Még sose láttam Benjamin Rojas tengerkék szemétől szebb szemeket, nagyon tetszenek, és nem csak azért mert imádom őt, ha nem szeretném, akkor is az ő szeme tetszene a legjobban : D
Keegan Allen , Chris Pine,Kumich Tamás és Jude Law szeme is gyönyörű : )
Szóval a fiúk közül az ő szemük tetszik a legjobban
Bár ha jobban belegondolok, az összes kék szemet imádom : D
A barna szeműek között is van akinek nagyon tetszik a szeme:
Fernando Colunga, Orlando Bloom,Douglas Booth..

offline
0 felhasználónak tetszik:








