Starity

Lost / Lost: Eltűntek (2004-2010)

40 oldal 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. március 07. 10:15 #781
- törölt felhasználó -    
Sun (Yunjin Kim) / Season One Promo
2012. március 07. 10:18 #782
- törölt felhasználó -    
Sun / Season Four Promo
2012. március 07. 10:21 #783
- törölt felhasználó -    
Walt (Malcolm David Kelley) / Season One Promo
2012. április 19. 18:54 #784
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Nah, halljátok, ha hiszitek, ha nem, én most láttam először a finálét. 3x kezdtem bele a sorozatba és a 4. évadnál mindig megakadtam. Egyszerűen annyi kutyulás meg ez-az volt benne, hogy agyilag nem bírtam. Na de most elszántam magam és végignéztem. Aztán csak néztem ki tovább a fejemből, hogy tulajdonképpen mi a tököm volt ez a 6 évad? think.gif Elég sok dolog átfutott az agyamon, amitől egyébként idegbajt kapok. Tudjuk, hogy Abrams bolond, de tényleg egy olyan sorozatot firkált össze a cimboráival, amit mindenki úgy értelmez, ahogy akar. Nehéz szülés volt, de végigszenvedtem és még az elég ingerült állapotomban is úgy gondolom, hogy az egyik legösszetettebb és legizgalmasabb sorozat.
4 felhasználónak tetszik: gonzales7, saii, Lady Suzy, Bessie
2012. április 19. 19:22 #785
- törölt felhasználó -    
Idézet (Christo @ 2012.04.19. 18:54)
Nah, halljátok, ha hiszitek, ha nem, én most láttam először a finálét. 3x kezdtem bele a sorozatba és a 4. évadnál mindig megakadtam. Egyszerűen annyi kutyulás meg ez-az volt benne, hogy agyilag nem bírtam. Na de most elszántam magam és végignéztem. Aztán csak néztem ki tovább a fejemből, hogy tulajdonképpen mi a tököm volt ez a 6 évad? think.gif Elég sok dolog átfutott az agyamon, amitől egyébként idegbajt kapok. Tudjuk, hogy Abrams bolond, de tényleg egy olyan sorozatot firkált össze a cimboráival, amit mindenki úgy értelmez, ahogy akar. Nehéz szülés volt, de végigszenvedtem és még az elég ingerült állapotomban is úgy gondolom, hogy az egyik legösszetettebb és legizgalmasabb sorozat.


