Lost / Lost: Eltűntek (2004-2010)
2004. december 04. 10:32
#5
|
|
doncartouch |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.10.09. Hozzászólás: 1188 Csatolások: 192 Azonosító: 54 offline
|
Nem vagyok egy fanatikusan rajongó típus, de ettõl a sorozattól lehidaltam. Nagyon jól meg van csinálva. Maga a történet is érdekes, de inkább ami engem megragadott, hogy a jellemeket mint egy nyíló virág, szép lassan, óvatosan kibontva, szinte mozaikszerûen ismerjük meg. Minden részben más megvilágításba kerülnek egyes szereplõk tettei, ahogy kezd feltárulni elõttünk a múltjuk. Látjuk, mennyire sokféle embert utalt egymásra a sors. Kíváncsian várom, hogy sikerül megoldaniuk a felmerülõ problémákat.
A környezet varázslatos, a fényképezés pedig egyszerûen profi munka.
Ja, és gyönyörû lányok vannak benne. Ez plusz pont.
A környezet varázslatos, a fényképezés pedig egyszerûen profi munka.
Ja, és gyönyörû lányok vannak benne. Ez plusz pont.
2004. december 04. 16:06
#6
|
|
MarhaKwisatz Haderach |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 04.10.07. Hozzászólás: 3381 Csatolások: 21993 Azonosító: 6 offline
|
Ilyen csodálatosan korrekt jellemábrázolást, és mindamellett igen trükkösen vezetett jellemfejlődést egyetlen egy másik sorozatban láttam eddig: az Alias-ban... És azt is JJ Abrams csinálta....
2004. december 06. 23:14
#7
|
|
zero_cool51 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.10.09. Hozzászólás: 2341 Csatolások: 1086 Azonosító: 49 offline
|
én a németen nézem a Verschollen című sorozatot. szerintem egy az egyben annak a koppintása...
2004. december 09. 03:39
#8
|
eno |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.11.05. Hozzászólás: 1104 Csatolások: 1264 Azonosító: 1082 offline
|
Idézet(doncartouch @ 2004, December 4. - 10:32)
Nem vagyok egy fanatikusan rajongó típus, de ettől a sorozattól lehidaltam. Nagyon jól meg van csinálva. Maga a történet is érdekes, de inkább ami engem megragadott, hogy a jellemeket mint egy nyíló virág, szép lassan, óvatosan kibontva, szinte mozaikszerűen ismerjük meg. Minden részben más megvilágításba kerülnek egyes szereplők tettei, ahogy kezd feltárulni előttünk a múltjuk. Látjuk, mennyire sokféle embert utalt egymásra a sors. Kíváncsian várom, hogy sikerül megoldaniuk a felmerülő problémákat.
A környezet varázslatos, a fényképezés pedig egyszerűen profi munka.
Ja, és gyönyörű lányok vannak benne. Ez plusz pont.
[right][/right]
A környezet varázslatos, a fényképezés pedig egyszerűen profi munka.
Ja, és gyönyörű lányok vannak benne. Ez plusz pont.
[right][/right]
Vegre valaki .. csak 1eterteni tudok !
2005. január 02. 01:55
#10
|
|
doncartouch |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.10.09. Hozzászólás: 1188 Csatolások: 192 Azonosító: 54 offline
|
Jahhahííííjahujuj....

Kõõõõsz Giz!
Kõõõõsz Giz!
2005. január 02. 17:38
#11
|
|
arnoldvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.10.12. Hozzászólás: 376 Csatolások: 316 Azonosító: 228 offline
|
Mivel, nagyon sokan dícsérték ezt a sorozatot, én is elkezdtem nézni. Így az első rész után azt kell mondjam, hogy rendkívül igényes és lebilincselő. Feszültségkeltésben nagyon ott van! Engem kicsit a Jurassic Park-ra és a Predator-ra emlékeztet. (Remélem, ezzel nem spoilerkedtem, hiszen mégcsak a pilot epizódot láttam
)
2005. január 06. 08:30
#13
|
|
doncartouch |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.10.09. Hozzászólás: 1188 Csatolások: 192 Azonosító: 54 offline
|
Aaarrrgggghhhh.... Ahhoz a tábortűzhöz FELTÉTLEN oda kell mennem!!!
Nagy Köszönet!!
Nagy Köszönet!!
2005. január 07. 07:12
#15
|
pr0nst4r69új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 05.01.07. Hozzászólás: 1 Csatolások: 0 Azonosító: 2623 offline
|
2005. január 09. 01:05
#17
|
|
zero_cool51 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.10.09. Hozzászólás: 2341 Csatolások: 1086 Azonosító: 49 offline
|
helyes képek...
nagyon köszi!
nagyon köszi!
2005. január 16. 17:28
#18
|
|
DreamCatchervisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.10.30. Hozzászólás: 236 Csatolások: 42 Azonosító: 840 offline
|
Ez az, skacok, ami 22-én indul az AXN-en?
"I'm not interrupting anything, am I?"
"I'm not interrupting anything, am I?"
1 felhasználónak tetszik:
sammo
2005. január 16. 17:35
#19
|
|
arnoldvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.10.12. Hozzászólás: 376 Csatolások: 316 Azonosító: 228 offline
|
Idézet(DreamCatcher @ 2005, January 16. - 17:28)
Ez az, skacok, ami 22-én indul az AXN-en?
"I'm not interrupting anything, am I?"
[right][/right]
"I'm not interrupting anything, am I?"
[right][/right]
Igen.
1 felhasználónak tetszik:
sammo
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline































