit
nekem a kedvencem volt
2010. december 23. 15:44
#89
|
|
krisztin005visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.10.10. Hozzászólás: 126 Csatolások: 12 Azonosító: 136058 offline
|
Nálam Szandika a favorit és a beszólásaitól áhh...behalok
2010. december 24. 17:42
#90
Idézet (krisztin005 @ 2010.12.23. 15:44)
Nálam Szandika a favorit és a beszólásaitól áhh...behalok

Eleinte azt hittem, hogy egy kva lesz, de kellemeset csalódtam benne.
2010. december 24. 17:49
#91
|
|
MilesssMiley Ray ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.28. Hozzászólás: 4881 Csatolások: 384 Azonosító: 132143 offline
|
szijasztok, remélem csatlakozhatok a beszélgetéshez
Nekem Szandika a kedvencem, sztem jó fej
Amúgy én nem bírom az Évát, mégis neki drukkoltam, mert a Leonidaszt kifejezetten utálom :/
Nekem Szandika a kedvencem, sztem jó fej
Amúgy én nem bírom az Évát, mégis neki drukkoltam, mert a Leonidaszt kifejezetten utálom :/
2010. december 24. 17:51
#92
Én meg amondó vagyok hogy nem érdekel hogy ki esik ki és ki győz,az egész műsor hülyeség...gratula a kitalálójának
2010. december 24. 18:30
#94
Idézet (Milesss @ 2010.12.24. 17:49)
szijasztok, remélem csatlakozhatok a beszélgetéshez
Nekem Szandika a kedvencem, sztem jó fej
Amúgy én nem bírom az Évát, mégis neki drukkoltam, mert a Leonidaszt kifejezetten utálom :/
Nekem Szandika a kedvencem, sztem jó fej
Amúgy én nem bírom az Évát, mégis neki drukkoltam, mert a Leonidaszt kifejezetten utálom :/
én imádtam
2010. december 24. 18:33
#96
Idézet (Milesss @ 2010.12.24. 18:32)
tudom, mondtad már egy párszor 
ilyen vagyok
2010. december 24. 21:57
#97
Nem értem ezen a Szandikán mit esztek egy ostoba s*x mániás műcica -.- pff..
2010. december 24. 23:02
#99
Idézet (tinkerbell798 @ 2010.12.24. 21:57)
Nem értem ezen a Szandikán mit esztek egy ostoba s*x mániás műcica -.- pff..
kb igen ...
2010. december 24. 23:18
#100
|
|
Riley13EvilRegal ♡ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.13. Hozzászólás: 5050 Csatolások: 1091 Azonosító: 131122 offline
|
Idézet (tinkerbell798 @ 2010.12.24. 21:57)
Nem értem ezen a Szandikán mit esztek egy ostoba s*x mániás műcica -.- pff..
eleinte nem volt szimpi a csaj tényleg..de aztán kellemesen csalódtam benne
1 felhasználónak tetszik:
prézli
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


offline