szerintem túl húzták és a 6-ik évadban szerintem már nem tudták hogy mit is kezdjenek az egésszel ezért csináltak egy ilyen a mindenki értelmezze úgy ahogy akarja befejezést.
DE ez a sorozat műfaj teremtő egyetlen sorozat sem képes megismételni jelenleg az hogy hétről hétre képes valami olyan csavart belerakni a történetbe mint a LOst.
nagyon jól alkalmazták az epizódok végi fordulatokat. meghajolo.gif
imádtam az egészet. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Christo
2015. január 20. 13:25 #786
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Anno hatalmas rajongója voltam a sorozatnak,mikor elkezdték adni a TV-ben akkor sokáig én is néztem,de aztán beleuntam és abbahagytam. blush.gif Tavaly nyáron eldöntöttem,hogy újra kezdem és július 18-tól múlt hétig csak sikerült végignéznem. rohog.gif
Sokszor belekavarodtam a történetbe,de hát ki nem? rohog.gif Egyetlen olyan sorozat volt amit még ezért hagytam abba - a Szökés.Abban is össze-vissza kevertek mindent. blush.gif
A kedvenc évadom egyértelműen az első volt és meglepő módon a 6.Azt valamiért imádtam. blush.gif Mondjuk nem értem ott miért keverték meg annyira a dolgokat.Ha leszállt a gépük akkor hirtelen miért lett Jack-nek is gyereke mikor nem volt,hiszen nem az volt,hogy egy másik világban voltak,csak az,hogy mi lett volna ha leszáll a gépük rendesen.Na mindegy,mikor ott sorban elkezdtek emlékezni szerintem gyönyörű volt,sokszor megkönnyeztem őket,az utolsó rész végén meg bőgtem rendesen. rohog.gif Mivel mint írtátok is mindenki úgy értelmezte ahogy akarta,lehet nekem sincs igazam abban,hogy is lett az egésznek vége,de asszem megértettem. blush.gif Bár lehet közben meg nagyon benéztem a dolgot. rohog.gif
A harmadik évad felénél laposodott el nekem az egész,a 4. évadot a legtöbbször nem is értettem,az 5. évad érdekelt az időutazás miatt,de jobban nekem az első évadtól a harmadik évad felééig és a 6. tetszett. blush.gif
Karakterek közül kettő volt akiket annyira nem bírtam,sőt...Ana Lucia Cortez és Ben.Utóbbitól a falnak tudtam az elején szaladni,annyira irritált,de nem a karaktere hanem a kinézete.Aztán a karakterét utáltam,majd a végére már egész jól megértettem őt és sokszor sajnáltam is,habár ő döntött amellett,hogy olyan lesz amilyen. blush.gif
Akiket kedveltem - az első és legnagyobb kedvencem ha az egész sorozatot nézzük akkor Sawyer volt,lányok közül pedig Kate.Őket végig imádtam. smileeee.gif Jack-et is kedveltem,de ő többször idegesített is és bár az elején nagyon nagy kedvencem volt John Locke is a végére túlságosan kifordult magából és most nem a 6. évadra célzok,hanem arra amiket előtte művelt.A 6. évadban különben kedveltem azt aki akkor benne volt,tulajdonképpen nem is volt gonosz csak szeretett volna kiszabadulni a szigetről.Az a rész külön tetszett ami Jacob gyerekkoráról szólt,de sajnáltam,hogy sosem árulták el mi volt a testvére neve.Egyszerűen ő volt a férfi a fekete ruhában.Mellesleg Ryan Hanson Bradford aki a gyerekkori énét alakította nagyon hasonlított gyerekként egy hozzám közel álló emberhez laugh.gif Az elején Boone volt akit a legjobban bírtam,de ugye ő hamar meghalt.Kiemelkedőbb kedvencem volt Richard,Juliet,Charlie és Desmond is.De szinte mindenkit kedveltem blush.gif Mondjuk engem Elois korábbi élete érdekelt volna még,meg az,hogy alakult ki ez az egész sziget,meg,hogy akkor Charles Widmore most gonosz volt,vagy sem? blush.gif Mert sokszor annak állították be,de nekem nem tűnt mindig annak.. blush.gif Csak akaratos ember volt.. rohog.gif Mr.Eko volt az egyik akit a legjobban sajnáltam mikor meghalt,Charlie-t leszámítva,ők még igazán élhettek volna. blush.gif Amikor a Kwon házaspárt elment...na azon sírtam,az szomorú volt,de ugyanakkor nagyon szép is. blush.gif Amit nem értettem,hogy Ana Lucia helyett minek kellett a végén egy ugyanolyan karakterű nőt beletenni a sorozatba?Bár Ilánát ezerszer jobban bírtam akkor is hasonlítottak egymásra és ez zavart. blush.gif
Összességében azt kell mondanom számomra az egyik legjobb sorozat ez.Sokszor nagy hülyeséget csináltak belőle,de ez legalább mindig pörgött és volt mire figyelni,mire azt hittünk értünk valamit,újra megkuszálták a szálakat. blush.gif Az biztos,hogy nekem hiányozni fog. blush.gif
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Bessie
2015. szeptember 07. 17:24 #787
- törölt felhasználó -    
Én is nagy rajongója voltam a sorozatnak a végére viszont nem tetszett, hogy ráerőltették a sci-fi vonalat, bár a készítők állították, hogy elejétől fogva ebben a kategóriában ment szerintem a nézőközönség nem kis része hördült fel amikor ráeszmélt, hogy mégsem akció/kaland/dráma soriról van szó. biggrin.gif

Abba nem megyek bele, hogy mi tetszett és mi nem, mert akkor még holnap is itt ülnék, és tekintve, hogy már egy lezárt, befejezett sorozatról van szó senkit sem érdekelne, senki sem reagálna.

Összességében a Lostot egy jó sorozatnak tartom, a 3. évad volt a kedvencem és Elizabeth Mitchell "Downtown"-os része volt mind közül a favorit ezt követte a fiatal Jacob és a testvére történetének bemutatása az utolsó évadban. A szereplőket egytől-egyig megszerettem, nem volt egy olyan karakter, aki idegesített volna, na jó talán igen - Michael és a fia Walt, de rajtuk kívül mindenkit kedveltem, még a negatív szereplőket is. Sajnálom, hogy a Jacobot alakító színészt, Mark Pellegrinot nem hozták már be jóval korábban, egy az 50-es évei elején járó színész, aki sármos és tehetséges hatalmasat dobott volna nem csak a történeten, de talán a folyamatosan csökkenő nézettséget is stabilizálhatta volna. Leginkább azt fájlalom, hogy csak az utolsó évad utolsó pár részében kezdték el boncolgatni a sziget történetét, és nem kaptunk (teljesen kielégítő) választ a legtöbb kérdésünkre.
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2016. szeptember 30. 21:25 #788
- törölt felhasználó -    
meghajolo.gif meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, SmileyZ
2016. október 05. 20:29 #789
- törölt felhasználó -    
Egy jó másfél hónapja indultam másodszorra egy hatalmas utazásra egy szigetre! smileeee.gif
Mit is mondhatnék másodszor daráltam végig a Lost-ot és ugyanakkora élmény volt mint elsőre minden hibája és idegesítő momentuma ellenére a Lost egy elképesztő sorozat.
Nem sok sorozat mondhatja el azt magáról hogy ennyi remek színészt és karaktert tudott felvonultatni és az epizódonkénti cliffhangerek számának a rekordját szerintem mai napig a Lost tartja! biggrin.gif meg Kate Austen vagyis Evangeline Lilly majdnem minden epizódban sírt szerintem ez is egy rekord lehet! biggrin.gif Sok remek ötletük volt a készítőknek, amikből elég sokat voltak képesek megvalósítani még akkor is ha egy idő után az egész story már nem igazán vezetett sehova illetve vezetett de sokszor követhetetlen volt és sok szál marad nyitva illetve nem lett megmagyarázva.Ez főleg a 6. évadra mondható el. A befejezés pedig olyan lett amilyen semmilyen.biggrin.gif
De én annyira nem tulajdonítok nagy jelentőséget a Lost szövevényes értelmezésének ez is csak a jó és a gonosz harcáról szól de egy nagyon egyedi megvalósításban.
És magam részéről bátran állítom hogy a Lost-ban van talán az egyik legjobb sorozat epizód amit valaha láttam a 4.évad 5.epizódja a "The Constant"című rész amikor Desmond emlékezet kiesésben szenved és ugrál a tudata az időben és végül Faraday tanácsára felfogja hogy az ő Penny-je lesz a megoldás a problémára. Fantasztikus epizód végig feszűlt és a befejezése pedig bravúros és megható! Amikor Des a végén fogja a telefont és felhívja Pennyt fúúúúú iszonyat jó rész!
Egy fantasztikus sorozat a Lost de ugyanannyira megosztó is és én megértem azokat akik csalódtak a befejezésben magam is csalódtam és második nézésre sem voltam meggyőzve arról hogy ez lett volna a legjobb befejezés ennek a kiváló sorozatnak. Nem igazán tudom hogy mi lehetett volna a jó lezárás de ezen már felesleges mérgelődni vagy fanyalogni. Bár fanyalogni lehet továbbra is! rolleyes.gif biggrin.gif
De viszont ez a sorozat olyan karaktereket adott a filmvilágnak mint Locke, Sawyer, Jack, Ben Linus, Sayid, MiB és Jacob, Desmond, Jin és Sun,Hugo, vagy ott van Miles vagy Lapidus és Mr Eko de még sorolhatnám. Mind iszonyat szórakoztató és érdekes karakterek és ettől nagyon jó ez a sorozat hogy tele van remek karakterekkel. És fantasztikus a casting valamint ki kell emelnem a magyar szinkront ami lepipálja ebben az esetben az eredeti angolt sokkal jobb magyar szinkronnal a Lost! Kiváló munkát végeztek a szinkron színészeink!!!!!!!Dányi Krisztián ahogy előadta Sawyer arany köpéseit hááá az elképesztő volt.biggrin.gif Egyszreűen visítottam a nevetéstől minden beszólásán és oltásán. De mondhatnám Balázsi Gyulát aki Locke-ot szólaltatta meg vagy Besenczi Árpádot aki Ben-ek kölcsönözte a hangját.
Nekem a Lost abszolút Top 5-ös sorozat kedvenc és a másodszori dara ez még jobban megerősített ebben. smileeee.gif És az is biztos hogy a Lost megreformálta a modern televizíózást és nagyban hozzájárult ahhoz hogy hol tartanak ma a csúcs mínőségű sorozatok.
3 felhasználónak tetszik: Grace Benning, iktriad, SmileyZ
40 oldal 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!